Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
28. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna, 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.kontrola UZV
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., předpokládaný ET 30.7.09
______________________________________________________________________________________

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 03.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

pavka111
28. črc 2009

Raduš já jsem trdlo...... 😖 já se tě ptám na ultrazvuk a ty ho máš psaný vlastně v tabulce........No tak to už je zachvilku že?To už budeš taky vidět drobínka...jéééééé to je tak pěkný. 🙂 🙂 🙂 🙂

raaad
28. črc 2009

Jo Pavli,jedeme ve čtvrtek....jenom to bude pěkně na dlouho....ráno na krev(neprošlo mi to vzít si to tady,bo v Bv nedělají nějaké specializ.vyšetření na hormony-mimo Hcg) a na uzv až na 14hod (k prim)takže totálně nechápu,co budeme v tom Brnisku tak dlouho dělat....ach-jo. Navrhla jsem manžovi,ať mě na ten odběr zaveze a vrátí se do práce a na druhou tam přijedeme znovu-ale nechce.... Napadlo mě kino-chtěla jsem na "Líbáš jako bůh" ale už to nehrají...tak nevím.Čarovat se mě po obchodech moc nechce(ne,že bych nakupování normálně nemilovala),ale dneska mi není moc dobře a při pohledu na výbornou kulajdu(co jsem si právě uvařila) se mi zvedl pěkně kufr...tak už je to asi tady-bléé. No-ještě to budu muset nějak vymyslet...
Takže Moninko.....už laskavě té tvojí nezbedné děložce domluv a ať už nestávkuje.....třeba to pomůže a v záři budeš mít mimísky u sebe....
LUCI: skvělá zpráva s miminkem 🙂 Na krk už nemysli,ať si dělá co chce-hlavně že je mimous v richtiku....Když to tak vezmeš,tobě to tam nakonec rychleji utíká,než kdybys byla sama doma.....Stejně se musí polehávat a být doma sám je na palici...už mě to nebaví a to mám před sebou hooodně dlouhou cestu....Ještě-že mám pořád nějaké návštěvy-jinak bych se asi zcvokla.....bo jsem tvor velmi společenský a samota mi nedělá dobře(až na malinké vyjímky)
Tak kočenky...všechny se opatrujte.......a držte se

annina
28. črc 2009

Ahóój všem sluníčkům a hvězdičkám tady (měsíčkům už raději né 😀 ty my nechceme 😉 ) Hlásím návrat od Mudr. Děloha mírně tvrdne a ta moje poslední trapná cytologie 😀 skončila nálezem lehčího zánětu,tak sem říkala chlapovi, jestli nemá nemocné breberky když tam bylo všechno pohromadě a já žádné potíže nemám 😀
Soklinko děkuji a přeji opravdu brzké uzdravení!poněvadž strávit léto v nemocnici...na to by ti Rudolf Hrušínský nejst. řekl........ "TENTO způsob léta.........zda se mi poněkud nešťastný" 😅 Pokud ten film znáš,ale hlavně,že se daří drobečkovi!!!to ostatní se vydrží 😎
Pavluško krásná fotečka,tak ať drobek roste!!!
Monajsku,drž se. Léky máš na dva měsíce a do příště už určitě zaberou!!!
Panesko to bude dobré a kdyby cokoliv,frrr směr Repromeda,budu držet pěsti na ET a už sem to tady jednou psala...mírný hyperstimulák pomáhá zahnizďování 🙂
No a nejlepší nakonec 😉 Rady moc se těším na tvůj ultrazvuk a doufám,že tam bude krásná bubĺinka a klidně si řekni o fotečku!!! Stojí sice 30 kč,(to byl vtip,vzhledem k té sumě co nás stálo to ostatní 😀 ) a budeš to mít zdokumentované od samého začátku. Paní doktorka na mě koukala,že jsem chtěla vyfotit váčky,ale vždyť to už je taky skoro mimínko 😵 A taky aby taťka viděl na čem se podílel 😉 protože k ultrazvuku sem ho nechtěla bo taky nemusí vidět všechno 😀 Děvušky mějte se a držte se těhulky,netěhulky,čekatelky na cokoliv, moc na vás všechny myslím!!! Paaa

paneska
28. črc 2009

Ach ženy, ženy 🙂 ,

tož samo se doky nemůžu dovolat, asi dovolená. Moje drahá polovička se mi do ordinace junkne, jak pojede z práce, co má za pozitivní zprávičku na dveřích (dneska měla mít odpolední), tak uvidím, jestli tam bude nějaký zástup, nebo se zítra nasejřím a brnknu jetě k mýmu gyndařovi (ten má zase dneska pro změnu operační den), jestli tam je, aby mi popřípadě něco píchnul, tak..., ne je fajn a má pro mě slabost, hi,hi,hi, tak mi určitě košem nedá a hlavné mi moooooc drží palečky, ať se mu vrátím těhulka.

Ale holenky, zabolelo to ráno, jsem to prohňahňala a zatím dobré, takže dneska bez prášku, ale potichounku, abych to nezakřikla. Prakticky jsem bez prášků od OPU, jen včera večer jsem vzala jeden...., kéž by se to chtělo samo uklidnit....hlavně do ET.

A to špinění je teda fuj tajbl, fakt, takové tmavší a jak píšeš Rady, sem tam skoro jak tmavá krev, sem tam ty hnusný zdrclý hrudky, tak snad mi to za dva dny taky odejdete, ach jo, ženy, teda my bysme si zašloužily metály, aspoň dva 😉 , až se z toho všechny vymotáme s miminkami v náručí, zajdeme no pořádného panáka, teda vzhledem ke kojení, no pořádnej koktejl.. 🙂

Jinak, mladej zítra odjíždí s tatínkem k moři, tak musím vyžehlit a nabalit ho. I když nevím, kolik toho žehlení mi zbyde, protože se právě k prknu postavil sám a dobrovolně, to ho celkem baví, kupodivu. Ale jinak Rady, taky nechce, abysme ho doprovázeli, když kamkoli odjíždí, si pak připadají asi jak maminky mazlíčci 😝

Moni, co to máš za sliznici, teda jedna, takhle stávkovat, to bych jí pěkně nabančila 😀 , tak moc držím palečky, ať se na příští už umoudří....

Rady to čekání je v Repromedě fakt na prd, to vůbec nemají domyšlené, zvlášť pro Vás mimo-Brňáky, to v jiných CAR není. Víš, jak to zkus udělat, ráno jim na krvi řekni, že je ti špatně a oni ty UZ udělají po 8 h, jak dojde doky, uvidíš, jen nevím, jestli nenarazíš na Fišera, teda, no, ale určo tě tam nenechají čekat až do odpoledne. Pozvala bych vás s manžou k nám, ale zatím nevím, jak to bude u nás s ETEM, operativně se můžeme domluvit, že bysme si pak spolu lehly do manželské postýlky, a polovičky by nám udělaly nějakou mňamku k obídku 😀

zandanem
28. črc 2009

ahojky sluníčka moje...
panesko moc na tebe myslím... ty teda máš bolesti... to je sila.. proč my ženské musíme tak trpět?? toje ale příroda... ale asi to za ty mimi stojí, že? žena je matkou od přírody a tak asi snese hodně... no jen asi já budu pěkná sragora...
pavli tvoje fotečka super... ale abych pravdu řekla tak se v tom fakt nevyznám, su slepá a docela pomalu chápájicí ženská ... ale časem jak budu sledovat i ostatní mimi tak to pochopím ... ale je krásné se těšit... radovat...
moni ... mrzí mě to... i když tě neznám... a ještě spoustu věcí nechápu...
raduli... teda ta čekačka bude docela záhul... mě by asi jeblo.... ještě že mám v brně spoustu známých, asi bych si s někým domluvila schůzku...návštěvu... no uvidím co bude za měsíc, dva, tři... prostě až se dostaneme do takové stadia kde seš momentálně ty... jinak teda těším se na fotečku, pak za tebou skaknu a ty mi to vysvětlíš, a pak budu moct vidět i ty mimi ostatních holek... 🙂
lucinko... jejda porád v nemocnici... to musí být hrozné... snad tě brzo pustí... tvůj manža musí být super kolík..
lenuli.. ty už máš taky fotečky, bříško se zakulacuje.... hezké... já mám momentálně ale větší 😀 su najezená a tak jsem ten pupek zase vyvalila... 😀 kdo ví co budu mít až budu jednou těhotná... to bude ze mě almara... to se má můj chlap na co těšit, protože už ted se mi směje že mám želvu...
majenko... ja su tak napjatá co bude s tebou dál.. pokukuju, co prožíváš ty s tím ,,ket,, su jako alenka v říši divů... poučuju se, nabírám skušenosti, rady a info...
všechny osudy prožívám s váma... je to jako nějaká druhá rodina... manža pořád pokukoval s kým si píšu, co pořád čtu... asi žárlil... tak jsem mu to vysvětlila, ukázala, přečetla... a ted jen koukne a zeptá se co nového.... 🙂
sluníčka, opatrujte se... moc na vás všechny myslím... sice nestíhám odpovídat, ale čtu si vás...
posilam pusinky.... papa 🙂

raaad
28. črc 2009

Tak teda Léňo.....už jsem se dlouho tak nenasmála 😀 Já ležím v obýváku a čtu si tady MK a manža vysává-tak mu to tady předčítám,že bude zítra vařit s nějakým cizím chlapem,v cizím bytě-a já budu ležet někomu v ložnici...Tak se culí a říká,jestli už jsem se vážně z toho koníka nezvencla..... Víš,taky mě to napadlo s tou fingovanou nevolností-ale když má Hrom.ještě dov.a prim má přijít až nejdřív v půl2(volala jsem si tam),tak ještě jedině,že bych tam ráno zahlídla Veselou(nebo jí ještě písnu na meila).Ale určo tam bude Fis.a já mám k němu prostě blok-vím,že zbytečný,ale je to tak a tudíž raděj budeme čekat.Když už je s tím čekáním smířený i manža-tak to neřeším....
Aniii-to je dobrá zpráva,že je jinak všechno po kontrole v OKeji.jenom asi budete muset použít "ochr"-aby jste mimčo nějak nestresovali nějakým bacilákem 😉 Teda já ti tady radím a sama vím,že by jsme měli to"zařízení" taky používat(a nepoužíváme ☹ Nějak mě to totiž nebere(a nikdy nebralo)...

Takže kočenky...pěkné odpoledne....a čusky

bamsmudla
28. črc 2009

Ahojte holky, opět po dlouhé době pročítám stránky a nestačím se divit kolik nového se tu stalo.
Panensko: Moc gratuluji, určitě vydrží a budou bojovat s tebou. Hlavně se drž.
Já teď čekám na měsíčky. Doma už mám nachystaný Puregon i s perem. Doma se na to dost chystáme. Manžel má za povinnost si každý den sprchovat vajíčka 🙂 a brát carnitin. Protože pracuji 100 km od domu, tak mu volám a dávám mu pokyny 🙂 . Ze začátku se mu sprchování studenou vodou moc nelíbilo, ale co by neudělal pro naše mimiško. A já beru vitamíny. Holky dělali jste ještě neco jiného? Doufám až budu víc doma a na netu, že budu s Vámi víc v kontaktu, teď kvůli práci nemůžu. Vždy ty zprávy jen rychle prolítnu. Jsou tam od vás moc zajímavé informace a za ně vám děkuji a určitě nejsem sama. Mějte se krásně a držte se.

raaad
28. črc 2009

jo...tak jsem si sesmolila albíčko,tak pokud chcete vidět,jak vypadá šílený pupek někdy hodně na začátku těhu,tak se mrkněte a určo pak budete se svým spokojené 😉
pa-pa..........jdu hlídat Timušku 🙂

pavka111
28. črc 2009

No Raduško pěkný bříško už máš....no a já jsem nezaváhala a dala jsem vám sem taky pár foteček.....no a co se týče mého břicha tak na tu celulitidu moc nekoukejte po prednisonu ju mám ještě horší 😀 😀 😀 😀

pavka111
28. črc 2009

Leníku kde ty se nám holka touláš?????

paneska
28. črc 2009

Rady, tobě se nelíbí představ zdílet se mnou společné lóže 😀 😀 😀 , neboj, já zítra ještě převleču voňavé, čisťounké povlečení 😉 Taky jsem se musela zasmát té představě, jak si lebedíme v manželské posteli s pupíkama nahoře a naše polovičky skáčou kolem plotny 😀 😀 , ale nebyl to zase tak špatnej nápad, ne, hi,hi,hi
Se ti nedivím, že nechceš Fišera, já bych ho po tvé zkušenosti taky nechtěla 😠 Tak snad se tam mihne Veselá a třeba ti UZ klapne dřív, když teda nechceš jít do našeho pelíšku 😀

Zandi, no je to mazec, ale ty určo bolesti zad mít nebudeš, pokud na ně netrpíš třeba při MS, to jen já jsem takovej hypochondr a jinak se stimulka zvládnout dá, jen citlivé vaječníky, někdo bříško, jak při MS, to známe už léta, ničehož se nic neboj 😉

Bam, mě zbyl puregon, zhruba tak 200-300 UI, jsou to zbytky, otevřené, do měsíce by se měly spotřebovat, nechceš ho poslat, je mi to líto vyhodit? Kdy čekáš mršku? Jinak moc děkuji za podporu, dneska se 6 mimísků drželo, tak snad to bude tak i do ETU, pro dvě si půjdu a 4 dáme na mrazáčky, to je tak krááááásná představa, při 1IVF jsme měli jen dvě, na mrazáčky nebylo ☹
Jinak já papám calibrum babyplan, a na sliznici piju kontryhel, jako Mimuška a jusíky grepové, jinak nic, hodně tekutin teda, to musíš a bílkovin, abys pak nedostala hyperstimulák, takže to opravdu nepodceňovat, když to zvládneš, klidně i 5 litrů denně..., chlap mě při 1IVF antibiotika a potom se mu šampióni zlepšili, teď už nebral nic, jen jsem se snažila, aby do sebe ládoval vitamíny, no ale chlapiiii, před odběrem udělal taky důkladnější hygienu, ale my jsme odběr dělali doma, teda my, skoromanža, já mu neasistovala 😝. Když do CAR spermijky zvádnete odvézt do hodiny, tak se může i doma 😉

Jinak ženy, moje záda:
tož skoromanža zjistil, že moje doky má opravdu dovolenou, zastupovala jí sousední doky, tak jsme raději kvůli zádům jeli. Měla jsem strach, že mi bude nadávat, že jsem to měla řešit v CAR, ale opak byl pravdou. Doky byla hrozně fajn, milá, sympatická s pochopením. Říkala, že někdo na to trpí i při MS, vzala mi moč, měla jsem jen krev, ale to je tím špiněním. Pak se raději dívala do knížky co a jak mi může dát. Kdybych nebyla v procesu, tak je to v pohodě, ale takhle měla samo strach. Nakonec mi píchla jen injekci s tím, že kdyby to zítra ještě bolelo, tak mám dojít na další, ale po ET už nic, to už pak prý bude na přírodě, nebo se poradit s neurologem. No a můžu to mít z toho, že jsem se třeba v noci odkopala, prochladnutí nebo prudkej pohyb, cokoli a právě, že se do bříška šáhlo, tak to může někomu dělat takové bolesti. Říkala, že to bolí hrozně,že se to pak rozjede přes celá záda v dolní části, opravdu byla moc chápavá. A přesně vylíčila můj případ, trpívám na to i při MS. Prostě hrozně fajn ženská, říkala, že mi drží na mimi palečky a ptala se, kolik jich zavádí a tak...

Jo a specializuje se na diabetiky, takže jsem se sní hned pobavila i o kámošce, co je v 7-dém měsíc těhu a zjistili jí těhotenskou cukrovku. Doporučila udělat vyšetření v Bohunicích a pokud to nebude hodně vážné, může přejít k ní, že si jí pohlídá, aby nemusela přes celé Brno stále lítat do Bohunic. Je zastávku od nás, dá se k ní dojít i pěšky.

No ale holky, to špinění se nějak stupňuje, je to jak při začinající tmavá MS, tak Rady věřím, že to za dva dny přejde, ale raději možná brnknu do R, jestli s tím můžu jít na ET, ale si myslím, že to jim asi nevadí. Jen já mám pak blbej pocit, aby mimi neodešla s tím špiněním. A budu volat i na mimíska, jak se drží a jestli teda embriolog doporučí ET ve čtvrtek....., takže tak

holkííííí, já se ale rozepsala, že, no aspoň máte, co číst 😉

paneska
28. črc 2009

Rady, tím pádem si mi potvrdila, že i na ET na mě padne FIšer ....., no je toto možné, pochybuju, že bych měla takové štěstí na Veselou 😒

bamsmudla
28. črc 2009

pamuska: Moc děkuji za informace, chci se zeptat svého gynekologa na něco na podporu sliznice. Kamarádce pro lepší usazení vajíček ji nařízli. A teď čeká dvojčátka. Mě zbyl taky nějaký starý. A sestřička mi říkala, že radeji mám použít nový, že by nemusel mít takový účinek, tak nevím. Říkala, že bych ho mohla použít až na konci. Ale ráda si ho od tebe vezmu. Určitě se bude hodit. Pošlu ti adresu. A napiš mi prosím cenu. Také už podstupuji druhé IVF. Při 1. jsme měli odebráno 28. Z toho dáno 20 k oplození. Oplozeno 13 a nakonec jsme měli jen dvě ☹ . Takže taky bez mrazáčků. Ale měla jsem strašnou radost, že alespoň dvě vydrželi. Určitě ti to teď výjde, já taky veřím, že mi to po 2. výjde. Musí 😀 . Mrška má dojít 8.8.2009. Po dlouhé době se na ni těším.
😉 a vyhlížím ji.
S těma zádama ti to nezávidím. Asi to není žádná sranda. Pořád si říkam, jak ti chlapi to mají jednoduché. Tak se hlavně drž.

paneska
28. črc 2009

Bam, tak teď přemýšlím, jestli ten puregon bude ještě k použití..., já začala píchat 15.7., píchala jsem 10 dní, ale teď nevím od kdy, který ampulka je otevřená, určitě nějaké byly později, mám tuším tři. Rady, neporadíš, co myslíš, mohla by puregon bam ještě spotřebovat, když mršku čeká příští týden ???

Ty jo, bamuš, to je teda mazec, tolik vajíček a do ET vydržela jen dvě, co se stalo, rozpadla se, nepřestala vyvíjet, nevíš, který den, když se jich 13 oplodnilo? Taky se stále ještě třesu, ať je na mrazáčky a i já věřím že druhý pokus vyjde, musí, jsme v Repromedě, tam se daří, je tam těhuvlna, tak se snad s ní svezeme 😉

paneska
28. črc 2009

Bam, ráda ti určo puregon pošlu, ale kdyby už neměl mít účinky, tak to by bylo na prd... ☹

bamsmudla
28. črc 2009

Ptala jsem se doktora a ten mi řekl, že buď neměli správnou genetiku nebo velikost. Dělali jsme PGD. Zavedení po 5 dnech. Den před zavedením jsme měli 4 a nakonec zbyli jen dva. Ale jak jsem již psala, alespoň dva. Když tady čtu, že některým holkám nezbylo žádný, tak je mi to moc líto. Ale tobě určitě výjdou všech 6 a budete mít i mrazáčky 🙂 😉 . Pro mě tato doba, v které se teď nacházíš, byla nejhorší. Řekla bych, že jsme ji prožívala víc, jak dobu po zavedení. Měla jsem hrozný strach, že žádné nezbyde. A pak když zbyla dvě, byla jsem přesvědčena o tom, že teď už to výjde. dokonce jsem měla i pozitivní test. Ale pak nastal šok. když mi řekli, že podle krve těhotná nejsem. Dost nás to dostalo, nepočítali jsme s tím. Po zavedení mi všichni radili, že na to nemám myslet a chovat se přirozeně. Snažila jsem se to vysvětlit i mýmu, ale nějak to nechápal. Pořád na ně mluvil a připomínal mi to. Byla jsem z něho hotová. 😠 . ale po pravdě nevím co je lepší, jestli dělat, že se nic neděje a nebo na ně mluvit. 1. verze nevyšla, tak teď udělám to druhé. A jak to prožíváš ty. Musíš se hlavně držet a odpočívat. Říkala jsem, že nejlepší by bylo uplně vypnout mozek a nahodit ho až za měsíc, až to bude ok. A nebo odjet na nějaký welnes víkend. 🙂

mimka29
29. črc 2009

Dobré ránko,
včera sme mali stále niekoho doma, tak som sa vôbec nedostala k počítaču.
monajs tá sliznica nás pekne trápi ☹ Veď teraz ti dali ne dva mesiace lieky, tak o mesiac to bude určite dobre.
raduš ten malinký to je synček brata môjho muža. Ja mám 4 súrodencov ale ešte nikto nemá deti, ja som najstaršia a jediná vydatá, ale keď sa všetci stretneme, aj tak je nás dosť 🙂
pavka a raduš pekné fotečky ste si dali, tiež tam asi nejakú hodím, že cca 10 dní pred otehotnením 😀
paneska bojovníci pekne bojujú, teším sa dnes na dobré správičky
anninka má tiež nové fotky 🙂
zandy, bamsmudla, soklinka a neviem či som na niekoho zabudla ahojte

V piatok ideme na celý víkend na chatu. Každý rok robíme takú stretávku z vysokej školy zo Žiliny, kde som chodila, tak sa ku vám celý víkend nedostanem. Manžel si zo mňa včera robil srandu, či to dva dni bez počítača a teda bez vás vydržím 😀 no neviem ... neviem.
Prajem vám krásny deň

raaad
29. črc 2009

hojky-hoj babizny 🙂 🙂
Tak jsem Vás dočetla.....vidím,že Pany je teďkom star v naší klace 🙂 Moc-moc držím leni vašim bubušákům palečky (a doufám,že 8x) a co se týká těch zad, dobře jsi udělala...s injekcí. jsem ráda,že jsem poradila dobře 😉
Takže za chviličku to určo přejde...a budeš vnímat jenom pupík (a na záda se vybodneš)... S tím špiněním si myslím,že to může po OPU být(já měla ty 2 dny až po ET-7.8.den).Teď stejně zavádíš Crinone,tak ti to tam dělá paseku. Mně bylo taky nějak proti srsti si zavést crinone i v den ET a ještě se na to hrom.ptala-že to bude divné a ona řekla,že rozhodně zavést,že to musí být a ať si nedělám starosti.Tak se taky pak nediv... To krvácení je větší i když je jehlička tenká,protože máš taky Anopyrin a ten zvyšuje krvácivost- ale zase líp prokrvuje dělohu(na to se vlastně dává). Vím,že i mně po odběru krve vždycky místo vpichu ještě dlouho teče (a normálně jsem s tm problém neměla)...No.ten Anopyrin a hlavně Prednison nám dává pěkný záhul(obě pěkná svinstva-ale nutná). Tu celulitidu,jak psala Pavla- m 😢 ám taky z toho prednisonu-ze začátku jsems ehrozila-ale teď už na to kašlu..... Holky,po odstavení od prsu nám nastanou velmi krušné chvíle(teda aspoň mně 😢 . Než si dám moje tělíčko do aspoň nějaké lajny-to bude krušné:au-au-au. No: kolečkové brusle,švihadlo,rotoped i orbitrek mám...tak bude boj...
Jinak co se týká toho Puregonu,nevím přesně ,co je v příbalovém letáku-ale myslím,že měsíc nevadí,pokud to bylo v ledničce...Já měla Gonal-ale asi je to podobné.

Máji,takže u vás v rodině tito mimísci vlastně budou premiérou,že? To je paráda... U nás jsme byli až druzí- a je to znát...Ne,že bych žárlila,ale bylo mi to někdy líto,jako by už nebyl takový zájem(myslím od prarodičů)... A kolik-že to máš těch vysokých škol???? Ty jsi nějaká študovaná-ne? Vždyť teď ještě něco studuješ,nebo se pletu? Tak to jsi vážně dobrá... No mě to čeká asi příští rok,ale nějak mám z toho hrůzu-už se ani neumím učit. Když jsem dělala nástavbu(před 8lety) tak jsem se do toho učení nemohla vůbec dokopat... Vždycky při pomyšlení na učení jsem si "uvědomila",že MUSÍM vyprat,vyžehlit,uklidit,navařit a ještě buchtu....a ještě to a tamto...Před zkouškama jsme měli doma totál sterilně a neustále hafo jídla 🙂 No-a pak jsem se při zkouškách třepala jak ratlík....Tak nevím,jestli mi ty nervy budou stát za to...aby to pak neodnášela -chudáček-naše princeznička.....
"Uvidíme-řekl slepý......a koukal se ven"
Pany,s tím čtvrtkem si nedělej starosti-ale je to od tebe moc hezké pozvání. Nakonec jedeme ke kamošce,která má ještě dovolenou-bydlí v Bystrci...
Tak babušky...přeju pěkné dopoledne.......já ještě ležím v pelechu(a to jsem od 6 vzhůru)...ale už jdu 😠
umyju si šišku a dobalím Márovi ty věci na tábor....ať to má hotové pa-pa-pa-pa

pavka111
29. črc 2009

Ahojky holenky....

Přeji krásný sluníčkový den 🙂 🙂 🙂 🙂
Mimuško to je pěkný,že budeš s mimískama začínat......Já jsem poslední z holek a to jsme byli 4 a ta nejstarší bohužel děti mít nemůže,no a ta další má už kluky 20+18let.No a moje třetí sestřička dvojčátko tak ta má ty krásný babulky co mám v albu.Takže teď je řada na mě......

Holenky dávejte na sebe pozor a odpočívejte........ 🙂 🙂 🙂

paneska
29. črc 2009

Ahoj holčinky 😉 ,

záda zatím dobrý, tak snad už mě nechytnou, dacani 😠

To špinění vím, že může být, já ho měla i při 1IVF, ale teď je to takové krvavější, před tím to byly jen světle hnedě hleny ☹ , ale to jsem nebrala anopyrin. Já jen z toho prostě nemám dobrej pocit, přijde mi to takové divné, aby se mimi zaváděla, když tam není čisto, víš.... ☹ Když se prý krvácí hodně, tak se vysazuje anopyrin a dává něco jiného ascorutin? Tuším, no uvidíme, v 11 zavolám, jak si vedou bobášci a myslíte, že mám volat i dr. kvůli tomu špinění? Nebo to pořešit přímo zítra na místě a ještě dneska vyčkat, co to udělá?

Návod puregonu jsem četla, jsem si myslela, že nemám leták, ale mám...., tož po otevření se může uchovávat nejdéle 28 dní. Tož, já začala píchat 14.7. (jsem sem myslím psala, že 15.7, že, tak nee, 14.7., píchala jsem 10 dní do 23.7., nejdřív jsem zbytky hned spotřebovávala, takže tohle jsou zbytky ke konci stimulky). Tož já nevím, bam, záleží asi na tobě, jestli je chceš poslat, nebo nee. Jsou v ledničce a bude tam tak něco málo přes 200 UI, si myslím...., jestli je budeš chtít poslat, tak mi písni na mejlík adresu: panesova.l@seznam.cz, když ne, tak já je vyhodím, vůbec nic se neděje. Jo a nic za ně nehci, já vím, že jsem to platila, ale děláme to pro mimi, tak budu jen ráda, když to ještě někdo bude moct spotřebovat, mě je takové trapné si vzít penízky, když je kvůli miminkám 😉 , takže to ber, že jsem takovej malej ježíšek 😉 , my už do IVF dvou pokusů dali dost, tak to mě nějakých 200 UI puregonu, nevytrhne....a když ti to pomůže...

Jinak mladej odjej dneska s taťkou k moři, tak na mě padla jakási depka. Ale co, hlavně, aby dobře dojeli, užili si to, šťastně se vrátili a já už od zítřka vlastně sama nebudu, půjdu si pro miminka, pevně doufám....

paneska
29. črc 2009

Zlatíčka, tak všech 6 mimísku se kultivuje, zítra se uvidí, jestli budou i na zmrzlíky a kvůli špinění jsem raději volala na recepci. Fišer je tam zase sám, chudák, je na sále, tak, jak dojde nebo odpoledne další dr, tak mi zavolají, co a jak. Embriolog říkal, že i mám zítra na 9.30 přijít, že se mrknou, jak vypadá sliznice, jak moc to špinění je, no tak snad neodejdu zítra bez nich, to by mě teda kleplo ☹

paneska
29. črc 2009

...kde jste babizny, všechny ????? Spíte, nebo jaká ??? 😉

pavka111
29. črc 2009

Paneško to je krása,že všechny mimi bojují 🙂 🙂 🙂 🙂 No to by byla smůla,kdyby ti mimi zítra nedali,ale věřím že to bude všechno ok a že budeš mít miminka zítra u sebe a ještě budete mít určitě mrazáčky..Moc moc ti to přeju...Paneško takže ET ti bude dělat Fišer že?No to určitě dobře dopadne,dělal ho Lucince a Leničce a teď jsou těhulky,takže věřím,že ty budeš zachvilku mezi náma těhulinkama.A než se ti synek vrátí spátky z dovči tak budeš opatrovat miminka u sebe a hladit bříško,aby věděli že u maminky jim bude nejlíp... 🙂 🙂

Já jsem spala,dneska jsem nějaká pomátlá,včera jsem byla aktivní uklidila jsem celý barák a dneska je po mě prd... 😀 😀 😀 😀 Ale půjdu udělat těstovinový salát mám na něho strašnou chuť mňam...... 😉 😉

Holčičky naše kde jste všechny....????Ale je krásný sluníčkový den tak co by jste seděli u komplu že???

mimka29
29. črc 2009

Tu som 😕 v robote máme nával, ale ja tu budem už iba dva dni, tak nech.

raduš ja som začala študovať na VŠ v Žiline keď som mala 19-20 rokov. Mal byť zo mňa dopravný inžinier (železničnej dopravy). Tam som ako riadny študent v 4. ročníku prepadla späť do štvrtého 😀 Potom som mala vážnu operáciu, tak som školu prerušila a zatiaľ som sa nevrátila (ani neplánujem), lebo som začala študovať v BA Sociálnu prácu a tá ma hrozne baví, tak to vážne plánujem dokončiť. Veď už na druhý rok mám Bc. štátnice a potom ešte dva roky na Mgr. Čo sa týka skúšok, tak tiež som mala najprv trému, ale časom som si zvykla.

Babulky neskôr sa ozvem, lebo ma tu niekto ruší 😠

radpraj
29. črc 2009

ahooj, nebojte jsem tady.......... 😀 😀
jenom jsem měla kámu na návštěvě.....a za chvilku ě přijede omrknout tchyňka....tak se asi zdrží-tož tu zase nebudu....
Jinak Leniiii-to je super zprávička,že bubušáci všichni svorně bojují... Tak to vyjde,uvidíš. A co kdyby sis trochu vypláchla tu pipku tím rosalginem a hned dala crinone? Já to taky tak udělala-když jsem zašpinila,tak jsem tam uklidila a dala ještě dávečku gelu. Třeba se to zastaví.... Bordel jeden 😝
No já se taky pořád sleduju a ty hrudky teda taky nejsou zrovínka bílé 😢 tak pořád běhám na vécko s obavami,co tam uvidím.... Ježiši holky,mně už asi taky hrabe....takové caviky pořád..... snad se dám na modlení 😠 . Tohle už pro mě není..... 😖 Pavli-u tebe jsou taky ještě hrudky,nebo už jste s crinone skončili????Slabé špinění nevdí,nebo se mám děsit? No-ať už je zítřek a jsem trochen jistější-co se děje či neděje..... Takže Leniii,asi máme nervíčky trochen obě dvě.....Tak já budu raděj myslet na ty tvoje-jo?
Jinak kde jsou ostatní beruny opravdu nevím......těhuliny se slunit nemají,tak nevím kde se courají 😝
Mája je v práci-ale asi má spoustu otravovatelů.....a vůbec,Maji,kde to na úřadě sídlíš? Co kdybych něco na Slovači potřebovala???? 😉
A kdepak máme naši Lenti???? Nějak se neozývá????
Tak holčičky,ještě pořád jsem si neumyla tu palici...tak jdu na to.......papapa

paneska
29. črc 2009

Hola, hola,

zatím mi z R nevolali, asi nestíhají, zkusím kolem 14 hodiny brnknout znova. Holenky na rodince radí, když se špiní nebo krvácí vysadit anopyrin, nasadit ascorutin, ale já si bez dr nic teda nelajznu....

Rady, výplach jsem udělala včera ráno, jak to zašpinilo těmi skoro černými drobnými hrudkami, tak to se teda vyplavilo toho dost, pak zavedla Crinone a dneska jsem už výplach nedělala, ráno to ještě žašpinilo, už míň a zatím je to takové nic, tak uvidíme, jestli se to samo zastaví, kdyžtak to vypláchnu ještě večer a mám dát ještě i Crinone, nebo ten až ráno???

Rady, já si myslím, že ty špinavé hrudky dělá právě opravdu ten anopyrin, ani ne tak Crinone, ten má asi dělat hrudky normoš, ale špinění bude z toho anopyrinu...., slyšela jsem i že by se kolem OPU měl vysadit, tak nevím, no dr, vědí co dělají....

paneska
29. črc 2009

...tož mi volal Fišer,

... jsem z toho úplný pako. Ascorutin si mám nasadit, když ho mám doma, ale mám vzít večer i ten anopyrin, protože je to malá dávka. Jsem se ptala, jestli se to nebude tlouct, tak prý nee a zítra se uvidí, ale vzhledem k tomu, že to není na vložky, jen špinění, si Fišer myslí, že se to přerušit nebude muset, že to vypadá, jen z vpichů po OPU, někdy se to rozjede až vstaneme z postele, za pár dní, ne hned, tak co tomu beruš říkáte ????
Rady, je normoš brát anopyrin a ascorutin? To jsou snad pravé opaky, ne ???

mimka29
29. črc 2009

paneska ty máš ale trápenie, ale toto už musí dobre skončiť. S tými hrudkami ti neporadím, lebo som to nikdy nemala, ja beriem vždy pred ET iba utrogestan a ten taký bordel nerobí. To špinenie bude ale určite ešte z OPU, veď ja som mala iba 4 foliky a špinila som asi dva dni. Neboj zlatko dobre to dopadne.

Raduš pomoc by si odo mňa potrebovala jedine keby si mala v BA nehnuteľnosti, lebo robím na katastri 😀

pavka aj my sme 4 sestry a ešte máme malého 16 ročného brata. Tak aj vy ste pekne veľká rodina, ale je to krása, že? Stále je čo oslavavovať 😀

lentilah
29. črc 2009

Ahojky babulenky moje,
už jsem to nemohla bez Vás vydržet 😀 ,tak se tu mrknu a pak zase letím 😉 ...do poradny.Sem se malinko odmlčela,páč jsem Vás nechtěla otravovat svýma nervama co bude a tak...no to jsem prostě já 😝 ..jelito.

Raduško-opico jedna 😉 😀 ,je jasný,že máš obavy a tak to má taky být..aspoň to všechno pěkně na plno prožíváš.I když je to zbytečný a princezna krásně pujde vidět a basta!

Lenuško-zlatino ani se Ti nedivím,že jsi z toho nervozní..každá to snáší jinak.Já jsem jen lehounce po zákroku špinila...doma nic a ven šly sem tam tmavé hrudky.Pak už jen klasika,světlé ovšem pak po nějakém čase se po ET ukázaly sem tam taky tak zabarvené hroudy 😉 ,to je prý to zahnízďování,měla jsem zvláštní dobrý pocit.. 😀 U Tebe to bude taky v pohodě,to,že Ti tak krásně mimísci bojují je NÁDHERNÝ!Fakt,jsem z toho unešená!

Pavlínko-beruško moje miminko je nádherný,jde tam moc krásně vidět!Už se těším na další fotečky 😉 ...

Jo berušky bříška máte vážně krásný,taková fotodokumentace je potřeba a mnoha holkám to pomuže být lehce v obrazu 🙂 .

Až přijedeme s manžou z poradny,tak sem mrskneme fotečky,snad nám to vyjde a pujdou pěkně vidět.

Lucinečko-už aby jsi byla doma.Tam jsi sice pod kontrolou,ale doma je doma.Ovšem pod tou podmínkou,že budeš v pořádku a to krčisko Ti dá pokoj.Ještě,že Ti miminko dělá radost.Moc na Tebe myslím.

Mimuško-teda už aby jsi byla na PN páč to musí být záběr.Sluníčko,hlavně si víkend pěkně užij,odreagovat je třeba a načerpat sil.Hlavně dobře pořiď na kontrole...už aby jsi byla těhulka s náma 😀

Samo,že i Monička...teda Moni,to mě mrzí.Ale tentokrát to výjde,musí!

Jinak včera a den před tím mi kousek pod puppikem v pravo pobolívalo dost bříško,moje švagřiňka mě uklidnila,že to měla taky(myslím),že je to normální jak se roztahuje svalstvo a tak...no pěkně to napsala a tak mě to i pěkně uklidnilo.Dneska super,ještě se poptám doky,ale myslím,že to bude ok.Jinak ET mi dělala Hromadová,ale kdyby to dělal Fischer,tak to určo dopadne stejně.Takže se Lenuš neboj 😉 .

Všechny moc moc zdravím,opatrujte se a navečer papa a pusinu