Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
20. říj 2011

@kacnov Prodlouženou kultivaci jsme neměli, to udělaly ty vysoké dávky hormonů tu cenu ☹ . IVF to bylo první a jediné, pak krátký protokol s clostíkem a v doznívání toho všeho se to pak spontánně podařilo 😀 ...

kacnov
21. říj 2011

@aidule no to si děláš srandu né 🤐 ted se totálně bojím aby na mě něco nenachystali abych neplatila bůchví co

valkat
21. říj 2011

@kacnov já jsem měla PK a vyšlo to celkem na 26000 a to jsme si nechávali ještě PICSI....takže neboooj..... 😉

kacnov
21. říj 2011

@valkat děkuju za povzbuzo jenže já mám fakt strach protože mi dr řekla že taky budu potřebovat dost hormonů (moje váha:100kg ) děs!
a jak dlouho sis píchala ty injekce? já mám ted 2 dny 150 a pak mám 122,5 do pondělí-vůbec se v tom nevyznám ☹ prý odběr bude za cca 10-14 dnů. a u tebe to bylo jak prosím? moc díky *K

valkat
21. říj 2011

@kacnov tak o té váze to slyším poprvé,já jsem taky takový drobek a o tomto nic neříkali....už si to moc nepamatuju,ale měla jsem taky 150 a píchala jsem to kolem 11 dnů,asi.....a pak podle utz ti to sníží nebo zvýší aby ti narostli vajíčka.....pak je odběr a po PK 5 den jsem si pro ně šla zpátky.....a výsledek mám v břiše.... 😀 😀

mamba555
21. říj 2011

tak zdravim maminky no konečne to mám za sebou rodila som 15.10. v 12.09 bol na svete náš krásny chlapček volá sa Quentin mal 4,05kg a vážil 51cm rodila som s cisarkym lebo som vobec nemala porodné bolesti aj ked mi to dva dni vyvolávali ale som rada aspon som nič necitila a bol vonku hned som naozaj štastná maminka a prajem to každej z vás držim palce zatim pa

kacnov
21. říj 2011

@valkat jojo to mi řekla no nevím jako bojím se že to přeroste rozpočet :( co potom... no nic pohovořím v pondělí s dr fišerem-aji mi je víc sympatický než hromadová
no v pondělí dám vědět bojím se ☹ ☹ ☹

zazy
21. říj 2011

Ahojky
MAmbičko,takže moc moc gratuluji k chlapečkovi,přeji at jste zdravý
Kačnov:tak to moc velké dávky nemáš,já teda měla váhu 90 kilo,ale to není ty dávky o váze.Abys měla přehled,tk já píchala ty největší dávky 300jednotek a jedno IVF nás stálo 33 000 a jedno 30 000.A to jsme měli prodlouženou kultivaci a i ICSI.
Valkat:tobě to taky mamino pěkně naskakuje ty týdenkyA jak je všechno v poho??

antoa
21. říj 2011

Ahoj holky, dovolte abych se k Vám přidala...
Můžu se zeptat jaký je dr. Fišer? Jsem k němu obj. na pondělí na konzultaci. Chceme přejít z Obilňáku kde odešli všichni dobří doktoři a už to tam stojí za prd. 😉
Něco o tom co mám za sebou:
1.IVF 4/2009 ET 1embryjko neg.,
2.IVF 6/2010 ET 2 embr., bioch těhu
3 IVF 11/2010 ET 2 embrya , těhotenství ukončeno v 13tt pro vývojovou vadu chlapečka
1KET 10/2011 2 embrya nám nepřežila rozmražení
takže tak....
snad jsme se rozhodli pro Repromedu dobře, k Fišerovi jsme byli na recepci objednáni, bylo mě jedno ke komu stejně tam nikoho neznám. Tak jaký je....díky moc za odpovědi 🙂

kacnov
21. říj 2011

@antoa ahojky no já chodím k dr hromadové a le více bývám u dr fišera-je naprosto super a je mi sympatičtější než dr hromadová ale je to asi tím že já s ženama (gynekoložkama) nemám moc dobré skušenosti. tak asi tak ale p fišer je super

kacnov
21. říj 2011

@zazy není to o váze tak čím to tedy je? mě řekli že mám PCO- a to je z váhy protože mám syna přirozeně a u něj jsem přibrala 47kg a to fakt nejde shodit celé takže jsem ráda že sem zhodila aspon těch 30.
tak já tedy nevím čím to je jedno jde a druhé nejde ☹ ☹ ☹ ☹

valkat
21. říj 2011

@antoa vítej,já si myslím že budeš spokojená,jsou tam všichni hodní a milí a Fišer je velká pečlivka,to on nám vyrobil naše dvojčátka.... 😀

valkat
21. říj 2011

@zazy ahojky,jj letí to jako blázen,jsem sío na začátku myslela že se nedočkám a doma se zblázním,ale letí to jako voda,za chvilku jsou tady vánoce a pak už budeme očekávat prcky,u dvojčat nikdy nevíš kdy to nastane.....sice mě trošku pobolívají záda,ale to má asi každá,když je to taková zátěž na páteř....ale je to super pocit,když je cítím kopat,aspoň vím že jsou v pořádku,teď nás čeká cukrovka,tak snad budeme v poho......jsem hujer a už mám vypráno a nažehleno,protože kdyby něco a musela jsem třeba do nemocnice,tak ať jsem v klidu že to mám doma připravené,zítra vyzvedneme postýlky,kočárek je na prodejně ale ten bereme až po porodu......takže o mě asi takhle.....už se na ně moc těším,ale na druhou stranu se taky bojí jak to budeme zvládat,ale nějak to dopadne,jen si na sebe musíme zvyknout..... 😉

nelatorka
21. říj 2011

@mamba555 móóóc gratuluji je to kus chlapíka jako ten náš 🙂 😉 přeji Vám hodně zdravíčka a ať jste šťastní 🙂

antoa
21. říj 2011

@valkat
@kacnov
holky díky za info, jsem zase trochu klidnější 😉 , je to 4 pokus a plně placený tak se bojím.....

aidule
21. říj 2011

@kacnov To bys jim strašně moc křivdila, kdyby sis myslela, že oni se chystají něco na někoho "nachystat". Problém byl, bohužel, u mě. Já měla s váhou pravý opak, vážila jsem necelých 50 kg a ztratila jsem menzes. Proto jsem měla ty velké dávky hormonů, podstatně vyšší než ty!!! Jak jsem psala již dřív, u každé snažilky je to vysoce individuální 😉 ! Takže se fakt nemáš čeho obávat. Já mám zkušenosti s oběma zmiňovanými doktory a jsou moc fajn oba, i když já naopak od tebe, preferuji v gynekologii spíše žena-lékařky 🙂 . Tak hodně štěstí a budu se těšit na info 😉 .

aidule
21. říj 2011

@antoa Vítej, naprosto souhlasím s ostatními, dr. Fišer je moc fajn, ale to jsou tam všichni, takže je vcelku jedno, u koho se ocitneš. Však uvidíš sama. Hodně štěstí v dalším pokusu a ať je brzy na cestě vytoužené miminko 🙂 !!!

zazy
21. říj 2011

Antoa:i já byla jak u dr.Hromadové a dr.Fišera,teda u něj více,hlavně u druhého pokusu a taky se nám na podruhé zadařilo,neboj jsou tam všichni moc fajn.
VAlkat:no já se ti nedivím,že máš vše nachystané u dvojčat je to opravdu nevyzpytatelné,tak at je vše připravené,vid.Jsem na ty tvoje prcíky zvědavá,na jednu stranu závidím ty začátky,jak se každá těší na ty prcíčky,naše princezna budemít už začátkem prosince rok,hrozně moc rychle to uteklo,hlavně je pěkné pozorovat,jak jsou ty děti den o de dne jiné a že jeden den nějakou věc ještě neumí a druhý už jo,to když mi malá před týdnem zničehonic řekla krásně máme,no měla jsem slzičky

kacnov
22. říj 2011

@aidule já jim křivdit nechci ale taky vím že jim o peníze jde-ale já jsem jedna z těch co je fakt nemá :-/
ale snad se to nějak vyvrbí v pondělí vyzvím víc

holky a která z vás šla do kabinky s manželem a je to před odběrem vajíček nebo po odběru manža nechce jít sám jen semnou můžete mi říct jak to je? díky

versuska
22. říj 2011

@mamba555 @nelatorka blahopreji k mimiskum.My pujdeme v pulce listopadu konecne na vysledky genetiky a uvidime co nas ceka dal.Doufam, ze vysledky budou v poradku. Nevite nahodou nektera jak to probiha pote, co se dozvite vysledky genetiky? kdy zacina stimulace a jak dlouho trva nez jdete na odber vajicek?

marci
22. říj 2011

@versuska my jdeme pro výsledky genetiky začátkem listopadu. Taky mě zajímá jak je to pak rychlý - schválení pojišťovnou, zahájení stimulace atd. Jestli to bude ještě do vánoc. Nad tím trochu přemýšlím jestli do toho přes vánoce jít (přece jenom jsou tam svátky, Car bude přes svátky zavřený, bojím se hyperstimulačního syndromu - příp. hospitalizace apod. - no prostě věcí, které bych přes vánoce řešit nechtěla, už kvůli synovi ne.

raaad
22. říj 2011

@versuska Rychlost je u každého různá.... My šli poprvé do Repromedy (neobjednaní🙂,ale vzali nás po "ukecání")...rovnou z letiště (z dovolené v Egyptě)21.května2009........Hned po sepsání všech papírů-rovnou odběry(oba)...a 7.7.09 už byl odběr vajíček(a to jsem stimulovala docela fest ☹ .....ISCI,PK,PGD....nechali jsme si zavést jedno...holčičku...první a jediný pokus se zadařil....a máme 19měsíční Ellu)narodila se v březnu 2010). "Moje" Doky byla Dr.Hromadová....super!!!!vřele doporučuji... Všechno probíhalo perfektně-rychle-profesionálně....Pojišťovnou hrazený 1.pokus nás stál 80tisíc ☹ ..... Říkáme, že Ellinka je naše krásná fasáda 😀 (kterou nemáme zatím doposud...a vůbec nám to nevadí 🙂
Takže to jen tak pro povzbuzení.......času dost....a na Vánoce můžou být klidně i // 😝

mamba555
23. říj 2011

@versuska dakujeme krásne a držim palceee

mamba555
23. říj 2011

@zazy ahojik moc krát dakujeeem

mamba555
23. říj 2011

@nelatorka jej ahoj nelatorka dakujeme krásnee

versuska
24. říj 2011

@raaad U vas to slo teda pekne rychle.Doufam,ze treba okolo tech vanoc by taky mohly byt dve //.to by byl asi nejhezci darek ze vsech.Sice jste si jeste nedodelali fasadu,ale Ellinka za to urcite stoji a fasada taky jednou bude. 🙂

versuska
24. říj 2011

@marci To mame podobny. Je sice pravda, ze zrovna na Vanoce by to bylo vsechno hekticke,ale urcite zalezi na nas jak si to domluvime. JA bych teda chtela, aby jak stimulovani tak vse, pokud to pujde probehlo jeste pred vanoce. To bychom mohli na vanoce treba mit uz //.Uvidis jak se rozhodnete 🙂

aidule
24. říj 2011

@kacnov Zdravím, tak jak bylo dnes v Repromedě? Myslela jsem na tebe...snad se podařilo dr. Fišerovi najít schůdnou cestu k vytouženému miminku 🙂 😉 !

kacnov
25. říj 2011

@aidule jééé ahoj no byla jsem zas u dr hromadové-no říkala že mám na tento den už vysokou sliznici(nevím zda je to dobře nebo néé) no jinak přidala více hormonů odfe dneška jedu 187.5j myslím. no uvidíme další kontrolu mám ve čtvrtek tak uvidíme 🙂 jsi hodná že se ptáš- našla jsem tam strááášně simpatickou sestřičku tak vždy když se potkáme tak kecám s ní a probírám to co bych asi měla probírat s dr 🙂
včera byla krev- to jsou pro mě muka jelikož já žíly nemám tak mě nabodla jenže ono nic neteklo-tak mi to vzali ze,,hřbetu´´ jak jsou klouby nad prstama :-/ no a při mém štěstí mi žílu propíchli tak mám přes celou ruku podlitinu ☹ ☹ ☹

antoa
25. říj 2011

Ahojky, tak my už máme za sebou včera 1. konzultaci u dr. Fischera. Je úžasný a zdá se mi pečlivý. Tento týden mi má volat po konzultaci s genetičkou co a jak a nic by nebránilo v dalším cyklu začít dlouhý protokol. Dokonce by to u nich přišlo dle předběžných výpočtů levněji než na Obilňáku. Vše je o 100% lepší než na Obilňáku, ale nemluvím o prostředí. O tom to není. Je to přístupem personálu a zájmem....to co by na Obi byl problém, tady ne. Takže teďka záleží na tom co řekne genetička 🙂. Snad to bude ok. 😉