Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

soniela
21. zář 2009

Dobré ránko 🙂

Mimuško, moc na tebe myslím a držím pěstičky ať máš dnes //!!!

raaad
21. zář 2009

ahoj všem....... 🙂
tak tady myslím na Májenku.....a hledám nějaké info....a nikde nic
Že by ještě chrupkala? No, jsme to ale babizny zvědavé,že?
Já taky ještě ležím, jenom ráno vždy "vypravím" mlaďocha do školy, trošku posnídám a zalezu zpět do betle....většinou s noťasem či knížkou..... Ale taky budu muset za chvilku vylézt.....a dát se trochu do gala...ať se v poradně neleknou..... 😝
Takže nechám MK otevřeného, ať se na tu Májenku můžu před odchodem ještě mrknout... a taky určo bude informovat Žanetka......jak je a tom s těhu...
Tak se všechny opatrujte......vidím, že Aninka je zcela v pohodě...a to už má za "pár".....nejsem závistivá-ale už bych taky brala březen 😉
Takže zatím papapapapa...................R.

mimka29
21. zář 2009

Dobré ránko,
babulky ani náznak druhej čiarky 😢

annina
21. zář 2009

Mimuško já jsem psala DOBRÉ ZPRAViČKY ! 😢 To je na ožrání ☹

Beruško nedej se!! Za ty peníze by si měla mít v Repro ještě aspoň jeden pokus! Vím,že za to nemůžou, proti přírodě jsme bezmocní a strašná škoda,že nevyšel transfér s čerstvých emrbyek,ale takhle by to ukončit neměli! Je mi to strašně líto...moc moc moc. Aspoň na dálku posílám obejmutí 😔

annina
21. zář 2009

Rady já mám rýmu jako prase a druhý den mně bolí v krku 😒 Uteče ti to stejně jako mně,věř mi to. Za chvíli bude po vánocích,ty vždycky utečou strašně moc rychle a doufám,že vás tu budu celou dobu povzbuzovat už i s naším prckem,aby jste věděli co vás čeká 😉
Ach jó,jsem smutná ☹

paneska
21. zář 2009

Mimuš, kolikátej den jsi po ET????

Teď mi psala kamarádka, se kterou jsme to už obrečely, protože začala hrozně špinit, z pátka na sobotu v noci ji zbudily hrozné křeče, že nemohla ani dejchat a dneska 13 den, se jí po limitu objevila druhá slaboučká čárka. Tak ještě doufám, že je těhu, ale do dneška sněhobílo...Holky, těstíky na čůrání jsou fakt nevyzpitatelné, dokud HCG není 0, já bych se nevzdávala, Maji zkus jít na krev, jestli máš možnost, ju...

mimka29
21. zář 2009

anninka veď ja som taká nasratá, že môžem prasknuť. Stále mi znejú v hlave slová Dr. Veselého, nebojte sa, keď nebude aspoň 10-15 tak sa dárkyni ospravedlníme a bude hľadať druhú, veď sa nemôže stať aby ste platili toľko peňazí za jeden pokus ...bla...bla...bla. A ako to dopadlo, darkýňa mala iba 7 vajok a po PK boli dve embryjka vhodné. Celú stimulku dárkyne, snáď každý deň som tam volala ako sa jej darí a koľko je folikov, po odbere, že koľko je vajíčok a vždy mi povedali, že dosť, nikdy mi nepovedali číslo. Ale aj tak som im stále verila, ale toto nie....

mimka29
21. zář 2009

paneska dnes som 12 deň a robila som si dva druhy a oba dopadli rovnako.

raaad
21. zář 2009

Máji......ještě to hlavně nevzdávej......HCG to opravdu jistí.....a pokud nepřišla mrcha, tak není nic ztracené.... Pokud má přijít, tak jí nezabrání ani náplastě ani léky..... Zítra testneš znovu a pak pozítří. To je 14.D,tak pak se má teprve volat Repromeda dle Hrom.) Takže ještě pořád nějaký ten čásek zbývá. Hlavně neplač a nestresuj se, aby sis nakonec nepřivodila problém sama...... Zapni si nějaký film, pozvi si kamarádku, nebo zajdi k sousedům na mimi.... Pokud nemrchuješ, není niz ztracené!!!!!!! Vím, že se to dobře radí...ale musíš se pokusit to ještě ustát. Na slzičky je pořád času dost!!!

Tak čauky.....musím už jít...papappa

paneska
21. zář 2009

Rady to napsala přesně,hezky, dokud není mrcha a HCG 0, šance stále jsou 😉, zkus udělat, to, co ti radí..., ju, mooooc na tebe myslínkuju .......

pavka111
21. zář 2009

ahojky holenky...

Přeji krásné ráno,ale smutné.. 🙂
Májenko broučku nevím co na to napsat,ale určitě by jsem šla na to hcg jak radí paneška s raduškou.Berunko ještě to nevzdávej,vždyť celou dobu jsi byla v pohodě nic ti nebylo,žádný špinění přesně tak jak jsem to měla já.Mě taky nic nebylo.Babulko naše drž se určitě to není ještě všechno ztracené 😉 😉 Moc na tebe myslíme a pořád ti držíme všechny palečky a pěstičky co máme....

Raduško ty už máš pohyby??To je krásný,já je budu mít určitě až po 20tt,jelikož to moje břicho silný tomu hodně brání a nebo budeme mít moc hodnou berušku.No ale jak jsem byla ve čtvrtek na utz tak pěkně vyváděla a i tak jsem nic necítila ☹

Leninko beruško,když jsem četla ten tvůj příspěvek tak jsem byla z toho úplně hotová,četla jsem to tak rychle,aby jsem se dostala nakonec a zjistila jestli je všechno v pořádku a měla jsem takovou radost,že bylo 🙂 Tvá Verunečka je velká bojovnice 🙂 Jsem moc rádá,že je všechno v pořádku a že to nebylo nic vážného..

aninko my budeme mít podle pohybů asi andílka,ale podle utz to bude malá dračice 😉 No uvidíme za pár týdnů jestli bude silná aji na to mý břicho 😀 😀 Ale jestli bude po mě tak věřím že jo...bude to dračice..

Zandi broučku jak jsi dopadla??

Berunky já se cítím pořád stejně,kdyby mi trošku nenarostlo břicho tak ani nevím,že jsem těhulka a že mám v sobě tu našu berušinku.Někdy jsem z toho dost nervózní...chjo a další ko mám až 5.10..

Tak se mějte moc pěkně já se na vás ještě pak juknu...

lentilah
21. zář 2009

No týýý vole...to je dneska zase síla...

Mimuško zlatíčko....když si vzpomeneš na Žanetku,tak víš,že i po 14-ti dnech přiroz. těhu bylo sněhobílo...takže hlavně hlavu vzhuru.To co teď prožíváš je uplně normální,taky bych z toho byla pěkně mimo,doufala bych,že všechno nakonec nějak (dobře) dopadne.Tvoje peřinka je zatím nepoužívaná,což znamená,že by v tom byl ČERT,kdyby se aspoň jedno miminečko nechytlo....Bude to dobrý princezno,bude....a nic jiného není...prostě to bude dobrý.

Annulinko,si jenom myslíš,že Tvá holčička bude klidná,páč tichá voda břehy mele,vííííš 😀 ,takže se pomale připravuj 😀 .Rýma je sviňa..jsem zvědavá Aničko,jak tu zimu překlepu...ptali se mě na pohotovosti jestli nemám teplotu,jenže při nachlazení mám vždycky zvíšenou...no i v poradně říkali,že je to při nachlazení normální,prý hodně vitamínu a dostanu se z toho.

Holčinky omlouvám se,že jsem to tak zdlouhavě napsala,tak jsem Vás blbě napínala.Beru léky třikrát denně,ale dneska to fakt nešlo,vstala jsem teď.Tak dlouho jsem dlouho nespala.Snad to nevadí,že ráno jsem vynechala.

Raduško-díky Tobě jsem hned klidná,bála jsem se použít ty jedny léky,ale když je sama bereš tak tomu daleko víc věřím.Děkuju.

moni34
21. zář 2009

Ahojky holky,
mimka nic nevzdávej...je to teprve 12den,některý holky neměly čárku ani ten 14den a krev byla pozititvní...mrchu nemáš,tak to je ještě naděje...nech si vzít krev a budeš mít jasno 😉
a hlavně se nerozčiluj,na to máš čas,víš co stres dokáže 🙂
pavka mám kamarádku,ta má holčičku 6týdnů a pohyby začala cítit až ve 22tt a necítila je skoro až do posledního měsíce,malá byla strašnej kliďas,no a zatím je teda pořád 😉
jinak všechny zdravím 🙂

lentilah
21. zář 2009

Pavlínko přesně,dokonce jsem četla,že ten kdo cítil před tím pohyby od 20-tého týdne se pohyby mohou ustálit na nějakou dobu....to je prostě věda to těhulkování a každá to má jiný.Však víš 😀 ..

mimka29
21. zář 2009

Baby dík, snažím sa byť v kľude a manžel ma už pozrieť z práce, tak ma potešil. Ja si len myslím, že keď mi dávali blastocysty, tak tie by už mali byť zahniezdené. Ale máte pravdu nekrvácam a to je dobre. Testnem zase ráno, alebo možno až v stredu, aby som si ušetrila jedno slzavé ráno 😉

lentilah
21. zář 2009

Dobrý přístup Mimuško.Šikulka 🙂

raaad
21. zář 2009

ahooj berunky...
hlásím raport: v těhu-poradně všechno v naprostém pořádku...fotrčku máme, ale je to jenm mazanice...bo se "dáma" zase vrtěla tak moc, že to nešlo vyfotit....Tak jsme se s dokym "bavili...sledovali jsme žaludek, ledviny, močák...atd. Vydržela bych tam na té koze klidně i dýl a to i se zavedenou sondou( 😝 ).Hlavně, že člověk vidí to srdíčko...., moč dobrá-takže cukr nikde, probrali jsme veškeré výsledky NT+...a uzavřeno: negativní, váha stejná...jenom pupendo "kvalitní".... Bavili jsme se i o pohybech...a říkal,že na harcovnici jako já-bez problémů...a taky je to cítit víc, pokud není hodně pevná svalnatá břišní stěna...a protože tu já rozhodně svalnatou nemám...tak aspoň vím, proč už kpanečky cítím 😀 Takže dámy, kdo pohyby ještě necítí, je zřejmé, že jste neměli v posilovně tak tlačit na pilu 😉 , Ohledně svědění: prý může být v těhu bez jakýkoliv příčin.... a taky jsme rozebrali to krvácení z minulého víkendu....asi se uvolnil ten starý hematom(bo už není vidět) a nebo praskla cévka v okolí čípku.Protože placenta je na správné straně-tudíž na opačném konci.... Tak jsem vyšla z ordinace zase poučená a šťasná, že je vše v normě.....
Takže všechny berunky.......mějte se krásně a hlavně v klidu... Májenko-pořád na tebe myslím a pevně věřím,že jsi prostě těhu....tak hlavně se pokus být v klídku aspoň ještě 2 dny... A kdepak je Žanetka? že se neozvala- ani mně na mobil....tak nevím, co se děje? Snad je vše dobré...
Takže všechny, co jsou nachlazené: zalézt do peřin, dát si vitámínky a čajíček (s malým rumíčkem)..a vyležet to!!!!!

Mějte se fajn a přeju krásný večer 🙂

mimka29
21. zář 2009

Baby ja mám dnes hrozný deň,
keby mi náhodou nestačili tie ranné testy, tak moja maminka teraz chodí na predoperačné vyšetrenia s tým prsníkom (operáciu má 28.09.) a našli jej niečo aj na obličke, ale to budú riešiť až po tej operácií. Som si mohla oči vyplakať. Ale posluchla som radku, hodila som na seba ľahký makeup (aby nebolo vidno, že som urevaná) a zašla som si na čaj k susede a malému Marekovi a hneď mi bolo lepšie. Teraz ma pride pozrieť kamka a hneď je svet krajší.

Ešte že tu máme také dobré správy od radky, ale už by sa mohla aj zandy ozvať.

zandanem
21. zář 2009

ahojky slunička...
z brna jsem dojela v pul 8 .... školu jsem měla do 16 hod a jinak ji mam do 17.30 a 18.15 !! jeste jsem byla na kavicce ve vankovce s maruškou z čech... je to taky jedna repromenda... ma hromadovou tak to je fajn.... maruško - držím palce... určo to vyjde...

jinak teda naše beruška v bříšku má 6mm a 3+3 TT, takže jsme ji počali 29.8. když muj maža dojel z apaluchy - z týdeni dovolené s chlapama.... byli chytat ryby.... asi byl odpočaty a uvolněny a ja taky... a pak ta dávka šampionu po týdnu.. 😝 .. noretisteron pak zacala brat 5.9. do13.9. ... tak snad to nevzda, bude silna a celých 9 mesicu bude u mě vegetit.... kontrolu mam za 10 dni...

majenko ... jeste krev... to proste musi vyjit... tak moc ti to preju.... porad na tebe myslim...

raduško .... teda to bude snad sportovkyně... po tátovi.... nezlob se že jsem nenapsala...ale bylo toho dneska nejak moc....

lenulko... teda s tim spitalem ... pekne se opatruj.... hlad brisko a zpivej berušce... ja tu moji malou berušku pořád hladim... a manža dava pusinky na bříško... a vykladam ji jak musi byt silna že maminka a tatinek ji milujou ... chvilema mam křeče a pak to povoli... prsa mě boli docela pořádně....

jinak všem vam moc dekuju že na mě myslite....jste zlatička...

zdravim a posilam pusinky.. anince, pavlince, radušce, lucince, lenulce, panesce, majence, sonicce, a vsechny na co jsem zapoměla se moc omlouvam....

jannysek
22. zář 2009

Ahoj holčiny , no to je změn...
zandanem mooooooooooc gratuluju to je úžasný, takovej zázrak , moc držím palečky

lentilah opatruj se holka, hlavně aT je to v pohodě, gratuluju k princezničce,
mimka mooc držím palečky,

soklince, panesce, pavce, bams a všem ostatním přeju moc štěstíčka , myslím na vás všechny

jinak u nás zítra jdeme na bratislavskou na odběry tripple test (nevím , kdo to přesně je) a v pátek ke své doky na utz, moc se těším, protože jdu po 3 týdnech.
Taky jsem se chtěla s vámi podělit o radost, že jsem zřejmě cítila první pohyby( asi 15+3 tt) a nepravidelně někdy i ted, byla jsem z toho úplně vedle, myslela jsem si, že je to brzo, ale když i vy ostatní to cítíte taky, tak to bude asi tak.

Jinak jsem se jsště chtěla zeptat, páč jsem s manžou to nějak nepochopila, zda screening , co jsem měla ve 13 tt , jestli se dělá ještě v tom 20 tt, na tom samém místě, a znovu se platí. Jasně, že bych tam šla, já jen abych něco nezapoměla..

Děkuji za odpověď a mějte se krásně pá 🙂 🙂

raaad
22. zář 2009

Ahoj Janny....screeaning ve 20 tt se už neplatí. Nadstandart je pouze NT+ (12-13tt),který stojí všude stejně (kolem 1500,-,když je to akreditované pracoviště)Někde to dělají i za míň, ale nemají na to akreditaci... Jakékoliv další vyšetření v těhu je už zdarma...triple-testy i ev.amniocentéza, nebo odběr choriových klků... Taky se neplatí v těhu regulační poplatky u zubaře ani obvoďáka(zápis do těhu-průkazky)... A velký UZV se dělá na tom samém místě jako NT+.

Jinak berušky všechny zdravím po ránu.....
Žanetko-tak to je teda bomba 😀 Ptala jsem se na ten Norhet.v práci...a pokud to mimi usálo, tak by nemělo nic hrozit. Jsou to hormony, samo svinstvo-ale podobné těm ostatním, co tu všechny berou..... A co říkal na to ještě gyn-doky?Určitě si něco zjišťoval(jak ho znám)...? Tak se pěkně opatruj!!! a jak jsi vůbec přišla na holčičku????nějaká intuice?

Jinak já ještě ležím, dnes mi nějak není dobře....žaludek zase houpe-houpe a trochu mě bolí břicho....ale možná je podrážděné tím včerejším vyšetřením....teda doufám.... Takže jsem si dnes nařídila klid na lůžku-raděj
😉
Všem posílám hodně sil do dalšího "bojování" a hlavně klídek a pohodičku!!!!!

Máji...pořád na Tebe myslím-neboj 😉

lentilah
22. zář 2009

Ahojky berunky,
teda to Vám povím,to byla zase noc.Od večera jsem měla bolesti v podbříšku,šlo to od zad k břichu...trvalo to celou noc a to asi po 15-ti minutách...né,že bych se moc pozorovala ale toto přehlédnout nešlo.Teď je to už lepší,ale teda přemýšlela jsem,že si dneska zajdu k doktorovi.Moje doky tam není.Zavolám si tam a poptám se.Jsou tam sice odpoledne,ale uvidíme co bude.

Janičko ahoj,dlouho jsi tady babulko nebyla.Já jdu na screening sem,kdyby mi ten tripletest dopadl špatně,tak bych šla do Brna,teda tak mi to řekla doky.Jinak idu sem k moji,už se nemužu dočkat.

Mimuneško,jak se říká...když se něco sere,tak pořádně...mamince bude dobře,neboj.Třeba je to jen tukový váček,tak to měla i teta.Neboj se,bude to dobrý musíš tomu věřit.Držím Všem pěstičky beruško.

Raduško,člověk si už tak potichu říká,že se to s nevolností srovná a ono už zase něco...to je teda fakt naprd!Já osobně soufám,že se to všechno srovná,jinak bych se nechala zavřít do špitálu a ani se od tama nehla,až s prcinou. 😀

Žany no to je bomba!Doplň si tabulku,protože toto se tam bude nádherně vyjímat. 🙂
Krásný den berunky

mimka29
22. zář 2009

Ahojte krásky,
dnes som netestovala, nejak mi je lepšie keď netestujem. Poobede idem k našim, chcem byť chvíľu s maminkou, lebo teraz nás ona potrebuje.
lenti je viem že musí byť lepšie, veď nemôže byť stále iba zle 😉 len už aby to bolo.
raduš, tak dnes ostaň radšej v postielke.

Zdravím ostatné berušky 🙂

ali.cka
22. zář 2009

ahoj holky.všechny moc zdravím a žany gratuluju,je to fajn vidět tady i něco pozitivního,když už nám ostatním není zrovna do smíchu.mimusko drž se a hlavně že ještě nedošla MS.mě přišla ještě před 14 dnem a hodně,tak už jsem věděla,že nic.ale jak píšou holky dokud nekrvácíš je to ok.já četla tady u holek,že neměli ani náznak ten 14 den a přece tam mimi bylo.kluci se trošku schovávají 😉 .tak moc držím palečky.já jdu zítra na odběr vajíček tak snad nebudu mít štěstí na fish.zatím jsem ho každou kontrlu měla!!!!!!!nějak se mi k němu nechce i když minule mi odběr dělal,ale změna je život a říkám si,že když měl ted celou dobu ambulanci třeba ji ještě chvíli mít bude.do práce už nejdu tak vás budu dočítat at vím co je nového.zatím pa pa

lentilah
22. zář 2009

Ali ahojky,jsem rádam,že jsi pisla.Budu Ti držet pěstiky,holka jedna...páni,zítra budeš vědět kolik vajíček,pak kolik bojovníčku a pak...//.Děcka to je bomba.

To mě je jak včera tak i dnes docela šoufl od žaludku,tak teď nevím z kterýho léku to teď je...buď z vitamínu (magnésia) nebo z toho Ascorutinu...

Opatrujte se...

mimka29
22. zář 2009

Tada alicka ty sa tak dlho neozveš a teraz na nás vybalíš, že zajtra máš OPU 😀 Tak budem držať palce, aby bola dobrá úrodička 😉
lenti teraz porodila manželova sesterka a jej bolo zle počas tehotenstva z magnézia.

lentilah
22. zář 2009

Mimuško děkuju

ob.soklina
22. zář 2009

Ahojte zlatíčka,

já jen čtu a čtu a je mi smutno i mám radost.

Mimuško zlatíčko moc na tebe myslím, drž se.

Zandy téééda moc moc gratuluji, nic jsem nepsala a čekala jsem jak to dopadne. Mám velikánskou radost a jsi pro nás svdkem, že nikdy neříkej nikdy. Moc držím pěstičky at je dobře 🙂

Anninko s tím lenošením u kluků to asi tak bude, jsem ted v 18 týdnu a stále nic. Už si začínám říkat, jestli je vše ok. Začínám si dělat obavy, ale snad měla pravdu i Raduška s tím cvičením v posilovně 🙂 před těhu jsem asi půl roku chodila poctivě cvičit. NO a další kontrola až 7.10. jéé jéé já se asi nedočkám a nebo ty pohyby prostě nepoznám. Už aby se Davídek taky ozval aspon trošičku.

Ali moooc držím pěstičky.

Já dneska byla zase na kontrole s krví a až ted jsem dorazila domů - teda do kanclu. No prý takové menší předávkování, tak mi to zase snížili. No je to mazec.

Tak na všechny moooc myslím přeji krásný den a držte se holčiny.

lentilah
22. zář 2009

Ježda holky moje...Já jdu na ko až 8.10...a to jdu na UZV ve 20-tým týdnu.Sice tam pujdu skoro až ve 22-tým týdnu...a obě,jak Tebe Lucinečko tak i Pavlínku uplně chápu,že už aby to bylo..

pavka111
22. zář 2009

Ahojky holenky moje 🙂

Přišla jsem vás pozdravit...

Zandi to je tak krásný,že ti to vyšlo,já mám takovou radost z tebe 🙂 🙂 A neboj mimušenko bude silák a všechno to spolu zvládnete 😉

Leníku ty jdeš 8.10 na utz na veveří???A nebo jdeš ke svý gyn.?

Lucinečko neboj,já taky nemám žádný pohyby a to jsem v 19tt.Taky mám někdy obavy,ale moje švice měly pohyby až po 20tt.Tak se tím nějak tak utěšuju...

Aličko to je super.Tak myslíme na tebe a držímě všechny pěstičky a ať máš hodně kvalitních vajíček...

Jinak holenky všechny moc zdravím a přeji krásný sluníčkový den..