Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

madla28
10. črc 2008

Mě trval v Jihlavě týden.

petradubai
10. črc 2008

kay, ono to záleží,kam do laboratoře to posílají. Teď mi brali krev na fosfolipidy a taky mi říkala 3 týdny. Tak možná to tak u nich je

soniela
14. črc 2008

Ahoj, u mě HP trvá taky už 3 týdny. Tak doufám, že už to bude, protože ve čtvrtek jdeme konzultovat výsledky. Tak uvidíme... 😒

madla28
14. črc 2008

Tak já jdu v pátek na ket. Dneska jedeme ještě na chatu, tak se tady moc neukážu.

madla28
14. črc 2008

Petro, jak ti je? Kolikátý den jsi po transferu?

kay
autor
14. črc 2008

madli,tak tfuj tfuj, a pak dej vědět,jakto probíhalo a jakse máš 🙂

petradubai
14. črc 2008

Madli, tak to ti to už uteče do pátku. Já jsem dnes 6 den po transferu. Je mi tak, že nic nedělám, akorát jím a válím se. 😀 Napiš,jak proběhl transfer.

kay
autor
14. črc 2008

peťo, tak jen jez a válej se, to je dobře a za týden už budeš vědět 🙂 jsi nervozní?

petradubai
15. črc 2008

kay, snažím se být v klidu. Stejně to neovlivním,že. A co ty, už jsi se objednala?

kay
autor
15. črc 2008

peti, jo, objednala jsem se na 4.8. na tu první injekci, ale slečnyna recepci nevěděly jakou a doktor tam nebyl, tak mám prý přijít ráno mezi 7 a 8h a sestra mi to píchne, shodly se na decapeptylu, ale raději ještě zavolám tomu primáři, jestli je to opravdu ono 🙂

petradubai
15. črc 2008

no to bude asi ono kay...potom budeš asi na 14 dní v přechodu. Tak ať ti to rychle utíká 😉

kay
autor
15. črc 2008

pe´to no děkuju a doufám, žeTy budeš mít za týden jiné zprávy 🙂 hele a v dubai se umělé nedělá nebo rpoč jsi tady v čechách? je to drahé? já furt musím přemýšlet nad tím těhu bez chlapa 😀 asi bych to nedala..

kay
autor
15. črc 2008

tak jsme tam volala, 4. 8. píchnutí dipherelinu a pak za 3 týdnystimulace, konečněv tom mám jasno 🙂

petradubai
15. črc 2008

Kay,tak gratuluji,že už konečně víš,na čem jsi a můžeš začít odpočítávat. 🙂

Jo v Emirátech ti žádná pojišťovna nic neplatí,takže je to opravdu drahé. Prostě jestli chceme děti,tak to tak musím udělat. A já jim tam taky tak nedůvěřuji co se týče porodnictví a péče o těhotné. No je to vše o zvyku.tak je běžné,že rodiny z Filipín, Indie,Pakistánu tak žijí celý život. Muž vydělává jinde a 1x do roka přiletí za manželkou a dětma. Takže toto je tam trochu víc normální. Samozřejmě,že je to těžké.no snažíme se spolu alespoň skoro denně mluvit přes messenger.

zaenab
15. črc 2008

Ahojky,
já jsem s přístupem v Repromedě moc spokojená nebyla - sterilní, velmi neosobní jednání. Asi se jim profesionálně nedá nic vytknout, ale spíš jsem tam cítila přepočet na body a finance - je to ale můj subjektivní dojem. Protože v téhle citlivé oblasti chci lékaři věřit, dala jsem na kámošku a chodím na Laureu a vyhovuje mi. Tak uvidím, jaké budou výsledky

kay
autor
15. črc 2008

zaenab, hodně štěstí, snad se to povede nám všem.

kay
autor
15. črc 2008

Peťo, máš pravdu, že pokud člověk děti chce, takmusí podstoupit všechno 🙂 asi to budeš mít náročené, alezase jsi u rodičů, takže oporu asi máš a to je dobře. anavíc koníkuješ, takže máš i nás 🙂 a proč nemůžeš až budeš těhu doletětdomů? kvůli té další péči?

petradubai
15. črc 2008

Kay, letět nemůžu kvůli tomu předčasnému porodu. Myslím,že mi to taky nepřidalo.V letadle mi bylo hodně špatně.Strašně otekly nohy a zvracela jsem několikrát, motala se mi hlava....no prostě to bylo fuj a to jsem byla v 6.měsíci. Takže už žádné létání. A manžel nemůže přiletět,protože dovolenou může mít 1x za rok. Max může mít 14 dní jako pohotovostní dovoleneou-neplacenou,ale si třeba necháme na porod.

Zaenab (jaké hezké arabské jméno), to je mi líto,že jsi to tam cítila tak neosobní. Ke mně se tam vždy chovali hezky.Na recepci jsou moc super a milé a dr.Hromadová je taky milá. Samozřejmě,že musí vždy odříkat všechny ty věci,co už znám, ale vždy se mě ptala,zda chci něco vědět a popřála mi vše nej.

kay
autor
16. črc 2008

peťo, no to asi bude lepší neletět.. já teda mám z letadel hrůzu i když těhu nejsem, takže Tě naprosto chápu.. jak dloiuho tenlet vlastně trvá.. A v době internetu se to opravdu dá, ta komunikace. a když byna porod přiletěl za Tebou, tak to vlastně uteče rychle.

madla28
16. črc 2008

Tak jsem na chvilku tady. V pondělí jsme se zbalili a odjeli na chatu, ale přítel musel k zubařovi, tak jsem tady jen na otočku. Vrátíme ze zítra večer a ráno do Brna. Kay když ti to půjde, tak přejdi k Hromadový, já byla teď u Veselého a on mi neřekl vůbec nic. Ani nevím, kdy je vyndali z mrazáku a co s nima je a jak to třeba bude probíhat. Jen kdy mám co brát a fakt jinak nic.
Kay, tak taky už vidíš něco určitého a Petro tobě přeju, aby ti to vyšlo.

kay
autor
16. črc 2008

madli díky, no já furt nad tímpřemýšlím, ale je mi to blbé.. ikdyž vím, že na tom nic není nebo tak.. a asiby mi to bylo milejší, všichni o ní hrozně pěkně mluví.. Ten veselý je sice docela v pohodě, ale přijde mi takovej nevím jak to říct.. udělá si svoji práci a konec.. 😒

madla28
16. črc 2008

Mě štve, že fakt nevím skoro nic. On mi třeba neřekl ani kolik to bude stát a já pak vypadám za blbce, když mám sebou málo peně. Naštěstí sebou vozím ještě kreditku. On mi ani neřekl, jak vysokou mám sliznici.

kay
autor
16. črc 2008

aha, no jefaktžemi takynic moc neříká, ale já mu zase tvrdila, že všechno vím z netu 😀 ale zase vím naco se ptát.. takže se asi budu ptát.. no nevím, teď asi nemá moc cenu přecházet, před IVF, nebo myslíš že jo?

kay
autor
16. črc 2008

jop a ještěmi řekni jak tam ta hromadová je, já ještě do teď nepřišla na systém, kdo tam kdy je a do kolika vlastně mají 😅

petradubai
16. črc 2008

ahoj holky,
já toho Veselýho nikdy neviděla. Ani vlastně nevím,jak vypadá ta Veselá. Nějakou blond dr jsem tam viděla,ale nevím,kdo to je.
Madli, KET stojí 7500. Ale asi ten Veselý nepokládá za důležité podávat info pacientkám,pokud se sami neptají. Určitě to ale bude ok, jinak by už nerozmrazili embrýsky. A na který den máš naplánovaný KET?
Jo mně dr Hromadovou doporučil můj dr tady. Že prý spolu spolupracují. Jinak jak ona tam je teda vůbec nevím,leda tam zavolat. Nebo jí Kay můžeš napsat mail. Je to lhromadova@repromeda.cz....teda tak mi to řekla.

zaenab
16. črc 2008

petradubai; kay: díky za přání, doufám, že to vyjde. Snažíme se asi rok a půl, zatím jen přirozeně, ale s ohledem na věk (36) jsem to už začala řešit. Nevím, co všechno mě čeká - teda teoreticky mám nastudováno spoustu, ale nevím, jaká je příčina u mě nebo manžela. Krevní testy mám v pořádku, našli mi kdysi jen nějaké cysty a ty odstranili. Manžel je taky v pořádku, tak uvidíme.

petradubai
17. črc 2008

Zaenab, někdy to nejde jen z důvodu,že to moc chceš....bohužel. Ono se to ale řekne..nemysli na to. Znám to moc dobře. No a už sis nechala hlídat ovulační cyklus? Kdy ovuluješ,jak vypadají folíky? Třeba by vám jen pomohlo pomocí utz vědět ten den a píchnout injekci na uvolnění a dozrání vajíčka....no přeji vám,ať vám to vyjde co nejdříve.

kay
autor
17. črc 2008

Peťo, tak co jak se cítíš? odpočíváš? Madli, co Ty? Kdy máš jít na ten ket?

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kay
autor
17. črc 2008

ahoj emo, vítáme Tě, myslím, že jsi zabrousila i do tématu IVF září že? chcise zaptat, máš možnost srovnat dr. veselého a dr. hromadovou? a co bereš za podpůrné léky? já mám jít na dipherelin 4. 8.