Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
7. srp 2010

Ahojda holky, všem přeji pohodový víkend 😎
já dnes odjíždím na chajdu

@natulaaa vítám tě tu a přeji hoooooodně štěstí,at se hned zadaří.Já jsem s repromedou s dr. Hromadovou mocinky spokojená,pro mě udála zázrak

@venika86 já jdu 17.8, taky na kontrolu, budu držet pěstičky

natulaaa
7. srp 2010

@beryk
@venika86 holky děkujíí 🙂 ,dr. Hromadová je moc sympatická 😵 😵 ,jinak já antiko mám,ale dali mi ho v unice,jinak dr. Hromadová se divila,že by mi ji nedali,no ale ted už ji musím dobrat,když už to tak dopadlo 😒 😒

pavcahola
7. srp 2010

Ahoj natulaaa vítej mezi náma

natulaaa
7. srp 2010

jééé další těhulka 😲 😲 ,je tu někdo,kdo netěhulííí? 😀 😀 😀 ,no to je super 😵 😵 ,holky a všem se to povedlo poprvéé?nebo jak to tady máte?mužete mi to někdo shrnout?jen tak zběžně,nebo nějakou tabulku vedete?To je oázek že? 😀 😀 😀

mufinka0
7. srp 2010

@natulaaa Ahoj ty moje spolubojovnice...Já píšu z dovči, je tady nááádherně. U nás bylo ošklivo a dojedme sem a tady 25 stupňů ve stínu.. Paráda 😀 Holky z Unici už si všimli, že jsi přesídlila na Repromedu...už si o tom psali... 🙂 Tak já jdu nakonec pro výsledky už 25.8 a podle všeho mi to vyjde tak akorát, že mi hned píchnou první Decapeptyl,...takže to znamená že bych to v září mohla stihnout podle plánu. Zatím pááá

natulaaa
7. srp 2010

@mufinka0 čaukýýý 😀 😀 ,no joo,u nás je nááádherně ,ale všude jinde fakt prší,my byli do ted venku a opékali jsme ,ale ted už byla celkem zima,ale jinak bylo nadherně ale zítra má pršet,tak uvidíme,ale na další dny hlásí celkem pěkně 😵 😵 .No já myslím,že my začnem tak nějak stejně 😵 😵 ,já bych měla do 25 dostat ms a během ms se začíná píchat,takže my budeme plus mínus pár dníí 😵 😵 😵 ,mějte se tam hezkyy 🙂 ,my zítra jdeme na narozeniny tatkovi,na oběd a tak,ale sejdu jen o poschodí níž,tak kuknu co a jak ,papa

zazy
7. srp 2010

Ahojky děvčata
Vítám tě Natulaa,mě se to podařilo až na podruhé.TAk doufám,že brzy přibudeš k nám.Jinak ve čtvrtek mě děvčata čeká velký utz a srdíčko,tak doufám,že bude vše ok a že už konečně budeme vědět,co to je

mufinka0
8. srp 2010

@natulaaa Natulii, tak nevím jestli jsi to už četla, ale... Pampel už zkoušela dnes testovat a nic... je 12 den po ET a prý ani duch...Ale já si taky myslím,...upřímně, že bude mít pozitivní krev. Věřím tomu prostě,..nějak myslím že jí to vyjde. Nám taky. No já budu 21 dec cyklu a prý rovnou začnem s injekcema, nebo Synarelem,...záleží taky na tom jaký protokol nakonec budu mít víš.. No uvidíme 🙂 Měj se zatím pěkně...pááá

natulaaa
8. srp 2010

@mufinka0 až ted jsem kukla 😔 😔 ach joo 😔 ,no člověku to moc nepřidá 😔 ,ty myslíš,že by to ještě mohlo klapnout?já pročítala ET a většinou to holky zjistili na 8,9 ET,jéééžiš no já nevím teda,já už si včera objednala puzzle 😀 😀 a r 😀 rovnou tojčátka 😵 😵

mufinka0
8. srp 2010

@natulaaa Já si myslím že šanci ještě má velkou! Kámoška to zjistila až v den oficiálního testování a to měla jen slabounkého ducha! někomu se to zvedá hodně pomalu. Hlavně to nesmí vzdávat!!!! Trojčátka??? to aby se ti to vyplnilo! 😀

mufinka0
8. srp 2010

@natulaaa Teď čtu pořádně, ty se bojš???? Néééé, nesmíš se nervovat jen proto že někdo má negativní test, navíc dnešní výsledek není vůbec definitivní!!!!! My jsme se přece domluvili, že budeme mít v Repromedě hned napoprvé //, ne?? Tak na to nezapomínej! 🙂 😉 😉 😉 Chci se zeptat, kdy budete mít výsledek spermia?? My máme totiž taky poslední z května a raději bych chtěla taky čerstvé výsledky.

marty154
8. srp 2010

Ahoj holky,můžu se přidat?? 🙂
Já chodím taky do repromedy od dubna.Něco o mě : v černu mám za sebou první IVF,po 14dnech testování //,ale nakonec šlo o zamklé těhotenství,takže to zkusíme znovu.Jinak všem těhulkám moc blahopřeji a snažilkám přeji hodně štěstí 🙂 A ke kterému Dr. holky chodíte???

natulaaa
8. srp 2010

@mufinka0 No já měla ráno trochu depku víš? 🤐 🤐 🤐 ,dneska v noci mi přišla sms od bývalé sousedky,že už porodila,ona otěhotněla nechtěně ,přerušovaně v lese při řezání stromu,no nenasralo by tě to 😀 😀 😀 ,ale tak už dobré,jsme na narozeninách u tatky,tak jsem si dala fernetka 😵 😵 a už je líp,ale ted na unice už jsou tento týden 3 co se nezadařilo,tak mi to moc nedodalo nooo 🙄 🙄 😵

Spermio bude do dvou dnu,nám říkali,tak zkusím v uterý odpoledne zavolat 😵 😵 ,se už nemužu dočkat teda 😵

Ty a nechcete si udělat výlet někdy a přijet k nám? 😝 😝 ,učitě se budete nudit 😝 😝 ,já jsem z Opavy,ani néé,z vesnice před Opavou hmmmm 😉 😉 😉

Jinak no joo my budem těhule,to je jasné 😵 😵 😵 ,já už si objednala puzzle 😀 ,viděla si jaké?

natulaaa
8. srp 2010

@marty154 Ahojky zamlklé 😕 😕 .A měla si genetiku taky udělanou a ICSI? 😕 😕 .A kdy jdeš na druhý pokus?jestli se mužu zeptat 🤐 🤐

mufinka0
8. srp 2010

@marty154 Ahojda 🙂 Já jsem začala chodit k paní dr.Hromadové na doporučení všech těhulek tady 😀 Jdu taky na druhé IVF, první pokus na Obilňáku neúspěšný. Jsem zvědavá co mi v Repromedě vymyslí...a jestli už se konečně zadaří 🙂 Přeju hodně štěstí a síly do dalšího boje!!! 😉 😉 🙂

mufinka0
8. srp 2010

@natulaaa Jééé, díky za pozvání!!! Jsi moc hodná! 🙂 Ráda bych tě zase viděla to jo 🙂 🙂 Musím se ale ještě domluvit s manžou, on už dneska plánoval výlety do okolí, nějaký hrad nebo co (to mě teda moc neláká 😀), aquapark, šlapadla, rybaření atd... Napiš mi do IP odkud přesně jsi, ať mu můžu říct 🙂
Jinak na tu sousedku kašli, někdo má smůlu s početím miminka a jiný tu smůlu má zas jinde. Neboj, taky budeš těhotná, jen nám to hold bude chvilku trvat... 🙄 🙂 Ale taky se dočkáme, jen nesmíš tolik negativně myslet a musíš tomu věřit 🙂 Já tady mám tady taky spoustu dětí kolem,...ale nějak už si to tolik neberu, už pro těhulkovství nemůžu udělat víc, jsem na nejlepší klinice v Brně a ostatní už musím nechat na nich 🙂 Musíme jim věřit!!! To, že se to někomu nepovede nám musí být nanejvýš líto, ale nesmíš se tím nechat pohltit a myslet si že tobě to tak dopadne taky 🙂 Tak se to opravdu nepovede. Vím, že je to těžký... 😒 😒 😒
Jinak četla jsem, že reaguješ na to zamlklé těhu Marty,...No je možné i přes genetiku a ICSI mít zamlklé těhu, u IVF je to trošilinku častější, ale zase příčin může být nespočetně!!!!! Tobě už to nehrozí, ty už máš vybráno!!! 😉 A vůbec!!! Poznala jsem v Repromedě super veselou skvělou holku, tak kde je???? 😉 😉 😀 😀

marty154
8. srp 2010

@natulaaa ahojky,no genetiku jsme měli,ta vyšla v pořádku.Jinak jsme měli krátký protokol a celkem 14folíků a z toho 10vajíček,všechny metodou ICSI,ale zůstali nám jen 2 a ty jsme nechaly zavést.No v dalším cyklu chci zkusit ten IVF nativ cyklus a když to nevyjde,tak další cyklus 2IVF(září-říjen),mě špatně roste sliznice a pomalu dozrávyjí vajíčka,takže uvidíme.Ale repromeda je super,nemůžu si stěžovat,já jsem tam moc spokojená.Akorát chodím k Dr.Fischerovi 🙂 Tak třeba se i potkáme,návštěvu vidím tak koncem srpna.

@mufinka0- uvidíš,že se to povede 🙂 🙂 🙂 a mrazáčci ti nezbyly???

natulaaa
8. srp 2010

@mufinka0 jj já vím,že zamlklé muže být ale právě jsem myslela,že u IVF je jich míín 😕 😕 ,vždyt vyberou to nejlepší néé 😕 ,ale jak píšeš příčín je několik,nám právě tehdy řekli,že to mohlo být špatnou spemijkou,tak to bylo první co mě právě napadlo,že to by se u ivf stát nemělo néé 😠 😠 😀 😀 .No a co se týká těch kočáku a těhulek,tak většinou je to v pohodě,i s tou sousedkou jsme často klábosili a denně si volám i s kámoškou co má 7týdenní miminko,ale prostě někdy,když se člověk probudí nějak blbě,tak to nějak víc dolehne,ono to zase přejde,ale občas mě depka postě přepadne a to se právě stalo dneska noo 😔 ,nejdřív suseda,pak Pampel a byla depka na světě 😀 😀

natulaaa
8. srp 2010

@marty154 no já taky mám jit k dr, Fišerovi,at nemusím čekat,až se paní Hromadová vrátí z dovolené,takže nevím,jestli ještě před začátkem píchání injekci bude utz 😒 ,každopádně mám pry volat jeho za těch 14dnu 😉 .

raduza2
8. srp 2010

@natulaaa ahoj ,mám takovej dotaz,ty jsi přesídlila z Uniky do té repromedy ??

natulaaa
8. srp 2010

@raduza2 ano ano,přesídlila jsem 😵 😵 😵 ,oficiálně ted v pátek 😵

raduza2
8. srp 2010

jinak máme po 1 pokusu v pátek byl odběr na kterým se zjistilo že vajucha nebyli dozralé natolik aby byli použitelné.Druhou stymulku bych měla mít až po 3 cyklu ,takže to vychází až na řijen .

raduza2
8. srp 2010

@natulaaa a to jsi na unice nebyla spokejená nebo to mělo jinej důvod?

natulaaa
8. srp 2010

@raduza2 nejdřív jsem byla spokojena,protože jsem o ivf nevěděla vubec nic,ale postupem času jsem začala přicházet na věci,které mě přesvědčily,že unica mi nevyhovuje a nevěřila jsem jii 😔 ,první byla,že kdybych si tam náhodně ze zvědavostí nezavolala,tak by mi nezavolali,že mám horší štítku a kvuli tomu mi to posunuli o jeden cyklus a to už jsem brala i marvelon,tak jsem ho musela zase vysadit,pak jsem špinila a měla dodbaný cyklus 😖 ,druhá věc byl polaktin,který jsem měla v květnu hoodně vysoký,lečila jsem se dostinexem a v unice mi brali polaktin v době,kdy jsem ten dostinex brala,tudíš byl nízky,ale moje endokrinoložka mi jasně řekla,že je to jasné,že byl nízky a že se musí udělat kontrolní odběr po dvou měsících bez prášku,to Dr.. Malý nechtěl,že je to zbytečné,v repromedě mi řekla,že vzít kontrolní polaktin se musí,je to hodně duležité jak z duvodu otěhonění,tak potatu a další duvod byl ten,že mi dali dávky hormonu a hned stanovili protokol,když nevěděli ani muj HP 😕 😕 a dál mě přesvědčilo genetické vyšetření,které provádí repromeda jako jedna z mála,všechny ostatní kliniky ji dělají až po pár nezdarech a dál jsem buslila po netu a na emiminu v jedne diskuzi o unice jsem si nepřečetla nic dobrého a taky mi přišlo ,že s prof. Malým jsme řešili hlavně finance a ted jak jsem byla v Repromedě,tak jsem čuměla,jakou anamnézu s náma dělali,to v unice vubec,že by se ptali na alergie,nebo předešlé nemoci jak nás, tak rodiny .A najednou mám kátky protokol,na unice stanovili bez HP dlouhý,tak si pak vyber noo,prostě teprve ted víc věřím,že to vyjde ale samozřejmě vím,že povést se to nemusí,ale cítím se tam prostě líp noo,Snad jsem ti pomohla,já ti vypsala jen moje pocity a zkušenosti a nikomu nebudu nic namlouvat nebo vymlouvat,samozřejmě i unica má hezkou uspěšnost,ale já neměla dobrý dojem 😉

raduza2
8. srp 2010

@natulaaa ráda vyslechnu i jiný názor,mě dali taky dlouhý protokol ted uvazuji o kratkem.No u nás se ptali na rosinnou anamnézu hned při 1 navštěvě ,je zajímavé že u každýho to dělají jinak tak nevím co si mám myslet ,. 🙂

raduza2
8. srp 2010

@natulaaa na té první návštěvě jsme měli pana doktora Frgalu ,moc simpatickej pán

natulaaa
8. srp 2010

@raduza2 my měli Malého při první návštěvě 😉 a neptali se na nic,dokonce nám řekl,že genetika je k ničemu ,že co jim to řekne,že nic a my si pak doma řekli,že pokud je nedejbože špatná,tak nám aspon ušetří hafo peněz a nervu a vyčerpaných ivf pokusu.I když všechno neleží jen na genetice,neuspěchy mužou být i s ní,to je jasné,ale já mám ted pocit,že jsem proto udělala všechno co jsem mohla a ted už jen doufám,že se ten nahoře smiluje a nějakého drobečka už vyšle 😵 😵

raduza2
8. srp 2010

@natulaaa jak říkám nás dr Frgala ptal na vše a je to zajímavý že teda ten nejvišší se neptal na nic ,genetiku dělali jen u manžela ,moc moc ti přeji aby ti to vyšlo na po prvé a věř tomu že se zadaří moc bych to všem přála

natulaaa
8. srp 2010

@raduza2 já si jsem jistá,že to vyjde nám všem,ale ted jde o to jen vyčkat,jestli to bude první,nebo třetí pokus 😔 a to čekání je na tom všem to nejhoší 😔 ,aspon po mě,jsem tvor nedočkavý 😀 😀 a chci všechno hned hned 😀 😀

raduza2
8. srp 2010

@natulaaa věřím že to vyjde všem holčinám,to čekání je na všem nejhorší,já ted musím počkat na 3 cykly a pak jdeme do toho znova