Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
20. čer 2009

Ahoj aquila rada ťa vidím 🙂

ob.soklina
20. čer 2009

ahoj Aqulka, jsem ráda, že ses nám tu zase ukázala. Jak se ti daří??? Děkuji za info, hyperstimulák mi byl potvrzen začínající, ale myslím, že se to asi moc nezpravuje. No bud to vydržím do pondělí, kdy mám kontrolu a když by ne zítra půljdu navštívit nějaký nemocniční prostor. No snad to bude dobrý.
Děkujeme za pěstičky přeji krásnou sobotu a přijdi za náma častěji 🙂

aquila
20. čer 2009

Ráda přijdu 🙂 Taťku máme teď na volejbale, Kačenka usnula, tak mám cvhvilku čas na koníka. Daří se nám dobře, příští týden jdeme píchnout naušničky a hlavně, budem slavit Katuščiny "početiny"... Už je to rok, to tak děsně letí...Jo a ještě prý hyperstimulák zvyšuje šanci, tak to by bylo aby nebylo sokli 😉
A co vlastně ty mim, jak to u vás vypadá? Nestíhám všechno dočítat 😉
Ta naše krasavice hlásí, že spaní už bylo dost, tak si jdem hrát a nebo povídat - age, ogo, eu 😀

mimka29
20. čer 2009

aguila včera som bola na ultrazvuku a 12 deň cyklu som mala sliznicu iba 6 mm. Dr. Hromadová z toho nebola nadšená. Zvýšila mi náplaste z jednej na tri a v pondelok ideme znova na kontrolu. O včerajška surfujem po nete aby som sa ukľudnila, že dorastie a píšu tam, že sliznica môže narásť až 1 mm za deň, tak jej verím.

sokli ja sa toho obedu u našich asi nedočkám. Ten môj išiel niečo pracovne a povedal, že nebude dlho ale mne to už pripadá strašne dlho. Dúfam, že nám všetko nezjedia 😀

lentilah
20. čer 2009

Ahojky sluníčka 😀
břuch už super..dá se říct,stolice taky ok,je to ještě citlivé ale lepší než před tím.Je pravda,že teď už tak nafouklé břucho nemám jak před tím..Já se nacpala teplé pizzy,takže to mě krapec nafouklo a ano,měla bych víc pít...Holčičky krásnou sobotu,jdu umet nádobí.Papa

mimka29
20. čer 2009

ahoj lenti tak to je super, že sa to zlepšuje. Ja som taká vyhladovaná, že keď sa u našich napráskam, tak potom vám budem písať ja aká som nefučaná a že mi je zle 😀

lentilah
20. čer 2009

Mimuško,teda TAK Tě trápit hlady!Ten tvuj chlapisko by zasloužil za ušiska!

mimka29
20. čer 2009

už volal, tak asi za pol hoďku vyrážame. Ja už som si dala horalku aby som oklamala žalúdok.

lentilah
20. čer 2009

Tak už nám ta sobota pomale finishuje..

Mimuško doufám,že Ti po tom pozdním obědě není tak špatně jako mě 😉 .

Soklinko snad nebude potřeba podobné zařízení navštívit nedobrovolně,určitě to budou "jen" prdy 😉 Já osobně v to doufám,protože starostí je už tak dost.

Aquilko,snažím se pít jak jen to.Vzhledem k tomu,že jsem toho nikdy moc nevypila,to kolik toho teď do sebe naliju mě překvapuje...na wc litám hodně často 😉 ...jogurty...to je kámen urazu.Jedla jsem je hodně často,ted je to pro mě problém do sebe jednou denně jeden vmáčknout 😅

Moni,jak to jde?No počkej,je jen otázka času,kdy na Tebe ty prdy vlezou taky 😀

Rady,Espumisan mám taky,ale tak se mi neuleví jak u toho čaje.Zvláštní,při tom jsem ho tahala všude.

Kdepak máme Barunku?Je asi ještě pořád 3 v 1,že?No to budou holky nervy až přijde porod.....Už teď je to mazec u Lucinky,kdy nevíme jak to teda vypadá.Mě moje gynekoložka nabídla,že pokud bych byla hodně nervozní,tak že se mám za ní v týdnu stavit a že se mrkne,jak na tom teda jsem a kde Ti moji miláškové jsou.Taky jsem se jí vyptávala na mimoděložní..tak doufám,že nic podobného mě (a žádné z Vás) snad nepotká.

ob.soklina
20. čer 2009

ahojte holky,

tak jsme po večeři a už zase ležíme v postýlce. No asi Vás ani sebe nepotěším, ale ani o trochu to lepší není. ☹
Je mi z toho moc smutno, doufám berušky že Vás toto žádnou nepotká. nemůžu se ani zhluboka nadechnout o pšiknutí nemluvě. No nic nebudu si stěžovat, musí to dopadnout dobře, tak to nějaký ten den snad ještě vydržím, ale už aby byl konec.

Mimuška doufám, že jsi to hlady zvládla. teda manžílek ti dává, zkouší co vydržíš 😉 ale určitě jste si na konec mocc pochutnali. Co říkala maminka na dortík???

Lenthi jsem moc ráda, že už je ti lépe 🙂 vypadá to lépe a lépe. Jo taky jsem přemýšlela, že už zavolám svému gyndařovi jak to se mnou vypadá, ale asi počkám až budou nějaké výsledky.

Sluníčka jdu koukat na Raftáky a snažit se odpočívat a pít a jíst bílkoviny ☹ Mám Vás ráda!

mimka29
20. čer 2009

Ahojte,
tak a je po oslave, teda dávala som si pozor, aby som sa neprejedla, ale aj tak mi je nejak blivno 😝 Maminka sa torte potešila, rozkrájali sme si ju ku káve a nás je tak veľa, že hneď bolo po torte.
soklinka - ak by sa to nedalo vydržať, tak radšej choď na pohotovosť, ale ako písala aquila, tak baby čo mali takto oneskorený hyperstimulák, tak boli tehotné. Ešte zajtra zlatino a v pondelok ti v Repromede určite pomôžu. Ach keby už bol pondelok večer, tá neistota je hrozná.
Krásny večer 🙂

radpraj
20. čer 2009

ahojte holčiny...
tak jsme před chvilkou byli na "bílkovině", manža mě pozval na grilovanou kotletku....celý den taky raděj piju...a dala jsem 4 litry + jedno pivečko....no a jahod se zakysankou 3 misky,takže snad dodržuju všechno dobře.....
Příjem-výdej souhlasí....wecko je jen moje(ještě že máme 2) a taky teda ty MS jsou celkem záhul(já zvyklá celoživotně na hor.antikoncepci jsem ani nevěděla,jak to vypadá).Teda pravá "karma". tak snad to všechno patří k té stimulaci.....
Jinak zítra už mám poslední ATB a dnes už jenom jeden brufík.Tak snad už jsem se zubem z nejhoršího venku....
včeličky jsou v poho-modřinky nemám(no jsem asi vážně profík:+)

Tak kočeny, přeju hezký večer a sladké sny...

Mimi a co jsi pekla za dort? taky jsem taková malá pekařka-tak mi dáš třeba inspiraci.... U nás kluci neustále vyžadují krtkův dort a teď dělám pořád jahodový s piškotkama.....

Tak PA-PA R.

mimka29
20. čer 2009

radpraj tá torta bola taká moja vymyslená - klasika piškotové cesto, rozkrojené na polku, na jednej strane natretá lekvárom, druhá strana natretá plnkou na nej rôzne ovocie (mandarinky, broskyne, jahody). Polky zase spojiť, navrch natrieť šlahačku so stužovačom, na to poukadlať zase to rôzne ovocie a poliate čokoládou. Ja najradšej pečiem také moje výmysly 😀
Inak, keď príde niekto ku nám domov cez víkend a nemáme niečo upečené, tak sa čudujú čo je so mnou. Ale niekedy sa mi nechce piesť iba pre nás dvoch. Potom to rozdávam po susedoch 😀

radpraj
20. čer 2009

Maji, tak teda nechápu,jak to děláš,že jsi jako proutek(co si teda vzpomínám...) pokud pečeš jenom pro vás dva,tak určitě ochutnáváš.......asi máš výborné spalování??,,Já většinou peču pro tu bandu "žíraviny"...
Je fakt,že já do třicítky neměla sebemenší problém s váhou a po 30 už bylo mnohem těžší jakékoliv nabrané kilečko dát dolů...no-jo ☹

Pa-Pa

mimka29
20. čer 2009

Ja to mám asi v génoch, že som taká chudá. Ja som ešte pred prvý IVF-kom nemala ani 50 kg, ale už sa začína aj na mňa lepiť. Teraz vážim tak 55-56 kg. Za rok mám tridsať a už si budem musieť tiež dávať pozor, aby som veľmi nenaberala, lebo mám sedavú robotu a pohyb iba keď venčím psíka 😀

lentilah
20. čer 2009

Holky,teda...mě to pečení nějak pustilo.Na sladký nemám ani pomyšlení,tak jen tiše závidím 😉

Luci,Mimka má pravdu.Kéž by jsi byla těhulka 🙂 .A mimochodem o jakém to stěžování tady mluvíš?Zapoměla jsi kdo to tady začal s těma prdama(doufám,že já 😅).Musíš to ze sebe dostat,pokud Ti budeme moct pomoc tak to rády uděláme(pokud mohu mluvit za všechny 😅)

Mimuško,to si teda děláš srandu,ty jsi takový proutek?A kolik měříš?Já 168cm a vážím převážně 60kg a je mi fajn.Když jsem se hlídala a šla jsem k té 50-tce(jedla jsem pravidelně a zdravě,vubec jsem si nepochutnala 😀 ),bylo to děsný..změnilo to jak muj šatník,tak i palici 😀 .Nervy se prostě musí nakrmit,zvláť ty moje 😉 .

Rady Ty se máš,já už nevím co pít abych se nějak donutila pitný režim dodržet..

Všem sluníčkám krásnou dobrou noc a papa

annina
20. čer 2009

Berušky ,tak já vám tady píšu román a normálně se nezobrazil 😠 😠 😠 Tak mě tak nasr... !! Už budu všechno kopírovat,tohle není poprvé!!! Aspoň jsem vás dočetla. Jak budu moct zase nakouknu a napíšu,ještě máme rozbombardovaný barák,ale vymalovano už je a krásně 😵 barevně. Zatím dobrou a krásné sny všem 😉

ob.soklina
21. čer 2009

Krásné dopo sluníčka,

tak za chvilku pojedeme za babičkou na návštěvu, včera volala, že nám uvařila hrozně dobrou polívku 🙂 Pry plnou masa a zeleniny - téda já mám tak hodnou bábušku 🙂
No jinak piju piju a piju a už taky nevím, jak se k tomu donutit, připadám si jak žabka kunkalka.

Mimuška teda ty jsi opravdu proutek, ale zase šikovnej 🙂 kuchtička, studentka a pracant, tak se není čemu divit 🙂 Jsem ráda, že oslava se vydařila a ty jsi to hlady vydržela, no jo ted mi to došlo, nemůžeme se divit, když tě manža trápí hlady 😀

RAdy pij pij to je dobře, mě už začla hlídat manža a leje to do mě vrchem spodem - myslím vodu 😉 Tak snad to k něčemu bude, jinak se to asi zastvavilo v takovém stavu jako to bylo včera, je to nepříjemný hodně, ale už se snad více nenafukuji. Ještě že už je zítra pondělí, po dlouhé době se zase těším k Dr. A co díra už to nebolí????

Lenthi ty máš zítra zubaře co???? budu na tebe moc myslet at je vše ok a žádný kaz. Jo jo neboj neboj ,, prdíiky,, jsou tady naše téma 🙂 vypadá to že čajíček je dobrej. Já teda nemám sypkej, ale v šáčku ale i tak je dobrý. No zítra to učitě všechny zvládneme.

Ahoj Anninka. teda ty máš smůlu s tím psaním,ale aspon víme, že jsi tu s náma 🙂 Tak at Vám ta práce rychle utíká, ted už JEN ten úklid 🙂

Holky přeji prozatím krásnou neděli papa

mimka29
21. čer 2009

Ahojte zlatíčka,
lenti meriam 172 cm, takže niesom žiadny drobček 😀 A s tou váhou to už ide u mňa hore.
anninka ahojky, tak to budete mať doma krásne, mne sa hrozne páčia farebné steny.
sokli to je dobre, že sa to nezhoršuje do zajtra to už nejak vydržíš. Ja som inak hrozne hyperaktívna a ak Boh dá a bude ten náš vysnívaný transfer, tak ma budú musieť k posteli priviazať 😀

Baby už sa len raz vyspíme a bude pondelok, myslím, že sa viacere nemôžeme dočkať 😉

Krásnu nedeľu

radpraj
21. čer 2009

ahojky babuše,
jen tak na skok.....právě jsme doobědvali...máme kafíčko....
nejstarší synátor přijel i s kamarádem pomáhat(usadit obrubníky)-ale nakonec jsme to odpískali-nějak mu včerejší "pařba" nesedla,tudíž vracel ven ze žaludku úplně všechno-a nakonec ani neobědval-no-chudáci mlaďoši,mají to těžké....nepomohl mu ani Kreon(jsou to enzymy ze slinivky,které normálně zabírají před i po "opici")...a nakonec si zranil ještě prst na ruce,kde si strhnul celé horní bříško.Tak jsme dali stripy(takové mašličky) a je to.... No,tak takové starosti.....nejmladší synek se zase chystá ven-a strašně se tu nafukuje,že má na ruce natřené malé bradavičky...a prý vypadá jak dalmatin a asi ani nemůže mezi lidi...no jejich starosti na mou hlavu.....Holčiny-ani nevíte oč jste zatím přišli a co vás vlastně čeká 😀
Tak jsem volala kamošce s miminkem a za chvilku přijde.tak se budu "nuhňat" a fetišit s 2-měs. holčičkou...... Už se těším... 😝

A hlavně - ať už máme baby konečně aspoň zaděláno na ty naše kráááásné miminka a pak se už jenom těšit na ně...... no-nejraděj bych mávla kouzelným proutkem a posunula se v čase na březen....
Tak přeju krásné nedělní odpoledne.....a budeme očekávat věcí příštích....a snad úspěšných...
Tak PA-PA zítra v Repro..... že by jsme si dali poznávací znamení červený karafiát....?

čauky- Rad.
(jinak odpovídám: díra celkem v poho,snad už to nebude horší...)

mimka29
21. čer 2009

radpraj u vás musí byť doma veselo 😀 Ty sa tak vzorovo o tých svojích chlapov staráš, hraozne by som ti dopriala ešte dievčatko (teda chcete dievčatko, že?). My ideme teraz gratulovať synovcovi z mužovej strany, malinký má 9 mesiacov (vo štvrtok má meniny) a tiež sa už od obeda nemôžem dočka, ako vystískam toho drobca.
Peknú nedeľu 🙂

mimka29
21. čer 2009

A kde dnes máme monajs? Tá od včerajška ešte asi ostala v posteli 😀 Už som sa ťa pýtala 2x, ale neodpovedala si mi tuším, že akú si mala vysokú sliznicu, keď ti minule stopli ket? Dík za odpo 😉

radpraj
21. čer 2009

Maji, díky za přáníčko k té mimušce 🙂 Tobě je to asi jedno...ale páreček by byl asi nejlepší. Sice jsou dvojčátka trochu záhul,ale myslím,že je to to nejlepší....všechno se děje zaráz:když člověk nakupuje plenky,oblečky,jídlo-vždycky jedna velikost a jeden typ...a dětičky až jsou větší,tak se spolu pohrají...a párečkem dostanou "svoje" máma i táta.... Mooooc Vám to přeju 🙂
(kdyby si to člověk mohl vybrat-tak si pořídím páreček-dvojičky tak cca v 25 a pak už by byl klídek (pokud teda nedojde ke změně partnera)....
taky bych si to nikdy nemyslela,že se to bude týkat i mě 😉

Tak pa-jdu si dát včeličku.......
a třeba se zítra potkáme...Rad.

mimka29
21. čer 2009

Tak berušky ja sa už chystám pomaličky na zajtra fyzicky aj psychicky. Neviem čo si mám nachystať na oblečko, lebo v piatok bolo u nás horúco od rána, tak som si dala sukničku a také ľahké tričko a v Brne som mrzla herečka 😀
Takže soklinka a radpraj idú na 8.00 hod na krv a ja tam budem tak 8.40.

lentilah
21. čer 2009

Srdíčka,držím Vám pěstičky!

sylvia21
21. čer 2009

Ahoj kocky.
Rada by som sa Vas spytala, ci nemate informacie, ako fungyje darcovstvo vajicok v Repromede. Vyskusat darcovstvo v Repromede, je jedna z mojich poslednych sanci, ako mat dieta. Mozem si vybrat i ine centrum, napr, Reprofit, alebo nejake ine, ak by ste sa mohli podelit o par informacii, budem vdacna.

mimka29
21. čer 2009

Ahoj sylvi ja teraz stimulujem pred transferom embryjok z darcovských vajíčok, tak sa opýtaj čo chceš vedieť 😉

mimka29
21. čer 2009

dík lenti, budeme to potrebovať, ja teda určite, lebo im strachom ani na tú kozu nevyleziem 😀

sylvia21
21. čer 2009

Aho jMimka, to som rada, ze mas tieto skusenosti a rada s a o ne podelis. Napisem Ti do IP.

monajs
22. čer 2009

🙂 Ahoj holky,

Mimka:promiň,já myslela,že jsem ti napsala.su tele 😕 😅 Nevím kolik ta sliznice byla,neptala jsem se,ale Mudr říkala,že byla i celkově škaredá taková asi potrhaná a pórovitá.Tak nevím.

Holky,moc na vás dneska myslím.A držím pěstičky 😀 Já jedu zítra