Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
24. říj 2010

@marty154 ahojky...vítam tě mezi námi Repromédačkama... 😉 ..at ti stimulace brzo uběhne...ja jdu v uterý na Ket po 2neuspěšných IVF..tak už se nemužu dočkat,až si pujdu pro svoje broučky-)))) 😵 😵

mufinka0
24. říj 2010

@vaculik Ahoj 🙂 Vítám Tě tady !!!! 🙂 Já jsem byla v Repromedě na druhém IVF. První bylo na Obilňáku a to se nedá vůůůbec srovnávat!! Sice se nám nezadařilo ani teď, ale už čekáme na výsledky vyšetření a uvidíme co bude dál 🙂 Naštěstí máme ještě 4 mrazáčky 🙂 Měli jsme celkově super výsledky a stejně se mi embryjka neuchytly,..tak pátráme dál. Spíš teda paní doktorka pátrá dál 😀
Jinak já jsem byla s manželem v Unice na konzultaci,..na druhý pokus jsme odcházeli z OBI, ale nevěděli jsme kam,.. V Unice se mi taky líbilo,..hlavně jeden pan doktor byl úúúžasnej, ale.. Přes to všechno u nás vyhrála na plné čáře Repromeda. Celkově byla prostě lepší. Tak Ti tady přeji hodně štěstí a ať už se končeně zadaří 🙂 🙂 🙂

mufinka0
24. říj 2010

@marty154 Ahoj 🙂 Hlavně Ti chci popřát hodně moc štěstí!!! 🙂 Ať už se konečně zadaří 🙂 😉 My půjdem po Novém roce na KET,..tedy uvidím, jak mi dopadnou výsledky imunologie. Pokud bude potřeba něco léčit, tak se to asi o trochu natáhne,..ale když už jsme čekali tak dlouho, tak to vydržíme 🙂 😵 😵

mufinka0
24. říj 2010

@bublenudle Ahojky,..úúúž??? To to teda uteklo!! Pěkně se připrav a pak už jen klídek a pohoda s miminkama v bříšku!!! Musí se to povést!!! Držím pěstičky pro štěstí!! 😵 😵 😵

bublenudle
24. říj 2010

@mufinka0 JJ,UTEKLO TO A UŽ SE NEMUŽU DOČKAT 🤐 SNAD DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO....už se nemužu dočkat,až si pro něj pujdu...doufam,že ti testíky dopadnou dobře a brzo zase pujdeš na další... 😉

mufinka0
24. říj 2010

@bublenudle Jasně že jo!! Musí to vyjít!!! Máš to stejné jako já,.. IVF nic, ale KET už nám vyjde 🙂 Musíme věřit! Já jdu 29.10 pro výsledky a na KET asi až někdy po Novém roce.

bublenudle
24. říj 2010

@mufinka0 tak budu držet pěsti...co jsi si nechala ještě vše dělat za testy??to navrhla doktorka nebo ty jsi chtěla???

venika86
24. říj 2010

@frozinka děkujem moc! Cítim se fajn, až na to noční vstávání. Někdy je to fakt dost náročný. Kojení určitě nevzdám, snad začátkem týdne mi příjde odsavačka, tak to trošku víc nastartujem. Kdyžtak budu malýho krmit z lahvičky. Stějně musím mít kloboučky, tak už to výjde asi nastejno. Uvidíme.

marty154
24. říj 2010

Díky za přivítání 🙂
@bublenudle no to je náhoda,já jdu v úterý ráno na krev a v 11h na UZV.A ty jdeš na ten Ket kdy??Třebas se potkáme.

@mufinka0 jéé díky,snad už to vyjde.A ty jdeš na ten Ket proč až po novém roku??Dřív to nejde??

@venika86 Adámek je nádherný,moc gratuluji 😉

zazy
24. říj 2010

Ahojky holky
Frozi mi to budeme mít taky dříve,a jak budeš rodit,normálně nebo císař???Jinak jsem na tom stejně jako ty.Už mě všechno bolí a na malou se strašně těším
Hplky na všechny moc myslím,hlavně na ty co něco čeká

bublenudle
24. říj 2010

@marty154 ahojky 🙂 jdu 11.30 😉 tak třeba tam ještě budeš-)))...už se nemužu dočkat...mam za sebou 1xIVF,se nepovedli..po sobě a ted konečně na Ket... 😵

bublenudle
24. říj 2010

2x ivf,nepovedené
@marty154

nelatorka
24. říj 2010

Ahoj holky marty vítám tě tady mezi námi 🙂

Ahoj zazy, a frozinko to už vydržíte uteče to rychle ani se nenadějete přeji ať vše dopadne jak má 🙂

Já už jsem byla tento týden v reprom. jsem domluvená s doky na 6 prosince a budeme se domlouvat na KET.
Akorát nevím jestli si mám nechat dát dvě nebo jen jedno. Říkala, že je při mrazáčkách menší procento uchycení.
Máte někdo dvojčátka po KET? Nebo většinou jen jedno. Mám totiž strach že by se zase mohli chytnout obě.
Tak nevím nevím 😢

mufinka0
24. říj 2010

@bublenudle No,..to je takový těžký říct, kdo ty testy navrhl, víš. O nějakých jsem věděla z internetu a zeptala jsem se... Protože jsem měla při 1 IVF i při 2 velmi kvalitní embrya a obojí se neuchytlo, tak je jasné, že asi někde problém je. On je asi rozdíl, když má žena trochu slabší embryjka. Jenže u mě každý prý počítal s tím, že to vyjde... Tak asi tak 🙂 Pokud Ti nevyjde KET, určitě Ti taky něco udělají. 😉

mufinka0
24. říj 2010

@marty154 Já hlavně dřív nechci!!! 🙄 Mám už všeho plný zuby! Nervy na dranc atd... Takže až si zase hlava odpočine, tak půjdu do KETu. 🙂 Ty jdeš po jaké době do 2 IVF?? Já měla mezi prvním a druhým pauzu 3 měsíce. 🙂

frozinka
24. říj 2010

@janca72: ahojky, testovala jsi? jak jsi dopadla, držela jsem pěsti...

marty154
25. říj 2010

Hezké i když upršené ráno, 🙂

@bublenudle no myslím si,že tam ještě určitě budu,jen nevím,jak se poznáme?? 🙂

@nelatorka děkuji za přivítání 🙂 .A kolik máš mrazáčků??

@mufinka0 no máš pravdu,je to hodně náročný,hlavně to čekání.......i odpočinek je důležitý 🙂 .No 1.IVF bylo v červnu a 2.IVF konec října,takže takže taky zhruba 3měsíce 🙂 .Ale řeknu ti,že mám větší strach,jak při tom prvním 😒

mufinka0
25. říj 2010

@marty154 To je přirozený neboj 🙂 Já taky měla strach,...ale jak jsem začala píchat injekce, tak to nějak přešlo a strach se vrátil až asi tak 5 den po ET 😒 😒 Ani nevím proč,..asi instinkt. Asi jsem podvědomě věděla, že to zase nevyšlo.. 😔 Ale ikdyž zrovna mě to 2 IVF nevyšlo, tak pamatuj, že bývá mnohem úspěšnější, než první pokus 🙂 Zkus se uklidnit a být aspoň trochu, jen jak to půjde v pohodě a pozitivně naladěná. Moje gyndra říká, že nálada a psychický stav je velice důležitý! Držím pěsti!!!!

janca72
25. říj 2010

@frozinka Testovala jsem a jsem si pomohla))..jeden má dvě čárky a druhý má jen jednu..tak zase nic nevím 😒 ..ve čtvrtek mám volat do Repromedy, tak pokud nedostanu menzes, asi mi vezmou krev a budu vědět, který test byl správný...

janca72
25. říj 2010

@mufinka0 Ahoj. Jsem Ti psala na facebook 🙂

mufinka0
25. říj 2010

@janca72 Ahoj 🙂 a KDY???

mufinka0
25. říj 2010

@janca72 Fakt?? Každý ukazoval jinak?? To je divné,..jaké testy jsi dělala?? 😕

janca72
25. říj 2010

Včera večer...jsem reagovala na Tvou otázku
..dělala jsem si mamatest...ale teď mi je nějak divně...vypadá to na menzes...

nelatorka
25. říj 2010

@marty154 mám 4 mrazáčky

bublenudle
25. říj 2010

@marty154 ahojky,jsem taky blondyna-)) jmenuji se Leona..budu tam s kamoškou,poveze mě..ta ma kratči tmave vlasy...tak se snad potkame,budu se těšit-)))

marty154
26. říj 2010

@bublenudle no tak je to škoda,ale nevyšlo to,ráno mi vzaly krev a udělaly i ultrazvuk,abych mohla jet dříve domů,jelikož jsem došla z noční.Jo to škoda,těšila jsem.Třeba to vyjde někdy jindy.Já jdu v sobotu na OPU. 🙂

luly3
26. říj 2010

babulky co je to prosím vás soft????
@marty154 ty si mala krátky protokol?????ked ideš tak skoro na OPU???

janca72
26. říj 2010

@mufinka0 Ahojky, dnes jsem volala do Repromedy. Zítra jdu na krev..ale mám pocit, že se dozvím jen to, co tuším ( dnešní test byl bílý)...nejspíše budeme spolu zase na začátku...

mufinka0
26. říj 2010

@janca72 Ahoj 🙂

mufinka0
26. říj 2010

@janca72 Jani, jaké testy děláš?? Je potřeba ještě citlivější,..ty s citlivostí néé 25, ale jen 10. Někomu se zvedají hormony hodně pomalu!!!!! Mojí kamarádce ukazoval // až 10tý den a to tak strašně moc slabé, že to objevila asi až po 5ti minutách a těhu opravdu byla 🙂