Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

inach
2. lis 2009

Ahoj je tu dnes někdo?Jsem tu dnes po třetí,ale poprvé píšu.Chodím taky do Repromedy a na prvních konzultacích jsem byla u dr. Hromadové,je fakt moc milá.Ted ovšem když chodím na ultrazvuk mám nějakýho jinýho doktora a nevím proč?Je to tak i u Vás?nevím jak tomu mám rozumět.Ve středu jdu na odběr vajíček a vůbec nevím ke komu ted patřím.

monajs
2. lis 2009

Ahoj Inach.
Oni se s Hromadovou asi střídají,ale pokud by ses chtěla objednávat k Hromadové,tak by to mělo stačit říct na recepci.Na odběr držím palce,ať máš co nejvíc vajíček.

yes79
5. lis 2009

Ahoj holky, chodí sem ještě někdo? Taky sem navštěvovala Repromedu.

monajs
5. lis 2009

Ahoj yes 🙂
já se vždycky juknu.Jinak moc gratuluju k těhu 😀 podařilo se ti přirozeně nebo čekáte repromeďátko? 🙂

minka051
6. lis 2009

Ahojte tak ja sa do repromeda chystám ideme si pre darované vajíčka lebo inak sa už nedá. Tak dúfam mi čím skôr zoženú darkyňu. A všetkým držím palce.

inach tak dúfam že všetko ti prebehlo v poriadku a čakáž na vklad. 🙂

monajs
6. lis 2009

Ahoj Minka,tak držím palce,ať ti to vyjde.Kdy tam jedeš?

minka051
6. lis 2009

manjs To ešte neviem teraz sme len zapltili za OLC a poslai vyplnený dotazník . Pošlú mi aké vyšetrenia si mám urobiť a ked budú mať darkyňu tak sa mi mailom ohlásia. potom už len odovzdať spermie a prísť na embryotransfer. Písali tak 2-3 mesiace ale vraj to môže byť aj skôr. tak uvidím

yes79
6. lis 2009

Ahoj monajs, čekáme repromeďátko, na první pokus to vyšlo, což jsme ani nečekali, přirozeně nešlo.

minka051
7. lis 2009

ahojte pekné ranko u nás upršané ale je sobota tak nevadí aspon netreba do práce 🙂 🙂 🙂 Včera sa bratrancovi narodila dcera 46 cm A 2500g. trochu maličká ale zdravá.

yes79
7. lis 2009

ahojky, to je jedno, že je malá, hlavně, že je zdravá 😀 , to moc gratuluju

gejbule1
7. lis 2009

Ahoj holky omlouvám se že vám sem lezu jen jsem se chtěla zeptat jestli některé z vás dělaly imunologické vyšetření.Co se tady zjistí a za jak dlouho?Mám za sebou několik potratů a ještě bychom chtěli mimčo tak mě tam dr.poslal.Děkuju za odpověď 🙂

yes79
7. lis 2009

ahoj, nám imuno nedělali, ale slyšela sem , že ho prý dělají až po nějakých nezdařených pokusech, víc ti neřeknu

nadis.h
7. lis 2009

Gejbule na imunu co vím tak se zjistí např to jestli Tvé tělo si netvoří protilátky proti embryjkům. Tzn,že by tělo embryjka vypudila jako "cizý těleso"...

minka051
8. lis 2009

Dobré ránko yes79 dík ved jasné ja som bola tiež taká malá a veru som dosť narástla 😀 😀 😀 😀 Pošlú mi aj fotku tak vám ju sem potom dám ak sa mi to podarí. 🙂

gejbule1
8. lis 2009

Holky díky takže když s mužem jedno úspěšné mimčo máme tak je to asi zbytečné ne i když jsem s ním měla 5potratů?

yes79
9. lis 2009

aha gejbule, tak to je jiná, to by mohli udělat nějaký testy a slyšela sem i o nějakých testech na potrácivost. Tak se na to poptej.

minka051
9. lis 2009

Tak v tej Repromede sú ale rýchly 🙂 Už majú pre mna aj darkyňu 🙂

yes79
9. lis 2009

minko, tak to je rychlost, to držím palečky ať vše dopadne na jedničku 🙂

inach
18. lis 2009

ahoj minka ja byla na odběru 4.11 a byla tam se mnou dárkyně,tak bych se toho vubec nebála.Držím pěstičky at ti to dobře dopadne.

bamsmudla
18. lis 2009

Ahojte holky, všem vám moc držím palečky. Nám to v repromedě vyšlo na druhý pokus. S těma doktorama je to trošku blbý. Taky bych uvítala, kdybych měla jen jednoho.

inach
19. lis 2009

ahoj bamsmudlo prosím tě co a ti dávali za léky po ET?

minka051
19. lis 2009

inach dúfam že dopadne všetko dobre, báť sa nebojím hlavne nech to vyjde a už sem napíšem dobrú správičku

inach
19. lis 2009

minka ahoj ja jsem ted 10 den po ET ale myslím,že to nevyšlo.Test si mám dělat až v pondělí,dnes jsem ale jeden zkusila a nic. ☹ A co ty kdy teda jdeš na ET?Tu dárkyni už máš ne?

bamsmudla
19. lis 2009

Ahojte holky,
inach já brala anopirin a prednison. Ráno a večer a ještě vytamíny pro těhotné. Inach hlavně se nevzdávej naděje. Psali tady i holky, které měli test negativní a pak jim vyšel pozitivní. Víš já si taky dělala test a byl negativní a odešla jsem od něho a na druhý den tam byli dvě čárečky, tak jsem všude na internetu hledala různé informace, jestli je platný. No a pak jsem si test udělala později a už byl pozitivní. Takže ještě počkej. Hlavně buď v klidu.

inach
19. lis 2009

A ten gel jsi brala jen jednou deně ráno?

bamsmudla
19. lis 2009

Jo vidíš na ten jsem zapomněla crinnon jednou denně ráno. 🙂

inach
19. lis 2009

jojo přesně jak já.Taky z tebe pady hrudky toho gelu?ze mě jo tak si nejsem jistá jestli vůbec působí.

bamsmudla
19. lis 2009

Jj, budeš ty prášky brát až do konce 12 tt. Pak už nebereš kromě vitamínů nic. Dokonce při měsíčkách jsem to měla trošku hnědé a pak i víc. Ale nic to neznamená. Důležité je hlavně být v psychické pohodě. Boleli mě prsa. Teda ne pořád. Jen v některých dnech. tak jsem si je pořád mačkala, jestli mě bolí nebo ne. Abych měla nějaké příznaky. Ale každá to má nějak jinak. Mě to poprvé nevyšlo. Po druhé už jsem byla víc v klidu. Je to zajímavé, ale je to tak.

inach
19. lis 2009

TY PRSA MĚ BOLELY ALE TED UZ NEJAK NIC JEN TROCHU BRADAVKY TAK MYSLÍM,ŽE JE TO ŠPATNÝ.VYŠLO TI TO AŽ NA PO DRUHÉ V REPRU NEBO JSI BYLA PŘEDTÍM V JINÉM CARU?

bamsmudla
19. lis 2009

poprvé jsem byla v repro a podruhé taky. Myslím si, že jsou tam dobrý lékaři a mají vysokou úspěšnost. Zkus myslet na něco jiného