Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
24. únor 2011

@nelatorka co ta pošta???

nelatorka
24. únor 2011

@valkat teť jsem se do toho zamotala 😀 😀 Myslela jsem, že nevím to co ti tam napsali. 😀 😀

valkat
24. únor 2011

tak dobrouuu holky,jdu se natáhnout....pááá zítra 😉 😉

lola33
24. únor 2011

@valkat dobrou noc papa 😉

zazy
24. únor 2011

Mambičko,to je skvělé,že se to podařilo,hlavně jedna rada,nesmíš mít černé myšlenky,ono pokud to má vyjít,tak to výjde a za chvíli budeš mít mimi v náručí,vím o čem mluvím,ta psychika hraje opravdu velkou roli.
Valkat,uplně jsem se do tebe vžila,jak já jsem čekala na výsledek,taky jsem zklamala nevydržela jsem až do konce,ale neboj výjde to,věřím tomu

valkat
25. únor 2011

@zazy snažím se o tom přesvědčovat každý den,tak snad nebudu muset být zklamaná,ale myslím pozitivně.... 😉

mamba555
25. únor 2011

ahojte diavčata dakujem vám velmi pekne snád to vyjde už aj ja vám všetkym držim palce

mamba555
25. únor 2011

dievčata nepychali vám niektorej náhodou injekcie agolutin?neviem načo to je na hormony?ak stym má niekto skusenosti ozvite sa dakujem pekne zatial

valkat
25. únor 2011

Ahoj holky takže první den v práci a jsem hotová,unavená....a to musíme jít i zítra kvůli sčítání lidu...takže odpočinek nebude,tak snad mi prcoušci odpustí to prac.nasazení...... ☹ 😉

paja1
25. únor 2011

@mamba555 Moc Ti gratuluju a držím pěsti,tomu říkám zázrak.Bylo mi tě líto a ted tohle.Aspon nějaká spravedlnost. 🙂 🙂

gabulenka
25. únor 2011

@mamba555 to je super, moc gratuluji 🙂
@valkat hlavně se opatruj 😉
Já jdu v pondělí do Repromedy na konzultaci, najednou to tak uteklo a už budeme vědět co a jak - nervozita stoupá 😒

valkat
25. únor 2011

@gabulenka neboj jak už budeš vědět co se bude dít tak se ti uleví a pak už to bude frmol...... 😉

mamba555
26. únor 2011

@gabulenka
@paja1 ahojte dakujem pekne aj ja vám držimpalce

mufinka0
26. únor 2011

@gabulenka 🙂 Nebuď zdrchlá!!!!!!!!!! Vždyť to je dobrá zpráva, že už tam jdeš! Konečně se začne něco dít 😉

agatice
26. únor 2011

ahoj 🙂
tak mám po včerejším transferu u sebe 2 blastocysty ,ale na mražení nám bohužel nic nezbylo. 😔 😔
Jsem z toho trochu v šoku , protože ze 12 embryý to je opravdu málo. Ale jsou to ty nejsilnější tak mooooc doufám, že se u mě zabydlí a to rovnou obě dvě.

@valkat - jak tak čtu, tak ty jsi taky zapojená do sčítání lidu? Já jelikož pracuij na poště a měla jsem být sčítací komisař, tak se mě to taky týkalo. Ale jsem ráda ,že se teď starám o miminka v bříšku a nejsem v práci a tudíš to jde mimo mne.
A jak se cítíš ty???

valkat
26. únor 2011

@agatice ahojky,tak to je super máš taky dva prcky jako já...a mrazáčky nebudeš potřebovat...tak to je super že jsme kolegyně,pokud nemám papír na to že je těhu,musím plnohodnotně pracovat,takže jsem dneska pípala formuláře o sto šest.... 🙂 já se mám dobře,jen se mi po těch hormonech nafouklo břicho...mám za sebou sedm dní,takže už se nám výsledek blíží..... 😉 🙂 🙂

agatice
26. únor 2011

@valkat -takže ty taky děláš přímo na poště???Já jelikož mám PN tak dělat nemusím. A navíc jsem vedená jako komisař náhradník tak kdybych náhodou nebyla těhulka a musela jít do práce tak snad nebudu ani tak potřeba. Ale modlím se k bohu ,abych už konečně byla těhulkou a moc jím věřím. Nikdy jsem blastocysty neměla tak uvidíme.
A ty budeš testit kdy??

valkat
26. únor 2011

@agatice jj jsme kolegyně,já jsem přímo hlavní kontrola takže pokud nebudu těhu,bude to pěkný záhul,ale já věřím že příští týden objevím // a sčítání mě bude ukradený......testovat budu asi 3.3.což je 12 den po ET a to už mělo být poznat těhu..... 😉 🙂

agatice
26. únor 2011

@valkat mooooc držím palečky 🙂 🙂 🙂

valkat
26. únor 2011

@agatice jj už se mooc těším ale zároveň mám strach.... ☹ 🙂

agatice
26. únor 2011

@valkat - to mi povídej. Já mám tohle 3.IVF a kdybych měla peníze tak to ani nieřeším ,ale jako samoplátce bych byla pěkně namydlená. 😔
Ty to máš minimální stimulaci viď a ta prosím tě obnáší přesně co???

valkat
26. únor 2011

@agatice od 3.dne jsem měla Clostybegyt na 5 dnů,pak jsem šla 12.den na utz a 14 den na OPU a za dva dny na ET,po min.stimulce se embryjka vrací už třetí den....bylo to za 10 000+ manžel chtěl PICSI to bylo za 5000....a to je všechno....vajíčka jsem měla jen tři a to jedno se nám v den transferu ještě rozdělilo,prý bylo moc šikovné,tak snad se jim u mě líbí.....nemáš tolik hormonů a vajíček je míň a asi kvalitnější.......

agatice
26. únor 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 tak to je super

mufinka0
26. únor 2011

@valkat
@agatice Holky moc vám držím pěsti!!!! 😉 😉 😉 Valkat, ale musím Tě zklamat,..více vajíček a víc kvalitní jsou po celé IVF, nejen po minimální stimulaci. 😒 Ale některé holčině a věřím že jsi to i ty, stačí jen ta minimálka a otěhotní stejně jako kdyby měla celou IVF a hafo vajíček 🙂 😉 Pokud jsi ale měla kvalitní embryjko a jakože měla když ti to řekli, tak to vyjde!! I to nafouklé bříško může být dobrým znamením 🙂 Moc vám to oběma přeju!! 😉

valkat
27. únor 2011

@mufinka0 ahojky,kéž by si měla pravdu...ale 3.3 už se blíží a pak to rozsekneme..... 😉 🙂

gabulenka
27. únor 2011

@valkat určitě to dopadne dobře 😉 moc Vám to holky přeju 😉
U mě nervozita pěkně stoupá, bojím se, co mi zítra řeknou. Navíc se vůbec nevyznám v těch různých zkratkách, které tu občas používáte, takže si budu připadat jako pěkný trdlo 🙂 Ani nevím, jestli si všechny informace zapamatuju, jak budu nervózní 😀 Holky, s Vámi tam vždy jel manžel nebo přítel???

valkat
27. únor 2011

@gabulenka neboj bude to dobrý,oni ti všechno vysvětlí...jj manžílka jsem měla s sebou abysme ty informace pobrali.... 🙂 🙂

elisabet
27. únor 2011

@valkat ahojky holky, já zase slyšela co se kvality vajíček týče tak nezáleží na kvantitě ale na kvalitě! nemyslím si že čím míň vajíček tím líp, ale myslím si že méně vajíček tím kvalitnější budou, tak mi to alespoň v Repromedě řekli, jasně že to není pravidlem, já měla při prvním IVF vajíček 9, dobrých bylo 7 a pět se oplodnily, no a stejně jsem ve finále měla 1rannou blastocystu a jednu kompaktní morulu, a zbytek na houby... při druhé stimulce jsem vajíček měla 15, 7bylo dobrých,5se oplodnilo a nakonec jsem měla všechny expandované blastocysty, těžko říct čím to bylo, měla jsem trošku více hormonu a měla jsem druhý pokus hned po tom prvním, takže jsem měla v sobě ještě hormonky z prvního pokusu... ale stejně si myslím že na clostilbegyt jsou tři vajíčka krásný výsledek 😉 .

@gabulenka jojo manžílka určitě sebou vezmi, v červnu jsem byla na diagnostické laparoskopii a to jsem všechno podstupovala sama, kdejaké vyšetření, a manžílek to bral vcelku na lehkou váhu-no co , uspí tě, kouknou do břicha a probudí...
v září jsme pak začali jezdit do Repromedy a jezdí pokaždé se mnou jelikož jsme až od Opavy a nechce mě pustit samotnou.. takže chodí všude se mnou a slyší přímo od lékařů co a jak a už to tak na lehkou váhu nebere. Taky byl se mnou při transférech a hrdina jako každý, že?? seděl jako myška, ani nedutal, a byl ze všeho takový vyjukaný, a jak na mě teď dává pozor! Viděl že to nemáme jednoduché jako chlapi, že se jen zavřou do kabinky a mají po "vyšetření" takže manžílka určitě ber!!! papapa
jinák, zdravím všechny, 😉 papa

valkat
27. únor 2011

@elisabet ahojky,no uvidíme,myslím že na tomto se nic moc vymyslet nedá,příroda to nějak zařídí a my jsme jen ten poslední článek....ale já doufám,že to dopadne dobře a příští týden budu jásat.....

elisabet
27. únor 2011

@valkat určitě a my budeme jásat s tebou! papa