Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
16. bře 2011

Ahoj holky,takže dnešní hlášení....genetika vyšla skvěle,manžovi to brali dneska,mě budou ještě dělat testy na srážlivost krve....a 13.4 si jdeme pro výsledky a pro hormony,začínáme další pokus a tentokrát klasické IVF se vším všudy........ 🙂

agatice
17. bře 2011

@valkat - moc držím palečky 🙂 🙂 . Já byla dnes poprvé v práci, vůbec se mi nechtělo ,ale zvládla jsem to docela dobře 🙂 .

paja1
17. bře 2011

Ahojky holky dlouho jsem se neukázala všechno to na mě padlo a jěště kupa dalších starostí.Ale už jsem v pohodě jo nemůžu mít všechny dny růžové.Moc vám držím pěsti a brzo kuknu. 🙂

paja1
17. bře 2011

🙂 🙂 @valkat At vám to vše výjde moooooooooooooooc držím pěsti. 🙂

gabulenka
17. bře 2011

@valkat super, gratuluji, jen tak dál 😉

valkat
17. bře 2011

@agatice ahojky,mě ten smutek držel asi jen dva dny a pak už to bylo dobré a teď už se těšíme na květen...... 😉

valkat
17. bře 2011

@gabulenka
@paja1 holky,děkuju moc...

gabulenka
17. bře 2011

Holky tak my jsme se domluvili, že zkusíme tu "poslední lehčí" možnost a to stimulovat naposled s tím clostilbegytem. Pokud bude folík, budem řešit co dál a pokud nebude, tak se budem muset asi pustit do IVF 😉 Jen nevím, kdy ten clostil mám brát, jestli ještě chvíli počkat, nebo začít příští cyklus. Mám strach, že stresem v práci něco pokazím. V létě jako učitelka budu mít 2měsíce volno, ale zase pokud by nám toto teď nevyšlo, tak v létě bysme mohli jít do toho IVF. Navíc manžel pojede v květnu asi opět na týden do Ruska, tak to bude opět trošku stresík, těžko to snáším. Tak nevím, jak to vyřešit 😒
Nemáte některá zkušenost s pitím kontryhelu a cvičením dle Mojžíšové? V Repromedě to mají ve středu od 18h, uvažuju že to zkusím 😉

moniques
19. bře 2011

Ahojky všem, chtěla jsem se zeptat..Je normální, že mě při stimulaci Puregonem bolí vaječníky tak, že mi ta bolest vystřeluje až do stehen? ☹ Děkuji moc za odpověd

mamba555
19. bře 2011

@nelatorka ahoj nelatorka tak ako sa máš hm bruško rastie?napiš niečo o sebe je ti nejak špatne alebo ako sa citiš??

mamba555
21. bře 2011

halo tu nikto neni????????

nelatorka
21. bře 2011

@mamba555 ahojky jj bříško už roste. Jsem už 13tt. Dnes jsem dostala průkajdu. Viděla jsem dnes prcka. Byla to hrozná sranda dělal tam teda kousky. Bude to asi nějaká hyperaktivka 😀 😀 Byl jak na trampolíně. Bylo to krásný úplně se mi chtělo brečet. Paní doktorka říkala, že to bude asi holčička. Ale uvidíme zítra jdu na to NT mají UTZ mnohem přesnější tak jsem zvědavá jestli nám to potvrdí. Už se těším budu mít i fotečku. tak snad bude mimi vpořádku.
A co ty jak se daří??? bříško už taky určitě roste že? kdy ty jdeš na to Veveří?

jinak holky všechny moc zdravím a myslím na Vás. 😉 🙂 všechno tady po očku sleduju jsem s váma!!!!!!!!!!!!!!!

mamba555
21. bře 2011

@nelatorka ahojik tak aj ja sa mám zatial fajn akurát teraz mám také obavy joj v sobotu ma boleli zuby vzala som si ibuprofenku a potom som si uvedomila že to sa nesmi tak som rychlo šla vyzvracet tak teraz s abojim aby stoho nebolo niečo zle joj snád nebude nič

beryk
21. bře 2011

ahooooooooooooooooooooj holky,jsem tu po dlouhé době, Eliška mě pěkně zaměstnává, trpíme na břišní koliky a máme malou dírku v zadečku ,2x týdně chodíme na chirurgii k dr, no mazec. Konečně jsem dala ňáký foto do alba

Moc na vás myslím ,snažilkám přeji at se co nejdříve stanou těhulkama , těhulkám přeju pohodové těhotenství a maminkám zravá mimi

mamba555
22. bře 2011

@nelatorka nelatorka tak ako dopadli testy?hm daj vediet držim ti palcee zatial ahoj

olafka
22. bře 2011

@beryk Ahojda,zdravíme vás všechny mimi v albu je nádherné,moc pěkná holčička přejeme hodně zdravíčka a sluníčka v životě.Pozdravení vám všem posílá Olafka.

olafka
22. bře 2011

@nelatorka Tebe taky moc pozdravujeme a gratulujeme k průkajdě.Jen ať se malé pořádně hýbe,alespoň víte,že je vše v pořádku.Držte se a brzo naslyšenou.Olafka.

olafka
22. bře 2011

Jinak pozdravuji všechny babky tady na Koníkovi.Dneska je to přesně týden,co nám byly zavedený dva embryjka,zatím se cítím fajn,na testík je asi jěště moc brzy a navíc bych nechtěla být zklamaná,když to už 2xnevyšlo.Co vy ostatní,který den po ET jste testovaly,a bylo něco vidět?Já jsem pokažde vydržela na ten 14tý den,ale nikdy nic.Držte nám palečky,opatrujte se všechny,dávejte na sebe i mimi pozor a brzo snad s dobrými zprávami naslyšenou.Papa Olafka.

olafka
22. bře 2011

@gabulenka Ahojda,ptáš se na pití čaje kontryhel,já osobně jsem ho pila a žádné učinky se nedostavily,je sice chutný,ale u nás nezabral.A co se týče cvičení Mojžíšové,chodila jsem u nás do nemocnice k vyškoleným lektorkám,ale taky bez úspěchu,docházela jsem 2x do týdne,celý rok jsem měřila bazalku a pak jsem skončila.Když jsme se pak bavili s gynekologem,tak se usmál a říkal,že né v každém případě to zabere,ale na škodu to prý nebylo.Upraví se ti páteř,pánevní svalstvo a celkově se dá organizmus tak nějak do kupy.Letos v lednu mě chytla páteř,poležela jsem týden ve špitále a pak mi naordinovali rehabku.Na rehabce tady u nás na dědině mi fyzioterapeutka taky kromě zad vždycky promasírovala i ty svaly co tenkrát na cvičení Mojžíšové.Neměla to v popisu,ale je to zákaznice u nás v obchodě,tak jsme si trochu popovídaly o problému,který mě trápil a ona přidala pár cviku,které uvolňuji ty pánevní svaly.Takže záleží na tobě,jak se budeš cítít a zda-li budeš na cvičení chodit-nic tím nezkazíš...Papa a držím palce.Olafka.

nelatorka
23. bře 2011

Ahojky tak hlásím že testy v 1trimestru dopadly dobře mimi se daří, bude to asi holčička, ale ještě to není na 100%.Jsme moc šťastní. Termín nám potvrdili mezi 1 - 5.10. už aby to bylo 😝 😀 😀

@olafka ahojky a moc děkuji. Tobě moc držím palečky a moc moc Ti přeji ať se přidáš ke mě a k mambičce už to tady musí konečně někdo prolomit. Moc na tebe myslím!!!!!! 🙂
Jinak já si dělala pokaždé testík tak 10-11 den a čárečka tam už vždy byla, tak je to na tobě jak se cítíš. A myslím, že teť jsem to ani nevydržela a dokonce si dělala testík 9 den po KET a čárečku mi to ukázalo. Přeji hóóódně štěstí!!!!!!

nelatorka
23. bře 2011

@mamba555 myslím, že jeden ibuprofen uškodit nemůže, ale musíš si na to dávat bacha 🙂

mufinka0
23. bře 2011

@nelatorka 😉 Gratulace k výsledkům 🙂 🙂 🙂

beryk
23. bře 2011

@olafka moc držíme pěstičky at je z tebe těhulka

@nelatorka to je parááááááááááááááda, gratuluju , přeju bezproblémové těhulkování

@agatice holka myslím na tebe a posílám sílu

Frozinko ,Zazy,Venika jak se máte co vaše dětičky?

venika86
24. bře 2011

@beryk Ahojky, máme se celkem fajn. Pořád cvičíme Vojtovku, cvičí se 4x denně, takže je to celkem nárožný, ale snažíme se to zvládnout. Adámkovi to pomáhá a dělá pokroky. Začal pást koníky a už leží na boku a občas se přetočí na bříško. Navíc si tahá nohy do pusinky a to máme pak pořád ožužlaný ponožky 😀 Nedávno malému zijistili 4 dioptrie, tak jsem z toho byla taková špatná, ale snad to bude dobrý. V září by měl dostat brejličky, tak už se na tu představu pomalu připravuju. Jinak s hlavičkou jdeme na kontrolu příští týden, tak uvidíme. Ale myslím, že snad dobrý. A jak se má Eliška??

mamba555
24. bře 2011

@nelatorka ahoj nelatorka tak som rad aže su vysledky dobre my ideme nabuduci tyžden na ti etesty joj ja s astrašne bojim snád to bude dobre že je plod v poriadku joj ale sa bojim

nelatorka
25. bře 2011

Dnes jsem vložila jednu fotečku našeho mimi, akorát je trochu rozmazaná nešlo mě to nějak vyfotit. 🙂 🙂
@mamba555 neboj dopadne to všechno dobře držím palečky na příští týden.

beryk
25. bře 2011

@venika86 at kontrola příští týden dopadne OK,nám zatím dr. očička nekontrolovala,my porád běháme na chíru a k homeopatičce kvůli bříšku,jinak dobrý

@nelatorka pěkná fotečka

mamba555
26. bře 2011

@nelatorka ahoj nelatorka videla som fotku krásne gratulujem

mamba555
26. bře 2011

@nelatorka nelatorka a kolko má cm ?

gabulenka
26. bře 2011

@nelatorka krásná fotečka, nádherný miminko, jen tak dál 😉
@olafka děkuji za info 🙂 Já byla v Repromedě zatím na 1 cvičení dle Mojžíšové a bylo to fajn, tak uvidíme. Držím pěstičky, ať najdeš krásné // 😉
@mufinka0 co ty, jak se máš?
@mamba555 určitě bude vše v pořádku, držím pěstičky 😉