Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
10. led 2012

Tak to je fajn, že je to jen únava....u nás to vcelku jde, malá si jen pomalu zkracuje intervaly spánku přes den 😢 , ale v noci je to pohoda, to je hlavní 🙂 ! Spí buď celou noc, nebo se jednou probudí a po jídle hned usíná, tak snad už se to nepokazí. Mám dojem, že se nám asi poklube zubík, slintá jako malý bernardýnek 😀 ...Školačka taky v poho, včera byl rodičák a je prý šikovná, jen ukecaná, no hold to má po rodičích 😀 😀 😀 ....Tak se opatruj a pohlaď za mě bříško 😉 !

terka82
10. led 2012

@aidule to je fajn, že se holkám dobře vede. Natálku ať zoubky moc netrápí. No a že je Markétka ukecaná? Hlavně, že jí škola jde. Pokud máte štěstí na dobrou učitelku, tak z toho určitě nebude dělat žádnou vědu. 🙂

Jo a taky vám musim napsat, jak dopadl dnešní UTZ. Teda nevim, jestli se mam radovat... Miminka jsou tam obě, srdíčka tlučou, ale koukam na fotku a podle velikosti by mělo jedno miminko odpovídat 7+2 (+- 5 dní), já bych ale měla být 8+4, tak nevím... Druhé miminko paní doktorka ani neměřila. Vlastně paní doktorka od začátku ani neřeší, kolik bych měla být týdnů těhu. Navíc UTZ byl opět takovej leteckej. Říkala, že tam nechce tím UTZ tolik rejdit. Nikdo prý neví, jak moc je nebo není častý UTZ škodlivý. Takže se uklidňuju tím, že při tomto leteckém UTZ a při velikosti(nebo spíš malinkatosti) miminek je každé kliknutí o mm vedle nějaký den plus minus a pak to vypadá takhle. Navíc jsem našla na netu i dotaz na doktora a ten mi to jen potvrdil:

--------------------------------------------------------------------------------

V prvních dnech a týdnech těhotenství se nedá přesně měřit všechno, protože jde o milimetry a nastavení kursorů na obrazovce a to se prostě v milimetrech nedá vyjádřit tak přesně, jak byste si asi představovala. Vyčkejte proto a neznepokojujte se, jistě je všechno v pořádku. Jak má vyrůst embryo v této fázi vývoje ze dne na den se prostě nedá stanovit, uvědomte si, prosím, jak je malinké...
Zdroj: http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/velikost-p...

Další kontrola za 14 dní. A průkajdu už jsem dostala dnes. Snad ji nebudu zase za pár dní vracet, to už tady taky jednou bylo...

A tady je fotka zlatíček...

zazy
10. led 2012

Terka@ krásný utv,moc hezky se na to dívá,držím pěstičky at to tentokrát výjde 😉

lucie2010
11. led 2012

@terka82 Teda...to je moc krásný. Snad bude všechno v pořádku. Já jsem byla na kontrole u své gynekoložky minulý týden ve středu...to jsem podle UTZ byla v 7+3 a miminko měřilo 12 milimetrů. Taky jsem dostala průkazku a na další kontrolu jdu až 1.2. Taky mě neustále napadá myšlenka, abych tu průkazku nemusela vracet. Člověk má pořád nějaký obavy..to je strašný. Musíme doufám, že bude všechno dobré. 🙂

terka82
11. led 2012

@zazy děkuju

@lucie2010 taky děkuju. Tobě ta velikost miminka asi odpovídá týdnům těhu, to je paráda. 🙂 Pan doktor z Brna mi psal, že v začátku těhu se pracuje s odchylkou týden, tak snad jsou naši broučkové taky v pořádku.
Strach tu bude furt.

aidule
11. led 2012

@terka82 Myslím, že můžeš být naprosto v klidu, pan doktor Ti to napsal přesně tak, jak to je....musíme si uvědomit, že se v této délce těhotenství jedná opravdu o malilinkatou "záležitost"....ono se nedá všechno hned přesně změřit a přepočítat, i když vím, že by člověk byl klidnější, kdyby zapadl do nějaké vhodné tabulky a bylo 😉 ...Ale neboj, určo to bude v pořádku, UZV je naprosto úžasný!!!!!!! Jednou budeš na tohle období nejistoty s úsměvem vzpomínat s mimísky v náručí 🙂 .....i když mezi náma, z té nejistoty u dětí už asi nevyjdeš do konce života 😀 😀 😀

aidule
11. led 2012

@lucie2010 Gratuluji ke krásnému miminku, jen ať roste a sílí jak má a hlavně Ti přeji, abys nemusela průkazku vracet a zůstala Ti na věčné časy a nikdy jinak 😀 😀 😀 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antoa
15. led 2012

Ahoj holky, v pátek na uzv jedna bublina, bylo to takové celé rozmazané, je to uloženo vysoko a uzv to na tu dálku nerozlišil. Ale hcg je 12 000 což je prý pěkné a odpovídá to znásobení každé 2-3dny. Takže dr. Hromadová si mě pozvala za týden znova na uzv, uvidíme jestli to bude lepší a prcek se ukáže.....takže mimoň to není a dvojčata taky ne, zbytek budu vidět za týden. Tak snad to bude ok. a v bublině bude to co má být 😉

aidule
15. led 2012

@antoa No už jsem si říkala, co se děje, že se nezýváš 😉 ? To je pajáda, takový nález to je úžasný dáreček 🙂 !!! Tak se hezky opatruj, ať je vše v poho a paní doktorce uděláte oba za týden na uzv velikánskou radost 😉 🙂 !

antoa
15. led 2012

@aidule to víš celý víkend jsem někde trajdala.... 😉

vera_vila
15. led 2012

@antoa Gratulace!

kros
17. led 2012

Ahoj,vsechny zdravim a znovu se pridavam s dotazem. Dva dny po ET me dost bolelo v podbrisku jako pri MS,
ale vubec jsem nespinila a taky jsem mela silenej hlad porad,ted uz necitim nic. Mam strach,ze embrijko
umrelo. Vim,ze je brzy,ale jsem nervozni,ze nemam zadne priznaky. Jak to bylo u vas?

aidule
17. led 2012

@kros Zdravím a předem vzkazuji-hlavně klid!!! Ta bolest v podbříšku je normál, ostatní taktéž a navíc-na jakékoliv závěry je neuvěřitelně brzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snaž se být v klidu, myslet pozitivně a neznepokojuj se každým píchnutí čím jiným příznakem 😠 ! Určo tu bude v poho, jen musíš být trpělivá a vyčkat dny do testování 😉 🙂. Tak se opatruj a dopřej miminku se uhnízdit 😀 !!!

kros
17. led 2012

@aidule Ja vim,je brzy. Dekuji za podporu,neco takoveho jsem potrebovala slyset. 🙂
Stejne asi zase brzy napisu. 😀

vera_vila
17. led 2012

@kros Já jsem necítila vůbec nic... na všechny příznaky je brzo... Vydrž, věř a bude to v pořádku, uvidíš...

aidule
17. led 2012

@kros Klíďo píďo písni, od toho jsme tady 😀 ....

mamba555
18. led 2012

zdravim všetky dievčataá tak to je moj quentin srdičko moje

versuska
18. led 2012

Mambicko, mas nadherneho chlapecka 🙂

aidule
18. led 2012

@mamba555 Jé, to je ale miloučký klučina 😀 😕 🙂 !!!!!!!!!! Jak je starý (teda mladý 😀 )?

antoa
20. led 2012

Ahoj holky, tak se poctivě hlásím s kontroly u dr. Hromadové. Máme potvrzena 2 srdíčka. Jedno odpovídá a druhé je o trochu menší, ale má také srdíčko. Dr. Hromadová říkala, že to jedno může i zaniknout, že se to někdy stává, ale zatím ok 2.
Pozvala si mne ještě 31.1. na ko a tam už by mělo být jasné zda si to vybojují obě či jen 1. 😉

zazy
20. led 2012

Antoa:moc mo c gratuluji

aidule
20. led 2012

@antoa To je úžasná zprávička, tak ať osud ukáže, jak to s váma všema myslí....hlavně v pohodě a ve zdravíčku 😉 . Posílám spoustu pozitivní energie!!!

mamba555
20. led 2012

@versuska
@aidule ahoj holky diky moc sou mu třy měsice moje láska malinká

antoa
21. led 2012

@aidule jejda díky 🙂 já to beru tak bud 1 nebo 2 však si příroda poradí a budu šťastná za jedno a když bude druhé tak to bude bonus navíc 😀 😀 😀

aidule
21. led 2012

@antoa Myslím, že na to jdeš s naprosto zdravým úsudkem 😀 😀 😀 ! Co ten čas, kdy jsi psala tu zprávičku???!!! Neměla by budoucí maminka tak náhodou v tuhle dobu pěkně zdravě spinkat????!!!!! 😠 😀

antoa
21. led 2012

@aidule Nestalo se mi to snad rok, ale já člověče nemohla spát. V jednu jsem se vzbudila, měla jsem žízeň pak mě s té štávy pálila žáha, nic na to nepomohlo, po hodině jsem to vzdala a musela jsem si udělat čaj a jogurt s rohlíkem, pak jsem skoukla pár detektivek v Tv a pak jsem na sedačce v obýváku trochu usla, ale jsem strašně unavená, ale nešlo mi spát ani po obědě. Snad je to s tý zprávy o dvojčatech...pořád jsem přemýšlela a koukala na stránky o dvojčatech 😀 😀 😀

aidule
22. led 2012

@antoa No já sice dvojky nemám, ale z blízkého okolí můžu jen doporučit, právě teď spát co nejvíce, protože pak už to několik let tak klidné nebude 😀 😀 😀 ....ale taky jsem občas nemohla spávat, jenže mě začly kolem 4.měsíce hrozně bolet kyčle a ta bolest mě vždycky dokázala probudit, no trvalo to fakt celé těhu a pak po porodu to jako zázrakem skončilo, no ale už zase plakalo mimi 😀 ☹ ...to si člověk hold nevybere a nenaplánuje 😒 😀 😉 . Tak ať se ti daří spinkat a odpočívat co nejvíc a co nejkvalitněji 🙂 !

antoa
23. led 2012

@aidule 😉

valkat
23. led 2012

@antoa
@aidule jj ty kyčle znám,někdy se vzbudím uplně bolestí.....víš kolik jsme já proseděla nocí v kuchyni a nemohla spát,teď mi za chvilku budou brečet děti a to už spánek taky nehrozí,ale už to bude o něčem jném......
já jsem o dvojčatech přemýšlela mockrát,začátky byly pro mě docela těžké,obrečela jsem to,že to nezvládnu,ale pak jsem našla holky co mě z toho dostaly a teď už se na ně moc těším a jsem za ně moc ráda... 😉

antoa
23. led 2012

@valkat já jen chci, aby byli zdravé a dotáhli jsme to ve zdraví tak jako ty až do konce 🙂 a všechno ostatní je už nepodstatné...
Ty už to máš za pár co? 😀