Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavka111
3. srp 2009

Luci no jasně,že patříš k nám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lentilah
3. srp 2009

Lucííííííí,co blázníš!To je jasný,že k nám pořád patříš!!!!

lentilah
3. srp 2009

Soni-tady je docela dobře,teda dopoledne byla docela kosa,ale pak se udělalo spíš dusno...Ale zase se zatáhlo,tak to vypadá dobře,chci říct,že už se dá dýchat 😖 .Každopádně se moc těším,až budeš v plném proudu dění 😉 ,mám z toho totiž velikou radost když se tak pěkně daří. 🙂

Pavlínko-máš nějké výtoky?Sem tam vodnate?No já měla v malé pánvy volnou tekutinu,no po poslední kontrole je to v pohodě,ale zjistila jsem,že při nervech se zas něco málo spustí(nervech jako zubař a nebo nechápající manža 😀 ).Jinak dneska mi teda moc není dobře,přiznám se,je to moje chyba páč jsem se zas naprala jak to čuně 😅 ..no joooo,to jsou ty neovladatelný chutě 😀

Mimuško už aby Ti to konečně vyšlo,jsem prostě otravná,vím 😅 .V pátek se budu těšit na nové info 😉

Kkoo-teda to je bezva,další nová tvářička,každopádně jsem oc ráda,že jsi tady s náma 🙂 .Já testovala 9-tý den a byla tam čárečka 😀 tedy obě 😀 ...nečekej ji ale nějak extra silnou,ale pro nedočkavce jako já to bylo prostě jak černý na bílým 😉 ..

Berušky bolí mě palice,jdu si lehnout a malovat zase na bříško srdíčka

pavka111
3. srp 2009

Leníku ty jsi číšlo......dokážeš to tady pěkně rozjet a je to moc prima.... 😀 😀 😀

Jo výtoky mám někdy bílejší hustší a nebo pruhledný vodňatý...nějak tak nevím jak to popsat....Tak si odpočni a maluj srdíčka na pupík miminkovi....to je pěkný 🙂 🙂 🙂

paneska
3. srp 2009

Hola, hola,

no holky, mě je taky dneska nějak divně, asi je to tou změnou počasí a tlakem. V podbříšku mám chvilkama takovej jako tlak, tak raději ležím,....

Ani, díky za vysvětliení a co to znamená, ty přídavná jména k blastocystám a morulkám, to je jaká morula kompaktní ???? A u druhého jsem měla BC, primář říkal, že je to ranná blastocysta....:o), ono ve finále je to fuk, hlavně, aby se aspoň jedno chytlo....

Soklíku, ty jsi ale trdýlko, jak se ti daří, je ti líp, co mimi, všechno v pořádku, určo jo 😉

ob.soklina
3. srp 2009

Tak přečteno, ale přiznám se že v tom mám takový maglajs, že sem ted budu muset zase chodit pravidelně, jinak se nechytám. 😒

Na začátek bych tu chtěla přivítat a pozdravit nové tváře a je super, že se to tu tak rozjíždí. Když si vzpomenu jak jsme si tu psaly jen s Mimuškou a Aninkou tak to bylo takové smutné. Hurá hurá !!!!

Holky psaly jste si tu o těch nevolnostech. Mě není dobře když jsem asi 2 hodiny bez jídla, tak mi začne být šoufl, ale zvacela jsem jen jednou a to ještě než jsem byla v nemocnici, ale myslím že mi to dělají ty hnusný prášky na játra. No ted taky jím - táč se švestkama. 😅 Pořád do sebe něco cpu. No a tak po přečtení vašich příspěvků by to mělo vypadat že to bude kluk jak buk, ale kdyby jste mě viděly, tak byste se nasmály. Jsem jak pubertačka, vypadám fakt šíleně vyrážku mám snad i na prdýlce 😀 tak asi budeme mít krásného kluka, který mi bere krásu. 🙂

Jo další informace, dneska jsem volala do Repromedy a mluvila jsem s Hromadovou, takže tam holky je. Jen říkala, že toho má tolik, že neví kam by dřív skočila. Bude mi psát totiž konečně ty poslední papíry, jsem to ale rychlovka 🙂 Taky jsem zvědavá jestli mi dají i ten prošlý drink a nebo se na mě vykašlou, po takové době.

Mimuška jsem mooooc ráda, za tvoje zprávičky, jen tak dál a tentokrát náplati ok????

Raduško veliká gratulaceeeee, hned jak to dopíšu jdu kukat na fotečku. Já jsem se sem taky snažila vložit tu naši, ale nějak mi to nešlo, no nejsem šikula.

Paneško tak ty už mám drobečky taky u sebe to je super. Jo a jestli si to dobře pamatuji, tak jsi dnes nebo včera psala o těch zbarvených hrudkách. Opravdu neměj strach, já jsem začala špinit v nemocnici a Dr. mi řekli, že pokud je ta krev tmavá tak to ničemu nevadí nesmí být růžová. Neboj neboj dobře to dopadne.

Pavluško a Lenuli - tak co vy těhule????? Pavli už je ti líp????

Jo zítra jdu na kontrolu na hematologii tak jsem zvědavá co mi řekne moje Dr. ta nemá ani tucha o tom že mám trombozu a že jsem byla ve špitále. Byla na dovolené a ve středu mám kontrolu na gyndě, nechali si mě už rovnou v bohunicích, takže můj gyndař ani nebude tušit, že jsem těhu 😒

No takže ted zase počkám na další příspěvky protože jsem ztracená v těch všech informací 😎

ob.soklina
3. srp 2009

Leni k těm výtokům, já je mám taky občas, je to úplně průhledná voda. takže bez slipovky se nikam ani nehnu ☹ občas si připadám jako bych se počůrala.

Paneško odpočívej, at je zakusování jednoduší 😉 Jinak jak se cítím??? Snažím se aby to bylo ok, jen pořád cítím ten levý vaječník, nechce se ani zmenšit a musím třeba přestat i čůrat jak to bolí, ale pro boj s drobkem to za to stojí. Jak na tom můj drobeček je uvidím zase ve středu, ale minulý týden jsme měli 2.66 cm od hlavičky k zadečku. takže už to je cvalda 😀

pavka111
3. srp 2009

No Luci tak to je už cvalda.... 🙂 🙂 No a co vím tak krásu bere holčička tak aby jsi neměla princeznu 😉 😉
No mě už je líp,já nevím holenky,ale mě vždycky pomůže kafé,já jsem je přestala pít,že mi nechutná,ale musela jsem je začít zase pít,aspoň jedno malý denně.Moje gyn.mi řekla,že vůbec nevadí,když si dám 1 denně.Ještě mi doporučila kolu,ale skrz cukrovku mi řekla,že to kafé bude lepší.No a mě to vždycky zabere,ne teda úplně,ale je mi po něm líp....
Luci určitě dostaneš prošlý nápoj 😀 😀 a normálně já jsem ten kufr dostala aji na gyndě je tam všechno úplně stejný,ale nápoj tam není a jsou tam místo toho nějaký žvýkací bombony tak si říkám dám si do nosu,no tak jsem to rozkousla,že budu žvýkat a uvnitř byl rybí tuk... 😀 😀 fuj jsem se málem pozvracela a bonbon jsem vyflusla to byla,ale chuť.No takže mám 2 dudlíky stejný,2 plýnky a už 2 krémy na strie a další vzorek krému na mimi.Takže už mám nějakou výbavičku,jo a spoustu časopisů... 😀 😀

lentilah
3. srp 2009

Anni (2),nevím ale holky mají pravdu,nejen že velice gratuluji k bojovníkům ale i s tím počtem zavedených embryjek...No oni se Tě zeptají,jstli jste si to pořádně promysleli a jestli chcete zavést tedy jedno nebo dvě..
Osobně doporučuji 2,to,že to vyjde je 47%,to že to budou dvojčátka nějakých necelých 30% a že po zavedení jednoho embr. je % 27 uspěšnost...No já se podle toho řídila a čekáme jedno krááásný mimi po zavedení dvou embryjek.Ale víš co,každý má na to jiný názor,třeba Ti to vážně vyjde,což bych přála každé 😉

Lucííí,jsem tak ráda,že jsi tady 😀 ....Už se těšíme na fotečky.Jj,to znám s tím jídlem,před spaním si musím něco skousnout,jinak nemám šanci zabrat..

Teda holky dneska je to fakt nějaký divný,zase se ve mě probudilo nějaký žravý zvíře a při tom je mi tááák šoufl..po kyselinovém víkendu(co jsem do sebe nacpala všeho chuť),jsem nabrala 2kg...šoufl je mi možná proto,že mi praská žaludek 😀 .Nepřejídám se dobrovolně,prostě kousem od toho,kousek zas od tamtoho...no jo,mám vánoce.

lentilah
3. srp 2009

Beruško Lucinko,já mezi nohama pořád něco tahám,páč bych si v mojich 28 letech zahrála dobrovolně buď na důchodce a nebo na prcka co se prostě počurává 😀 ..

paneska
3. srp 2009

Soklinko, tak to mě mrzí, že se ti vaječník nechce zmenčit, já už ho vůbec necítím, tak u tebe to chce asi delší časík...

Jinak, ne, ne, holčička bere na kráse Sokli, jestli máš vyrážku všude, tipuju holčičku, u kluka jsi hezoučká, jiná, vlasy drží, nehty se nelámou, pleť jak mimi, jsi většinou v pohodě, aspoň se to říká a u mě se to potvrdilo teda na 100% ....

Ty hrudky nemají v sobě žádnou krev, jsou prostě šedo-černé, tak snad je to jen dobré znamení a zase přejdou, jak se drobci zahnízdí...., dneska opravdu polehávám, vůbec nic nedělám, jen vám sem písnu a jdu zase hají....

tak hezkej večer, než půjdeme spinuškat, ještě mrknu

lentilah
3. srp 2009

Vogo Páji...teda ty se máš 😀

ob.soklina
3. srp 2009

Pavli musela jsem se smát po přečtení tvého příspěvku. Úplně si tě umím představit jak sis chtěla pochutnat na bonbonu a pak ta chut. No ještě že jsi to zvládla bez nějaké další reakce. Já bych asi vrhla 🙂 Tak kávu mám vyřešenou, nemám na ni ani chut, ale Colu si občas koupím. Taky mi to pomáhá. Né že bych ji pila každý den, ale myslím že zase tolik špatných věcí nejím tak proč si nedák colu.

Lenulko taky jsem ráda, že můžu za vámo konečně zase zajít a i ten krk je mnohme lepší, že to nezačne hned bolet.

Holky chci se Vás zeptat vy jste o nějaký ten týden dopředu. Nemáte občas takové divné píchání od kačky až do břicha??? Já se na to ptala Dr. a bylo mi řečeno že se zvětšuje děloha, ale u mě nějak divně - píchaním 🙂
Jo a taky mám ještě dotaz máte chut na sex??????

lentilah
3. srp 2009

Nooo,já prý babulenku čekám,páč pupenu mám požehnaně,prostě pučím jak na jaře 😀 Čelo hodně drobně obsypané no a hrudník...tam se toho taky dost najde!Nehty pevné a rychle rostou.Vlasy se často mastí...Děcká,ono je to bezva to tak krásně popisovat,co s váma to těhu dělá!Hlavně ať to dojde ááž do konce.No co budu každýmu povídat,vždyť to dá rozum.

ob.soklina
3. srp 2009

Paneško - tak do hezoučké mám hodně dalekooooooo 😀 připadám si horzně i marta mi říká no zlatíčko ty se nám trošku měníš - potvorák jeden. 😠 vlasy vypadávájí jsem zvědavá jesstli mi tam do porodu něco zůstane 😒 nehty teda zatím dobrý ale ta plet to je maso, ale zase nezvracím. No možná na druhou stranu mě bolí ten vaječník, tak to tělo si říká už ji trápím dost, tak nemusí zvracet. tak odpočívej a na kdy plánuješ test?????

lentilah
3. srp 2009

Chuť na sex?Velmi vtipné 😀 ...ne Lucinko nemám,abych pravdu řekla tak mě to překvapuje,ovšem když vidím někoho v akci,jako v telce,tak je to tady tak neuvěřitelně rychle,že se sama nestačím divit,ale jak to,myslím chutě,rychle přijdou tak i rychle odejdou.

lentilah
3. srp 2009

Mě často pobolívá podbříšek i záda jak při mrše...a to je prý taky příznak zvětšování dělohy.

pavka111
3. srp 2009

Luci to píchání mám taky někdy,kamoška mě říkala,přesně jak píšeš,že se zvětšuje děloha...No a chuť na sex???Tu já teda nemám,a manžovi to naštěstí vůbec nevadí,kdyžtak má ručičky a nebo se někdy slituju a dám mu pusinkovou... 😀 😀 😀 😀 Ale to málokdy......

Leni,že já se mám takový žvýkací bombony a dva kufry..... 😀 😀 😀

ob.soklina
3. srp 2009

Holky děkuji za poradnu 😀 no možná na druhou stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama. říkala jsem si jestli nejsem divná, že nemám ani maličkou chut. NO snad to přijde, i když manža je zlato, ale sama si říkám, že to je ještě dost dlouhá doba.
Tak já se dneska budu pomalu loučit, jdu do sprchy a půjdu kukat na zprávy a jak se znám tak pak usnu a ve 3 budu vzhůru. Snad ještě stihnu přivítat manžu ze služebky.
Přeji všem krásný večer a snad zítra bude maličké ochlazení. Nebo leknu v tom špitálu. A dobrou chut k večeři 🙂

pavka111
3. srp 2009

Taky půjdu holčičky do sprchy a hajínkat.Tak se mějte moc krásně a přeji krásné sníky 🙂 🙂 🙂 🙂

mimka29
3. srp 2009

Jak si nám tu tehulky pekne povídajú (inak už chytám od vás české slová 😀 ) Aspoň viem čo ma čaká. Baby a na sex nemám chuť ani ja, len sa nemám na čo vyhovoriť 😀 ale dnes tu spí moja segra, tak dnes mi to prejde

lentilah
3. srp 2009

Tak teď nás všechny Mimuška strčila do kapsy 😀 😀 😀 ...jsi číslo 😉 ...

Těhulky a co spánek?Prospíte celou noc?To já teda ani ranu,jdu tak 5 krát za noc na wecko,proto jsem pak přes den jak zdechlina..

Véču mám za sebou,vajeco na tvrdo,chlebíček a máslíčko a je mi fááááákt suprově.
Berušky Vám taky kráásnou dobrou noc.Papa

pavka111
3. srp 2009

No Leniku s tou nocí jsem na tom stejně.Asi taky tak 5 krát chodím čůrat a to je hrůza.Pak jsem taky přes den jak morová rana .....Tak dobrou holenky...

mimka29
3. srp 2009

Dobrú nocku 😉 Zajtra idem k lekárke, nech mi dá PN-ku, ale dnes mi nebrala telefón, tak dúfam, že nemá dovolenku. Prečo majú všetci lekári (čo ich teraz potrebujem) dovolenku, keď tehotniem.

Sladké sníčky a málo čúrania 🙂

raaad
3. srp 2009

ahojky berušky............
teda kecáte dokonale..musím se u toho čtení i usmívat 🙂 Manža se ptá?a co baby píšou????a já odpovídám-no kecají o svých chutích k sexu.....odpověď: no to je vrchol 😀
Holky...co se týká coca-coly: určitě napomáhá při nevolnostech: nejdřív bublinky navodí odbrknutí a pak úlevu a kofein uklidní rozbouřený žaludek....Takže ji posrkávám celý den- a studenou. Vždycky se mi trochu uleví 😲
Jinak holčičky berou krásu: vlasy - chuchvalce ven(ještěže jsem jich měla tolik),umaštěná upocená tvář a návaly jak v přechodu.....nabírání v oblasti stehen....no krása 🙂 Ale aspoň bude princezna krásná....no po tom všem,co ukradne mamině 🙂 Jenom to nadýmání(horem-dolem) je děsné ☹Zítra zkusím ten Espumisan-třeba se to zlepší.... Probiotika jím dlouhodobě-bez nich bych si asi uvázala šňurku na nohu a vznášela se pak nad městem 😀
Takže Pany...hrudky byly taky takové...a taky v takovou dobu.
Co se týká mizejícího dvojčete: pokud nezakrvácí,opravdu se vstřebá bez jakéhokoliv příznaku....
Máji...a 8.8.držíme palečky (myslím,že ten den jde na kontrolu i Monika)

takže všem nově příchozím přeju hodně štěstíčka................
a LUCINA dostane na zadek tím svým prohlášením 😖 Snad je samozřejmé,že sem patříš......!!!!!!

ahojky a přeju krásnou klidnou noc.......všem 🙂

zandanem
3. srp 2009

ahojky slunička.... lucinko ty asi dostaneš na holou... co to plácáš??? 🙂 ty sem patříš...ja su moc rada že už seš doma... a že už budes pisati...a debatit.... 🙂
lenulko.. ty seš važně cislo.... takovy smyšek.... čist si tvoje slova , to je zaruka usmevu na tvari... vyzařuje z tebe uplná pohoda...moc rada si te ctu...
maji.... držim i dal palečky... tesim se na dalsi tehulinku... se slovenskem su trochu spojena, jezdim docela casto do brodskeho a holice ke znamim.... to jsou takove ty pojebane krizovatky... napul cesi.... ale ja je miluju.. moje mamka ze slovenska a moji braskove ze slovenska... jezdim tam jako dom k rodicum... /ktere tady nemam/
panesko... ty kroje, to je velky konicek, ale už je toho moc a přerůstá to...tak s tim letos koncim... doufam... pokud me zase nekdo nepřemluvi....jinak se tomu intenzivne venuju asi 7 let... a leni opatruj se... at se pak ve tvem albicku můžeme kochat dvěma //
radusko... teda nevolnosti... tak pokud by ses necitila tak ja za tebou dojdu nekdy jindy... až ti bude lip....
kkoo.. vitam te..... bude nas vic a nebudeme se bat vlka nic...🙂
jinak berusky.... přeji krásnou dobrou noc a sladké snicky...ja to zas dneska protahla...ale su fakt mrtva...
☹ dam sklenicku sampika s jahodama - jeste mi rostou - a jdu hajat...
pusu všem, těhu i netěhu, mimiskum pres pupik... papa

soniela
4. srp 2009

Dobré ráno maminky a budoucí maminky 😉
tak už se konečně ochladilo i tady. Je pod mrakem a pofukuje. To je paráda. Včera ještě bylo na chcípnutí ☹

Lenti, já už se taky těším, až budu zase v plném dění. I když se mi v noci na dnešek zdál sen, že to zase nevyšlo a já i ze spaní brečela a brečela ☹ tak doufám, že to není nějaké špatné znamení.

paneska
4. srp 2009

Ahojky ženy 😉 ,

no, holenky, Rad, Soklinka, Leník - jste jasné, budete mít princezny a u Pavky je to ještě 50 na 50, ale jesti ti těhu sluší, tak to bude camprdla, Ani, ty jsi na tom jak, máš "beďáry" 😀 nebo hezkou pleť, ať si tipnem i u tebe 😉

Sex - holky, co to je 😀

Soníku, já mám taky takové sny, člověk už z toho opravdu blbne, zvlášť, když má za sebou neúspěch, mám pocity i pozitivní i negativní a strach, ale naděje umírá poslední....

Holenky, já vůbec nevím, kdy budu testovat, teoreticky bych to mohla prubnout už v pondělí. Já vím, že to neovlivním, buď budou // nebo neboudou a vzhledem k tomu, že dokud ascorutin budu brát, by MS přijít neměla, tak asi testnu dřív než ve čtvrtek - to je 14 den, pěkné datum 13.8. 😕 Ascorutin jsem brala před laparkou, aby MS nedošla a pak ještě celej měsíc po ní, aby se bříško zahojilo, pak mi ho dr. teprve vysadil, proto si myslím, že ani teď v případě netěhu MS nedojde, dokud ho nevysadím. No uvidím, jak na tom psychicky v ponděli budu, v pondělí bude 10-tý den :o)

Babulky, to je super ochlazení, že, parádička po těch šílených pařácích. Volala mi marulenka, že by dneska s taťkou dojeli, potřebují jít zítra na nákupy, tak se u nás vyspí, aspoň trochu pokecáme, bude změna 😉 , jen si nebudu moct dát panáčka, neva , udělám si koktejl ....

paneska
4. srp 2009

...holky, já ale kecám v pondělí to bude 11 den po ET :o), už prostě blbnu.... 😨

annina
4. srp 2009

Ahoj maminy 😉 Takže Panesko,pleť bezproblémová,rozhodně se mastím míň než před těhu,vlasy i nehty rostou jako z vody,pěkné a pevné 😎 nepadají! Ale na začátku těhu padaly taky! Mám nahoře 1kg a protože jsem silná,tak to ještě není moc poznat(oblečená),že nosím mimi. Ráno nic a večer vypadám spíš jako přejezená 😀 Dole jsem plochá,ale mám nafouklý žaludek 😝 a trochu mi vyrostly prsa,mám malý takže super 😀 Jinak já jsem nebyla "škaredá" ani u jednoho děcka,u kluka mi říkali,že mi to sluší,i když sem přibrala 15 kg a na výšku 158cm váha 92kg! V porodnici mně seřvali 😔 a u holky sme to nejdříve tajili,že čekáme i u doktora sem byla poprvé asi v 16tt a v sedmém měsíci už nám to zase bylo blbé říct 😀 (no nasrali sme pár známých 🤐 ) ale zpětně podle fotek musím říct,že jsem vypadala "jinak"! Ne škaredá,jen změněná! Ale až na konci. Při holce jsem nejdříve 6kg zhubla-blitím, pak nabrala zpátky +2kg do konce těhu,ale rodila sem dřív! Teď vypadám pořád stejně a ještě mi říkají,že jsem zhubla 😅
Já spíš věřím,že se to pozná podle bříška. Při klukovi víc špičaté a dopředu a u holek přibírají více boky a bříško kulaté. Já to tak fakt měla a dost holčin okolo,ale opět...vyjímka potrvzuje pravidlo 😎 Takže prosím, prosím hlavně zdravé miminko 😵 pro nás všechny!!!