Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
19. čer 2009

Ahoj Sluníčka.. 🙂
právě jsem se probudila.U nás je bouřka,ale pořádná,tak se spalo úžasně.

Gonal F 900IU je mazec,když mi dali to první pero,tak jsem doplácela 2100kč,to jsem si dávala 112,5,pak další ale to už byla 450 za 1100kč a pak ještě jeden,to byla mislím300 za 800kč..a ty dvě jsem si píchala 187,5.Měla jsem dlouhý protokol,krýtký je rychlovka 😀

Lucinko,máš si ale ten 14-tý den udělat TT,že?Na jednu stranu Tě chápu,že máš strach,my si musíme nechat zajít chuť,jme ženský a tak i pořádně zvědaví....dneska 10-tý den ženská jedna!!!!!!!!!! 😀 Jinak ty bolesti..křeče jsou fakt děsný,snad to máš nacpaný vzduchem a není to nic jiného!Každopádně už mám trochu pokoj,zkus ten čajík,zřeď si to dost vodou,ať máš toho hodně na pití.Hlavně ať už máš pokoj,není o co stát.Nemoha jsem několik nocí spát.

Rady,před odběrem vajíček by jsi si výplachy určitě dělat měla kvuli bakteriím..To určitě vyfasuješ 😀 .Já byla zděšena z toho aplikátoru,taková délka....pro mě to byla taková malá maturita..halvně si převařit vodu,vychytat 37 stup. C a pak jít na to.Ke konci jsem už ten spodek měla citlivej,tak to zavádění bylo trošku na soustředění a pak i ten proud... 😀 ,zážitek.Ale dá se na to zvyknout,už mám nakoupeny sášky,protože si myslím,že na kvasinky je to super.Jak říkala i Monička,tak ze začátku bude asi potřeba asistence manži 😀

Bsik,já měla 13 vajíček,všechny oplodnili ICSI,dobrých jich bylo 8 a super stav měly 4.Je to hromada peněz,toto všechno,chci říct,že nás to sice stálo "jen" 34 000kč,ale stojí to rozhodně za to...kdyby to nevyšlo....nad tím raději ani nemyslet,tak by nám to chvilku trvalo,než by jsme si našetřili.Chlap je sice voják z povolání ale jsme dost zadluženi hypotékou....kdo ale ne,že?Takže částky které tady některé uvádíte jsou fakt šílený.Ale ta možnost mít MIMI...no pání...

přeji všem moc krásný den

Barunka je kde?A co Annička?Jak jsou na tom holčiny naše?

Mony a Mimuško,držím pěsti!!!!!!!Moc moc moc

lentilah
19. čer 2009

Mimuško teda kurňa to je nahov...teda ty budeš mít ty sluníčka doslova vymodlený!Dali ti na ni neco?Kyselinu listovou?Cystu asi skoro 2cm měla i moje švagrová,měla strašný strach aby se mimi neuhnízdilo na ni a ono nic..a pokud Ti řekli,že to nic vážného není,tak to je dobrý...no a ta sliznice,máme ještě čas,tak snad se to pěkně dožene.

radpraj
19. čer 2009

Leni, no vidím,že Tvůj manža je voják z povolání...Vidíš,nikdy jsem si nemyslela,že to je takový problém se k vojákům teď dostat....mluvím o synovi. Pokoušel to na vojenskou fakultu(obor záchranář), nevzali ho a teď se domlouval,třeba i na jiný obor,že by pak zkusil přejít...ale nábor je zcela zastavený-teda aspoň letos....Takže ani nevíš,co máš doma 🙂 Škoda,že není nějaký ....(teď nevím jaká vysoká šarže může být) v Hradci- no a hned by jsme měli tlačenku-viď 😝

No-tak holky...vidím to na pondělí. Musím jet sama autem- a to fakt po Brně nemám ráda. Ale dala jsem se na boj,tak musím bojovat....
Majule,ty hleď tam vespod pipuli domluvit,ať to tam roste jak má....nebo raděj aťjí domluví manža(to bude aspoň příjemnější 😉,tebe by od té domluvy bolely asi záda......

Pa-pa mějte se......ještě občas mrknu R.

lentilah
19. čer 2009

Rady muj manža je v Sedleci u Náměště a dělá u vrtulníků.A v jeho hodnostech mám bordel,vím,že je Velitelem roje 24rek...to je ostuda,že?Švagr se tam taky chtěl nějak dostat,má paidák,a ted je na hospodářský kriminálce.Jinak armáda prá má propouštět tak zhruba 3 tis. lidí...to je prostě neuvěřitelný.Ale prý v armádě je to jako s počasím...takže kdo ví.
Pokud je Tvuj synátor stejný číslo jako ty,tak vážně nevědí o co přišli 😀

bsik
19. čer 2009

Panesko, mám zatím jen jednu dceru z 1. manželství a té už bude letos 16. Jinak snažíme se asi 5 let. 1.IVF bylo v R. čekala jsem trojčátka, po redukci na dvojky vše probíhalo dobře, ale ve 22tt jsem dostala zánět a byl z toho předčasný porod, ale miminka ještě nešlo zachránit 😢 2.a 3. IVF na OBI- HCG neg., pak 9 x IUI taky na OBI HCG neg., 4. IVF REPROMEDA - HCG neg. 5.IVF na OBI. a momentálně jsem v 15 tt z 6. IVF. Takže sečteno, podtrženo-skoro 300.000,- jen nám teď navíc vyšel špatně screening v 1. trimestru a jsem objednaná na plodovku. Tak furt nervy na pochodu.

lentilah
19. čer 2009

To je NEUVĚŘITELNÝ!!!!!!!!

mimka29
19. čer 2009

baby myslíte, že tá sliznice ešte dorastie? Chcela som si poobede pospať, ale stále na to myslím, mám nervy na dranc, som nepríjemná, tak sa manžel už balí na ryby, no hrozná depka.

bsik ty máš teda toho za sebou, klobúk dole. Prosímťa kde berieš toľko sily? Poraď.

ina30
19. čer 2009

Dobrý den Vám Všem,já jsem se dostala na tyhle stránky při hledání informací o dárcovství vajíček.Už dlouhou dobu uvažuji že se stanu dárkyní vajíček.Ale včera večer po přečtení Vašich příspěvků jsem se rozhodla že do toho půjdu.Obdivuji Vás všechny za to že se tak statečně perete kvůli mimčům a jste pro mě všechny hrdinky.Já sama mám 3 zdravé děti a jsem pyšná máma 🙂 a proto snad doufám že třeba jednou i některé z Vás pomůžou mé vajíčka.Opravdu s celého srdce Vám přeji at Vám to vyjde a držím palečky.Tak se nezlobte že jsem Vám sem tak vpadla,ale jsem taky ženská a moc Vám fandím. 🙂

mimka29
19. čer 2009

monajsku ty si mala akú sliznicu, keď ti zastavili prípravu na ketik. Dnes ma pozerala Dr. Hromadová a teda tvárila sa dosť nešťastne, tak som z toho usúdila, že tomu teraz veľkú šancu nedáva.

ina - to je úžasné rozhodnutie. Ja mám teraz IVF cyklus s darkyňou a keby neboli baby ako ty, tak asi nikdy nemáme s manželom dieťa. Je tu téma kde ešte chodím, volá sa Darované vajíčka na IVF tak tam mrkni ak máš chuť.

lentilah
19. čer 2009

Zase bulím jak malá holka ☹ ☹ ☹ ,vy mě fakt všichni dostáváte!
Nemám nejmenší tušení jak to je s dorustaním sliznice,třeba něco najdu na netu abych Ti aspoň malinko ulehčila trápení.Opatrujte se všechny.Pa

mimka29
19. čer 2009

lenti dík, net som už presurfovala a trošku som sa ukľudnila. Väčšinou píšu, že 14 deň cyklu by mala byť veľkosť sliznice 8 mm. Ja som dnes 12 deň cykli a dali mi namiesto jednej náplaste tri a každé tri dni, tak ešte určite narastie.
radpraj - manžel jej už dohovoril a zase je ako vždy optimista, že čo bojíš veď dorastie

ob.soklina
19. čer 2009

Ahojte beruny,

tak jsem se ted vráila od maminky z oběda a umírám. Břicho mám jak balon. to sou ty tlaky či co 😀

Mimuška neboj neboj Hromadová dala dostatečné množství náplastí a je to chytrá ženská určitě to dobře dopadne, MUSÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nad ničím jiným vůbec nepřemýšlej. Jak to vypadá tak se tam asi opravdu potkáme v pondělí 🙂

Bsiku teda klobouk dolů, ale budeme moc moc držet pěstičky aby ta plodovka dopadla dobře. Kdy ji máš??? Abysme na tebe mohly myslet??!!

Lenthi jo jo test si mám 14 den udělat, to vychází na 23. ale asi bude výsledek dřív, tím že jdu v pondělí na kontrolu a na krev. Zvládneme to vydržet, jsem rozhohnutá 😉 pondělí je za dveřma. My zatím hypotékou nejsme zadlužení, ale čeká nás to taky ☹ ted bydlíme ve 2KK a šatna a je to maličké. Hlavně kdyby náhodou byla dvojčátka tak s těma našema čičmundama by to dohromady nešlo. Jen nevíme kde se usadíme. Zatím v tom nemáme jasno. Uvidíme kam nás vítr zavane.

Rady můžeme dáv v pondělí vodu 😀 a zajít na zákusek 😀

Ina děkuji moc za všechny holky.

Co máte v plánu na víkend???? Já budu asi................. ležet 😀

mimka29
19. čer 2009

Ahoj soklinka - nevzdávam to, len som smutná, lebo mne sa snáď ešte nestalo, že by lekár povedal "vyvíja sa to dobre, všetko je v poriadku" stále je vo mne nejaký problém. Keď som bola predtým 3x na IVF, tak sliznica rástla, ale foliky nie. Teraz vlastné vajíčka nepotrebujem, ale potrebujem, aby pekne narástla sliznica a jej sa madam proste nechce. Ale čítala som na nete, že sliznica rastie aj 1 mm za deň, tak do pondelka to snáď zvládne.
My ideme zajtra gratulovať mojej mamine k meninám a v nedeľu ak bude pekne (čož asi nebude), tak chceme ísť s manželom na ryby. A ak nebude pekne, tak mám náhradný plán - leňošiť pred telkou 😀

Tak v pondelok máme ťažký deň. My sa pokúsime prísť skôr a možno sa stretneme. Aj dnes sme tam čučali už od 8.40 hod. Inak v pondelok ma bude pozerať nejaký Dr. Fischer (alebo ako sa to píše) poznáte ho niektorá?

bsik
19. čer 2009

Soklinko, na tom screeningu jsem byla už 8.6. a na tu AMC mě pozvali až na 3.7. No mají asi času, ale že mě zatím trefí, to je jim jedno. Pri tom screeningu porovnávají UZ, krev a věk. UZnám dopadl dobře ,ale ta krev už byla horší a navíc mi v době porodu bude už 40 a to mi s tou jejich statistikou asi taky pěkně pohlo směrem dolů. Tak se chabě utěšuju, že to bude dobrý a to riziko mi vyšlo hlavně kvůli tomu věku, ale to víš.......červík hlodá.......

radpraj
19. čer 2009

ahojky "bsík", vidím,že jsme na tom s věkem úplně stejně. Já byla těhotná koncem roku 08, všechno úplně v pohodě- taky nový partner, doma mám 2 kluky. Poněvadž jsem se vývojových vad celkem bála(jsem zdravotník),tak jsem si nechala udělat odběr chor.klků,ten se dělá v 11tt a zjistí se z toho většina těch nečastějších vrozených výv.vad. U toho vyšetření se zjistila-žádná srdeční akce. Následovala revize.(bya to XY s Edward.sy).Já byla po celou dobu úplně bez problémů. Jen mi bylo celých 11týdnů šíleně zle a to 24hod denně.Byl to velký rozdíl od kluků,ale přičítala jsem to tomu,že když je to jiné,tak to bude jiné pohlaví(!?)
Ale dle věku bych šla na amnioc.určitě-i kdyby byl triple-test v pořádku (ještě jsem měla objednán NT+). Strašně jsem nechtěla při pozitivitě VVV čekat až do 4měs a pak jít ev. na ukončení.... Proto jsme se teď rozhodli pro IVF s PGD (prenatální genetická diagnostika) a budeme mít embrijka už vyštřená na cca 8 nejčastějších výv.vad. Je to sice drahé,ale děláme to jen z tohoto důvodu. Jinak s otěhotněním žádné problémy nemám. Ale jedna zkušenost s VVV a můj věk je v tomhle směru aspoň trochu uklidnující...Divím se, že Vám při tom všem čím jste si prošli nenabídli možnost PGD. Když už jste zaplatili tolik peněz, těh 40tis navíc by možná leco zachránilo a nebo jste nemuseli mít tolik pokusů.... Ale myslím,že pozitivita v krevním gen.testu je v mnoha případech negativní a jenom zkreslená.... Tak musíš věřit,že to bude OK. Snad si to už konečně zasloužíte....

radpraj
19. čer 2009

Luci-to není tak špatný nápad 🙂 🙂 🙂

ob.soklina
19. čer 2009

Mimuška chápu tě, ale neboj neboj dopadne to dobře. Asi to tak máme dané, že k tomu cíly prostě jen tak lehce nedojdeme, protože jinak si to neumím vysvětlit. Uvidíš, že tělíčko na to dobře zareaguje.
JO jo jdeš s tím dortíkem co jsi dělala že??? Tak at má maminka radost a oslava se zadaří. Jinak s tím počasím moc nevím, hlásí i u nás že to má být na nic. Však ale bude mnoho jiných pěkných dnů. Jéé na rybky bych si taky začla. Brával mě vždycky strejda, bylo to super, člověk se u vody hrozně odreaguje a je pravda, že když jsem něco chytla ( bez lístku 🙂 ) tak jsem ji zase pustila.
Jo a Dr. Fišer mi dělal jak OPU tak transfér, je to mladší pan doktor, je příjemný sice mi připadne trošičku zmatenej, tak se na něj musí pomaleji, ale vše vysvětlí a je příjemnej a asi i šikovnej 🙂

Rady tak do neděle se můžeš rozhodnout, vím že to je zvláštní, že to tak nabízím, když se vůbec neznáme (známe), ale přece tě nenechám trpět někde 4 hodiny. To si nemůžu dovolit 😝 Tak záleží na tobě ju, jen dej vědět.

Sluníčka jdu baštit rohlíček se sýrem a šunkou. Tak zatím všem přeji krásný páteční večer a zítra nevím jak tu budu má přijet švagr, tak se si budu muset trochu věnovat 😅 ale zase ráda, no uvidíme co mi síly dovolí. Když tak kluky vyženu ven a hotovo. 😉 Tak papa

radpraj
19. čer 2009

tak babule....hlásím splnění prvního úkolu.Právě jsem si píchla první včeličku......jo-v pohodě.Manža se díval-a ptal se,jestli neomdlí 😀 .No,taky to zvládl.... teď ještě tady probíráme naplánování příštího týdne...a zrovna to nějak nevychází....holky kolikátý den po první injekci gonalu se jde na odběr???? Zrovna příští sobotu se to fakt moc nehodí-ale třeba to bude později......díky za info 😉 😉
A pak už dneska jenom kráááásný večer , dobrou noc a sladké sny 🤐

monajs
19. čer 2009

Ahoj holky,
tak v úterý další kontrola,páč sliznice je pořád dost nízká - 7,2.Chjo
😠 A pokud poroste a zmrzlíci přežijí rozmrazení tak v pátek den D. 😵
Ráno chcu jít na hřiby,teda jestli mě švagr vezme sebou.
😕
Zatím pa,jdu si dát sklenku vína a věnovat se manžílkovi
😀 😀

Jinak Mimka,neboj,MUSÍ nám to vyjít.
Holky budeme bojovat.HURÁÁÁÁÁ !!!!! 😀 😀 😀

paneska
19. čer 2009

Bsik - jsi statečná holka, ve 22 tt přijít o miminka, ještě je muset porodit, já si to vůbec neumím představit ☹ , obiduvuju tě a mooooooooc držím palečky, ať je plodová voda v pořádku a úspěšně to dotáhnete do 9-tého měsíce a porodu, zasloužíš si to, tolik nervů a penízků jste do toho dali, kdo jinej by si už měl mimi zasloužit, než vy...

Inko - krásné rozhodnutí, kéž by bylo víc takových ženských 😉 Stimulace se neboj, dá se to zvládnout, apoň já jí měla napohodu

monajs
19. čer 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Rekapitulace: kdyžtak se připište....ať je přehled

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test?.Amniocentéza-?

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,
TT // , ko-19.6.
ZUBAŘ 22.6.:+(

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09 , ko-19.6.

Ráďa: 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox,předpokl.krátký protokol od9.6.,stimulace 19.6.Godal F
a následně IVF+PGD

Lucka-Soklinka 27- let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci, test ???.
ko 22.6.

Monika-Monajs- 33 let,10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - předpokládaný KET asi 25.6.
?
?
?

lentilah
19. čer 2009

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test?.Amniocentéza-?

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg),ko-26.6
ZUBAŘ 22.6. :+(

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09 , ko-19.6.

Ráďa: 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox,předpokl.krátký protokol od9.6.,stimulace 19.6.Godal F
a následně IVF+PGD

Lucka-Soklinka 27- let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci, test ???.
ko 22.6.

Monika-Monajs- 33 let,10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - předpokládaný KET asi 25.6.

lentilah
19. čer 2009

Omlouvám se Srdíčka,jsem nafouklá zas jak pátrací balón,je to v žaludku,tak se mám na co těšit 😅 .Takže si Vás přečtu,ale moc se mi k odepisování či reakci nehce,páč u toho dělám děsný kreace..chudáci pak miminka,s dospělým prdy udělají svoje,natož s tak maličkým tělíčkem ☹ .
Rady už mi chlap koupil ActiLac,snad to střívka ocení 😉
Tak se zaltíčka držte a prďte jak to jen jde 😀 ..pa pa

monajs
20. čer 2009

Dobré dopoledne kočenky,

tak teprve jdu na veliký sobotní úklid 😝
Navařené máme a tak šup uklidit.Za chvilku mi přijede manža s práce,tak musím být brzo hotová a hned na něj skočím a zem se zachvěje 😀

Lenti,furt prdíš ?😀

lentilah
20. čer 2009

Ahojte holčiny 😀 ,
Mony,jo...ani nevím k čemu to přirovnat 😀 .Ale dneswka jsem si vzala probiotika a tam píšou,že je to i proti větrům 😀 ,dvě mouchy jednou ranou!Dneska jsem dostala chuť na bramborový salát a řízek..kužecí špalky..Mám to obalený v celozrné strouhance,určitě to nebude dobrý.Málo který zdraví jídlo je dobrý 😒 ...
Sluníčka pa a Mony,připravuji se na to chvění země..myslím,že to dojde až sem 😉 😀

lentilah
20. čer 2009

Omlouvám se za hrubky...jsem vážně marná 😅

mimka29
20. čer 2009

Ahojte zlatíčka,
Ja už mám polku bytu upratanú, perie sa druhá pračka a dnes nemusím variť, lebo ideme k našim na taký neskorý obed a gratulovať mojej maminka (dnes má meniny).

monajsku tak to sú super plány a hneď ostanete v posteli na a zchrupnete si poobede, že 😀 Neodpísala si mi, že akú si mala minule vysokú sliznicu, keď ti stopli prípravu na ket.

lenti aj mi budeme mať u našich zemiakový šalát a rezne, mňa už sa teším

sokli áno a beriem na oslavu tortu čo som piekla. Ale to nebude žiadne prekvapko, lebo v našej veľkej rodine z báb pečiem iba ja a to pre všetkých na všetky sviatky.

radpraj 😉
aj ostatné bambulky pekný víkend

radpraj
20. čer 2009

Leni, ještě mě napadlo na ty tvoje prdíky: Espumisan tbl. Kolegyně má celoroční problém a tohle jediné jí zabírá. Myslím,že to dokonce můžou i těhu.... Tak ještě pošli manžu pro tohle....třeba bude líp dříve,než zaberou probiotika......
(ať Ti to pak dětičky nevyčtou,že tam mezi vzduchem šíleně lítali a že se jim to vůůůůůbec nelíbilo
😝
no-už mám taky navařeno....a jdu trochen poklidit-bo ten náš pes se obývákem prošel rovnou z venku-a to prší ☹

Jinak jsem dnes vstávala v 10hod-prý je ta spavost po těch inj.normální....Synátor už se chodil dívat,jestli mi něco není

Tak PA-PA a hezký víkend

ob.soklina
20. čer 2009

Ahojte sluníčka,

vidím, že dneska máte všechny úklidový den 🙂 No musím se přižnat, že já ne. Manža vysál a vytřel ve čtvrtek, takže ted jsme se nabaštili tak odpočíváme. Za chvilku dávají U pokladny stál, tak se nám bude dobře spát. 🙂
V noci to opět totiž stálo za 2 věci, máme totiž pod barákem hospodu a oni se rozhodli, že se budou bavit, každý den do 3 až 4 do rána. Dneska v noci se to už fakt nedalo vydržet a poprvé jsme zavolali policajty a stejně pak to pokračovalo další hodinu. Jedna slečna se rozhodla, že není tlustá atd a snažila se to vysvětlit svému příteli nám přímo pod oknama. ☹ No a když jsem usla, tak opět přišli křečci ☹

Lenthi já mám ten žaludek taky jak balon a hlavně tvrdej jak šutr. Dneska jsem si koupila čaj pro děti a zapoměla jsem na to co psala Raduška. Budu to muset napravit. Kéž by už něco zabralo.

Mimuška užijte si oslavu a pochutnejte si jak na salátu s řízkem tak tvém dortíku🙂

Krásnou sobotu sluníčka

aquila
20. čer 2009

Ahoj holky, ty vaše potíže s nafouknutým bříškem a tvrdým žaludkem mi spíš připadají jako slabý hyperstimulák, tak pozor na to!!!! Hlavně hodně pijte, fakt moc, třeba i 3-4l a sledujte, jestli to taky vyčůráte. Kdyby se to zhoršovalo, tak raděj jeďte do nemocnice ať se to nerozjede, někdy stačí kapačka a je to dobrý. A taky papat hodně bílkovin 😉
Jinak dál moc držíme všem palečky, hezký víkend 😉 🙂