Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
16. črc 2009

Leníku, pot ani omdlívací stavy nee, jen to bolelo, jak při porodu, hrůza, děs, prostě běs, měla jsem pocit, že se mi roztrhne vaječník a s ním i děloha. Dala si dva ibáče, vlezla do vany, hrkly ze mě ty hleny a možná i jakési sraženiny, pak jsem si napustila horkou vanu a do hodinu to na štěstí přešlo a teď už mi je dobře, tak snad se ty bolejsti nevrátí, už jen to podráždění a citlivý ze stimulky 😉

Holky na rodince psaly, že ibalgin by se při stimulce neměl, omezuje prý tvorbu folíků, nevím, mě v Car řekli, že si na bolest můžu vzít cokoli, jen se to nesmí užívat dlouhodobě a ve velkém množství. Holenky doporučovaly paralen, ten se prý může, ale ten neměl šanci na včerejší bolesti zabrat. No hlavně, že je to pryč a teď mám zase pocit, že je skoro ma rudošce, to jsou stavy, co 😒

Rady, to já bych té krávě dala po držce sama, to snad ani není možný, aby měl někdo takovejdle hnusnej přístup, máš rech, nikomu nic zlýho a jí jen to nejhorší, kráva jedna pitomá, pardon. Takový lidi já prostě nechápu....Se podívej na Basikovou, kolik jí je, kolem 45, že no a má prcíka malýho....To je prostě běz komentáře, takovýdle ženský, myslím tu v té práci...., klidně jí manžel mohl jet do frňáka dát.

lentilah
16. črc 2009

Mimuško jsi vážně číslo 😀 😀 😀

No já měla takový stašný bolesti v době menzes...to bylo děsný ☹ ...po tom ET jsem měla ty samé bolesti...myslela jsem,že je to tou endometriozou a střevama,protože,když jsem si ulevila,tak se mi udělalo daleko líp a to samé při menzesu..nikdo z doktoru mi to nedokázal vysvětlit,jak je možné mít tak stašné bolesti při stolici...nebo při náznaku kdž se ti chce.Prostě teď mám snad už pokoj.

Rady no...takový lidi...škoda mluvit,kdo ví co je to zač.... 😠

annina
16. črc 2009

Berušky můžu jenom na skok. Včera sme byli s děckama ve Znojmě na plovárně a to horko mě zmohlo a myslím,že prcka taky,dneska jedinkrát zalechtal a nic... Fakt nevím,kde ho nosím,břich nemám jen žaludek 😀 a nic necítím 😒 Všechno jsem dočetla-jsem šťastná za Soklinku a večer zase kuknu. Teď mě čeká bedna meruněk. Zatím pa berušky a jen samé dobré zprávy prosím 😉

paneska
16. črc 2009

Mimuš, tak já ti trochu té rudošky pošlu, ju 😉

Já si tu vanu dala jen včera, včera byl první píchanec a vana jen jedenkrát, ale zaplaťpůnbůh, zabralo to. O horké vaně při stimulce nevím, nic neříkali, mě říkali, že se jen nesmí koupat ve studené a horké vaně po ET, raději nekoupat vůbec, jen sprchovat, před tím mi nikdo nic neříkal, holkám na rodince se spíč nelíbí užívat ibalgin, paralen jo. To je hold tak, co člověk, to názor a když nejsi ze zdravotnictví, stejně posloucháš doktory, že , teda já určo se řídím jejích radami a musím mít k ním důvěru. Ale už se koupat ani ibalgin brát nebudu, to fakt jen kvůli těm bolestem. Teda, my toho zkusíme, že holky, kdyby si chlapi na sebe vzali tak půlku, tak lidstvo asi vymře 😉

Aninko, ahojek, jsme rádi, že jsi písla a že je vše v pořádku, tak s měruňakama to moc nepřeháněj, ty vedra jsou fakt děsný, tak jen tak v pohodě, pijánko, ju

Jinak Leníku, já po ET bolesti neměla, jen po OPU druhej den, to mě vaječník dal taky zabrat. Po ET to bylo jen ceitlivé, brala jsi nějaké léky proti bolestem v době stimulky, po OPU i ET?

lentilah
16. črc 2009

Leničko tenkrát když mě to po tom ET chytlo,dala jsem si paralen..to zabralo pěkně a pak při strašných bolestech havy jsem si dala pulku paralenu,to všechno v těch 14-ti dnech po ETu..Moje gynekoložka mi říkala,že rozhodně nemám brát ibalgin,ibuprofen a všechny léky obsahující tyto látky,že to likviduje vaječníky...a to Lenuš jsem si dávala i tři naráz,jaký to byli bolesti...

Anííííííííí,ježda tak bych si ty meruně dal...kurňa mňamky....jsem ale moc ráda,že jsi ty horka zvládla,teď oddychujte,oba,protože ty horka jsou na dvě věci..je to o zdraví!

mimka29
16. črc 2009

Raduš tak to musí byť fakt hrozná krava. Takýto ľudia, keď ešte dostanú nejakú funkciu, tak to je koniec. Ja som teda hrozný kluďas, ale teraz som sa rozčúlila iba keď som to čítala.

paneska to kúpanie nie je zakázané, ale odporúča sa to a to 😉

lenti to môj muž stále hovorí, že o žiadnych nevie. On si myslí, že je to smiešne, ale predstav si, že on to povedal aj u lekárky, keď sme boli na genetických testoch a jej to tedy smiešne nepripadalo.

lentilah
16. črc 2009

Teda nevím,ale mě to k smíchu přijde...člověk zvlášť na takovém místě je nervozní a tak je pak jasný,brát to vše s humorem....asi nebyli zrovna ve své kůži 😉

paneska
16. črc 2009

Já bych se nad výrokem, že o žádných svých dětech nevím, taky zasmála, mě to taky přijde vtipný i na genetice, no a 😉

Leníku, když mě ten paralen fakt nezabírá ☹ , no ale ibáč teda už raději brát nebudu, i když mě fakt v CAR řekli, že můžu, jen né moc a dlouhodobě. Snad už žádné tak velké bolesti nebudou ani při stimulce, OPU a ET, ještě mi říkali, že se může algifen, na embriologii.

Jinak jsem si nakoupila jogurty, sýry a taky jsem si dneska dala grepový jusík , vy jste tady psaly, že ten je na sliznici dobrej, že? No a moooooc se snažím pít, aby nebyl hyperstimulák, protože mám přece jen vyšší dávky puregonu, tak pro sychr. Ale tak nějak mám pocit, že jestli to má vyjít, tak se ho asi nevyhnu, páč většina, co otěhotněla, ho měly ☹

Holenky, jdu s pesanama se vyčůrat a něco zobnout, tak na večer páčko

raaad
16. črc 2009

Pany...já měla hodně vysoké dávky při stimulce(450 UI Gonalu) a hypertim. jsem neměla...ale na rady tady holek jsem ooopravdu moc-moc pila (min 4litry denně,někdy i víc) a cpala se hodně bílkovinou:samé maso,šumku,vajíčka jogurty a já piju hodně jogurtové kys.nápoje)...takže jsem to nepodcenila a vyplatilo se...pořád jsem tady holkám psala,že je divné,že mi nic není.... jo a na zlepšení děložní sliznice jsem pila Kontryhelový čaj...cca litr denně(po půlkách ráno a večer)...myslím,že Májenka taky tak.....Je teda hnusný,ale dá se to vypít vlažné.....
Jinak co se týká toho brufenu, myslím,že pokud nedošlo k oplodnění nemělo by to tak vadit....já to konzulovala s Doky(ohledně toho zubu) a ještě k tomu antibiotika...ale nevadilo to... No a Algifen je jediná pojistka na bolest v těhu. Nic jiného se nemá...A taky je nejlepší na křeče-mnohem lepší než brufen. Takže pokud jsou křeče jak při menz.,tak na povolení spasmu je právě ten Algifen (dává se často i na bolestivé křeče při močáku či u ledvin..)jooo,bacha..moudrá kniha promluvila 😀 😀

Tak kočenky,dnes se už opakuju...ale oprvdu jdu obalit tu cuketu,bo jsem to ještě neestiihlaaa 😝

zandanem
16. črc 2009

rady... to jako že jeřábková ještě pracuje?? no ona je fakt příšerná, i já jsem s ni měla řeč, je to studený psí čumák... ona myslím nemá děti, tak ji to leze na mozek... a s chlapem jsem ji taky nikdy neviděla.. v práci bývala vždy do večera, teda když jsem tam já pracovala.. ona je ubohá chuděra... mě vyhodila, protože se ji mezi papírama, jako že v nich měla bordel, ukázalo, že má dietku na mateřské a musí pro ni najít místo, já došla jako poslední a tak jsme musela jít.... teda neprodloužila mi smlouvu.... přitom ta dietka dřív pracovala v mléčce, tak ji měla dát zpátky... neudělala to a pak když už jsem tam nepracovala a výhoda končil a došel aramark tak si vzala jednu ovečku - dietku do mléčky... najednou ji potřebovala... a ted ve špitále pracují jako dietní sestry holky co mají obchodku... a myslím že jen 2 jsou dietky... no ja na ni nemám slov....jako na jeřábkovou... ale ted su v důchodáku a je mi dobře... v oboru su... 🙂
ty body musím zbírat ale jen nutriční terapeut, takže do špitálu nechodím na semináře, ty by mě byli k ničemu, jinak jsem byla na semináři nas dietek... a ohledně té mateřské tam byl docela ruch, protože pokud nebudeš mít určité procento tak ti osvědčení neprodloží, musela bys dělat vše znovu od začátku.... raději se na to pořádně poptej, i když, já vím že se to pořád mění, ale přece jen ted se tě to týká.... ona by pak mohla mít jeřábková záminku te přesunout na jiné pracoviště, protže bys nemohla pracovat v oboru, u mě je to třeba tak že pokud to nebudu mít tak můžu dělat jen asistentku s odborným dohledem a nikoho by nezajímalo že mám 11 let prax... a třeba tady v DS bych nemohla pracovat protože su tady sama... ukončili by se mnou prac.poměr protože bych neměla příslušné vzdělání... nebo daly náhradu, jenže co já jiného s mým oborem můžu dělat??? jedině ošku...
pokud bys chtěla tak ti dám číslo na mou koleginku dietku která je na mateřské a vše o tom si zjištovala....
nechcu tě strašit, ale myslím že to není žádná sranda... o prácu asi nikdo nechceme dojít...

lentilah
16. črc 2009

Kurňa všude je bordel,kde to žijem?A zvlášť když je u pomyslného žezla debil...omlouvám se 😅

lentilah
16. črc 2009

idu dělat zelňačku,držte mi pěsti...moje první...zase na prdy 😀

zandanem
16. črc 2009

joojoo algifen v čípkách je jediný lek který mi zabírá.... při mens. jsem v křečích, svíjím se na zemi, postel je moc měká, sedět nemůžu a stát taky ne...jsem zelená jak sedma, prý jak živá mrtvola, oči mimo... ono to asi za 3-5 hodin povolí, ale musím ten algifen vzít včas, jinak nepomůže nic... doktor mi zakázal jiné léky... teda, doporučil abych nic jiného nebrala... takže ja si frčím na čípkách... 🙂 rady budu pak k tobě chodit na rady.... 🙂 ještě mi porad co s nízkým tlakem a jaký je v těhotenství, dnes už mám druhého smrtáka a motám se jak motovidlo... včera jsem si musela dát metaxu aby to zabralo, a ulevilo se 🙂

zandanem
16. črc 2009

lenuli.. tak to chrápání znám.... ale ja si dávám špunty do uší... jen jednou jsem spala v obýváku, to můj drahý den po svatbě došel jak zákon káže.. já ho vyslékla a uložila, když se ráno vzbudil tak nechápal co se stalo, že je nahý.. a já ležím v obýváku, ptal se mě .. to je první manželská krize?? jen jsem se smála, on byl tak komický 😀
s tím otcem.. snad už u vás nikdy nebude.. já mám vzpomínku na poslední vánoce doma... volali jsme policajty na štědrý den.... tak snad jsi to nikdy nezažila a nezažiješ... sila...
a šití??? super..matka je švadlena a odmala nás vedla k šití a tak ted mám velkýho koníčka, šiju naše kroje... 🙂

paneska
16. črc 2009

Rady, díky za rady 🙂 , tož raději parelen, algifen, než ibáč, dobroš, dobroš, dobroš...

Pít se taky snažím moooooc, i v tom vedru, to je děsný....

paneska
16. črc 2009

Rady kontryhel můžu začít bumbat teď a pít až do ET ? Pak už asi ne, že, nebo jo? Já mám 300 UI puregonu, tak to ty jsi měla fakt mega dávky :o), to tě musely hrozně vaječníky bolejt ne?

lentilah
16. črc 2009

Tak polévka nevyšla...no co..dám si aspoň brambory s česnekem..
Teda to je vedro!

raaad
16. črc 2009

Pany, ten kontryhel je na podporu růstu děložní sliznice.Nevím,jestli se to má pít i po ET. Já to teď už nepiju...
No a vaječníky bolely tak normálně...ale já mám hranici bolesti dost vysoko,takže podle mne se moc řídit nedá...Když už něco bolí mě,tak to už fakt musí být.... Bylo to spíš nepříjemné a když jsem odpočívala a měla břicho volně, tak to bylo v OKeji....
Takže babulky opatrujte se, ještě večet kouknu,jak je na tom Lucka...snad bude mít dobré zprávy...
My ležíme s manžou v ložnici....příjemný chládek..a pojídáme plněné hořické trubičky...
Jinak ty cukety se mi prý vážně moc povedly..jenom se tady po tom smažení udělalo trochu horko,ale už se to spravilo.....Měli jsme tu návštěvu(naše svatební svědky) na kafíčku a tak si na cuketách pošmákli...a vychválil mi to do nebes....taky toho byly 3 tácky...
Leňuli, s tím Tvým sploditelem je to hnus ☹ Tohle já teda neznám....a ani po tom netoužím.....
My budeme přece na svoje dětičky mooooc hodné.

Tak PA-PA a mějte se 🙂

mimka29
16. črc 2009

paneska ja som na ten čaj hľadala články, že ako sa má piť a sú o ňom úplne protichdné informácie. Ale ja ho pijem od začiatku menštruácie do ovulky to je tak 2 týždne ráno a večer 0,5 l, lebo vraj v tehotenstve sa neodporúča, lebo vyvoláva sťahy maternice, či čo. No vtedy neviem či na mňa zaúčinkoval ten čaj, ale sliznica mi narástla za 2 dni o dva mm. A je celkom pitný.

lentilah
16. črc 2009

Ták,manža mi přinesl baštu od tchýně...mňam,sem se tááák nacpala,že jsem naprosto spokojená 😀 ....
Mimuško,zítra zas jen dopoledne?Zítra to totiž bude hotová grilovačka ☹ ...
Rady taky bych brala takový relax s manžou..ten teď na mě moc nemám čas..pomáhá na stavbě..a k tomu tady mám už sestřičku...
Žany,tak asi víš jak na tom se spaním jsem 😀 ,dneska zavedu špunty..to bude 😀 ..

krásný večer 😉

mimka29
16. črc 2009

Áno lenti, každý piatok máme úradné hodiny iba do 12-tej

Dobrú nocku všetkým 🙂

annina
16. črc 2009

Ahój berušky,tak meruně zavařené-ještěže toho svýho chlapa mám,zvládla sem tu bednu akorát vypeckovat a padla za vlast. Do sklinek a zavařit to už musel táta,když se vrátil z roboty 🙂 Mě slíval pot-fuj,ale večerní procházka už byla příjemná. Prcínek taky párkrát šťouchnul,tak sem spokojená 😅 Z meruněk jsem nafouklá jako balon,bo sem furt užírala-tak sem si udělala coctail ze sody abych se "vybrkala" 😀 Pomohl! Rady ty cukety bych dala taky,mňam a patizon taky miluju-jenže obalování už míň a pro naši početnou rodinu to jsou taky kvanta 😒 Lentil,jsem ráda,že alespoň malá spravedlnost existuje,ale já bych tvého fotra nechala pověsit za koule do průvanu! 😠 PROMIŇ! Já žít s takovým kryplem,tak ho zabiju ve spánku,i když moje mamka říká: Zabiješ mrzáka-zaplatíš celýho,ale tohle se mi z duše hnusí! Mám osobní zkušenost a už bych nikdy nikomu neradila aby se mně dotkl-by dopadl 😀 ! Co Soklinko-pokud teda už nepsala? Sem teď stavěla do latě synátora,protože neví v kolik se chodí domů-tak mě naštval! Jdu to odeslalt a kouknout jestli je něco nového 😉

annina
16. črc 2009

Tak není 😉 Snad je všechno vpořádku a Soklinka odpočívá! Dobrou noc ovečky a sladké sny!

mimka29
17. črc 2009

Dobré ránko,
anninka dala nové fotky, to je nádherný zázrak 🙂

Ja to nejak v robote doobeda vydržím a potom musím ísť dať ostrihať nášho havina, lebo včera som na neho pozerala, že už ani nevidí a on copík hore nosi nechce.

Krásny piatok slniečka 😉

annina
17. črc 2009

Dobré raníčko 🙂 Mimuško jsi šikulka všímavá! Dala jsem je tam večer,ale nejsou moc dobré ,tak sem to nekomentovala. Počkám ,jestli budu mít ještě nějakou z 3D. Protože sme si nechali natočit DVD,tak příště jestli mě vezmou bude fotečka 😉 Hned ráno sem nakukovala,mám starost o Soklinku 😒 Na jiné diskuzi jsem teď nečetla zrovna dobré zprávy-tím nechci malovat čerta na zeď!!! Jen, že na klidu to nepřidá 😔 Mimuško,Rady, Žany,Panesko,Lentil,Pájo,Soklinko,Monajsku,Baruško,Besinkoj(jestli sem někoho zapomněla-moc se omlouvám) vám všem krásný den a hlavně víííkend 😎 PA

paneska
17. črc 2009

Krásné ráno ženy 😉 ,

kontryhe u nás v lékárně neměli si představte, tak musím pro něj dneska, páč mi ho objednali :o). Budu ho pít teda jenom do ET, ju? Ještě včera mě břicho a záda trochu bolela, ale pak to přešlo, tak snad už to bude dobrý, uvidíme :o)

Meruňky jsme taky zavařovali o víkendu u našich, na zimu je máme moc rádi, ještě by to chtělo broskve :o) Ani, ty máš ale hodného taťku, tak to má být, pomáhat mamce-těhulince.Fotečka je náhodou krásná, prcík je tam pěkně vidět.
Mně se zítra vrací synátor z tábora, pak bude pár dní doma a valí asi s taťkou někam k moři, když my ho letos nevememe, dovolená nehrozí, tak pojede aspoň s ním. A já budu mít doma zase nervíky ☹ , to su prostě celá já!
Soklinka se určitě ozve, snad je všechno v pořádku a brzy nám sem písne, držíme palečky soklinečno

mimka29
17. črc 2009

paneska dobré ránečko, ja mrcha ešte nič ☹

lentilah
17. črc 2009

Ahoj fešandy,
ranní ptáče nikde (Rady,doufám,že je vše ok) ☹ ?

Pany,to je pech co?Takto litat,ještě,že to ráno se to ještě dá,pak už je to hotová sauna.

Mimuško,já když čekám na mrchu a ona nic,tak mi to vždycky rozjede sex 😎 😀 ...

Anni,zlatíčko naše,fotečky jsou úžané 😅 jsem na měkko..už se nemužu dočkat 29,to jdu do poradny...pokusím se tam protlačit i manžu..ten se nemuže dočkat 😀

Soklinko,umíš napínat zlatí..hlavně ať jste oba obě v pořádku...

Pokud možno normální pohodový den

raaad
17. črc 2009

ahooooj berušky..... nebojte,nevychrupávám....už jsem doma ze špitálu.....bo mi to nedalo a do pondělí daleko-tak jsem se byla o5 odpichnout...tak výsledek mi káma zavolá-ještě nebyl a to jsem si tam s nima dala snídaničku...a pokecala...Prý jim tam strašně chybím,že je tam beze mě ticho a žádná sranda...tak jsem jim tam zase 2hodinky odkecal...náš Doky se jenom smál, jaktože mě nebolí pusa...tak jsem říkala,že mám doma deficit,protože si přece nebudu povídat sama se sebou......
Pany,ten čaj já musela taky objednat v lékárně a teď mi ho půlka zbyla...škoda,že bych Ti ho mohla dát až v pondělí....bo já už ho nebudu potřebovat...a jenom tak mi vážně nechutná......
Leninko...ty si teda bunžíruješ...to je prima,že ti není zle....
Aninko.....tak s těma meruňkama je ten tvůj vážně klassa...to můj miláček dělá spoustu věcí,ale zavařovat by asi nechtěl..... Nám zavařuje tchýně...a já jen posílám zpět prázdné flašky 🙂 A co se týká broskví,tak u nás nikdo domácí moc nechce,bo ona je neloupe....Kluci mají rádi ty půly loupané...Takže dobré jsou v Lídlu.Vždycky počkám jak jsou v akci a nakoupím 10-20 plechovek a mám pokoj....Když je to 750ml za 12-14kč - tak se to vážně vůbec neoplatí dělat....
Májenko,už to máš za pár....a jak příjdeš domů,tak sveď manžu...ať mrchu popožene.....A co když třeba nemá mrcha důvod chodit????neříkala jsi něco o tom,že jte při ovulce dělali techtle i mechtle??? Že by????????????? To by teda bylo,co? Aspoň by mražulky byli pojistkou na příště 🙂 🙂
A kdepak je Lucinka???? Bojim-bojim.... Třeba jen neměla noťas..... Určo se dnes ozve....že LUCIIIÍÍÍ 😲
A Pavla se taky neozvala,že? ale ona je úplně v poho,tak asi nemá důvod a užívá si spokojeně těhu a klídku...
A copak Monička...taky se neukáže.....MONIIIIIII 😲
Takže pracujícím přeju příjemné pracování, těhulinkám příjemné těhulinkování a čekatelkám příjemné čekání.....

zatím PA- určo se ještě ozvu.....Rad.

lentilah
17. črc 2009

Rady tak ať už volají..jsem zvědavice zvědavá 😀 ...Jinak psala,že mimi je v pořádku,což jsem si oddechla...jak dlouho tam bude se zatím neví...děkuji za objasnění 😉 ..Je bezva tak vyrazit do práce a pokecat si,to u nás těžko...musím běžet,mám tady synovce a sestřičku..papa