Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
12. zář 2009

Ahojky děvčátka,

Mimuško lež,pokud nemusíš,tak nic nedělej,jen měj po ruce nějaké jídlo,pití a lež.Mě teda osobně pobolíval takto přerušovaně podbříšek taky a hlavně co tak děsně se mi motala hlava,bylo mi dost slabo...Drž se!

Moničko34 mě doky Hromadová říkala,že to je normální,tedy,že v pruběhu mohu slabě krvácet,že je to tedy že to muže být zahnízďování,jak říkala Mimuš,takže se šetři a moc se opatruj!

raaad
12. zář 2009

ahoj berunky.....
je nějaký divný čas 😢 ......
Moni,buď v klidu....a Májenko, ty taky....
Já teda taky nejsem úplně redy....včera večer jsem se šíleně vyděsila. Na vecku jsem zjistila, že jsem zakrvácela-dost světlá krev-a nebylo to zrovna málo....tak kdybych měla slabou hercnu,asi je po mně.... Tak jsem okamžitě dala sprchu, nachystala si tašku na ev. hospitalizaci, podložila nohy a povinně zalehla do pelechu.....ale bála jsem se šíleně. V noci jsem byla několikrát skontrolovat stav.....a pak už nic. Tak teď raděj pořád ležím...ale bojím-bojím..... Tak mi držte palce, ať to nic není ☹ Doufám,že to byla jenom nějaká prasklá cévka...protože jinak mi nic není-teda občas mě bolí v boku, ale to už je delší dobu(prý se natahují vazy)....ale fakt mám strach.... když už mě přešlo to největší blití, tak zase tohle. Tak uvidíme, jak se to vyvine.Ale pokud se to bude opakovat, raděj frčím do špitálu......
Tak jse si vám postěžovala.....a jdu pokračovat v povinném ležení s nohama nahoru..... mějte se všichni moc krásně...a čekám nějakou podporující řeč 🙂 papapapapappa

paneska
12. zář 2009

ahojky 😉 .

Moni, to bude zahnizďování, uvidíš, konec je až je HCH 0, tak hezky odpočívej a věř svým miminkám.

Mimuš, ty taky 😉 , moc na vás holky myslím, abyste měly // 🙂

Rady, tobě taky všechny palečky, ať to přejde, to je stále něco, že, člověk si vydechne, až bude zdravé mimi držet v náručí. Děláš správně, kdyby se byť lehké krvácení mělo zase objevit, raději do špitálu, ale já věřím, že to byla jen cévka, jak píšeš a s princeznou Repromeďandou se nic neděje, držím palečky i tobě a vlastně všem těhulinkám...

My máme dneska na hřišti 80 let fotbalu, tak se půjdem na chvíli odpoledne asi projít, pokud nesprchne.
Mějte se těhulínkově a pěknej víkend...

moni34
12. zář 2009

rady vypadá to na nějakou cévečku,ale lež,lež a lež...a kdyby něco,na nic nečekej a ujížděj do špitálu...ale jestli to přestalo,tak to třeba už bude dobrý...kurňa už by sis ten klid zasloužila! budu na tebe moc myslet...
dneska je to fakt nahouby...radši ležím a bijím se jít na záchod...moc se bojim bojim...
mimka radši opravdu odpočívej a uvidíš bude to dobrý...
pany a všem ostatním hezkej víkend...

lentilah
12. zář 2009

Uplně všem držím pěsti!Je to neuvěřitelný co se děje!
Raduško,asi by mě fakt na místě trefil šlak a nehlo by semnou už fakt nic.Já teda tomu moc nerozumím,ale po tom,co jsi si prožila si taky myslím,že to bude ta cévka..když se Ti prcinka udržela při takové záběru jako bylo to Tvoje zvracení,tak toto byl jen závěr,taková tečka!
Moni34 já se bojím do teď,protože kolikrát si myslím,že vyčůrám celej spodek,jak to bolí...a zvlášť na začátku jsem po každém wécku děkovala,že nic červeného (hodně velkém množství) tam nebylo....

Holčičky držte se a hlavu vzhuru!Bude líp!

lentilah
12. zář 2009

Já teď bojuju s nachlazením,často se mi vrací zvýšená teplota 37,4,naštěstí je to max. Ale člověk se cejtí jak při 40tíctkách.Takže čaj,med a citron to jistí,jen doufám,že tím citronem něco nepokazím,jako předávkováním Céčka a pod...Já vím,že mé obavy jsou nic proti Vám,co teď prožíváte.

Pavlínko,jak Tobě se daří?Dostala jsi se z nachlazení?
Lucinko a co Tvé kýchání?To mě naštěstí přešlo,tak snad i Tobě.

Krásný den

mimka29
12. zář 2009

Babulky tak som sa trošku postavila z postele a prišla som vás pozrieť. A čo to tu čítam

raduš nestresuj, to sa ti určite rozťahuje deloha a pritom ti praskla nejaká cievka. Predstav si, že keď ti praskne cievka napríklad v nose, koľko dokáže krvácať. Ale keby sa to náhodou zhoršovalo, tak šup do nemocnice.

moni u teba je už špinenie OK?

lenti, paneska ahojte 😉

Ozaj baby merali ste si niekedy bazálnu teplotu?

lentilah
12. zář 2009

Ahoj Mimuško,jo..já jo a to v době,kdy jsme se chystali na umělko...někdy se vážně ukázaly brutální křivky,jiný měsíc zas skoro rovina...Ale teď už ne..tedy co jsem začala stimulovat.

moni34
12. zář 2009

taky jsem na chvilku vstala,abych se sem mrkla...holky díky za podporu...je to chvilku něco a chvilku nic...trochu krvácím,ale vždycky jen když jdu čurat a jdou ze mě takový hnědý kousky asi crinonu,ale nervy mám teda v kýblu...břicho bolí hodně a do toho záda,fakt úžasný...utěšuju se tím,že se zavrtávají,ale stejně mám pořád pocit,že je to v háji,no musím to nějak přežít...
mimka a jak je tobě? je to lepší?
holky dneska je teda den...lenti to nachlazení taky není nic příjemnýho...

maajaa1
12. zář 2009

ahoj holky,právě jsem zahájila stimulaci v Repromedě.Jsem ze Šumavy a v týdnu 21.-25.9. budu v Brně ubytovaná.Každý den budu docházet na injekce.Nechtěla bych se tam celý týden jen tak válet a přemýšlet o tom všem a tak hledám společnost na kafčo a výlety po okolí.
Je mi 29 let a jsem po třech missed abort.Repromeda je naše poslední naděje, tak doufám a zároveň se strašně bojím, že to nevyjde 😢
Maajaa

mimka29
12. zář 2009

moni mňa tak sem tam pichne v bruchu, ale skôr pod pupkom, tak neviem. A chrbát ten ma bolí tiež, ale to už z toho ležania.
Ja som si niekedy dávno merala tiež bazálnu teplotu a rátala plodné dni ale dnes som si odmerala teplotu po dlhej dobe a bola 37,3. Ale zvýšená môže byť aj preto, že príde mrcha.

maajaa tak ti držím palce, v Repromede sú šikulky, ale parťáčku ti nemôžem robiť, lebo som zo Slovenska.

lentilah
12. zář 2009

Mimuško,myslím,že je to ok....po ovulaci máš,teď už jen hnízdění..tak si myslím,že funguješ výborně.Teď hlavně klid a věřit,že to vyjde.Vyzní to asi blbě ale máš u sebe dva drobečky,je tedy o to větší šance,že se jedno určo chytí 😉 .V to jsem tak nějak věřila a ono to vyšlo.

Maaji1,vítej holka.Budu držet pěsti ať to klapne.Já z Brna taky nejsem takže taky nemužu sloužit...Víkendy jsou tady o chlup slabší,tak vyčkej do pondělí 😀 ..

Všem přeju kráááásný večer

moni34
12. zář 2009

mimka taky měminule píchalo v podbřišku a vyšlo to,tak snad je to dobré znamení...břicho mě bolelo celou dobu pokaždé,pořád jsem so myslela že už to dostanu a nic,špinila jsem,ale nekrvácela,proto jsem z toho teď tak vedle...
maaji na kafčo s tebou nemůžu,taky nejsem z Brna,ale přeji hodně štěstí,ať to vyjde 😉

mimka29
13. zář 2009

Ahojte babulky, vy asi všetky leňošíte a tak to má byť.

Mne je dnes od rána najak podozrivo dobre, ani brucho ma nebolí. Ale boli sme s manželom len na chvíľu v obchode a tam sa mi z tých ľudí točila hlava. Pripadala som si ako nafetovaná. Boli sme kúpiť malému synovcovi darčeky, lebo včera mal rok, tak dnes mu pôjdeme gratulovať.

Prajem všetkým krásnu nedeľu 🙂

moni34
13. zář 2009

Ahojky holky,
tak se asi už nic nezahnizďuje,spš to vypadá na mrchu,pekelně mě bolí břicho...od rána krvácím,je to jak menstruace,ale já ji měla dostat až za 5 dní,takže to nechápu...2.IVF se povedlo a 3.IVF nic,přitom nám řekli,že máme skoro 100% šanci...máme sice ještě 2 mrazáčky,ale když ani ty ne,pak nevím...na další IVF 200.000 nemáme...od rána brečím,na záchodě to se mnou málem seklo...je mi to tak líto ☹

raaad
13. zář 2009

moni, je mi to tak líto...uvidíš, co bude zítra a kdyžtak zavolej do repro, co máš udělat a kdy máš přijet na krev...
ani nevím, co k tomu říct....
Jinak já teda taky nejsem redy....špinění nepřešlo ani omylem (a to ani po ascorutinu), takže zítra klušu ke gyn ať se na mě raděj mrkne. Břicho pobolívá občas po stranách (tak snad to jsou ty vazy)...ale přesto taky bojim-bojim...........Tak mi držte palečky... Jinak včerejší hnusné bleee dnes dalo pokoj, ale žaludek mám pořád na vodě. Tak pořád čekám, kdy si začnu to těhulkování užívat v klídku........
Máji...ty se pěkně opatruj a užívej si bezproblémového období....
Všem ostatním berunkám přeju pěkný zbytek neděle..a hlavně bez problémů a v klídku
papapapapapap

moni34
13. zář 2009

rady a myslíš že si můžu vzít třeba paralen od bolesti?tím snad nic nepokazím ne?stejně nemám co...

mimka29
13. zář 2009

Tak už sme sa vrátili z návštevy a brucho už bolí parádne, ani som tam nemohla obsedieť.

moni ja to nechápem, a to môžeš dostať mrchu aj keď berieš utrogestan a všetky tie lieky? Ja som bola stále vtom, že vtedy mrchu nedostanem. Ráno hneď volaj so Repromedy a potom nám daj vedieť zlatko, ale nezúfaj, keď máte ešte mrazáčikov. My sme na tom tak isto, nás to celé tiež vyšlo okolo 200.000,- a keď to teraz nevyjde, tak sme proste skončili.

raduš a ty nohy hore a zajtra tiež podaj raport. Budem na vás myslieť.

Mňa to už láka testovať, ale zatiaľ si len merám bazálnu teplotu a vždy je 37,3 alebo 37,2 tak to ma utešuje.

Pekný večer zlatíčka

paneska
13. zář 2009

Ahojky,

tady je teda smutno, ach jo ☹

Moni, paralen můžeš, neměli by se ibalginy, nurofeny a jim podobné. Lenča taky brala paraleny, když jí chytly zuby, že Leníku??? Myslím na tebe, aby to konec ještě nebyl....

Mimuš, tebe taky bolí bříško? Kurňa práce teda, tak snad to bude dobrý....a drobci se zahnizďují. Holky, tolik peněz v tom máte, nervíků, mimi byste si zasloužily...., moc na vás holčinky myslím...a na Rady taky, utíkej raději zítra k doky a písni nám, jak jsi dopadla..., držím Vám všem všechno co mám 😉

paneska
13. zář 2009

...jinak si myslím, že zas, jak komu utrouš MS brání a nebrání, jsou holenky, které MS dostaly i přes utrouš a všechny ty léky, co se berou ☹

mimka29
13. zář 2009

moni paralen určite môžeš.

moni34
13. zář 2009

já neberu utroš,ale crinone...ale i tak se mi to nikdy nestalo...po neúspěšným KET jsem to dostala 3dny po vysazení léků...myslela jsem,že to dřív ani dostat nemůžu...paralen jsem si dala,ale vůbec nezabírá,jsem úplně hotová...hned ráno budu volat,mám strach jestli Fischer něco nezmrvil,po ET mi bylo nějak úplně jinak než u těch předchozích...jako kdybych tušila že nic,možná si to namlouvám,ale manžel mi to potvrzuje,tak nevím...
mimka moc na tebe myslím,aby to vyšlo aspoň tobě...ještě vydrž s testíkem tak 2 dny...

mimka29
13. zář 2009

moni s testovaním ešte vydržím, keď bude ráno BT nad 37 stupňov, tak to ma upokojí a testovať nebudem, len aby som nedostala aj ja mrchu skôr ako sa dostanem k testovaniu.

Dobrú nocku a moni skús pri zaspávaní myslieť na niečo pekné, nech sa ti potom o tom aj zdá 😉

moni34
13. zář 2009

holky děkuji moc za podporu,strašně mi to pomáhá...nemůžu usnout a nějak mi nejde myslet na to pěkné,tak myslím na ty holky co už jim to vyšlo a na ty co jim to teprve vyjde...

raaad
14. zář 2009

ahoj berunky....
Moni, ty nemůžeš usnout...a já tady zase čumákuju už hodinu-a ne-a ne ještě zabrat. Včera jsem čučela na telku skoro do půlnoci a teď ráno už nic. A to se mi chce vážně spát-ale nejde to ( hm,hm,hm mrkev v zimě,sáňky v létě 😝 ). Máji, neboj, celý víkend jsem opravdu poctivě ležela s nohama podloženýma (až mě z toho brní zadek) ...večer špinění žádné, uvidím, jak to bude dneska (zatím nic), odpoledne zajedu přesto k doky.
Jinak jsme to tady my tři nějak přes ten víkend nerozjasňovali dobrými zprávami...ale třeba to byla jenom taková přeháňka a zase bude dobře 😉 Snažím se tomu věřit. Vždycky si pustím to natočené dvd z uzv a je mi nějak líp, když vidím, jak se tam princezna krásně vrtí a cumlá si palečky.
Jinak na víkend přijel můj nejstarší z Prahy..a pochlubil se první výplatou...tak mám takový dobrý pocit, když říká, že se mu tam líbí. Jenom nevím, jestli bude chtít ještě zkusit příští rok tu vysokou..Mám trochu obavy, že moc ne. Ale přinejhorším si to udělá dálkově.Hlavně co nejdřív, dokud si toho pamatuje co nejvíc ze školy.... No a můj mladší, ten má jenom ten svůj fotbal (i když v sobotu se mu moc (prý) nedařilo, tak přišel a obrečel to. Já nemůžu posoudit, poněvadž jsem nebyla (poctivě jsem přece ležela)...tak mi to přišlo takové zvláští, jak velký to pro něj je problém, že 3x nedal branku,když to měl skoooro jasné...A já ho tady pak utěšuju (a přitom sama úplně trnu strachy , co hrozného se může stát mně s mimi) a přitom nemůžu ten strach dát vůbec najevo. Malý by byl z toho hotový a manža asi ještě víc.....Ještěže mám tady na postěžování vás 😲 . No- a včera jsme byli jenom na skok u tchyně na obědě(na svíčkové), tak tam jsem taky nemohla o nějakých problémech ani pípnout. Oba tchánovci tím naším mimi úplně žijou, tak nechci zbytečně strašit. Ale je asi špatně, že oni to berou jako úplně hotovou věc a o Denisce mluví, jako by byla už na světě...a kdo a kdy jak bude hlídat a kam s ní budou chodit a co jí budou kupovat....úplně mě vždycky zamrazí.....i když se to dobře poslouchá. Ale ten strach u mě je teda festovní..Asi je opravdu znát ten věk.... Dřív jsem si to rozhodně tak nepřipouštěla (i když to bylo zcela přirozeně,přesto se mohlo cokoliv stát...)
Berunky...už aby byl březen 😝 😝
No...spisovatelka se nějak rozjela...takhle po ránu...aůe aspoň budete mít co číst....
Já budu muset jít něco hodit do žaludku, bo se mi začíná velmi nevalně houpat....jdu do svého milovaného rohlíčku s mlékem...
Tak se všechny opatrujte...a MONI, určo písni jak se věci mají a Májenko .....držet-držet a nepustit.
Leni-Pany....a ty už jsi jakžtakž redy?
Tak papapapapa.......a krásné ránko 😀

mimka29
14. zář 2009

Ahojte slniečka,
ja som dnes vstávala skôr, lebo mi musel manžel vymeniť náplaste než išiel do roboty, inak od KETu vnoci zle spávam. Snívajú sa mi hrozné hovadiny, väčšinou o sexe ... ako sa mi teraz môže snívať o sexe, keď by sa mi malo snívať o naších drobcoch. Dnešná BT ráno zase 37,2 stupňov, tak s testovaním ešte vydržím. Vždy som sa čudovala babám, že netestujú, veď čo tým môžu pokaziť, ale už viem, strach mi to nedovolí. Teraz som tehotná a hotovo a až kým mi to mrcha alebo negatívny test nevyvráti, tak sa tak budem cítiť.

raduš hodná holka, ale určite zájdi poobede k lekárovi
moni daj vedieť čo ti povedali

Ostatné bambulky ahojte 🙂

annina
14. zář 2009

Ahoj děvušky.

Moničko drž se,strašně moc doufám,že ještě není nic ztraceno! Ale je to o nervy ☹

Mimuško přesně tak! Teď jsi neprokazatelně těhotná,zkratka holek ze spolubojovnic je NT a za pár dní to musí být PP (prokazatelně) ! 😉

Rady to špinění nejspíš nic neznmená, na začátku 13tt jsem ještě taky naposledy špinila,byla to sobota-jeli sme na pohotovost a vše bylo OK! Prý to mohlo být tím,že jsem dva dny před tím podstoupila stejně jako ty screning a je pravda,že se s tím "nemažou" a pěkně tou sondou tlačí! Pokaždé je mi zle! a před vyšetřením nic nejím abych nevrhla 😒
Ale ty máš skvělou doktorku a ta se zlobit nebude,když zavoláš nebo se ukažeš! Tak bych tam raději šupla abych se uklidnila 😎

Panesko to je síla,co se ti stalo! Hlavně že léky zabraly a neskončilo to katastrofou! Snad už máte to zlé vybrané a bude dobře!! Určitě ti zatím ty holčičky nevyprodají! Neboj 😅

Pavlušce taky gratuluji ke zdravé babulce 😵

Lenti pěkné fotečky,máte pěknou "kostřičku" už to prostě vypadá jako malá panenka 😵 nádhera!

Všechny ostatní berušky moc zdravím Sokli,Bam,Žanetku atd....atd....

U nás byla o víkendu návštěva z Ostravy,tak sme jen papali a povídali 😀 Byla tu moje teta a babička (85) a taky jen mluvili o miminku,co asi budeme mít a jak to utíká a že za chvíli už pošleme sms,že jsme na světě-prostě hotová věc! Tak jsem se taky ošívala jako Rady 😔 dokud ho prostě nebudu držet v náručí,tak se bojím! 🤐
Ale poslouchá se to hezky a člověk se snaží myslet pozitivně,že ti starší lidé to musí přece vedět lépe jak to dopadne 😀 Tak doufám,že nikoho nezklamu....

mimka29
14. zář 2009

Ahojte baby,
boli sme až na 3 strane 😕
Celý deň myslím na moni a raduš ako dopadli, tak dúfam, že sa čoskoro ozvu.

anninka tebe sa to pekne kráti. Ja mám od včera takú nejakú depku, ale často si spomeniem na teba, že tebe sa chytili zmrzlinky a hneď je mi lepšie 😉

bamsmudla
14. zář 2009

Ahojte holky,
čtu tady samé hrozné zprávy. Je to dnes samé negetivní zprávy.
Moni snad to bude v pořádku.
Rady taky držím palečky, doufám, že budete obě v pořádku.
Já teda taky moc pozitivní nejsem, od rána špiním. Ve čtvrtek jdu na kontrolu do Repromedy. Mám z toho strašné nervy už teď.
Holky mějte se krásně. Pa

mimka29
14. zář 2009

Bamsmudla aj ty si špinila keď sa embryjko zahniezďovalo, lebo zo mňa ide iba čisto biely utrogestan. Niekedy mám pocit, že mi ich tam ani nedali. A ty nechceš zavolať do Repromedy skôr? Ja by som na tvojom mieste do štvrtka nevydržala.