Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
9. srp 2009

Leni, jj, endometrióza je svinstvo, mě ji při laparce taky lehkou zjistili. Ségra jí má taky, ta dokonce bere antikoncepci třeba půl roku v tahu. Jsem zvědavá, jestli jim mimi přirozené půjde, až se rozhodne .... 😕 , jak píšeš, je to skandál.... 😀

lentilah
9. srp 2009

Si holka piš,ty bolesti mužeš mít z toho...já ji mám taky slabou.Naštěstí 😠 .Moje švagrová má taky endometriozu a myslím,že dost silnou a otěhotněla hned na poprvé...je to vyloženě sázka do loterie,buď a nebo...Mě doky řekla,že po porodu doporučuje nasadit antikoncepci aby se end.nerozjela...no kdo ví co bude.
Každopádně bych Ti mohla poradit napapat se,pak si dát probiotika nebo něco proti prdíkum...já totiž byla jak balon.Možná proto se mi ty bolesti nevrátily..no uvidíš.Probiotikama nic nepokazíš 😉 .

paneska
9. srp 2009

Leni, díky za radu, to mě nenapadlo, já su taky, jak balón, ale ty za chvíli bude balón z mimi 😉

paneska
9. srp 2009

Leni a baštíš probiotika v potravinách, nebo i pilulky z lékárny?

mimka29
9. srp 2009

paneska zavádzam 3x2 čipky, ale dá sa to vydržať

lenti ja teraz ani moc nejem, len som zo všetkého hrozne nafúknutá

Manžel pustil nejaký film, lebo v telke nič nejde, tak ideme pozerať, dobrú noc krásky 😉

lentilah
9. srp 2009

Lenuš,tak ruzně....vezmu si pilulu,další den si třeba vezmu aktimel či aktivii..tak ruzně.Ale ze začátku jsem jedla pilule.A pomohlo mě to,pomuže Ti to od nafouknutí ale i od zácpy a pod.Prostě paráda.Vubec nechápu,že mě to nenapadlo dřív.Hlavně aby Ti to pomohlo!

Mimuško,to dá rozum chudino,vždyť ty se láduješ hormonama,pak jsi jak balonek 😉 ...až budeš těhulika tak se nafoukneš krapet víc,ale pak splaskneš 😉 ..aspoň u mě tak bylo.Mám na Tebe prosbu Mimuš,nevíš jak u Vás na Slovensku bude příští týden za počasí? 😅

paneska
9. srp 2009

Mimuš, tak to se nedivím, že to vytíká, tokové kvantum 😉

Leni, díky za radu, určo to zkusím, neublíží to a třeba mi to pomůže, hezkej večer holčinky

lentilah
9. srp 2009

Berušky krásnou dobrou noc,pa pa

annaka
9. srp 2009

Ahoj holenky.Zdravím všechny nové... 🙂 I ty staré... 😀
Jinak čekat na testík ,je napínavý.TAky bych to nejradši už zkusila ,ale je ještě hodně času.
Omlouvám se ,že jsem tu dlouho nebyla,ale internet nám pořád blbnul tak manžel pořád něco stahuje a tak čekat než se ten krám rozjede tak mě nebavilo.. ☹ No a teď tu jsem už skoro hodinku a než jsem si to všechno přelouskala ,no chvilku to trvalo.Abych taky byla v obraze.Trošku mě pobolívalo bříško ale je to zase dobrý,tak snad doufám že tam ty prdelky pořád jsou.Takový divný pocity mám.Asi než to je opravdu potvrzeno tak ty obavy jsou hrozný.. ☹

Paneska:tobě držím všechny palečky co mám,dobře to dopadne neboj.Jenom doufat a hlavně věřit.

Holenky mějte se a dobrou noc.Anička (2).

ali.cka
10. srp 2009

ahoj holky!omlouvam se,ze jsem se tak dlouho neozvala,ale nervicky pracovali.vcera jsem dostala ms,tak jsem s toho cela pryc.porad vse ok a najenou tak.testovat jsem mela dnes,ale uz zbytecne.nejhorsi je,ze manza nechce o druhem pokusu ani slyset.i kdyz jsem slibovala hory doly.jsem totiz nezmar a opravdu jsem nelezela asi jsem mela ted uz to vim a udelam vse pro jeste novy pokus.vsem drzim palecky at aspon vam to vyjde

soniela
10. srp 2009

Dobré ránko!!!

Ali, to mě strašně mrzí 😢 Moc ti přeji aby manžel přistoupil na druhý pokus.

Pany, a co ty? Testneš teda už dnes? Nebo ještě vydržíš? Strašně moc ti držím pěsti ať ti to vyjde a jsou tam aspoň slaboučké //.

raaad
10. srp 2009

ahojky-hoj berušky.....
zdravím všechny ještě z pelechu). čekám,až se "usadí" Crinone a taky se snažím udržet v sobě snídani....Tak uvidím za chvilku....Taky dnes trochu bolí břicho- tak doufám,že se mi napínají vazy u dělohy 😉

Jinak Ali...moc-moc držím palečky do dalšího pokusu. ono chlapi potřebují na všechno víc času a strávit takový neúspěch mu trochu potrvá. Nechej ho chvilku tak, ať se mu to v hlavěsrovná samo...Hlavně netlač na pilu, to oni vážně nesnáší.A pak uvidíš, že s druhým pokusem přijde sám....Moc ti to přeju 😔

Pany...tak co????? čekám na ten tvůj TT víc než předtí na ten svůj 🙂 Nebo sis to naplánovala nakonec jinak?
Jo a s těma probiotikama jsem to tady radila už dávno-ale je fakt, že pak už jsme to tu neopakovali. Já jím probiotika denně (už několik let) a všichni u nás v práci taky. Ale momentálně jsem nafouklá i když je beru. Asi by to bylo ještě mnohem horší. jsou to pilule a je jich strašná spousta- v lékárně ti poradí. Dávej si pozor, aby tam bylo aspoň 5 kmenů laktobacilu(dobré jsou od zn.: Swiss).Po rozbalení to musíš mít v ledničce...

Takže se berunky opatrujte a přeju krásný a pohodový den 🙂

mimka29
10. srp 2009

Dobré ránko,
alicka to mi je ľúto, ale manžel si to určite rozmyslí a druhý pokus býva úspešnejší.
lenti na Slovensku má byť celý týždeň od 25 do 29 stupňov a do štvrtka aj občasný dážď, takže počasie nič moc.

Baby tak zajtra do Repromedy bojím, bojím. Už aj na mňa to prišlo. Asi už je tých hormónov na mňa trošku moc. Cítim sa unavená, bolí podbruško a prsia.

Prajem vám pekný deň

paneska
10. srp 2009

Ahojky 😉 ,

holenky, já vás budu ještě napínat do zítřka, testnu zítra, jo ....., su hrozná že, ale tak buď tam // budou, nebo nebudou, stejně to už neovlivníme a zítra to bude 12 den, tak to už by mělo být 100% jasno, výsledek si ale nechám ještě zkontrolovat HCG.

Jinak teda zatím nekrvácím a bolesti mě dneska neprobudily, tak se moc modlím, aby už ani tak strašné nepřišly a třeba to bylo opravdu ty 3-4 dny zahnizďováním, kéž by, babulky...

Ali, to mě moc mrzí, ale já bych i tak testla, víš, jestli ti dávali dvě, může se uvolnit jen jedno a odejít z krví, kolik takovej případů bylo, dneska jsi kolikátý den po ET?

Mimuško, hormony jsou svinstvo, to jo, zítra na tebe budu moc myslet, aby sliznice byla krásná, správně nachystaná pro mimi. A na Ráďu taky, aby u princezny bylo vše v pořádku, to určo bude a měla další fotéčku....

Soni, Ani, díky mooooc, Aníku tobě taky držím všechny palce co mám, ať MS nepřijde dřív, jak za rok 😉

soniela
10. srp 2009

Ty nás ale opravdu napínáš Panesko. Ale to nevadí. Je to tvé rozhodnutí, a určitě je správné, když se na to dnes necítíš 😉 Miminka se ti pěkně zakousávají, proto ty bolesti, uvidíš. A vsadím se že to budou dvojčátka 😀 Každopádně ti budu držet pěsti 🙂

Dejte mi prosím radu. Jsem měsíc po laparoskopii. Doktoři mi řekli, že tři měsíce se máme snažit sami o mimčo a pak teprve když se nepodaří, jít na IVF. Jenomže já tomu nějak nevěřím, že to půjde. Když to nešlo 3 roky. A taky se mi nechce čekat další 2 měsíce. Co myslíte? Mám vydržet nebo do toho jít už teď? Jak tak čtu na laparo vás tu bylo několik a stejně jste taky museli na IVF 😖

mimka29
10. srp 2009

sonielka ja som nebola, ale počkala by som na tvojom mieste ešte dva mesiace a užívala si snažilkovanie. Krásne romantické večere, potom milovanie a čo ty vieš ... Veď nie je nič krajšie ako otehotnieť prirozene 😉

paneska ty nás teda napínaš, ale to neva my to vydr 😀 Hlavne, že sa cíteš lepšie. Inak, keď mňa bolí na brucho pred mrchou, tak ma bolí stále a vkuse až kým mrcha nedorazí, ale teba to raz bolí, raz nebolí, tak to budú určite príznaky uhniezďovania mimi.

paneska
10. srp 2009

Holenky, ani nevíte, jak bych byla šťastná, kdyby to opravdu bylo uhnizďováním mimin, Soni, klidně i obou, když bysme těhu zdárně zvládli...., no je to divný, že mě to jednou bolí, jednou ne, prakticky vlastně od čtvrtka jednou denně a pak to vždycky přešlo, většinou teda po paralenu, nebo ibumaxu, ale došlo to zase druhej den. Dneska jsem už v pohodě, tak potichu, ať to nezakřikneme, jen se furt kontroluju na vecku, jak pakin, však to znáte, že 😉

Soni, udělej to tak, jak ti radí srdíčko, jestli se ti čekat a doufat nechce, máte na IVF prašulky, tak to neodkládej, jestli si myslíš, že si zvládneš užívat "dělání" mimuška přirozenou cestou a věřit, že by se to mohlo povézt, tak počkej s IVF. Opravdu se rozhodni podle svých pocitů 😉 Ale slyšela jsem názor doky, že když de do bříška šáhne a to třeba zrovna laparoskopií, že se tam začne vše hejbat a opravdu bys otěhotnět klidně mohla i přirozeně...., je to těžké, já vím....

ob.soklina
10. srp 2009

Ahojte holky,

konečně jsem se za váma zase dostala. PC opět nefungoval tak jsem neměla možnost vás číst. Hned ráno jsem si skočila za IT na firmu a bylo tam jen něco malého. Škoda že se v tom nevyznám abych si to mohla opravit sama.

Teda Pany ty to natahuješ, ale na druhou stranu tě chápu. Já netestovala vůbec a počkala jsem si až na krev. byla jsem srab.

HOlky zase toho nestihnu moc napsat zajistila jsem sifungování pc a za chvilku frčím zase do nemocnice, ted na kontrolu cév. jinak víkend byl dost náročnej. Měli jsme tu kamarády a táhli to do 4 do rána v sobotu a my zase tak velký byt nemáme. Takže jsem nemohla spát, no a poprvé v těhu jsem byla trochu protivná. No a včera mi přijela kamarádka z Itálie a kolem 17 hod odjížděla zpět. Já pak tak vytuhla že mě nevzbudil ani tel. A o těch bolestech nemluvím.

Berušky na zítra kdybych se sem náhodu zítra nedostala vám moc moc držím pěstičky a jen samé dobré zprávy jasan.

Všem přeji krásný den a odpočívat

🙂

lucule
10. srp 2009

Ahojky holky, nechodite nekdo k dr. Fischerovi? Jsme k nemu objednana ve ctvrtek na konzultaci...

paneska
10. srp 2009

Ahoj Lucule, jj, všichni jsme s ním měli tu čest 😉 Mě dělal OPU. Rady mu nemůže přijít na jméno, páč se před ní moc nepředvedl, ale já s ním žádnej problém něměla. Jak psala Lenička, on je tam tak 3-4 měsíce, tak je takovej neotesanej, musí si ho ještě pacientky opracovat? A proto, že je tam chvilku, tak je snad údajně pečlivej a snaží se. Holenky ti určitě ještě názor na něj písnou 😉

Uvidíš sama, jakej z něho budeš mít pocit, ale já si myslím, že špatnej doky není, to by ho ředitelka sanoria p. Veselá - nezaměstnala, potřebuje jen víc času, než v Repromedě "zdomácní".... a to že ho budeš mít při konzultaci neznamená, že se s ním budeš potkávat stále. ET mi třeba už dělal sám pan primář a konzulatace byla s doky Hromadovou, to je naše sluníčko, že holenky 😉

mimka29
10. srp 2009

lucule úplne súhlasím s paneskou. Je tam krátko a tak sa musí častejšie radiť s druhými, čo majú viacej skúseností, ale tiež si myslí, že nebudeš chodiť iba k nemu. U mňa sa už vystriedali 3 lekári. Prvú konzultáciu máš u toho ku komu sa objednáš a ďalej ťa bude vyšetrovať ten ktorý má práve službu.

lucule
10. srp 2009

holky dekuji za informace. Dneska jsem se objednala a ve ctvrtek uz jdu na konuzultaci. Ani jsem necekala, ze to bude tak rychle 🙂 Na repromedu zatim slysim samou chvalu, tak doufam ze i me pomohou. Mam protilatky proti spermiim a i po preleceni se porad nedari otehotnet 😒

paneska
10. srp 2009

Lucule, budeme držet palečky, ať na tebe Repromeda dobře zapůsobí a podávej nám sen hlášení, jak na tom jste, ju, na IVF jsi ještě asi nebyla, že , bylo by to tvoje případné první?

lentilah
10. srp 2009

Ahojky babulky 😀 ,
Leňule,kurňa toš sem se těšila,a ono nic,noooo to se zas nic nedozvím,na PC se dostanu až v nedělu a to možná 😠 .Takže žádný špatný zprávy,//ty tam zaručeně budou nic jiného neberu.A pořádně to obreč 😀 ,páč slzy štěstí jsou táák super.

Mimuško moc děkuju za info.V uterý Ti budu moc držet pěsti.v tom by byl čert kdyby...no ale na to nemyslet! 😠 .V uterý jdu na ten Screening,takže uterý budeme mít VELKÝ den 😀.

Ali,myslím si,že je tady ještě nějaká šance,že to bude mít dobrý konec 😉 ...Mužský,no jo...to je prostě kapitoa sama pro sebe.A pokud všechno dopadne doře,tak buď na sebe moooc hodná 🙂 .

Sonií..já 3 měsíce čekala,potom ještě pul rok léku na stimulku a pak 5 mesícu než přišel ten kolotoč IVF akce a čekání...Pokud nemáš žádné vyšetření v IVF tak bych to teď rozjela...genetika,to ti dá měsíc,než budou výsledky a pod....

Luculíí,když jsme tam s manžou byli a poprvé jsme se k němu dostaly byl tam tak ty 3 měsíce,teď už je tam o další 3 měsíce dýl,tak i předpokládám,že je na tom znalostma líp...no a snad i s jednáním s klientkami(trošek neohrabaný,to se ale mohlo změnit 😉 ).Hlavně mu dej šanci se předvést,jednomu vyhovuje to druhýmu zas ono..uvidíš 😉 .(nemyslím to zle vuči Radušce,to ani omylem!)

Lucinko beruško,počkej až vysadíš léky,to bude teprve mazec!Mě začala víc bolet hlava,vodnaté výtoky se změnily na odplavování crinonu,k tomu sem tam hlen,pak i nervyčky pracují a točení hlavy....Jen aby jste měly představu...někdo změnu ani nepocítí. 😉

Tak mě napadá,Pavlínka by měla už taky přestat brát,že?Pavllínko jak se cítíš...vlastně i Ty Lucinko,taky vysazuješ,že?

lentilah
10. srp 2009

Luculí držím pěsti!!!!!!!

Berušenky v uterý všem držím pěsti ať to je jen super den!!!!!!!!!!

lucule
10. srp 2009

paneska urcite vas pak budu informovat, jak na me pan Dr. zapusobil 🙂 Na IVF jsem ještě nebyla a ani nikde jinde v centru.
Lentilah dekuji a gratuluji k tehotenstvi. Tak to jsi v repromede rychle otehotnela, kdyz jsi tam byla poprve pred 3 mesici. Doufam, ze u nas to bude stejne 😉
A jaka vysetreni holky vam delali?

pavka111
10. srp 2009

Ahojky holenky....

Jen se jdu za váma juknout...Jsem tak utahaná,že dneska furt spím,víkend byl taky náročný,tak dneska ještě dospávám.V sobotu jsme byli u našich,byl tam pouť a včera jsme byli na závodech a já jsem z toho vždycky úplně mimo.

Paneško zlatíčko napínáš nás,ale asi je to tak lepší,čím pozěji budeš testovat tak tam bude větší jistota 😉 😉 A jinak si taky myslím,že ty tvoje bolesti jsou uhnizďování miminek,moc moc ti to přeju.....

Leničko dneska je to poslední den co beru prášky,takže od zítřka budu brát už jen ten norprolac na snížení toho prolaktinu a ten až do 6.9,jinak už vůbec nic tak pak podám zprávu jak mi je... 😉 😉

Jinak ve středu frčím na NT-Plus bioch.scrrening takže jak se vrátím tak podám zprávičku jak jsem dopadla....

Holenky jdu opět ležet,dneska to je děs jsem úplně bez energie.........

Takže všem přeji krásný sluníčkový den a Leničko ty si užij krásně dovču a hlavně odpočívej ju????

soniela
10. srp 2009

Lenti, nevím, jestli už mi tyhle všechny testy nedělali při 1.IVF. Celý ten kolotoč u mě trval 5 měsíců, tak doufám, že teď to nebude delší. No nevím, zkusím vydržet ještě do konce srpna a pak na to zase vlítnu. Už se na to i docela těším 🙂
Jinak krásnou dovolenou ti přeji. Pořádně si ji užij! 😀

Lucule, držím pěsti, ať ti to vyjde. Já Dr. Fišera neznám. Já byla loni a to tam ještě nebyl. Ale určitě to bude v pohodě.

Pavli, pěkně odpočívej!!!

mimka29
10. srp 2009

sonielka všetky tie vyšetrenia som podstúpila iba raz pred 1. IVF. Tarez pred 4. IVF s darkyňou ma poslali už iba na štítnu žlazu a pohlavné choroby, takže ak ti ich raz robili to by malo stačiť.

Ja sa idem dať trošku dohromady a idem k mojej obvoďáčke pre PN-ku. Myslím, že aj keď by mi to zajtra zase prerušili (ale verím, že neprerušia) tak sa trošku oddychu zíjde. Síce mi to pokazí výplatu, ale kašlať na prachy.

soniela
10. srp 2009

Mimuško, to jsi mě uklidnila. Taky mi všechno dělali při 1.IVF. Tak doufám, že to nebude už tak dlouho trvat. No uvidíme.
Určitě ti to nepřeruší a budeš zase o krůček dál. A pořádně odpočívej.
Jo a peníze určitě nejsou důležitější než miminko. Aspoň pro nás snažilky, že???