Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

artus
27. led 2010

mám tu potvoru na vaječníku, taky to tak jaksi píchá a hlavně . dok.řekla, že tam tekutinu nevidí , že je možné, že je to ta endomet.,tak uvidíme při kontrole. hlavně mě to bolí ale při milování a to mě hodně štve.

mimka29
27. led 2010

artus a ty ides na kontrolu do Repromedy?

minka051
27. led 2010

artus tak nechcem aby to bola práve tá cysta ale to tak asi vyzerá. Treba to dať rýchlo do poriadku. Sestre ked to zistili tak už aj bola objednaná na operáciu. Lebo jej povedali že keby praskla tak vykrváca do brucha a to by mohla aj zomrieť. len sa pre boha neplaš u teba to nemusí byť také vážne.

artus
27. led 2010

mimka ano jdu do Repro., moje dokt. mi řekla, že momentávní veškeré problémy mám teď řešit tam.

minka - ty bláho, no tak to by byl mazec.........fuuuuuj 😖
raději bych snad šla pod kudlu

venika86
28. led 2010

Ahoj holčiny, tak jsem včera byla v Caru a 2.2.2010 v 10 hodin mám naplánovaný KET. Sliznice je 8mm, asi nic moc, ale snad to stačí. Mluvila jsem s paní doktrokou o tom Kontryhelu a prej si myslí, že to sice ničemu neuškodí, ale ani nepomůže. Pro můj dobrý pocit ho můžu pít do dne transféru. Tak když už jsem v tom, asi ho dopiju. Jinak jsem se viděla s Inach, možná půjdeme ve stejný den na KET. To by bylo super 😀

zazy
28. led 2010

Tak to Vám budu děvčata držet pěstičky at se vše zadaří,já se příští týden dozvím,kdy půjdu na odběr vajíček.Už abych to měla za sebou.

venika86
28. led 2010

zazy - a to je tvůj první pokus??

inach
28. led 2010

Ahoj holky tak vidím,že na tu zácpu netrpím sama.

Venika mě doktor říkal že 8mm je dobrý,ale jak jsem ti říkala včera jsem měla jen 7 a tak tam pojedu v SO a pak dám vědět,chtěla bych jít s tebou už toho druhýho.Nechtěla jsem se tě ptát kolik máš let,myslela jsem že když tě uvidím tak to poznám,ale absoulutně mě nenapadá kolik.

zazy
28. led 2010

Ano Veniko je to můj první pokus takže absolutně nevím, co mě čeká.Jen co mě řekla doky,a děvčata a co jsem si přečetla na internetu.Tak uvidíme.Zítra jedu do Brna tak uvidíme,jestli se mi tam něco už urodilo.

venika86
29. led 2010

Inach - je mi 23 🙂 Já to u tebe taky nedokázala poznat. Určitě doroste a půjdeme spolu. Pak se nám to bude líp prožívat. Budeme se podporovat 😉
Zazy - chápu, tak nevědomost je hrozná. Já nejhůř prožívala OPU, strašně mě to bolelo, ale ostatní ženský na pokoji vypadaly docela v pohodě. Je to asi hodně individuální. Tak držím pěstičky, ať je jich tam co nejvíc 😉

minka051
29. led 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
Tak hlásim dvaja bojovničkovia v brušku a jeden mrazáčik 🙂 Tak už nech len pekne rastú 🙂
Inak všera sme mali hroznú cestu, cestovali sme 9 hodín. Ked sme prišli domov tak som bola taká šťastná ale aj poriadne unavená 🙂 No ved teraz už len oddychujem 🙂

venika86
29. led 2010

minka - takže už jsi po ET??

zandanem
29. led 2010

ahojky..
minka.. to je krásné....úplně mi vyhrkly slzy, tak ted pěkně odpočívaj, nechej se všema hýčkat a pohlad za mě brůško...držím palce... cesta byla asi dílo, ja raději včera ani nejela do práce a to mám jen 20 km..
přeji hezký den všem... 🙂

minka051
29. led 2010

dakujem holky 🙂
Budem odpočívať kolko sa dá. Do práce nejdem asi až 4.2 musím. Ale budem stále aj tak na PN kolko sa bude dať a podal toho ako sa budem cítiť. 🙂

venika86
29. led 2010

minka- Určitě odpočívej, třeba už se mimi zavrtává 😵 Musíš dát vědět, jak se cítíš a tak ... 😉

minka051
29. led 2010

neboj dám vedieť každý deň ako mi je. Dnes necítim nič je mi dobre len som trochu unavená ale to robí Utrogestan. Ked si ho dám tak po hodine spím. 🙂

inach
29. led 2010

Minka-drž se a miminka at se drží tebe.

venika mě bylo v prosinci už 29,strašně to letí a nahání mi to strach,proto už musím spěchat na těhotenství.Bereš už utroš?

venika86
29. led 2010

Zatím ne. Mám ho napsaný až od soboty 3x 2 tablety denně zavádět. Teď jsem si ještě koupila nějaký vitamínky a kys. listovou, protože mi dochází.

inach
29. led 2010

Mě ho taky dají až v sobotu jestli bude ta sliznice narostlá.Tolik tablet zavádět no to bude teda něco 😲 .A ústně ti ho nedali?

venika86
29. led 2010

ne, paní doktorka mi napsala zavádět. Je to o něco lepší, protože já po Utrogestanu byla vždycky strašně ospalá a motala s mi hlava. Takhle to trošku ty nežádoucí příznaky tlumí. Já jdu právě ještě v pondělí do práce, tak to bude asi docela sranda s tím tady zápasit na wc 😀

inach
29. led 2010

A tys brala utroš i předtím po IVF?Já měla Crinone gel.

venika86
29. led 2010

já brala utroš aby dostala vůbec menzes. Bez něho ani rána. Brala jsem ještě Duphaston.
Po IVF jsem brala taky Crinone, ten mi ještě zbyl. Mám jedno celé balení a půlku dalšího. Ani nevím, co s tím mám dělat.

inach
29. led 2010

Já mám taky ještě půl krabičky,zatím si ho nechám dokud se to nepodaří,přece ho nebudu potom kupovat znovu.

venika86
29. led 2010

To je fakt, ale snad už to nebude potřeba 😵

inach
29. led 2010

Taky bych byla radši a dala bych ten zbytek nějaké další snažilce.

ob.soklina
29. led 2010

ahojte holky,

jsem ráda, že se to tu zase tak rozjela 🙂

Minka moc držím pěstičky a opravdu odpočívat a hlavně hodně pít.

U mě to vypadá tak, že cca za 10-12 dnů by mě měli přijmout do porodnice a měl by se dostat na svět další Repromedáček. 🙂

Ještě sem na Vás určitě kuknu, moc držím pěstičky at se daří.

venika86
29. led 2010

soklina - tak to je paráda 🙂
Aspoň je vidět, že to jde. Budu moc držet palce, aby vše šlo hladce. Pak nám musíš hodit aslespoň fotečku mrňuse 😵

minka051
29. led 2010

venika ahoj ja spm po Utrogestane aj ked ho vkladám. Tiež ho mám 3x2 tab.

ob.soklinka tak to už máš za pár tak sa drž a vieč čo budeš mať?

zazy
29. led 2010

ahojky děvčata,tak nějaké už tam byly vidět,ale zatím stále stimuluji tend už dvě injekce.V úterý jedu na kontrolu tak snad už jich tam bude více a zase se posunu o kousek dál.Držím všem pěstičky,ted tedy hlavně ob.soklinka.

inach
30. led 2010

Ahojte holky hlásím,že u doky to dopadlo dobře,sliznici mám 10mm a v úterý jdu na KET.
Tak Venika jdeme spolu!!! 🙂 😉 😎