Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lucie2010
7. pro 2011

@terka82 😀 😀 😀 Tak já jsem si ten test udělala,protože bych to asi psychycky nedala a musela bych na to pořád myslet. A asi bych nevydržela do rána. A je tam hodně, hodně slabej duch. Takže začíná testovací mánie a zítra to zkusím znovu z ranní moči. Jinak se cítím pořád stejně, občas mě bolí břicho, jako by měla přijít MS, mám šíleně citlivý prsa. A občas se mi trochu zamotá hlava...jakoby závrať. Ale jinak se cítím dobře.

lucie2010
7. pro 2011

@terka82 pardón...psychicky...taková hrubka...ale jsem z toho celá v šoku...moje první // na testu 😀

vera_vila
7. pro 2011

@terka82 Určitě to bude jinak 😀

terka82
7. pro 2011

@lucie2010 supeer 🙂 🙂 🙂 Duch z neranní moči se dal čekat, z toho ani nic silnějšího být nemůže. Mam z tebe radost. Tfuj, tfuj, tfuj, jen tak dál. Teda ale že tě vyprovokuju i k testování běham dne, to jsem nečekala. 😀 😀 😀
Zítra tě budu vyhlížet. A já doufam vydržim s dalším testem až do pátku, aby byl vidět nějakej rozdíl. 🙂
Hrubka je v poho, teď na ni máš nárok. 😀

marci
7. pro 2011

@terka82
@lucie2010 Holky moc vám držím pěsti ať čárka jenom sílí!!!! To jsou skvělý zprávy!
Mě čeká zítra opu. V kolik jste od tama holky po odběru odcházeli? Musím nějak namyslet odvoz, manžel má jak na potvoru jednání se zahraniční návštěvou, které prostě nejde zrušit ať se snaží sebevíc, prostě je musí min. uvítat, tak si musím připravit i záložní variantu kdyby to náhodou nestíhal (i když slibuje, že se to nestane, tak znám jak to bývá....☹ Jinak jsem ráda, že mě tu uklidňujete, že narkoza je v poho🙂 Já jsem srab srabáckej no..... Vzbudí mě po odběru hned na sále? A jak to probíhá pak?

terka82
7. pro 2011

@marci jsi v pořadí, tfuj, tfuj, tfuj. 🙂
Nejsem si jistá, ale asi po 1,5 - 2 hod? Chvíli budeš spát, pak dostaneš sváču. Pak se můžeš pomalu obléknout a pak jsme byli ještě u doktora, kde nám řekl co a jak. Tak třeba by tě tam nechali odpočívat dýl, než manžel přijede. Určitě bys neměla odcházet sama.
S tím probuzením, u sebe si to nepamatuju. Ale Lucku přivezli normálně koukající na křesle a jen si přelezla do postele. Jak jsem se dostala ze sálu já, to si nepamatuju, ale asi stejně. 😀 Přivezou tě a znova usneš.

lucie2010
7. pro 2011

😀 😀 😀 Já si zase pamatuju, jak přivezli Terku normálně koukající. Budí rovnou na sále, to si tak nějak matně pamatuju, že jsem si přelezla na to křeslo, sestra mi zbalila pantofle a přivezli na pokoj. Tam jsem přehupsla do postele, mezi nohy jsem dostala vložku a zase jsem usnula. Jinak ta narkóza byla fakt super...nikdy jsem nebyla uspaná, takže jsem pochopitelně měla strach. Doktorka mi napíchla kanylu do ruky, začala mi tam něco dávat, zaškrábalo mě v krku, zabrněl obličej a byla jsem tuhá. 😀 Doktor mi teda říkal, že se mi bude zdát nějaký pěkný sen, ale nic se mi nezdálo. Jinak ti marci přeju hodně štěstí zítra a spoustu vajíček.

valkat
7. pro 2011

@marci narkozy se vůbec neboj,mě se to strašně líbilo,takové teplo kolem srdíčka a najednou chrupeš,ta narkoza je tak na půl hodiny takže jak tě vezou na pokoj už budeš vnímat,pak budeš dvě hodiny odpočívat,dojdou ti pro krev a změřit tlak,pak se najíš a napiješ,oblečeš a čekáš na konzultaci s dr.....co a jak bylo.....a pak odjíždíš......doma si hned ehni a ještě se v klidu dospi,když budeš chtít dají ti na bolest prášek,bolí potom trošku břicho......já už večer byla docela v poho a druhý den jsem šla do práce..... 😉 😉

marci
7. pro 2011

@valkat tys chodila mezi OPU a ET do práce? Já mám v plánu tak na týden neschopenku od obvoďačky.

valkat
7. pro 2011

@marci jj chodila brala jsem si volno až po et a to jsem byla doma celých 14 dnů,ale záleží na každém,jak si to pořeší...... 🙂

terka82
7. pro 2011

@lucie2010
@valkat holky teda mě se ta narkoza nelíbí. Právě to brnění obličeje mi hrozně vadí, ale tim nechci Marci strašit. U mě už to je asi blok k narkoze. Mam ji spojenou s potraty a zvracením a tak jen při vyslovení toho slova se mi ježí chlupy na ruce. 😅

@valkat teda obdivuju tě, že jsi šla druhý den do práce, to bych nedala.

valkat
7. pro 2011

@terka82 jj já byla v pohodě,takže práce nebyla problem.....pro mě to byl příjemný pocit,já si to užila,ale každá to máme jinak,že 😉

terka82
7. pro 2011

@valkat jo, já jsem jiná... 😀 😀 ale při prvním IVF tam se mnou byla paní, která krátce předtím přijela z dovolené a tak celou narkozu plavala s barevnýma rybičkama a když ji přivezli na pokoj, tak místo aby spala, tak nám o tom vyprávěla. 😀

elisabet
7. pro 2011

Ahoj holky, zdravím, po delší době, ještě nedávno jsem patřila mezi vás, Repromeďačky, ale nakonec se moje tělíčko umoudřilo a rozhodlo se že už nebude dělat cavyky a otěhotní samo, prvně v srpnu to bylo jen na zkoušku, v říjnu 7. jsem potratila, zamlklé těhu, prý nakonec v plodovém váčku ani miminko nevyrostlo, s manželem jsme nelenili, jelikož se moje tělíčko vyčistilo samo bez lékařů, tak jsme to zkusili hned a myslím že ovulku jsem v tom termínu měla hned po skončení krvácení, a už týden před vynecháním ms jsem na sobě poznala že jsem těhotná, i test to poznal 🙂 . když jsem byla 5+4tak už jsme měli i srdeční akci akorát mě trápilo relativně silné špinění, někdy krvácení, no ale po 6tt úplně odeznělo a dnes jsem 8+4 a je mi báječně, miminko žije o106 a je to super! už se musím objednat na NT screening, krev stihnu ještě před vánocema a prostě jsem vám jen chtěla zvednout náladu že to opravdu funguje, že nakonec jsem těhotná přirozenou cestou, proto vám všem přeju spoustu takových testíků které jsem našla já, a bylo to pro mě opravdu velikánské překvapení!!!
nevíte jak je na tom Olafka??

versuska
7. pro 2011

@terka82 @lucie2010 holky tak to vam zavidim, uz mate za sebou pekny maraton a to jeste zakonceny snad uplne nejlip jak jen to slo 🙂 Hlavne zustante v klidu, at mimisci u vas vydrzi.
Ja jsem dnes byla pro prvni davku gonalu. A na kontrolu mam jit az v pondeli.

versuska
7. pro 2011

@marci tak ty jses o kousek prede mnou. Tak hlavne hodne vajuch at mas pékne embryjka.Jak dlouho budes mit v kultivaci? Zavidim vam ten vas klid. Ja mam vpraci takove fofry, ze nevim na co myslet driv.

zazy
7. pro 2011

Drahouškové tak na Vás všechny moc myslím,na Vás holky stimulky píchalky i na Vás skoro těhulky.Bude tu určo moc miminek příští rok.Postupně Vás pročítám.
Eli moc moc gratuluji

terka82
7. pro 2011

@elisabet zase jeden šťastnej příběh. To je super. 🙂 Zázraky se ději.

@versuska není třeba závidět, za pár dní na tom budeš určitě stejně. 🙂 Držim pěsti.

aidule
7. pro 2011

@terka82
@lucie2010
No kočenky, velká tichá, ale rázná gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😀 Jen se držte, aby bylo vše v klídku a mimisci se mohli pěkně a nadlouho zavrtat 😀 . Je to paráda, takových zpráviček jen houšť!!! V Repromedě jsou zkrátka úžasně šikovní a obětaví 🙂 , určitě z těch nových miminek mají velkou radost 😉 . To jste s tím těhu podobně, jako já vloni.Za týden se nám blíží roční výročí zjištění // 😀 . Tak si to krásně užívejte, vynechejte letos předvánoční stres a nechejte se hýčkat a obskakovat, určo si to mooooooooooooooooooooc zasloužíte 😀 😉 !!! Myslím na vás i nadále a budu se těšit na nové info o vašem těhu a o miminkách 🙂 !

aidule
7. pro 2011

@elisabet Moc hezký konec, teda vlastně začátek.... Gratuluji a přeji i nadále vše dobré! 🙂

elisabet
7. pro 2011

@aidule
@zazy
@terka82 Děkuji holky, kdo to má ještě před sebou, tak tomu přeji hodně štěstí,a maminkám zdravé dětičky!! papa

bardotka1
8. pro 2011

ahoj holky 🙂Tak já už mám ranní odběr za sebou - prý mi dnes budou vyšetřovat toxiny a pohlavní choroby či co 😎 😀
@lucie2010 Luci, držím potichoučku také pěstičky a snad ten duch nabude na realitě - tfuj, tfuj 😉

versuska - tak to jsi skoro souběžník se mnou 🙂 Já si začínala píchat minulý čt ! Jak jsem byla v poho, tak jsem včera nemohla usnout a furt mi cosi na těch mojích vaječnících sedělo a tlačilo 😎 a ani na břicho jsem nemohla otočit, spaní nic moc tedy 🙂

Marci je dnes na odběru, tak snad vše dobře dopadne....Mně se to také pomalu blží 🙂 Uvidím co mi dr. řekne odpo, jdu k primáři Veselému - byla jsem zatím u Hromadové, tak jsem zvědavá co mi poví...

lucie2010
8. pro 2011

Tak jsem si dnes ráno dělala pro kontrolu test...protože ten včerejší neviditelnej duch mě teda moc neuspokojil a JE TO TAM!!! Dnes krásný dvě //...sice ta testovací byla světlejší, ale to je otázka času. Hlavně, že to tam je. Doufám, že všechny budeme slyšet jen dobrý zprávy. Ať už ty, co to teprve čeká, i ty, kteří čekají na povrzení těhu a i ty,kteří už čekají jen na to, až na ně vykoukne prcek. Jsem strašně šťastná, ale nerada bych to nějak zakřikla. 😀

terka82
8. pro 2011

@aidule děkuju. Zatím se trochu bojím se radovat a furt kontroluju test, jestli se mi to nezdálo. 😅
Jinak předevčírem a dnes ráno, jsem dřív než snídani proběhla koupelnou a vždy si mi udělalo blbě. Na nevolnosti jsem nikdy netrpěla a přijde mi to hrozně brzo. Ale na druhou stranu je to jiné než v předchozích těhotenstvích a tak to snad i bude jinak pokračovat. 🙂

@bardotka1 jsem zvědavá, jaký bude závěr z UTZ, když už cítíš břicho. Na @marci taky myslim, teď už určitě odpočívá. 🙂

@lucie2010 ta testovací ještě chvíli slabší bude, ale důležité je, že tam je. Mam z tebe radost. Jo a chci vidět fotku. 🙂

lucie2010
8. pro 2011

@terka82 Fotku? Dobře, máš ji mít. 😀

terka82
8. pro 2011

@lucie2010 krása... 😵 😵 😵

marci
8. pro 2011

@terka82 to jsi hodná, žes na mě myslela. Už jsem doma ve své posteli a je mi celkem OK. Odsáli mi 14 vajíček. Narkozu jsem přežila a asi snášela ze všech co jsme tam byly nejlíp, ale není to nic po čem bych znovu toužila 😀 Velkým překvapením pro nás bylo výrazné zlepšení manželova spermiogramu, neměli teda ještě udělanou morfologii, ale ostatní dva parametry byly ok a to před 3 měsíci byly katastrofální! Takže ted čekáme co se oplodní, manžel má dneska narozeniny, tak by si dobře patamatoval datum početí 🙂

terka82
8. pro 2011

@marci to je dobře, že jsi narkozu snášela dobře a 14 vajuch je krásný. 🙂 Držim pěsti, ať se jich oplodní co nejvíce. 🙂

terka82
8. pro 2011

@marci manželovi vše nejlepší. Ten nejlepší, opožděnrj dárek dostane za necelé 3 týdny. 🙂

bardotka1
8. pro 2011

Tak jsem holky přijela z kontroly - údajně mě měl mít primář Veselý - neznám ho a myslela jsem si to o jiném doktorovi co tam poletoval, tak jsem byla překvapená, že přišel tlustý, plešatý pán 😎 Nevím asi moc dobré zprávy nemám ale - po utz mi naplánoval píchání do soboty ! Při hovoru se splet prý, že už si píchám 9 dnů - nestíhala jsem, tak jsem si to uvědomila až pak, že jen 8 dnů to je....byla jsem celá zmatená 🙂 Nicméně píchat do soboty, v pondělí odběry! O nějakém počtu vůbec nemluvil celou dobu - jen při utz jsem si říkala musím dobře poslouchat 😀 A první jsem slyšela 17, tak jsem si oddechla, ale při hovoru mě jaksi vyvedl z omylu 🙂 Na sestry dotaz jestli bude odběr už v sobotu nakonec řekl, že jich moc není odběr tedy v pondělí!! Já tedy zůstala překvapená trochu a ptala se co to tzn. přesně? On, že na pravém 3 n. 4 a na levém jsou malé a právě proto to necháváme do pondělí aby porostli a že v klidu, že odsajou všechno - všechno s úsměvem, v pohodě, ale moc mě nenadchl 😎 Ani se neptal na dotazy, nic prostě -))) Mně tedy nic ani nenapadlo, pravda.....ani ho opravit v tom píchání -)) Šak má protokol a umí číst..
Sestra mi pak vysvětlovala, že v sobotu přesně ve 21 hod. si musím píchnout další 2 injekce do pupku !!! A taky počítala jak mi vychází ten Gonal a že mám ještě na pojišťovnu 300 j., tak jsem byla ráda, sama jsem si doplácela pouze cca 150 j. , sestra to komentovala, že mohu být ráda a já si při řeči posteskla, že málo vajuch a ona byla úplně v pohod, že je lepší míň než víc, že budou kvalitnější......No, ale dobrý pocit z toho nemám tedy..

Takže píchání injekce 10 dnů......tož nevím 🙂
A holky co je to za ty dvě injekce co se musí píchnout 2 dny před tou narkozou??? Prý mi přijde i sms 😀