Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

artus
21. led 2010

to by mne taky zajímalo, prosím.... 🙂

artus
21. led 2010

a nevíte někdo něco o femigrad od fir. hemann
jsou to taky bylinky a prý výborné

kaculka46
21. led 2010

Tak to vám bohužel neporadím tenhle problém jsem neměla.

venika86
21. led 2010

artus - už jsem to shlídla na netu, mohlo by to být dobré, četla jsem, že je to na zlepšení sperma a že přispívá k otěhotnění. Ale ovulaci to asi nevyvolá 😒

artus
21. led 2010

tak to nevím co by mohlo být dobré...... ☹
a jak se dá poznat ovulace, krom testu a teploty, jako jak ji mám jinak zjistit sama doma, jde to?

venika86
21. led 2010

To si myslím, že nezjistíš jinak. Může tě třeba trošku pobolívat bříško, ale spolíhat se na to je asi hloupost

zandanem
21. led 2010

veniko.. to maš pravdu.. krom teploty a testu to prostě nezjistiš.. i když ja to měla tak že když jsem ovulovala tak mě bolelo břicho jako při menzes, takže ja věděla že mám ovulaci... a musela jsem si davat panáka abych se uvolnila a aby byl sex... 😀 nebylo to vždy, to važně ne, ale docela často ano.. 😀 a určitě se na to nedá spoléhat.. bříško může bolet i z jiného důvodu...

pavcahola
21. led 2010

Ahoj holky jsem ráda že se to tu zase rozjelo,dalo mi to než jsem si to všechno přečetla uf .

artus
22. led 2010

krásné ráno vsem 😀

venika86
22. led 2010

Zdravím, tak už tu máme pátek. HURÁ!!

artus
22. led 2010

jo jo, zitra musím rano jště líčit nevestu, ale taky se těím na odpočinek. 🙂

mimka29
22. led 2010

Ahojte,
babulky mne sa zdá, že keď mám ovulku tak to poznám, bolia ma vtedy vaječníky, mám prisvitný výtok a mávam ju skoro stále v tých istých DC. A ako ju vlastne pozná lekár. Lebo keď som bola naposledy na kontrole, tak lekár komentoval moje vyšetrenie a povedal: "vidím, že tu je žlté teliesko, ale to môže byť ešte aj z minulého cyklu." A tomu som teda vôbec nepochopila.
Ja si myslím, že žlté teliesko vzniká práve po ovulácií, keď praskne folik, uvolní sa vajíčko a z toho obalu čo ostane z foliku sa vytvorí žlté teliesko, ale neviem či je to tak.

zandanem
22. led 2010

ahojky...
maji mě vždy dr. řekl.. mame tu foliky.. a tento dnes praskne... tak bude styk.. 😀 jinak teda fakt nevím.. vůbec tomu nerozumím...
hezký den.. 🙂

artus
22. led 2010

no já práve na sobe nic moc zvlástního hepozoruju, testy jsem si jednou koupila, ale asi jsem je dělala blbe a BT jsem meřila a dokt.rilaka, že je vse v pořádku....já se totiž nerada moc pozoruju

a ta pruchodnost vejcovodu se zjistuje jak?

artus
22. led 2010

no nic, pořídím si zrcátko a lampičku a budu hlídat folíky 😀

venika86
22. led 2010

artus - 😀 😀 😀

mimka29
22. led 2010

artus ja si myslím, že keby vajcovody nepriechodné, že by to videli na ultrazvuku.

Ja som chcela teraz, keď snažilkujeme prirodzene poprosiť moju gyndu, či by ma mohla každý mesiac pozerať, aby sme mali plánovaný sex, ale neviem 😒 Keď dostanem teraz mrchu, tak sa k nej objednám na kontrolu a skúsim sa s ňou na niečom dohodnúť.

artus
22. led 2010

to je dobrý nápad 🙂

artus
22. led 2010

zrovna jsem tu měla jednu paní dokt. a tak jsem se ptala natu pruchodnost....prý se do dělavá pomocí kontrastní tekutiny......to mě nikdy nikdo nedělal

mimka29
22. led 2010

artus ani mne to nikdy nerobili, ale nemalo by to byť hneď jedno z prvých vyšetrení pri liečení neplodnosti?

artus
22. led 2010

mimka to si taky myslím, ale hlavně to snad může udelat i gyn. nebo se pletu 😒

artus
22. led 2010

milé dámy, jsem v šoku.......... 😠
zadejte si do vyhledávače vyšetření vejcovodu a budete koukat......

mimka29
22. led 2010

Teraz nemám čas, lebo musím v robote makať, všetci chcú všetko v piatok 😠 ale doma si to pozriem.

Zaťiaľ pa

minka051
22. led 2010

Ahojte tak vás zdravím. ešte som v práci ale posledný deň od pondelka PN musím si oddýchnuť lebo zu by som to nezvládla psychicky.

venika86
22. led 2010

tak jsem si koupila ten kontryhel a už pocucávám. Smím ho pak pít i po KETu??

mimka29
22. led 2010

venika po KETu ho už nepi. Treba ho piť iba prvých 14 dní cyklu. Na internete sú na to rozchodné názory, ale viac sa píše o tom, že by sa v tehotenstve nemal piť a po KETe už budeš tehuľka 😉

pavcahola
22. led 2010

Ahoj holky zdravím tak jak se dnes máte? 😉

mimka29
22. led 2010

Tak som si na internete naštudovala vyšetrenie priechodnosti vajcovodov ako písala artus a som v šoku. Píšu že 30 až 50% neplodností je zapríčenená práve nepriechodnými vajcovodmi, ale že napriek tomu sa toto vyšetrenie robí ako jedno z posledných. Tak to nechápem 😕 Neviem či by nebolo pre nás jednoduchšie dať si najprv prefúknuť vajcovody a skúsiť to ešte nejaký čas potom prirodzene, ako hneď ísť na IVF. U mňa je to už jedno, lebo mňa už lekári odpísali, že mi vaječníky pravdepobne neprodukujú vajíčka, ale myslím že u mnohých by stálo za to skúsiť to.

pavcahola
22. led 2010

Ahoj minka a ty pudeš na IVF?

mimka29
22. led 2010

pavcahola ja už som bola 4x na IVF a teraz si dávame pauzu, kým našetríme na ďalšie.