Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
10. čer 2009

Baruško tak to je užasná zpráva,víc takových a bude to všechno v cajku.Jsem moc ráda,že ses tak zlepšila.Jen tak dál!!!!!!!!! 🙂

annina
10. čer 2009

Ahoj zlatíčka. Děkuji,že na mě myslíte 🙂 já na vás taky!!!! Soklinko gratuluji k mimískům,Lentil to nemá chybu.. přeji pěknou dálnici 😀 Baruško jsem moc ráda,že se takhle krásně držíte. S každým týdnem bude líp a líp 😉 hlavně odpočívej,to mi můj doktor opakuje stále dokola. Klid a pohoda,všechnoostatní je prý třešinka volovi 😅 Mimuško,Radmilko,Monajsku tfuj tfuj tfuj. Strašně moc si přeji ať jste těhulky. Jinak u pupíka dnes nic,snad příští týden,je to čtvrté těhu, tak už bych to snad měla sakriš poznat,i když přes tu mojí tepelnou izolaci nevím nevím 😀 Včera už jsem byla hotová tak nejdřív jsem si vzala algifen abych ztlumila to zemětřesení v hlavě a večer 1/4 prášku na spaní,protože představa další probdělé noci mě děsila. Tak to dnes piškotkovi vynahrazuji a cpu samé dobroty,teď jsem to završila miskou jahod a zítra se zase budu fest krotit,abych nepřibrala! Mám to nakázané od Dr. Mám po dětech plastiku břišní stěny,tak nevíme co to udělá. Ale jinak se musím pochlubit,zatím ani kilo navrch,musím se hlídat 😒 Děvušky krásný večer s vašimi polovičkami a sladkou dobrou noc 😵

monajs
11. čer 2009

Jejdanánku,naše maminy těhulky,moc zdravím 😀
To jsem ráda,že se držíte 😀 Tak odpočívat a klidně i papkat a hlavně - nechat se rozmazlovat 😀

Včera mi přišli děcka z práce,tak jsme kafíčkovali,zpapkalim ovocný dortík se smetanou - mňam,a bylo ho málo,pokecali.Docela mi je po práci smutno.
Ale doma je klid.Žádný stres,jen pohodička 🙂

mimka29
11. čer 2009

Ahojte zlatíčka,
monajku akurát som riešila aj ja, že od kedy ostanem doma, lebo v robote je to samý stres a chcem si trošku oddýchnuť pred transferom. Takže pôjdem na PN-ku asi už 3 dni pred transferom.

Jéj vážne tu máme tri maminky na jednej strane - baby držte sa 😉

monajs
11. čer 2009

Tak ještě my dvě a Soklinka už budeme těhulky snad všechny 😀

ob.soklina
11. čer 2009

ahojte berušky,

tak jsem se za Váma zase přišla kuknout - no musela jsem si skočit do práce 🙂

Baruško Anninko jsem moc moc ráda, že se Vám tak daří jen tak dál. A ty mrnousky i sebe pěkně rozmazlujte.

Mimuška a Monajsku - holky určitě se brzo dočkáme 🙂 Musíme!!!!!! Aby jsme byly všechny na stránce maminy. Jen si myslím, že to pak budeme muset utéct do jiné diskuse. 🙂

Lenthi - tak to jsem moc ráda, že pozdrav přijali. Ti moji dneska prožili první tlačení 😀 - tak doufám, že se udrželi sluníčka. Lenthi chtěla jsem se tě zeptat měla jsi nebo máš pořád nafouknutý bříško??? Já ho mám celkem hodně. Dneska jsem si oblíkla rifle, které mi byli před tím vším volné a dneks jsem se přes břicho skoro ani nezapla.

Tak já jdu něco udělat a zase asi pomalu budu utíkat domů. Za micinkama a rozmazlovat mrnusky 🙂

baruska2
11. čer 2009

Ahoj holky 🙂 , všechny Vás zdravím. Jste moc hodné, ale rozmazlovat se už moc nemůžu, protože mě mimoušci pěkně tlačí na žaludek. Tak že pokud se mi jídlo nevrací, tak mě pálí žáha a to mám každý den ☹ . Do rána jsem byla šestkrát čůrat a v noci se nejvíc mrví, tak že si teď ráno říkám, že už to nevydržím. Ale vydržím, co bych pro ně neudělala 😀 . Vždycky posnídám, pak lehnu a vytuhnu. nejlíp se spí kolem poledne 🙂 . Tak, teď víte, co Vás čeká. Ale nebojte, to těšení je silnější 😀 .
Lenthi, nafouklé bříško budeš mít ještě nějakou dobu, to je z té léčby. Hodně pij a jez mléčné vyrobky. No a zvykej si, pak už budeš mít bříško nafouklejší a nafouklejší 😀 .
Monajsku, já jsem dělala vuterý jahodovou bublaninu a dnes ji udělám asi zase, taky to byla mňamka 😀 .

monajs
11. čer 2009

Sakra holky,zase chyba.Napsala jsem že dvě+1 a jsme 3+1.Já se jdu už fakt zahrabat.Jsem tele jak nevím co.. 😠

ob.soklina
11. čer 2009

Monajsku to nevadí, však všechny víme jak to bylo myšleno 😉

Baruško děkuji za odpověď s tím nafouknutým bříškem, i když to bylo směřováno na Lenthilku 😀

lentilah
11. čer 2009

Moc kráááááásný den vám přeji,Sluníčka

Soklinko Lucinko,jo nafouklí břucho mám a věřím i Barušce,jak tady píše,že ho budu mít ještě větší 😀 ...si fandím,že? 😀 ....Nejvíc mě trápí nadýmání,je to děsná otrava,nejde to ani sem ani tam a k tomu mužu sníst cokoli,mám tuhou stolici.Holky ale to je fakt síla.Bolí to jak potvora.Kalhoty,teďe se už vlezu jen do jednich,což je super 😀,aspoň žádný složitý vybírání.Sám chlap se mě ptal,jestli se vlezu do těch na tu svatbu 😀 😀

Monajsku,neblázni,vím,že je máš všechny ráda tak jako já a tím pádem na nikoho nechceš zapomenout a když se tak stane,tak Tě to moc mrzí,jako mě.Naprosto přirozený!Takže s tím chuděrka tele nemá co dělat 😀 😀 😀 .To bych musela být taky a to pořádný 😀 (je to ale krásný zvířátko,má hezký kukadla 🙂 )

Mimuško,tak to každopádně...protože není na to být hezky v klidu doma.Já třeba moc klidu nemám,protože mě vždycky někdo něčím vytočí.Pujčila jsem neteři žehličku na vlasy a ona,tak dík Leni,já Ti ju někdy vrátím...tam je běžné,že když ji pujčiš třeba mobil,tak se za nedlouho dozvíš,že je v bazaru,není to jen ona 😠 .Prostě se nenudím...jen naletím.Takže pokud budeš mít klid doma,tak to je pulka uspěchu! 😀

radpraj
11. čer 2009

ahoj babizny,,,,no jasně,že Móňa zapomněla na mě!!!!No,co už, jsem tady očividně nejstarší,tak co by "babka" chtěla-že jo? 😖
Jinak Vás zdravím z postele-takhle poobědně(teda jak pro koho)... Ráno jsem absolovala se synátorem návštěvu Dr.-zub.nasazovali mu gumičky na rozšíření mezizubních prostor,protože mu budou dávat v úterý fixní rovnátka-horní i dolní...Takže vyplázneme cca 17 tisíc...Se s těch plateb za naše zdravotnictví snad pos... 😝. No a při té příležitosti jsem si sedla do křesla k mému zubaři(mám tam známou kolegyňku-sestřičku),ať mi to okoukne (před plán.těhu)...a ztovna mi nabídl vytrhnout nefunkční osmičku(narostla mi vloni a do předu,tudíž se na ni nedá kousat).Tak jsem souhlasila,že ji dáme raděj ven a že se objednám a on na to, že má zrovna čas,nějaký pacoch nepřišel a přestavte si, že mi začal tu osmu páčit hned....blééééé-hnus. Ale ani to nebolelo,jenom to bylo strašně nepříjemné.Trvalo mu to cca 3/4 hoďky....No, ale do půl hodiny jsem opravdu začínala vědět,kde ta díra je... Tak jsem nasadila silný Brufen,vzala hypnogen a zalehla do tmy...Teď po 4 hod stávám-a jsem jak praštěná palicí....Tak se omlouvám za případné chybičky....Ale aspoň další krok v rámci přípravy na těhu.... za mnou. Takže teď vypadám,jako bych dostala pořádnou facku, pusu mám jako balon nateklou...no fuj. Manža za chvilku příjde z práce-asi se bude divit, co má doma za krasavici....
Právě mě ze spaní vzbudila kamoška, která právě vyhrála na rádiu_JIH dovolenou na Rhodos.Letí zítra. Je to právě ta kočka,která mě do toho soutěžení uvrtala-a vlastně díky ní my byli před 3týdny v tom Egyptě....Tak jí to moc přeju-jen se divím,že jedou i s 8měs.prckem...To bych asi neudělala.Ale snad bude malý v poho....

No to jsem se rozepsala-takhle po ránu 🙂
Jo a ještě jsem si koupila v lékárně Calibrum baby plán v tbl. (když jste mi žádná včera neporadila,co je nejlepší.Dr.Veselá mi jenom doporučila vitamíny pro těhu. Tak snad jsou dobré-je to pro plánované těhu a pro I.trimestr..... Tak jsem si na ledničku dala rozpis léků (jako nějaký penzista),abych měla přehled. Začíná se to kupit.....
Jo a ještě jsem si vzpomněla,jak jsem si přinesla z Repro.ty léky a injekce, tak manžovi se hned zalíbila ta taštička-prý tam krásně vleze ten nový malý noťas-dobrý co???
Tak baba ukecaná už končí-nebojte-ať dám prostor i jiným 🙂
A Moničko už na mě prosím nezapomínej, nebo budu plakat....uá uá

Jinak všem krásný den: maminkám hodně oprašovávání a hýčkání od našich chlapáků, čekatelkám silné nervy a vklídku čekáníčko a našemu "křoví" krásné chystání.....
Jo a holky nezapomeňte, že chlapům se má v těhu dávat na jevo,jak je to hrozné a nepříjemné a troška fňukání neuškodí. Jim pak připadá,že mají možnost nás chránit...Fňukny to mají před chlapama vždycky lepší.Takové hrdopýšky moc neberou....Tak to berte jako radu "rady starších"

PA-PA...jdu si vykloktat slivovici na dezinfekci toho kráteru......a napít se (no-jídlo asi dnes nebude)...Ale Mája už ví své-žejo???

lentilah
11. čer 2009

teda ty babo jedna 😉 😀 (Radpraj),psala jsem Elevit(doporučil gynekolog z Přerova)...je to na celé těhu....mě ten Calibrum docela nakopal prdel.Měla jsem po tom dost zhoršené akné..kožařka mi říkala,že se to stát muže.Toto jsou jediný vitamíny,který mi sedí a jsou jak při těhu tak i vdobě kojení.Ale někdo zase říká,že Calibrum Baby plan je super.Takže si vyber 😀 .Zuby..holky neblázněte,mě to teprve čeká.Po tátovi jsem zdědila jen samé neduhy,takže i nadměrnou kazivost zubu..Byla jsem dlouho na nohách,je mi zle...pot,křeče...děsný.Mimochodem,jakou že to taštičku?Viděla jsem ji i na recepci,já nic takového nedostala,což jsem teď ráda,protože bych se o ni asi nerada dělila 😀 .Pa zlatíčka a Radpraj zlatíčko,na Tebe už jen tak nezapomeneme 😉 😉 😀

monajs
11. čer 2009

Kaju se,stydím se a červenámse Rady a zalézám studem do nory. 😅

Jedu koupit maso na sobotní grilovačku.tak papa

lentilah
11. čer 2009

Myslím si,že si v sobotu na tý svatbě ani nevšimnou,když se na nějakou dobu vypařím 😉 😉 ,tak s náma Monajsku počítej 😉 😀

mimka29
11. čer 2009

Pekné popoludnie,

baby to bol ale deň v robote, po dnešku rozmýšľam nad tou PN-kou ešte skôr.
radpraj - čože ty si prišla o osmičku??? Neviem či vieš, ale mne ju trhali v piatok. My sme tu pekne tak nejak prepojené. Ten Calibrum baby plan som písala ja, že užívam a ešte kyselinu listovú. Ja to užívam už asi rok v kuse, tak neviem či je to dobre a či to má nejaké pozitívne účinky.

radpraj
11. čer 2009

ahojky,
Maji však vím,že Ti taky rvali osmičku (vždyť jsem psala:Mája ví své...)
A co se týká dlouhodobého užívání nějakých těhu vitamínů..Mně todiž Dr.říkal(koncem roku při posl.těhu,že to raděj nemám baštit-mimo ac.fol,protože po těchto přípravcích jsou prý velké děti...a poněvadž já rodím pouze malé slony,tak se toho bál.Ale když Dr.Veselá řekla vitamíny,poslechnu a ani nedutám. Stejně bych teď rodila císařem.... Jen pro zajímavost: 1.synáčka jsem rodila v 19 a měl 4025/55.A moje míry před těhu 90_60_80. Takže takovou pánví to bylo fakt děs....rodila jsem 4 dny..brr. No druhý šikula byl po šesti letech a měl 4005/55. Taky žádný prcek,ale porod už byl lepší,poněvadž jsem měla už od minulého porodu pánev rozestouplou o 15cm.....Takže teď pouze císařem.Ať mám fiknuté břicho,raděj to vydržím.....
Ale proboha,doufám,že Vás nestraším.To bych nechtěla...jen proč jsem se ptala na ty vitamíny....
Jinak si ležím v pelechu,kloktám slivovici a zajídám to jogurtem.......tu grilovačku v sobotu bych si fakt taky dala 🙂 Ale musím počkat,až se díra zacelí a hlavně ať tam nedostanu zánět na ATB,to by bylo proboha po stimulce...takže raděj slivovice víc,než míň.Sice se mi z toho motá palice-ale neva-stejně ležím...no a ten brufínek k tomu...ještě že jsem zdravotník....
tak kočeny,všechny se držte.....a mějte se fajn,nebo snad raděj ještě líp než jenom fajn.....PA-PA,,Rad.

ob.soklina
11. čer 2009

ahojte zlatíčka,

Rady - musíš jen kloktat né to polykat 😀 S tím zoubkem, teda dírou ti to moc nezávidím. At to brzy přestane bolet. Já jsem měla jít na trhání osmiček do nemocnice, už jsem měla termín a strach byl tak velkej, že jsem si raději přivodila angínu. Měli mi totiž trhat 3 zaráz. No takže osmičky si ted rostou dál a buh ví v jakém stavu jsou. Od té doby jsem raději nebyla u zubaře. No ale budu to taky muset vyřešit.
Jinak co se týká těch vitamínů, já až dnes začala baštit taky Calibrum baby plan, tak uvidíme jestli mi to udělá něco s pletí, ale snad to bude dobrý prootže s pletí mám i tak problémy.

Mimuška tak se na to vykašli a vem si nemocenskou dříve - no teda jeslti můžeš. Já jsme celkem ráda, že ted můžu být doma, břicho mám jak balon - no ale snad to bude lepší a lepší a hlavně kulatoučký 😉

Jo dneska jsem si dala kávičku, ale samozrejmě bezkofeinovou 😉

Jééé dneska je Ordinace, už se moc moc těším a určo i drobečci. Jsem na tom ulítlá, jink jsem ale normální.
Tak zatím všem přeji krásný podvečer a držte se všechny. 🙂

mimka29
12. čer 2009

Ahojte bambulky,
konečne je tu piatok a mám tento náročný týždeň za sebou.
lenti, sokli - čo sa týka PN-ky, tak som dohodnutá s obvoďáčkou, že ma vypíše na ako dlho budem potrebovať. Ona mi strašne drží palce a vždy keď prídem ku nej, tak má pre mňa vystrihnuté články o neplodnosti a tak. Na PN-ku mi dáva vychádzky neobmedzené, takže ani nemusím byť zavretá doma a pri každom IVF-ku si tú PN-ku poriadne užívam. Horšie je to potom, keď vidím výplatnú pásku (to si už veľmi neužívam 😀 )

radpraj - ako zúbok, teda diera 😀
monajs - dnes ráno som si vymenila náplasť a po tej predchádzajúcej mi tam ostalo čierne kolečko, lebo som nosila čierne nohavičky 😒

radpraj
12. čer 2009

😀 ahoj holky,.

no "kráter" nic moc....pořád to bolí jako čert...v noci jsem zobkala brufen-ještě že mám žaludek i "na spařené
kopřivy", měla bych určitě žal.vřed....Jenom se děsím toho,že mě u toho začíná bolet v krku....to jsem měla angínu jednou v životě.Tak teď se to fakt nehodí.Děsím se toho,že by se mi mohla tím odsunout stimulka....
Manža zase chytrý-proč sis to nechala trhat teď????ještě to celé ohrozíš????měla sis to nechat vytrhnout dávno!!!!atd.atd.atd. no,příště napíšu matičce přírodě(zub mi narostl až letos:+(
Tak snad to bude dobrý-už si stříkám i ten hnusný Jox-tak snad si nepopálím krk....
Cvičit teda nejdu a budu poctivě ležet...budu tlustá,ale zdravá 😀
Ještě že mám ten noťas a můžu se s ním válet v posteliiiiii
Vůbec nechápu,jak jsem to vloni všechno stíhala....denně do práce,po práci jsem podnikala s Hydrokolon-terapií,večer příjezd,úklid,navařit(rok jsem synovi vařila bezlepkově-měl podezření na celiakii-nakonec se nepotvrdila),k tomu jsem sloužila každý 3týden pohotovost na mobilu 24hod.denně-a při akutce jela směr špitál-noc-nenoc a ráno do práce.....a k tomu jsme stavěli barák,tak taky fůra starostí kolem.... No-Radunka zvládala...
A zato teď jsem už víc jak půl roku doma na PN a nestíhám skoro nic.....No-navařím,uklidím....ale NET je droga a pak mám pořád návštěvu,pak cvičení.....No-jsem si to teda užila.
Takže Maji,určitě si PN-ku vem. Vím,že prašule jsou děsné,ale od čeho máme manži (uvědomme si,ženás musí živit ze zákona....no mají to těžké Ti chlapi 😲
Tak se holčinky opatrujte....čekatelky vydržte,těhule hlavně v klidu a v pohodě....a my "křoví" se snad taky dočkáme....PA-PA

mimka29
12. čer 2009

radpraj - niekedy človek stíha aj nemožne a niekedy má zase problém aj ráno vstať z postele, tak to už chodí. Ja mám teraz za sebou tiež také úbehané, uponáhľané obdobie a už sa nemôžem dočkať leňošenia 😀

monajs
12. čer 2009

Ahoj holčinky 🙂

Dnes jsem vstávala až v 9,30 😅 Ještě ve 2 v noci jsem nespala.Už to u mě začíná,divoké myšlenky na všechno a takové,co když se to nepodaří.....,nebo co když uzase........ No hrůza a děs.Manža zařezával jak na pile,ale když se v noci vzbudil a zjistil,že nespím,tak mi SÁM OD SEBE navrhl,že mi poškrabká záda,že to určitě usnu a nebudu myslet na věci,které se prý ještě ani nestaly.No a fakt,spala jsem hned jako dřevo 😀
Tak mu za odměnu vařím guláš 😀

radpraj
12. čer 2009

ahojky,
no já tady vesele trpím...hlava mě bolí šíleně, prášek nezabírá....je to hnus.A to jsem si toho tolik naplánovala.....jsem úplně nemožná-vůbec nejsem zvyklá na bolest hlavy-bere mi to celou půlku hlavy,krku-děs.Jen ať tam nedotanu zánět. Pokoušela jsem se zaspat(po hypnogelu)-ale nic....
zas...ný zub.Už začínám být sprostá.....
Tak jsem si postěžovala-asi vám to moc nepomohlo.Jdu se přinutit upéct buchtu a povysávat-než toho psa vyhodím na dvůr....a to mám ještě nachystat nějaké maso na gril-právě volal manža,že koupil v Peny nějaký nový gril a zítra poprvé na novém domě zagrilujem 😖 No sic nemám moc náladu-ale on úplně štěstím září,jakou krásnou terasu udělal...tak mu to přece nepokazím nějakým "zubem"...
Moni,taky jsem nespala-sice mě budila bolest-ale pak zase začali chmury z toho všeho...No-já optimista taky mívám své špatné chvilky....
Takže babizny hlavu vzhůru....a budeme se těšit,poněvadž v dubnu už budeme mít starosti zcela jiné(napapat,přebalit,odbrknout,pochovat,pomazlit..... 😉
Tak PA-PA s chutí(či nechutí) do toho a půl je hotovo

ob.soklina
12. čer 2009

Ahojky,

tééda holky to jsou romány, strašně ráda si to tu potom čtu - tak jen tak dál. S tím spaním nespaním asi to máme všechny hodně podobné. Já jsem se dneska kolem 2 ráno vzbudila s pocitem jestli jsou drobečci stále u mě?? Jestli mě slyší když si s nima vykládám atd. No toto přemýšlení mi trvalo asi tak do půl 5. Pak už jsem asi usla únavou a spala až do půl 10 😅 No co musí se odpočívat ne?? 😀
Dneska se asi vrhnu na chvilku na žehlením, protože jinak bude v Brně vzrůšo - jeden chlap tu bude lítat nahej, protože nebude mít co na sebe. 😀 takže jen tu opět neco dodělám a frčím trošku něco podělat domů.

Holky vím že se to asi nehodí, ale mám jeden dotaz. Od transféru mám trošku problém s kačkou. Od středy kdy mi tam zaváděl pan Dr. drobečky tak mě svědí, není to nic tak hrozného, ale je to, no není to normální. tak přemýšlím co s tím. Jednou v životě jsem měla problém, že jsem měla kvasinky a to už je asi tak 8 let a od té doby nic. No a ted mi to připadne jako něco podobného. Nebo jestli to nemůže dělat ten gel ??????? Asi bych
si měla raději zavoalt do R co???? Nějak se m do toho ale nechce.

Lenthi - kdepak tě máme tak dlouho, nepřipravuj se tak na tu svatbu at nejsi hezčí než nevěsta 😝

Tak zatím přeji všem krásný pátek, kdo pracuje hlavně mimuška tak at jí to tam rychle uteče.!!!!!!
Zatím papa

annina
12. čer 2009

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,
TT //

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09

Ráďa: 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox,předpokl.stimulace cca20.6. a následně Ivf+PGD

Lucka-Soklinka 27 let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci, test 24.6.

Monika-Monajs- 33 let,10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET

annina
12. čer 2009

Ahojky sluníčka,tak hlásím,že jsem dnes volala na výsledky testů a nepotěšily mě ☹ V pondělí mám přijet,že mi pan doktor vše vysvětlí a my se máme rozhodnout,jestli podstoupíme vyšetření plodové vody. Je to kvůli tomu zamlklému dvojčátku. Hodnoty jsou prý vpořádku,když je rozpočítají na dvě děti. Na jedno jsou vysoké. Tak máme pokažený víkend,protože na to budu pořád myslet,ale nevidím to úpně černě! Spoustě holek to vyšlo špatně a mají zdravé děti. V pondělí se dozvím víc,tak vám napíšu. Teď vás jdu dočíst,vy moje spisovatelky 😵 Krásný víkend.

annina
12. čer 2009

Holky s vámi je sranda 😀 radost číst. Ráďa by mohla sepisovat nějaké žertovné fejetony - styl Halina Pawlovská 😉 Příjemná ironie - to mám ráda 😉 Soklinko kačku bych natřela CANESTENEM-jen zvenku- vlastní zkušenost! Jinak používám Intimu od Hádka ORIGINAL ATOK (olej na mytí) a balzám Intisan taky od něho,ale jinak by ti měli poradit i v lékarně! Vůbec se nestyď! Jinak holky co trpíte zácpou,já už druhý měsíc užívám LACTOMAX od VitaHarmony. Je doporučován i v těhotenství a mě fakt pomohl!! Od transféru sem težce trpěla na tvrdé kozí bobky a pak sem v nějakém letáčku objevila toto a doktor mi to schválíl! Když ne každý den,tak obden jdu určitě a bez problémů!!!!!! Jinak voda z kysaného zelí,ale to už brutální metoda 😀 LACTOMAX polknu hned ráno po snídani nebo nalačno,když nestíhám,jednu tobolku a zapiju. Je to v kapslích a cena 180,-kč za 60 tobolek-polykání bez problému 😉 Ráďo Babyplan dobrý,taky jsem ho brala,ale nejdůležitější je před těhu a první 3 měsíce ta listovka. Jinak z toho pokračovacího Calibrumu měli některé holky i migrény,tak přešli na jiné vitamíny. Je jich spousta a složení mají skoro stejné. Elevit dobrý jak píše Lentil ,Fembion taky,Materna,Mamavit,já beru Gravital. Tak pa berušky 😵

lentilah
12. čer 2009

Ahojky zlatíčka moje,
je mi trochu šoufl tak jen ve stručnosti 😉
Soklinko,paní doktorka mě na to upozorňovala,normálně se to stává.Mě to dělalo problém jen z venku,ale to proto,že už jsem měla hrudky na kraji a chtěli ven.
Anninko,moc mě mrzí,že jsou tak naprd vásledky,v pondělí budeš vědět víc.Věřím ale,že to bude dobrý,jak píšeš,nejsi jediná s takovou bolestí.
Radunko Herbadent ustní voda je na tvou jámu 😉 naprosto jedinečná věc.Je proti všemu na co si vzpomeneš,proti zánětu,kazu a pod 🙂 .Mužu vážně vřele doporučit.

Spaní i já mám pěkně na prd...nemužu spávat,jediný co,tak mužu od 6 rána do oběda..jinak ani ranu.Sice jsem strašně unavená ale né a né zabrat.

Až mi bude o chlup líp tak se za vámi mrknu srdíčka,VŠECHNY moc zdravím

radpraj
12. čer 2009

ahojky-ve spolek....

- pokud můžu doporučit na zácpu: Duphalac-takový sladký sirup.Není návykový a fakt pomáhá (těhu neva)... Dávali jsme ho hodně na ambulanci (dělám na endoskopii-tj.vyšetření žaludku a střev) Já ho používám často...bo mám tento problém pořád(profesionální deformace)...nějaká voda ze zelí je na mě málo....

Jinak ústní vodu kloktám jak o život,ale jistím to slivovicí(no máme to domácí výrobu,tak se nebojím,že bych z nějakého patoku oslepla-je to pouze ovoce
😀

Tak kočenky---PA_PA a pěkné odpoledne a pěkný večer 😉

lentilah
12. čer 2009

Rady moc děkuju,určitě si ho pořídím.Teď popíjím čaj proti prdíkum pro děti a pomáhá to.Už aspopoň nemám tak obrovský břicho.O to jak vypadá nejde,spíš o to,jak je tvrdý a jak se mi až bolestivě natahují svaly.Mám hlavně strach o miminka.Uplně chápu Soklinku,nedávno jsem to psala..mít tu jistotu,že tam jsou a v pořádku a pak to čekání na test je brnkačka.Holky abych Vám pravdu řekla,nedokážu si představit těhotenství,starat se o mimi ano,ale jinak..nemám strach o sebe ale o ně..to je tak na prd.Muj manžel právě přišel od holiče 😀 ,má to moc hezký. 😀 .

Zatím pa Zlatíčka

ob.soklina
12. čer 2009

Ahojte,

tak jdu za Váma pro malou útěchu. Před chvilkou jsem se opět byla čistit po tom úžasném gelu a ty hrudky teda úplně bílé nebyly ☹ byly trochu krvavé, tak nevím co si o tom myslet. Jestli je po všem a nebo to k tomu patří. Je mi z toho ted smutno. No uvidíme, naddějě umírá poslední ☹

Lenthi - děkuji za info zase jsem klidnější. Kdyby to nepřestávalo zavolám si do R. jetli na to něco nepomáhá. Jinak s tím spaním jsem na tom úplně stejně, od té 6 ranní se spí nejlépe 🙂 i když poslední 3 dny to s tím spánkem zase tak nepřeháním.

Zatím krásné odpoledne musím ted mužíčkovi dát PC jde s ním na firmu něco si tam nahrát nebo co. Tak kuknu později. Mám Vás rada papa