Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

majina89
2. únor 2015

@aidule to je úžasné, za 2 dny jdeme na první konzultaci, tak jsi mi vlila naději do žil 😉

akashka
3. únor 2015

@lucinecka28 ahoj, my byli taky u Hromadové a spokojenost. Byla vždy milá a vše vysvětlila 😉 první spermio proběhlo v únoru a v červnu už jsem měla pozitivní test 😉

akashka
3. únor 2015

@lucinecka28 @majina89 držím pěsti 😉

majina89
3. únor 2015

@akashka No teda - taková rychlost??? Už aby to bylo 😀 Děkuji moc.

akashka
3. únor 2015

@majina89 vidíš a mě to připadalo jako věčnost a to se furt něco zdržovalo.. původně mělo být ivf v březnu a nakonec bylo v dubnu a transfer až v květnu 🙂 ale furt se něco dělo aspoň 😀 a o víkendu bude Elence už rok 🙂

majina89
3. únor 2015

@akashka To je nádhera, moc gratuluji! Snad budeme mít taky takový hezký výsledek 😀
Zítra jdu do Repromedy (pobočka v Šumperku) a jsem fakt zvědavá, jaký bude jejich přístup 🙂

evickav
4. únor 2015

@aidule gratulujeme k malinkej Sofinke 🙂
20.1. to bol rok, co sme si prvy krat doniesli domov nasu Vikinku a to z Repromedy u maminky v brusku 🙂
A za dva dni uz bude mat 4 mesiaciky,,, rastu nam tie nase deticky zavratnou rychlostou 😵

evickav
4. únor 2015

@lucinecka28 u nas u dr. Hromadove 2x pozitivna skusenost 😵 syn v 2012 a dcera v 2014 😵 😵 😵

aidule
5. únor 2015

@lucinecka28 Zdravím! Taktéž my jsme byli s dr.Hromadovou i celým týmem Repromedy maximálně spokojeni a s nejkrásnějším výsledkem 🙂 , dnes už 3,5 letou dcerkou Natálkou. Jsou profíci, lidský přístup a vnímavost ke klientům byla naprosto samozřejmá. Tak hodně zdaru a energie!!! 😉

aidule
5. únor 2015

@majina89 To jsem moc ráda, vím, jak je to důležité 😉 . Držím palečky!!! 🙂

lucinecka28
5. únor 2015

Holky Děkuji za podporu tak snad se nam to podaří. .. mozna nas ceka zrovna IVF uvidime .

lucinecka28
5. únor 2015

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste nekterá pila kontryhel ?

alcaalca32
5. únor 2015

@lucinecka28 ahoj..já jsem ho pila zhruba půl roku.Přítel absolvoval spermiogram a když jsem si šla pro výsledek absolutne špatného spermiogramu byla jsem v 8 týdnu.. držím palce 😉

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mischako
10. bře 2015

Ahoj... chtela bych me i manzela objednat na nejake vstupni vysetreni do Repromedy v Brne... Potrebuji nejakou zadanku z gynekologie?? Nebo muzem "jen tak"?? A jeste jsem se chtela zeptat, kolik jste platili za ty zakladni vstupni vysetreni... a jeste 😀😀 je v Brne c Repromede i normalni gynda?? Dekuji mic

adrusenkaaa
11. bře 2015

holky kolik jste platily v repromede za ivf?

aidule
17. bře 2015

@mischako Zdravím! Stačilo se obhjednat telefonicky, šlo to většinou rychle, čekací doby minimální. Žádanka z gyndy, myslím, nebyla zapotřebí. A za ta zákl.vyš.jsme neplatili nic. Tak hodně štěstí a dobré pořízení 🙂 . Věřím, že budete spokojeni, jako spousta párů před váma 😉 .

aidule
17. bře 2015

@adrusenkaaa To je dost individuální,záleží na tom, jak velkou dávku hormonů je zapotřebí si aplikovat a jak poté reagují vaječníky, atd. My jsme měli max.dávku hormonů, platili jsme něco kolem 30 tis. Ale to je, plus-minus, standard všude 😉 .

adrusenkaaa
17. bře 2015

@aidule kolem 30. tiscí je pro mě ideální, jen se bojím at to není kolem 50 až 60 tiscí, jak psaly některé ženské v Repromedě. A jak ti dopadlo ivf?

aidule
17. bře 2015

Samotné ivf sice nedopadlo, ale ty maximální dávky hormonů mi nakoply cyklus a pak se zadařilo spont.....Naty bude mít v létě už 4 roky a je to naše sluníčko 🙂 ! Tak hodně štěstí a těma individ.informacema se nesmí člověk nechat rozhodit. Je důležité si o tom promluvit s lékařkou, říct, jaké jsou Vaše finanční možnosti apod., pak se vybere, co je pro Vás vhodné a budete vědět, na čem jste. Takhle dopředu jsou to jen hrubé odhady 😉 !

adrusenkaaa
17. bře 2015

@aidule tak to je super, že ti se ti povedlo přirozeně. Jo jo už aby to bylo za námi. Děkuji za informace a přeji štěstíčko. 🙂

aidule
7. kvě 2015

@adrusenkaaa Zdravím! Tak jak to u vás vypadá? 😉

adrusenkaaa
9. kvě 2015

@aidule Ahoj bohužel nám to nevyšlo, vzali mi 10 vajíček z toho bylo 7 dobrých, 5 se oplodnilo. A přežilo jenom jedno dobré, ale to se neuchytilo. ☹ obrečela jsem to, a už jsem v pohodě.

aidule
9. kvě 2015

@adrusenkaaa To mě mrzí, ale znám to z vlastní zkušenosti! Poprvé to vyjde jen někomu ☹ .Důležité je to překonat a s důvěrou jít dál, třeba to zkusit ještě jednou ....co člověk ví 😉 ? Budete to zkoušet dál? Přeji hodně lásky a vnitřní síly a taky kupu štěstíčka 🙂 !!!

adrusenkaaa
9. kvě 2015

@aidule jé moc děkuji, jsi hodná. Už je mi dobře, smířila jsem se s tím. Tedka to zkoušíme přirozeně, mám sotva ovulaci 🙂 a uvidíme kdy půjdeme na další pokus, možná ještě tento rok, maxímálně v lednu. Chceme jet v létě na dovolenou, a nechci na to moc spěchat, at si tělo odpočine.

aidule
10. kvě 2015

@adrusenkaaa Jo, jo, odpočinek je třeba. Taky jsme si dávali chvíli pauzu, ale "přirozeně jsme využili" toho, že tělo bylo nadopováno hormony z IVF a.....zázrak se stal a zadařilo se 😀 😉 !!! Tak ať to vyjde i vám...tfuj, tfuj, tfuj 🙂 !

adrusenkaaa
10. kvě 2015

@aidule opravdu ti děkuji. odpočineka je jenom od hormonů, od snažení ani náhodou. Snažíme se co to dá.Já věřím, že to výjde. 🙂 🙂 Posilám ti za pěkné slova štěstičko a hodně lásky. 😉

nelatorka
26. kvě 2015

Ahoj holky tak se hlásím po delší době. Naše princezna už je na cestě je zdravá a krásná 🙂 Jsme moc šťastní. Narodila se plánovaným císařským řezem s mírami 4040g a 54 cm 😀 ještě před termínem porodu.
Moc všem držím palce to úsílí stojí za to...je to zázrak.
Přidávám i foto Adélky 🙂

nelatorka
26. kvě 2015

Nevím proč, ale nejde mi to vložit tak koukněte na můj blog je tam fotečka už přidaná 🙂