Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
26. led 2011

@valkat jéé ty se máš,hezky si odpočiň 🙂 a pak se budu těšit jen na samé dobré zprávičky od tebe 😉

mamba555
26. led 2011

ahojte dievčata je tu niekto hm lola nelatorka kde ste ???????

valkat
26. led 2011

@mamba555 jsme tady.....

lola33
26. led 2011

@mamba555 jsem tu,akorát mažu na chvilku do sprchy a pak hned zas budu.... 🙂

mamba555
26. led 2011

@valkat ahojky tak jak je?

mamba555
26. led 2011

@lola33 a ako s acitiš lola hm no ako hm bude tam niečo?dufam že ano

valkat
26. led 2011

@mamba555 ahojky,já jsem ve stadiu že čekám jestli mrcha nebo //.....a co ty,jak se máš ty?

lola33
26. led 2011

@mamba555 mám se fajn,jsem v pohodě 🙂 ,stres je prozatím pryč 😀 ,no necháme se překvapit 😝

valkat
26. led 2011

tak berušky jdu na telku,tak se držte a dobrou...pááá 🙂

paja1
26. led 2011

Ahojky holky,tak z těch 10 dnes jen 1x expandující blastocysta,1x blastocysta a obě prý jednička kvality. no a ještě byli 2x trojkové kvality,a než je vyhodit tak jsme je tam taky šoupli do bříška.Tak uvidíme.Zítra se kuknu,tad valím spinkat.Mějte se a držte se .

nelatorka
27. led 2011

Tak zítra jdu na krvičku a na UTZ. Zítra je teprve 14D, ale už jsem se musela objednat, protože mi došly náplastě. Vůbec to nedrží a pořád je přelepuji. Strašná otrava 😒
Tak už se těším až mi to doky zítra potvrdí 😵
Holky vy se držte a nebojte určitě to vyjde už jsem to začla tak to musí pokračovat ne? 😉 🙂 🙂

nelatorka
27. led 2011

@paja1 strašně moc ti to přeji. Tentokrát už to musí vyjít 🙂 Drž se !!!!!! 🙂 😉

nelatorka
27. led 2011

@valkat děkuji. S kamarádkou je mi to líto. 😔 Je to fakt hrozné o mimi takhle přijít. Já jsem o ty prcky přišla ve 20tt a je to opravdu hrozné. Nepřála bych to nikomu!!!!!! Ani nevíš jak se teť budu celé těhotenství bát. ☹ Ale určitě to zvládnem věřím tomu 🙂 🙂

valkat
27. led 2011

@nelatorka ani nevíš jakou mám z tebe radost.....jj určitě nám to vyjde a na vánoce už budeme mít svoje miminka.....akorát to čekání je hrozné...... 🙂 🙂

nelatorka
27. led 2011

@valkat no to je nejhorší. Opravdu se pořád čeká na nějaké výsledky atd...., ale musíme to zvládnout a odměna bude velká 🙂 😉

valkat
27. led 2011

@nelatorka to máš pravdu...a ty se zítra těš na tu nejkrásnější..... 😉 🙂

paja1
27. led 2011

@nelatorka Moc děkuju,snažíme se.5íkala jsem včera té embryoložce at mi tam dají lepidlo a přilepí je.Smála se a pak řekla,že snad i něco takového existuje ,ale prý je to jen tahání peněz,ale blbost.

mamba555
27. led 2011

@valkat ahojik hm ja taky čekám a kedy budeš testovat?

mamba555
27. led 2011

@lola33 ahoj miláčku joj tak s atešim že ti to vyjde hmm držim palce

lola33
27. led 2011

@mamba555 Ahojky no nevím nevím,dnes je to 7den,jsem zaplaťpánbůh v půlce,ještě jednou tolik a uvidíme 🙂 ,jestli teda něco uvidíme 🙂

lola33
27. led 2011

@nelatorka Jéé Neli,krásné zprávičky,tak ať má pro tebe zítra paní doktor tu nejkrásnější,moc Ti to přeji 🙂

lola33
27. led 2011

@paja1 Beruško,tak krásná stádijka,gratuluju,tak já Ti něco povím,my jsme si to lepidlo tentokrát dali 😝 ,stojí 900,-,tak jsme si řekli,že to investujeme už jen pro ten pocit,kdyby jsme si ho nedali,tak kdyby to pak nevyšlo,tak by jsme si vyčítali,že to bylo proto 😉 ,tak uvidíme co to udělá ještě 7dní čekačka ☹ ,tak ti pak poreferuji 😉 ,hezky odpočívej,ať se u tebe mimískům líbí papa 🙂

paja1
27. led 2011

@lola33 No tak to je super.U nás ho asi nemají,nedávají tak proto to tak řekla,že tomu nevěří.A co platíme ty nehorázné peníze-tak upřímně 900,kč to je proti tomu nic.Určitě dobrá volba.Tak ty ještě 7 dní?Takže dnes jsi 7?Toto utíká.držím pěsti.

nelatorka
27. led 2011

@lola33 p. dr. nám to také nabízel. Ale nešli jsme do toho, protože říkal že to teprve skoumají a nemají ověřené jestli to funguje nebo naopak jestli to může nějak negativně působit. Ale nechci tě strašit. Tobě to určitě vyjde 🙂
Ty to fakt vydržíš? Já jsem napnutá za tebe 😀

mamba555
27. led 2011

@lola33 haha no áno aj ja osm zvedava čo stoho bude joj bojim sa hmm

lucikal
27. led 2011

Ahoj všichni 🙂 Koukám že se tu bavíte o nějakém lepidle?! Ještě jsem o tom vůbec nic neslyšela! No jestli by mi to doktor nabídl tak bych do toho asi taky šla, 900,- není zase až tak hrozná suma v poměru s tím ostatním. Nevíte kde by se o tom dalo víc zjistit?

lola33
27. led 2011

@paja1 Jojo dneska jsem 7den 🙂 ,přesně půlka 🙂 ,a odpočíváš???

lola33
27. led 2011

@nelatorka Tak to budeme pokusní králíci 🙂 ,jsem zvědavá,no budu se snažit vydržet 😉 ,ale uvidíme....

lola33
27. led 2011

@mamba555 a kdy budeš testovat ty???Jsi dnes osmý den???

valkat
27. led 2011

@mamba555 tak mrcha má dorazit 4.2 tak uvidíme třeba se někde zapomene a přijde až za 10 měsíců,,,,, 🙂