Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

yes79
19. srp 2010

@beryk neboj, vydrž, mě to taky trvalo až někdy do 22. týdne ne-li později, ze začátku to bylo jen takový jemný bublinkování, jako kdyby mi to vřelo ve střevech, nevím jak jinak to přirovnat

beryk
19. srp 2010

@yes79 díky za uklidnění 😉

yes79
19. srp 2010

@beryk a někdy to bývá i později, já už taky předtím šílela, ale buď v klidu, přijde to a pak si to budeš užívat a občas si budeš říkat, aby to už přestalo 😀 až tě nakope pěkně do močáku nebo se zapře do žeber 😀

natulaaa
19. srp 2010

holky zdravííím vás 🙂 🙂 🙂 🙂 ,Ja volala do Repromedy a genetiku máme v pořádku 😵 😵 😵 ,tak vysazuju HA a čekám na mršku a 2DC tam jedu pro injekce a první dávku 😵 😵 😵 😵

mufinka0
19. srp 2010

@natulaaa Gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 Takže vysazuješ,..hm to ti asi přijde dřív a nepotkáme se ten příští týden... ☹ ☹ To neva,..no tak někdy příště 🙂 Hlavně všechno v klidu a pak oooobrovskouuu úrodu!!!! 😅 😉 😉

pavcahola
19. srp 2010

Holky děkuji snad bude všechno v pořádku a štastně to dotáhneme až dokonce.
@natulaaa budu držet palečky aby ti to co nejdříve přišlo a mohla jsi začít,protože nejhorší na tom všem je to čekání. 😒

Holky je tu některá s dvojčátkama?Myslím že jsem sama že?I když frozinka čekala,ale ta už sem asi nechodí nebo jo?

natulaaa
19. srp 2010

@pavcahola já budu s dvojčákama,ale až ak za měsíc pokecáme joo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@mufinka0 možná se sejdem,když příjde ms za 3dny,tj neděle nebo pondělí a já mám začít 2,3 DC,tak to tak možná na středu vyjde 😉 😉 ,

mufinka0
19. srp 2010

@natulaaa jj,..nooo třeba to tak vyjde. Já jsem na 9h objednaná. Jedu tentokrát sama,..mám volno, páč manžel nemůže z práce.. Ale neváá, já to zvládnu 😀 Jsou to jen výsledky a plánování protokolu. 🙂

mufinka0
19. srp 2010

@pavcahola A co čekáte????? 🙂

mufinka0
19. srp 2010

Ještě se zeptám,..nemáte některá zkušenost s tím, že by byla po Mamavitu zvýšená chu´t k jídlu,... Jsem nenajezená,..ale zdá se mi, že až od té doby co ho beru... Nemůžu si to už dovolit,..už mám dost! 😀 😀

natulaaa
19. srp 2010

joo a Mufi taky bude s dvojčátkama,tak pak budem kecat a kecat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,jdu se psem,furt otravuje 😠 😀

mufinka0
19. srp 2010

@natulaaa 😕 😲 😲 Kam???

mufinka0
19. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pavcahola
19. srp 2010

@mufinka0 čekáme dva kluky,ale stoprocentní to bude až se to narodí 🙂

mufinka0
19. srp 2010

@pavcahola 😕 jakto?? Jsou nějak natočení a chtějí vás napínat, jo??? Už se připravuješ na život s dvojčátkama?? Já si to neumím dost dobře představit, ale je mi to fuk 🙂 Klidně 2,..hlavně jen ať nezůstáváme sami.. ☹

zazy
19. srp 2010

Natulko,tak držím pěstičky a jak to bude aktuální tak na tebe na dálku začnu plivat těhu bacilečky
Bery,neboj oni začnou.Já už jsem si taky říkala,že je to nějaké divné,že je ještě nemám.Malá se ale na ultz hýbala,tak jsem byla v klidu.No a te v neděli jsem poprvé citila opravdu pohyb a od té doby už každý den trochu a to jsem byla 21+3,takže neboj,příjde to

pavcahola
19. srp 2010

@mufinka0 no víšco v jedné nemocnici nám řekly že je to kluk a holka a pak v jiné nám řekly že jsou to dva kluci,takže počítáme spíš s klukama,ale kdyby tam byla i ta holka tak by to bylo příjemné překvapení.

pavcahola
19. srp 2010

@mufinka0 na život s dvojčátka připravuji spíše mamku s tatkou,protože budu potřebovat jejich pomoc,doufám že budou zdraví,jelikož manžel musí vydělávat. 😒

natulaaa
19. srp 2010

hodila jsem rychlou spršku 😀 ,
@pavcahola aby to nakonec nebyly dvě holky 😲 😲 😲 😀 😀 😀 v další nemocnici 😉 😉 😀 ,já bych dvojčátka teda brala,co se týče pomoci,tak mám pod sebou mamku a ta je ještě hoooodně vitální 😵 ,ta neví co by roupama,tak bych ji zaměstnala 😀 ,ale nevím,jestli bych je já unesla s mojí muší váhou 😕 😕 ,ale prý jooo,no tak se necháme překvapit,manža si ze mě dělá srandu,že mi zhotoví podpurný vozík,abych s břichem nepřepadávala dopředu 😀 😀 ,no děláme si z toho srandu,ale ono to sranda teda není 😔 😔 ,

natulaaa
19. srp 2010

nekukáte na novu,tam mají robotí miminko a jak s ním bojují 😀

pavcahola
19. srp 2010

@natulaaa nekoukám na novu

pavcahola
19. srp 2010

@natulaaa a dvě holky to nebudou,protože u toho jednoho to šlo vidět docela brzo že to bude kluk 😉

natulaaa
19. srp 2010

@pavcahola jj ,budou na tebe doma tři chlapi,budeš to mít těžké,vždycky tě přehlasujou 😵 😵 😵 😵

beryk
20. srp 2010

dneska vůbec nemůžu usnout,při tom mě nic nebolí,pusa se mi otvíra a spánek nikde 😝

@natulaaa gratulka k výsledkům

holky díky za uklidnění,prostě si na pohyby ještě musím počkat

natulaaa
20. srp 2010

@beryk ježiš až tak,že jdeš k PC? 😕 ,tak napiš jestli si pak usla 😀

natulaaa
23. srp 2010

Ahojte,jééé tady nikdo 😕 😕 😕 😕
@mufinka0 já už dostala ms 😵 ,tak beru dneska prednison a anopyrin 😵 😵 a ve středu jedu,tak se možná zase potkáme 😵

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 jéé,kukla jsem na unicu a Vodní je těhulka 😵 😵 😵 😵 ,a včera mi volala segra,že těm jejim známým to nevyšlo 😔 😔 ,ona ale nechodí na diskuzi ,takže jsem ani nevěděla,že chodí do unicy,to mi až segra řekla 😔

natulaaa
23. srp 2010

ale dobrá diskuze,já pokecám i sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

venika86
23. srp 2010

No jo, koukám, že si vystačíš 😀
Tak hodně štěstí do boje, určitě se zadaří!

natulaaa
23. srp 2010

@venika86 joo v poho,tady je dobrá diskuze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,hej tu fáááákt nejsou žádné nové adeptky?? 😕 😕 😀