Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
15. pro 2012

@soniela 'Zeno, to je báječná zpráva!!! Tak se musí na osud, bojobat a otravovat a pokoušet.... 😀 😀 😀 Super rozhodnutí, moc gratuluji a držím pěsti i palce 😉 🙂 !

versuska
17. pro 2012

Ahoj holky,po dlouhe dobe se vracim na tyto stranky, ktere mi diky vsem, ktere sem taky chodily, psychicky pomohly ve chvilich cekani na ten maly krasny uzlicek. Diky Repromede mame i my nase vytouzene miminko Martinku. Nadhernou a zlatou holcicku nam vybrali 🙂. Drzim palce vsem cekatelkam. Holky nevzdavejte to. Cesta k miminku byla i u nas dlouha, prvni transfer neuspesny, ale druhy byl uspesny a vysledkem je nase mala princezna 🙂

aidule
17. pro 2012

@versuska Malá je nádherná!!! No jak jinak, tady ani jiné než nádherné a úžasné uzlíčky štěstí neumí 😉 🙂 !!!

aidule
17. pro 2012

Taky přidám jeden z důkazů (ten, nebo spíše ta mladší 😀 😀 😀).....Přejeme všem prima zaměstnancům Repromedy a jejich klientkám minulým, současným i budoucím pohodové Vánoce a pokud možno i celý rok 2013 🙂 !!!

soniela
18. pro 2012

@versuska
@aidule Nádherný maličký Repromeďátka 🙂 Hned se mi zase bude líp snažit 🙂

cechulda
19. pro 2012

@evikmi Tak moc držím palce ať Vám to dobře dopadne a brzo se dočkáte miminka 🙂 🙂

cechulda
19. pro 2012

@soniela to je dobře, budu na Tebe moc myslet, aby jste tentokrát byli úspěšní 🙂 🙂 🙂 Já včera letěla na gyndu, začalo mě hrozně bolet břicho a vyšel ze mě takovej divnej hlen, tmavej z kouskama jakoby krve, tak jsem se dost vyděsila a volala doktorovi, no naštěstí je vše v pořádku, miminko roste, už se krásně hemží a kope miniaturníma nožičkama a srdíčko bije ostošest 😀 Ale já byla fakt psycho a potřebovala jsem se uklidnit, na kontrolu jdeme právě taky 27.12. a do té doby bych se asi dost bála, doktor říkal, že se bát nemusím, no ale asi jsem to potřebovala slyšet 😉 měla jsem totiž dost silnou virozu a musela jsem si vzít 3x paralen, ale říkal že to můžu, takže dobrý 😉 Tak přeju krásné Vánoce a toho 27.12. na Tebe budu moc myslet 😉 🙂

cechulda
19. pro 2012

@aidule Nááááádhera 🙂 🙂 Taky přeju krásné Vánoce 🙂 🙂

cechulda
19. pro 2012

@versuska krásná holčička, moc gratuluju 🙂 Hezké Vánoce 🙂

soniela
19. pro 2012

@cechulda Děkuji moc. Budu na tebe taky myslet. Tak lepší jít k doktorovi, než aby se pak něco zanedbalo. Hlavně že je vše v pohodě a miminko je v pořádku!!! 🙂 A neřekl ti dr. co to bylo??? A proč?

cechulda
19. pro 2012

@soniela no nic moc mi neřekl, říkal že to může být i po té viroze, nebo prostě růstová bolest, jak se zvědšuje děloha, tak nevím, hlavně říkal ať to neřeším a jsem v klidu 😵 No je pravda, že když jsem čekala Adámka tak mě břicho hrozně bolelo a musela jsem brát magnesium na uvolnění svalstva, ale to už jsem měla fakt břicho, teď ještě nemám skoro vůbec nic 🙂

terez80
19. pro 2012

🙂 Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a posílám hodně štěstí všem snažilkám. Nám se narodilo repromeďátko opravdu 1.12. paní doktorka Hromadová mě to dobře vypočítala jsou tam prostě výborní po všech stránkách. Máme chlapečka jmenuje se Patrik vážil 3700/50 má se čile k světu, je to naše vymodlené zlatíčko.
Moc vám všem přeji ať se vám brzy zadaří.

cechulda
20. pro 2012

@terez80 Ahojky moc gratuluji k Vašemu zlatíčku a přeji aby byl moc a moc zdravý a dělal Vám jen samou radost 🙂 🙂 🙂 Krásné Vánoce 🙂To určitě budou, když už jste si rozbalili ten nejkrásnější dáreček na světě 😉 😀

soniela
20. pro 2012

@terez80 Obrovitánská gratulace k Patričkovi!!!! 😵 Krásný datum narození! Přeju hodně štěstíčka a hlavně oběma hoooodně zdravíčka!!! Dali jste si opravdu ten nejkrásnější dáreček k Vánocům!!! 😵

evickav
20. pro 2012

@terez80 moc moc moc gratulujem 😵 😵 😵 želám veľa lásky, zdravíčka a krásne vianoce užité v kruhu rodiny 🙂

ja idem zajtra ráno na príjem a na 99% mi už zajtra urobia sekciu,,, bojím sa a teším sa zároveň 😉

všetkým tehuľkám a snažilkám želám krásne pohodové vianoce 🙂

aidule
20. pro 2012

@terez80 Velikáááánskááá gratulace k Patričkovi! Oběma pevné zdraví a soustu lásky 🙂 , a to nejen ve dnech svátečních, ale i všedních!

jomini
20. pro 2012

@evickav silno na vas myslim, uzijete si krasne vianoce v trojici 🙂

aidule
20. pro 2012

@evickav Jéééé, beruško, tvůj čas už se naplnil?Tto není možné, jak to utíká!!! Tak tfuj, tfuj, ať vše výborně dopadne a o tom, že si jedeš zítra pro ten nejúžasnější vánoční dárek v životě snad není ani pochyb 😉 !!! Jak budeš moci, hoď sem info, jak to vše dopadlo, prosím.

valkat
23. pro 2012

...já posílám dva důkazy.......

Holky,krásné Vánoce a do příštího roku moc a moc krásných dětí...... 😉

soniela
23. pro 2012

Drahé Repromeďačky 🙂 Kouzelné Vánoce Vám přeji a doufám, že ten rok 2013 bude pro nás všechny tím nejúspěšnějším a nejkrásnějším!!!! 😉 🙂

aidule
23. pro 2012

@valkat Nádherní andílci!!! Jen nám ten čas mooooc rychle utíká, že jo 😉 ?? Zdravím a přeji Tobě i Tvým blízkým pohodové Vánoce i celý rok 2013 🙂 !

terez80
23. pro 2012

Ahoj holky, děkuji mockrát, jdu jsem na rychlíka. Všem Repromeďačkám snažitelkám, těhulkám či s děťátkama KRÁSNÉ VÁNOCE plné klidu, radosti a štěstí pro všechny

terez80
30. pro 2012

Ahojky, vidím, že jste si daly přes svátečky pauzu, chtěla jsem vám všem popřát krásný rok 2013 ať se vám vyplní vaše přání a přibude i plno repromeďátek

aidule
30. pro 2012

@terez80 Tak k tomuto přáníčku se plně připojuji 🙂 ! Dnes jsem se vrátila se svýmaholčičkama od rodičů z vánočních prázdnin, uteklo to jako voda, ale bylo fajn. Zítra mě čeká noční směna, tak snad bude poklidnější a taková nějaká silvetrovská 😀 😀 😉 . Tak si všechny užijte v pohodě poslední den roku 2012 a pak pravou nohou vyšlápněte do roku 2013!!! 🙂 🙂 😉

terka82
31. pro 2012

Ahoj holky, pravidelně už nepřispívám, ale moc Vám všem, hlavně snažilkám, držím pěsti. To, co vypadá na počátku hodně bledě, může skončit krásně. Do nového roku Vám přeju jen úsměv na tváři a když slzy, tak jedině slzy štěstí. Ta 13 bude určitě šťastná a extra plodná. 😵

aidule
31. pro 2012

@terka82 Zdravím a přeji do nového roku jen to nejlepší!!! I když, jak vím a vidím, to nejlepší už se vám tetelí nějaký ten pátek doma 😀 🙂 😉 . Rotete jako z vody, ani není možné, že ty začátky jsou už táááák dávno 😉 . Tak ať se i nadále daří!

cechulda
2. led 2013

Ahojky holky taky všem přeji úspěšný rok 2013 a mnoho štěstí všem a hlavně těm co se snaží o miminko, aby pro ně byla ta 13 šťastným číslem tak jako pro nás 🙂 😉

cechulda
2. led 2013

@soniela Ahoj tak co byli jste toho 27.12. v Repromedě? A jak jste dopadli?

luciasek1982
3. led 2013

@soniela Omlouvám se, že píšu až teď, ale předvánoční přípravy, Vánoce a čas do Nového roku, byl u nás hodně nabitý!!!! Jsem moc ráda, že jsi se z toho všeho už dostala, a že máš opět hlavu plnou myšlenek na nový boj 😉 Věřím, že i když všichni považují 13tku, jako nešťastné číslo.... pro nás bude tohle číšlo tím nejšťastnějším 😉
Přeji v tom novém roce jen to nejlepší........ ty víš co 😉

luciasek1982
3. led 2013

@terez80 Jéééé!!!!! To je nádhera!!!!! moc a moc gratuluju a přeji jen to nejlepší...... krásně si to užívejte 😉