Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
26. led 2010

já taky normálně stimuluji a piju ho. Nemyslím, že by to mělo něčemu vadit. Ale po KETu už ho pít nebudu. To už by prej mohlo být ke škodě. Já se pro jistotu zítra zeptám v CARu

mimka29
26. led 2010

Baby ja som ho pila, keď som stimulovala na KET. Ak môžte, tak sa opýtajte v centre, ale ja si myslím, že bylinkový čaj by nemal vadiť. Mne pomohol.

venika86
26. led 2010

já si taky myslím, že snad uškodit nemůže. Však zítra už budeme chytřejší 😉

inach
26. led 2010

Ahoj,zdravím všechny.Já začala ten kontryhel pít až jsem se o něm dočetla zde,takže od pátku 10 den po mrše tak snad to aspoň trochu pomůže.Piju ho ale jen ráno.Na krabičce bylo napsaný jednou denně.Tak teď nevím kolikrát ho můžu pít.

venika86
26. led 2010

Já mám na krabičce napsáno 2x denně jeden sáček do půl litru vody. Ono se to asi pokaždé liší.

inach
26. led 2010

to asi jo,možná je to proto,že piju sypanej.Já o něm vím asi díky tobě.Piješ jen ten čaj nebo bereš ještě neco jinýho?

venika86
26. led 2010

piju jen ten čaj. Tak to bude ono, já mám totiž obyčejnej sáčkovej.

inach
26. led 2010

holky jak řešíte problémy se zácpou.Já na to vždy trpěla a teď zase.Dřív jsem to řešila čajem z listu senny ale v těhotenství se nesmí užívat.Nebo gutalaxen ale ten nevím jestli se může používat nebo ne?To byly jediný dva způsoby co mě pomohly.

zazy
26. led 2010

inach:Kamarádce hodně pomohlo,že jedla obyčejné bílé jogurty.ale říká se že i merunkový kompot.Jinak mě pomohl jednou i espumizan,který je dobrý na střeva,je přírodní a mohou ho užívat i těhulky.Ještě se chci zeptat na co je ten kontryhel dobrý?

inach
26. led 2010

zazy já ho piju na podporu růstu sliznice,používá se jako podpůrný prostředek,který příznivě ovlivnuje metabolismus ženy.

zazy
26. led 2010

Tak já si ho koupím a taky ho budu užívat,nic tím nemůžu pokazit

zandanem
27. led 2010

ahojky holky... 🙂
zácpa je mrcha.. důležité je taky pít hodně tekutin..a to myslím vážně hodně... když to vezmu podle sebe tak ja když otěhotněla tak šla jednou za 3 dny a to byl můj konec.. tak jsem začala ještě víc pít jak su zvyklá, denně vypiju asi 3 l neslazeného čaju, piju všechny druhy, střídám to...ale na každého to samozřejmě působí jinak.. každá máme jiné tělo.. jinak z mého odborného hlediska - ano-kompot merunky, otruby, ovesné vločky do jogurtu, kefír, acidofilní mléko - a podobné výrobky... vše co obsahuje vlákninu, v lékárně se dá koupit i Opti Fibre od fa resouce - nestlé nutrition - opravdu výborná věc, ale docela drahá, toto bych volila pokud nezabere něco jako ty otruby a kysané mléko, je to totiž vhodné pro těhotné, diabetiky a taky děti.. snad jsem vám títo trochu pomohla..
hezký den všem... 🙂

minka051
27. led 2010

dobré ránko babuľky 🙂
zandanem tak o tej zápche mi hovor. ja som si toho užila statočne a nakoniec som skončila pod nožom. Museli ma operovať a vzali mi 70cm hrubého čreva. No od vtedy je pokoj. Ja som vtedy išla na velkú niekedy len raz za dva týždne. Bolo to hrozné 😠

mimka29
27. led 2010

Ahojte
baby tak ja mám teraz poriadnu zápchu, ale viem z čoho. Za dva dni som zjedla, sama (mala som to schované v šuplíku, aby som sa nemusela deliť) 2 bomboniery a 2 čokolády. Zachvíľu asi prasknem 😀

minka051
27. led 2010

mimka no to si dobrá 😀 😀 Aj ja si schovávam dobroty, lebo inak sa mi nikdy nič neujde. Nie som síce na sladké ale dobrú čokoládu milujem ..Hlavne Milku, A Kinder bueno.

mimka29
27. led 2010

No a to mi muž včera priniesol z roboty čokoládu (to sa nestáva často) a čudoval sa, že som hneď nezjedla 😀

artus
27. led 2010

ahojte berušky!!!!!!
já zase musím mít slodkou snídani....... nějaká dobrá buchetka, nebo chleba a domácí marmeláda a kafíčko......dnes jsem měla koblížky
ženy, furt mě bolí břicho, mám tam tu cistu a myslím, že se to po té injekci nelepší, třeba si to jen namlouvám, ale nelíbí se mi to a na kontrolu jdeme až příští týden, trpím už měsíc a nebaví mě to..

mimka29
27. led 2010

artus a ako ťa to bolí, ja keď som mala cystu, tak ma to pichalo ako keby som mala zastavené vetry a k lekárke som aj tým teda išla, že neviem čo mi je, ale že mám asi stále zastavené vetry. Práve som stimulovala na KET, takže cystu hneď odhali. Mne ale zázračne sama zmizla, tak ako sa aj zo dňa na deň urobila. Mne sa už pri dvoch stimulkách urobila cysta, hnusoba jedna 😠

minka051
27. led 2010

artus a áká je to cysta nepovedali. lebo sú také čo odídu ked príde mrcha, ale sú aj edometrické takú mala teraz moja setra pred dvomi mesiacmi ju museli operovať a museli zobrať aj celý vaječník.

mimka mne sa tiež urobila pri prvej stimulke ale stopli ma e ked prišla mrcha tak aj cysta zmizla.

mimka29
27. led 2010

No tak mne sa urobila počas prvej stimulky. To som mala iba jeden folikul a jednu cystu. Lekár ma prehováral, že nech to stopneme, ale ja som o tom nechcela ani počuť. Pri OPU mi tú cystu nejak vysali a predstav si že aj v tom foliku bolo vajíčko, ktoré sa žiaľ potom neoplodnilo, lebo nepoužili ISCI. Ale to bolo jedno jediné vajíčko čo sa mi urobilo za celé moje stimulky.

minka051
27. led 2010

mimka mna pre tú cystu nestopli ale preto lebo vajíčok so mala viac ale malilinké a hormony mi klesali. tak to nemalo význam. Najpr som to pripisovala tej cyste, ale ked sa to zopakovalo aj druhý krát a to žiadna cysta nebola tak už som vedela že z toho nič nebude.

mimka29
27. led 2010

A to mne sa teda potom foliky urobili aj 4 a krásne rástli ako mali, akurát, že boli vždy prázdne. Tam v centre, kde som chodila, ale nikdy počas stimulky nebrali krv, takže ako sa chovali moje hormony to neviem.

minka051
27. led 2010

a to si kde chodila..ako to že ti nebrali krv. ved podla toho určovali dávky v injekciách. Aspoň v Heliose to tak robili.

mimka29
27. led 2010

No ono to tak robia všade, len vo Ferticente nie. Ale to ja som predtým nevedela, že by mi mali brať aj krv, teraz som už múdra, keď sa chytám každej slamky. A možno to už teraz aj tam tak robia, musím sa opýtať viky, tá tam chodí.

minka051
27. led 2010

A ferticent je v ktorom meste?

mimka29
27. led 2010

BA

minka051
27. led 2010

ja neviem či je to tými liekmi ale nejako mi začalo chutiť jesť a to neni asi moc dobré.. Dúfam že to prejde, lebo stále niečo snorím a ani neviem čo by som si dala. 😀

mimka29
27. led 2010

minka to lebo sa asi nudíš 😀

minka051
27. led 2010

no nudiť som sa ešte čo som doma nestihla. Snažím sa porobiť tea upratať poprať ožehliť navariť aby bolo všetko ok ked zatra prídeme a nemusela som nič robiť len oddychovať. To sa asi ešte len potom budem nudiť, lebo ja musím stále niečo robiť. Inak by ma porazilo.

mimka29
27. led 2010

Jáááj, tak to už áno. Veď môžeš potom čítať v posteli a spať, utrogestan funguje ako lieky na spanie 😀