Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

antoa
4. lis 2011

@kacnov tak to fakt nevím. A kdy máš volat jak to dopadlo s tím oplodněním?

kacnov
4. lis 2011

zítra v 11 holky já mám strach ☹ myslím že nic

valkat
4. lis 2011

@kacnov víš co,mi měli spermiogram na začátku uplně mrtvej,bez šance otěhotnět normálně,začal brát nějaký vitamíny a najednou uplně v poho.....takže ono i stačí aby měl špatný jídelníček a to už na to má taky vliv,ten můj do sebe rval pořád jen ryby......ale nevěs hlavu,špatný neznamená nepoužitelný,takže bych jim věřila že to zvládnou....... 😉 😉

olafka
4. lis 2011

Nazdáárek děvčata,hlasím se opět ku vám.Dočítam pravidelně každý den.Všem držím palce,těhulkám blahopřeji a čekatelkam posílám těhu bacilky.Já jsem se přehoupla přes 35+4týden a začalo se pomalu něco dít.Těhu cukrovka v normě,dietka mi jen prospějě,v hematologické ambulanci taky o.k.fraxiparin pomalu budu vysazovat a najíždět na warfarin,a co se týče kardio ambulance Ostrava-byla jsem tam ve středu 2.11. naposled před porodem,teď až s dětma po porodu na kontroly no a konečně v těhu poradně dnes:kardiotokograf na jedničku,moč o.k.,tlak super,otoky žádné jen jedna horší zprávička-začínam se otvírat dnes 2cm.Takže jen ležet,nic už nedělat,odpočívat,a zkusit vydržet.V pondělí opět kontrola a pokud bych se pořád otvírala,tak ta Praha už místo za dva týdny přiští týden.Už bych to i brala,protože je to čím dál horší.Spaní na prd,chůza taky a celkově únava jak býk.Vše je nachystané,taška zbalena,postýlky načančané,jen mimi do nich.Tak vás moc pozdravuji,všechny se opatrujte a zkuste mi podržet palečky,snad vám tady jěště něco příští týden napíšu,než pojedu.Papa Ola.

kacnov
5. lis 2011

holky za jak dlouho může jít znovu na IVF?

kacnov
5. lis 2011

holky a potřebuju vědět dr mi dal bromexin ten se polyká nebo se rozpouští v puse? nevíte?

antoa
5. lis 2011

@kacnov tak bromhexin jsou kapky na odkašlání ne? To se polyká....
mě na OBI doporučovali pauzu 3 měsíce, ale je to individuální dle tebe a co dr. to jiný názor....

kacnov
5. lis 2011

@antoa no ale mě dali pilulky nikde v příbalovém letáku to není. nevím jestli půjdu do druhého IVF

kacnov
5. lis 2011

holky máme 1!!!!! doufám že to bude bojovník!! strašně se toho bojím a nemůžu uvěřit!! v pondělí jdu na ET v 7:15 doufám že vydrží- a kdyby ne budou mi volat nebo jak to chodí?

vaculik
5. lis 2011

kacnov@bromhexin se polyká, jsou to tabletky a určitě jsi je dostala kvůli hlenu, co máš v pochvě, aby se rozpustil. Taky jsem to měla. Na další IVF můžeš hned od dalšího měsíce.

kacnov
5. lis 2011

@vaculik wow jo tak díky já vůbec nevím...

zazy
5. lis 2011

Nazdárek děvčata
Průbežně Vás čtu,jen už nemám moc čím přispívat.
Kacnov:to je super,moc jsem ti držela pěstičky,aby aspon nějaký bylo.Ono dkyby to vzdalo,tak to by ti zavolali a dali vědět,neboj.My jsme taky neměli korunky,brali jsme si půjčku,aby jsme mohli mt mimi.Nás oba pokusu dohromady sáli 63 000.Pálka,že,ale nevyměnila bych tu naši princeznu za nic na světě,je to ten nejkrásnější pocit,jaký může být,bt matkou.Malá bude mít za měsc rok,strašně rychle to uteklo.Příští rok chceme jít ještě jednou,ale budu muset někam na brigádu,vydělat korunky.Olafko,moc moc moc držím pěstičky,aby jsi to zvládla a za chvíli měla broučky u sebe.
Jinak zdravím i Vás ostatní,Valkat,tobě ty tejdenky taky krásně naskakují.Jak se cítíš??

antoa
5. lis 2011

tak to s tím hlenem slyším prvně 🙂
a tablety se určitě polykají.
@kacnov uvidíš, že vybojuje!!!

zazy
5. lis 2011

Gabulenko
na tebe děvče moc moc myslím,budu držet pěstičky,uvidíš všechno dobře dopadne

kacnov
5. lis 2011

@zazy děkuji no snad to dopadne dobře

mamba555
5. lis 2011

@gabulenka ahoj gabi držim palce aby to všetko dobre dopadlo držte sa

kacnov
7. lis 2011

ahoj holky už to mám v břichu 🙂 co ste cítily tak cca po ET ??

kacnov
7. lis 2011

chtěla jsem napsat tak 2 hodky po ET?

valkat
7. lis 2011

@kacnov takže bojovník vydržel? V jakém ti ho dávali stádiu?2 hodiny po ET jsem určitě spala..... 🙂 ale myslím že jsem ani nic necítila..... 😉

kacnov
7. lis 2011

@valkat bylo 3 buňečné to je ok? ani nevím no snad je to bojovníček a vydrží ve mě 🙂

antoa
7. lis 2011

@kacnov držím pěsti!!!

kacnov
7. lis 2011

@antoa díky 🙂

versuska
7. lis 2011

@kacnov doufam a drzim palce, aby se drobek udrzel

kacnov
7. lis 2011

@versuska děkuji také doufám

lola33
7. lis 2011

@olafka jéé ahojky zlatí,toto letí 🙂 ,za chviličku už budeš mít miláčky u sebe,držím moc palečky!!!

valkat
7. lis 2011

@kacnov neboj,to zvládnete...... 😉 😉

lola33
7. lis 2011

@kacnov držím moc palečky,ať je embryjko velký bojovníček a najdeš na testu co nejdříve // 🙂 🙂 🙂

lola33
7. lis 2011

@valkat ahojky jak dnes, byli jste v poradně,my jdeme ve středu na poslední 4D UTZ před porodem už se moooc těším!!!!

lola33
7. lis 2011

@gabulenka držím vše co mám a věřím,že vše dopadne na jedničku a budeš se už jen těšit a těšit ze zdravých miminek!!! 😵

valkat
7. lis 2011

@lola33 jj byli jsme dneska,všechno v pohodě,pěkně držíme,tak snad žádný předčasný porod,jen jsem měla vysoký tlak tak mě hned hnala na internu a tam samo že dobrý.jsem to říkala že jim to blbě měří.Jinak ta placenta už je taky v poho,mám je v poloze 69,kluk je vpravo hlavou dole a holka vlevo hlavou nahoru,tak aspoň poznám kdo kope.....my jdeme na velký utz až 6.12....a pak už budu nastupovat na mateřskou...... 🙂 🙂