Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mamba555
20. únor 2012

@valkat nádherné detičky gratulujem

katarinnak
20. únor 2012

@maja89 Ahoj, tak co volala si? Ja idem na kontrolu v stredu. Hlavne kvoli nafuknutemu bruchu...neviem ci sa mi nespustil ohss.

maja89
20. únor 2012

@katarinnak Ahojky, já jsem dnes byla u své Dr.a ta mi dala ofiko žádanku na krev, tak jsem hned ráno byla na odběru, a už mam i výsledky. V sobotu jsem hcg měla 68, dnes 125...snad to je ok??? Mam jí po obědě zavolat, tak uvidím co mi řekne. Mě břicho taky sem tam pobolívá, jako před menstruací, snad to nic nebude. Budu na tebe myslet, dej pak hned vedet, věřím že to bude ok!!!

maja89
20. únor 2012

Ahojky holky,
chci se zeptat, v sobotu tj. 18.2 jsem měla hladinu HCG 68, dnes 125...je to ok? Někde jsem četla, že by se hladina měla zvyšovat ob den až 2x hodnota...? Jak jste na tom byli Vy? Dnes jsem 10 den po transféru...Předem děkuji za odpovědi 🙂

versuska
20. únor 2012

Ahoj holky, dnes 6.den po ET mam na testu slabsi druhou carku, takze snad je to na dobre ceste. Dalsi si udelam ve stredu a to by to melo byt uz zrejme. Tak mi drzte palce at mi sili a muzu Vam hlasit dalnici 🙂

maja89
20. únor 2012

@versuska Držím pěstičky a věřím, že se plné // dočkáš 😎

bublenudle
20. únor 2012

@valkat Děkuji Katy,snad se taky dočkám.... 😉

katarinnak
20. únor 2012

@maja89 To mas pekne 🙂..ja idem dnes na krv ku svojmu Dr. Brucho mam strasne nafuknute a je mi na prasknutie 🙂

maja89
20. únor 2012

@katarinnak Tak jsem mluvila se svou Dr.a pry to stouplo jak ma...i kdyz me se to moc nezda..uvidime. Objednala me na 12.3 na UZ...a mezi tim zadna kontrola krve..?
A budeš mít ty výsledky ještě dnes? Držím pěsti ať to je s tím OHSS planý poplach 😉

katarinnak
20. únor 2012

@maja89 A do Repromedy pojdes kedy?

zazy
20. únor 2012

ahojjky holky
všem skroro těhulkám potichoučku gratuluji.
Valkat:Budete mít dvojnásobně plínek, dvojnásobně dupaček a botiček, dvojnásobně starostí. Ale dostanete dvojnásobek úsměvů, dvojnásobek sladkých pusinek a minimálně dvojnásobek šťastných chvil.
Blahopřejeme s Verunkou k narození dvojčátek a přejeme Tobě i jim hodně zdraví a štěstí. Ať prožijí krásný život a vy z nich máte velikou radost.

maja89
20. únor 2012

@katarinnak Tam jsem ještě ani nevolala, nejspíš tam brnknu zítra..? Uvidíme, ale ja si myslím, že tam snad na kontrolu nemusim, nebo alespoň moje Dr.nic neříkala, jen o tom UZ...

inach
21. únor 2012

Ahoj holky tak vidím,že se vám to docela daří.Já byla na ET 11.2. ale už od včerejška krvácím,takže druhý miminko už asi nebude.
Zazy vidím,že tobě to nakonec taky dobře dopadlo a už máš holčičku.Podařilo se ti to až na ten KET?

inach
21. únor 2012

Bublenudle kolik tě prosím tě stojí 1 IVF když už to nehradí pojištovna?Máme ještě zamražený ale po tomto dalším neůspěchu tomu dávám čímdál menší šanci. ☹

maja89
21. únor 2012

@inach Ahojky, a nepotkaly jsme se v Repromedě? 🙂 Byli jsme tam kolem půl 11...

mitote
21. únor 2012

ahoj holky, chodils jste nebo chodite nekdo do repromedy na mojzisovku? Byla me tam dnes gynekolozkou doporucena

aidule
21. únor 2012

@mitote Zdravím, kolegyně z práce, když se pokoušeli o mimi, tak k nim chodila a byla moc spokojená a nakonec, snad i díky uvolnění po cvičení, se jim i mimi zadařilo a teď mají už téměř 2 měsíční Anetku 😉 🙂 . Zkus tam zavolat a objednat se a hlavně hodně štěstí 🙂 🙂 !!!

mitote
21. únor 2012

@aidule diky moc 🙂

inach
21. únor 2012

maja je to možný já tam byla od 9.30 asi až do 11.30.Byla jsem tam s mamželem a s naším synem.Ty jsi byla taky na ET?

marci
21. únor 2012

@mitote já Mojžíšovou cvičila, ale ne v Repromedě. Tam, pokud se nepletu, se cvičí skupinově a nedělají se tam mobilizace páteře a kostrče, což je nutné. Pokud to se cvičením myslíš vážně určitě si radši najdi terapeutku, která se ti bude věnovat individuálně.

terka82
21. únor 2012

@marci moc držím palce, ať se alespoň jeden brouček chytne a nepustí. Jak jsem tu možná psala, v létě po KETu jsem odjela na týden na služebku do Polska a vrátila jsem se už jako těhule. Já si myslím, že když se má to těhu udržet, tak se udrží. Hele co dělaj normálně ženský v přirozeným cyklu a jsou těhule. Takže neházej flintu do žita.🙂

@valkat jsou nádherní, zlatíčka. Vůbec nevypadají jako čerstvě narozená miminka.

@maja89
@katarinnak
@versuska holky moc vám držim palce, ať vše probíhá tak, jak má.😵

@inach mrzí mě, že to nevyšlo. Drž se.

maja89
21. únor 2012

@inach Blondýnka? Myslím že jsme se tam potkaly i když jsem byla na odběru 🙂

mitote
21. únor 2012

@marci a muzes me nekoho doporucit?

marci
21. únor 2012

@terka82 díky moc. Já to tak taky vidím a mám i zkušenost z prvního těhotenství - udrželo se i přes to, že jsem absolvovala aerobic maraton, dovolenou na běžkách, několik návštěv saunového světa v termálech a prohýřenou noc ve vinném sklípku (vše během během týdne - vůbec jsem netušila, že jsem těotná). Takže flintu do žita neházím..... Koukám, že ty už víš i pohlaví miminek -moc gratuluji!!
@mitote nejdříve jsem chodívala na nemocnice u sv. anny na rehabilitační oddělení (ani jsem ten cyklus nedokončila a otěhotněla jsem). Teď jsem absolvovala celej cyklus ve Slavkově u Brna v Lázeňském domě. Zatím neotěhotněla. Ale u nás není problém bohužel u mně.

mitote
21. únor 2012

@marci aha... a to v lazenskem dome ses sama objednala? vzdy to trva ty dva mesice?

marci
21. únor 2012

@mitote chtějí žádanku od gynekologa (příp. aspoň obvoďáka), trvalo to dýl, byla jsem myslím na 6 mobilizacích (každý měsíc jedna).

mitote
21. únor 2012

@marci aha...uvidime no, nekde v laznich by to spatne nebylo, ale asi skoncime v brne

marci
21. únor 2012

@mitote pokud byc měla srovnat ty 2 fyzioterapeutky, tak mi lepší přišla ta z nemocnice u sv. Anny. Tam byly ty mobilizace opravdu dobrý.

mitote
21. únor 2012

@marci uffff ja se v tom vubec nevyznam

bublenudle
21. únor 2012

@inach Ahojky,stoji 50-60 tis..ale daji se delat i minimalky a to me stalo 22400,byli 3 vajicka na oplodněni 😉