Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

natulaaa
2. zář 2010

@mufinka0 kde jsiiiiii dneska,žijeeeš??? 😀 😀 😀 😀

janca72
2. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 musím to přepočítat 😀

natulaaa
2. zář 2010

@janca72 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já už přestala počítat 😀 😀 😀 😀

Kde je Mufi,zítra jde do repromedy myslím 😵 😵 pro první puregon 😵

mufinka0
2. zář 2010

@natulaaa 😉 Tadyk jsem!!! Dnes mi není dvakrát nejlíp,..včera jsem to dostala a trpím trpím,....Asi to mám nějaký jiný po těch injekcích. Už je mi líp, tak koukáme na film a na chvilku jsem si odskočila sem 🙂
Zítra jdu pro první Puregon, ano ano... 😀 😀
Ta tvoje kámoška,..no to je hrozný!! A to jí nic nezjistili v těhotenství?? To se prý stěr z čípku dělá taky!!! Ale ať nemá strach!! Dnes je opravdu dobře léčitelná i ta nejhorší varianta 🙂 Ikdyž je to hrozně smutné!! 😔 😔 😔 Kolik jí je?? A z čeho jí řekli, že to má? Dědičné?? 😕

janca72
2. zář 2010

@natulaaa asi je to tak lepší...naštěstí máme mmt plný mražák 😀 😀 ..a teď vážně..není to právě málo, ale v tomto případě...když si představím výsledek..však mi rozumíš..

natulaaa
2. zář 2010

@janca72 rozumím,moc dobře 😵
@mufinka0 ahojkýýýýý,já ji měla taky hromskou a silnou,a dlouhou 😕 😕 ,té kámošce je tak jako mi 29,moc hodná holka 😖 ,přišli ji na to až ted ,když šla po šestinedělce na kontrolu 😖 ,

Holky já si ted dělala výplach a ze mě vypadlo cosi 😕 😕 ,něco jako koule hlenu 😕 😕 ,omlouvám se za popis 😝 ,ale jsme ženské néé,byla jsem v šoku,ale to je asi učel Rosalginu že? 😖 ,Jinak to čurání se mi ozývá k večeru a ted a ted mě dost rve i ten vaječník,já si všimla,že to vždycky dělá jen navečer 😖 ,ale to je jedno,jen at to dělá 😵 😵 ,se nemužu dočkat soboty 😕 😕 ,MUFI ty už tam taky budeš ted vařená pečená,co 3dny 😵 😵 ,tý jo my budem skoro spolu rodit 😀 😀 😀 ,to bude prdel 😀 😀

mufinka0
2. zář 2010

@natulaaa 😖 Porod a prdel??? No to teda nevím,... 😀 😀 😀
Já jsem trochu v šoku z tý tvý kamarádky,..chuděrka jedna malá... A z čeho jí neřekli?? Třeba jestli náhodou né po té stiluce na IVF.. 😕 😕

natulaaa
2. zář 2010

@mufinka0 ježiš Mufíí to mě nenapadlo,néé po ivf néé,neblázni,Mufi já četla a viděla mnoho diskuzi na tema rakovina a ivf,a nemáme se čeho bát,nikdy nebylo prokázáno,že to dostaly ženy po ivf,nebooj,víš co nás je a kdyby to měla většina,bylo by to zakázanééé 😉 ,tyto dávky nám neublíží tak,že by jsme se měly báát ,a ani ženy,které podstupují hodně pokusu,toho se nebooj 😉 ,\já teda z toho strach nemám

mufinka0
2. zář 2010

@natulaaa jj,..tak já se dnes loučím....jdem dokoukat film. Dobrou noc!! Zítra dám vědět 🙂 😉

natulaaa
2. zář 2010

@mufinka0 dobrou noc 😉 😉

frozinka
2. zář 2010

Holky nás to celé vyšlo kolem 40 tis. Taky jsem si musela ty poslední injekce celé doplácet, stimulovala jsem asi 3 týdny. A bylo toho na mně asi moc, proto ten hyperstimulák. Ale zas měl dr. Fišer pravdu, že ženský s hyperstimulákem většinou otěhotní, což klaplo dvojnásob 😎 Jinak zle mi bylo z narkózy a asi i z bolesti a z toho, že jsem měla ty vaječníky strašně zvětšený, bolely mně šíleně už před OPU a tím výkonem se to asi podráždilo. Ještě jsem nebyla ani těhule a už jsem vypadala jak v pátém měsíci :D Ale všechno jsme zvládli a můžu říct, že to stálo za to a jsme teď moc a moc šťastní a už se nemůžem dočkat, až tady budem mít ty dva voňavé uzlíčky, to bude náš nejkrásnější vánoční dárek 😅

natulaaa
2. zář 2010

@frozinka 40 000 nestraš 😲 😲 😲 a co se stalo,ti nerostly vajíčka?kolik si jich měla?

zazy
2. zář 2010

Ahojky děvčata,taky jsme řešili korunky,ale co by jsme pro mimi neudělali.Nás stál první pokus 33 000 a druhý 30 000kč,měla jsem velké dávky.Alw za ten výsledek to pak stálo.
Veni budu na Vás moc moc myslet,dej hned vědět,co a jak .Malej to určitě zvládne,všechno a ty taky.
Bery jsem ráda,že je ti už lépe.A co pohyby???

frozinka
3. zář 2010

Natulaa, rostly, ale pomalu, takže mi postupně zvyšovaly dávky. Do té částky jsem započítala všechny léky, injekce apod. Jinak jsem měla 18 vajíček. Máme ještě 4 mražáčky, které ale asi nevyužijem do 4 let, bohužel... Co se týče těch peněz, to se nedá svítit, vysolili jsme to a ani jsme necekli, mimi jsme moc chtěli, za každou cenu. Po transferu jsme si i raději zaplatili nocleh v Brně, hezky jsem ležela, odpočívala a manža kolem mně skákal a mimča měly klid na zavrtání se 🙂

natulaaa
3. zář 2010

@frozinka no z toho má i manža strach,aby tomu neublížila cesta 😒 😒 ,máme to 180 km ,ale já myslím,že né 😒 😒 ,že

natulaaa
3. zář 2010

@frozinka no z toho má i manža strach,aby tomu neublížila cesta 😒 😒 ,máme to 180 km ,ale já myslím,že né 😒 😒 ,že

natulaaa
3. zář 2010

No a s tím rustem jsem zvědavá i jáá,mám po celou dobu 300j a taky si myslím,že by mohly být už větší,jsem zvědavá zítra 😒 ,ono tam už o dva tři dny nejde,ale zase jet tak daleko 😒 ,kdyby to bylo tady,tak to neřeším,ale já už se těším,že pojedem jen ted na utz,pak na opu a pak na ET a jestli mi to zase prodlouží 😖 😖

yes79
3. zář 2010

Ahoj holky, nás to stálo necelých 40 tisíc, nocleh jsme v Brně neřešili, měli jsme to jen nějakých 60 km. Doma sem jen tak polehávala, ale jen asi první den, pak už sem fungovala normálně, jen sem netahala těžký věci a tak. 🙂

natulaaa
3. zář 2010

No manža včera nějak plašil,že aby jsme něco nepohnojili,tím že pojedem tak daleko domu a že mi muže být třeba blbě,což mi většinou bývá,ale myslím,že to takhle nefunguje,že i kdyby mi bylo blbě,že to přece doma přejde a nic to nemuže ublížit 😒 😒 ,myslím,že tam jde o to,nejít cvičit,nebo tančit a prostě nějak skákat,ale v autě sedíme,a i když naše dálnice nejsou 100% ale přes díry neskáčeme 😀 😀 😀 ,já mu řekla,že mi bude stači,když nebude celou cestu nadávat 😀 😀 ,jak jsou všichni ...... a jedou blbě 😀 😀 😀 .ale těším se,až příjedem domu ,já sebou plácnu k televizi,sním kuřecí vývar a budu odpočívat 😵 😵 😵

frozinka
3. zář 2010

Natulaaa, my to máme jen přes 80 km, ale nechtěli jsme riskovat, ptala jsem se i v Repromedě a doroučili nám raději přespat. A dobře jsme udělali, nelitujem toho 🙂

natulaaa
3. zář 2010

@frozinka ježiš tak já se zeptám teda 😕 😕 😕 a kde jste spali 😕 ,my už nemáme prachy na hotel 😀 😀 ,no uvidíme teda,ale manža má strach a mě to teda nenapadlo 😕 😕 ,

MUFIIIII potřebuju nocleh na dva dny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
3. zář 2010

@frozinka ježiš tak já se zeptám teda 😕 😕 😕 a kde jste spali 😕 ,my už nemáme prachy na hotel 😀 😀 ,no uvidíme teda,ale manža má strach a mě to teda nenapadlo 😕 😕 ,

MUFIIIII potřebuju nocleh na dva dny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
3. zář 2010

@mufinka0 babo jedna jak si dopadla,referuj 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

mufinka0
3. zář 2010

@natulaaa Ahoj,..teď jsem dorazila domů z práce no.... 😒 Dřív to nešlo! 😀 😀 😀 Tak jsem si hned píchla 300jednotek,..zatím mám doma jen 3x 300j za 3300 Kč. 🙂 A platili jsme ty zákroky. 🙂 No nic,..dnes je mi fajn,..asi byl divnej jen včerejšek. Dnes musím chystat věci, lakovat nehty atd..zítra jdem kámošce na svatbu. 🙂 Tak zatím pááá Ozvu se buď později, nebo až v neděli. 😀 😀

natulaaa
3. zář 2010

@mufinka0 noo takže už si taky sedíš na vejcích cooo 😀 😀 .Já si taky ted dobavila hlavu a taky jdu na nehty,manža chystá dneska večeři,toustíky,tak nevím,jestli se mám radovat nebo bát 🙄 ,manža když něco chystá tak mu nestačí ani pracovní deska a o nádobí ani nemluvím 😠 😠 😀 .

frozinka
3. zář 2010

@natulaa, my jsme spali v penzionu Slunce, na recepci v Repromedě nám dali letáček. Tady máš odkaz: http://www.penzion-slunce.cz/. Teď je tam nějaká sleva. Nás stál nocleh se snídaní asi litr, takže se to dalo. Říkám, stálo to za to, asi bych si to vyčítala, kdyby jsme jeli domů a nepovedlo se.... Dálnice k nám je hrozná, i druhý den mně manža vezl jak poklad :D

natulaaa
4. zář 2010

@frozinka děkujii,kuknu se 😉 😉 ale ještě se v pondělí zeptám 😉 ,já neznám nikoho,kdo by nejel domu 😨 😨 ,já vím,že naše dálnice jsou chvilema nic moc,ale v UNICE když jsem ještě byla,tak řekli,že domu v pohodě,tak se ještě zeptám,dneska jsme zapoměli,protože jsme hodnotili ještě spermio od manži a probírali OPU,ale zeptám se 😉

Jinak máme 12 nebo 13 folíku 😨 😨 ,nevím přesně,já se neptala,jen co jsem tak spočítala,co dr, diktoval sestřičce a největší jsou dva 18,5mm pak je většína 17mm a 16mm a jeden tam je 14mm,píchli mi ještě 400jednotek puregonu ,takže ještě dorostou prý 😲 a dneska v 9 večer mám píchat hcg 😵 😵 ,a v ponděli je OPU 😵 ,ptala jsem se,jestli mi muže být zle a prý néé 😨 😨 ,je to něco přírodního,není to pregnyl,ten prý dělá zle,tak jsem zvědavá 😒 😒 ,

natulaaa
4. zář 2010

@frozinka děkujii,kuknu se 😉 😉 ale ještě se v pondělí zeptám 😉 ,já neznám nikoho,kdo by nejel domu 😨 😨 ,já vím,že naše dálnice jsou chvilema nic moc,ale v UNICE když jsem ještě byla,tak řekli,že domu v pohodě,tak se ještě zeptám,dneska jsme zapoměli,protože jsme hodnotili ještě spermio od manži a probírali OPU,ale zeptám se 😉

Jinak máme 12 nebo 13 folíku 😨 😨 ,nevím přesně,já se neptala,jen co jsem tak spočítala,co dr, diktoval sestřičce a největší jsou dva 18,5mm pak je většína 17mm a 16mm a jeden tam je 14mm,píchli mi ještě 400jednotek puregonu ,takže ještě dorostou prý 😲 a dneska v 9 večer mám píchat hcg 😵 😵 ,a v ponděli je OPU 😵 ,ptala jsem se,jestli mi muže být zle a prý néé 😨 😨 ,je to něco přírodního,není to pregnyl,ten prý dělá zle,tak jsem zvědavá 😒 😒 ,

pavcahola
4. zář 2010

Ahoj holky tak se zase po týdnu hlásím,pustily mě na jeden den domu nic moc ale aspon ten jeden den. ☹ Jinak jsme v pořádku a kluci už mají přes dvě kila takže rostou ještě že tak. 🙂
@natulaaa budu na tebe v pondělí myslet aby to všechno dobře dopadlo.

zazy
4. zář 2010

Ahojky kočky
Tak nám tu na Moravě začalo pršet.
Natulko,no uvidíš,jak stím spaním.My jsme teda jeli taky domů,máme to 67km od Brna.Nevím,ale myslím si,že vliv to moc nemá,ale každý má jiný názor.Jinak máš pěknou úrodičku,to je slušné,opravdu.Už máš teda včeličky za sebou,jsi ráda,vid.A na pondělí na tebe budu myslet a držet pěstičky.Budete mít PK?

natulaaa
4. zář 2010

@pavcahola
@zazy holky děkuji 😵 😵 myslete,já se totiž bojííííííím 😵 😵 😵 😵 té narkozy 😨 😨 😀 a s tou cestou si taky myslím,že by to mělo být v poho,uděláme si pauzičky,zajdem si na obidek 😵 a pomalu pojedem 😒 😒 ,my to máme ale 180km,ale po dálnici,takže v pohodě 😖 😖

venika86
4. zář 2010

@natulaaa narkózy se vůbec neboj. Já byla už na dvou operacích + OPU a opravdu to nic není. Ani se nenaděješ a už chrníš. U jedné operace jsem spala už po injekci před sálem 😀 Já teda měla taky bolesti, tak mi museli píchnout injekci, která teda nějak nezabrala. Bylo to ale tím, že já měla hrozně moc vajuch. Odsáli mi jich opravdu hodně. Zralých bylo snad přes 30. Určitě to zvládneš, zvládly jsme to všechny 😉
@pavcahola no tak to je nádhera 😵 Ten náš prcek přibývá trošku míň. Teď bude mít něco pod dvě kila. Je to drobek 🙂 Minulý týden měl 1800 gramů a počítám, že přibývají něco kolem 150 - 200g za týden. Teď už to bude možná víc, ke konci to jde rychleji. Stejně nám to uteklo, co? Za chvilku budeme mít prcky u sebe, nemůžu se dočkat, asi ho upusinkuju 😀

natulaaa
4. zář 2010

@venika86 no já taky byla,na revizi po zamlklém 😖 ,ale to jsem byla jen tak oblbnuta 😖 ,a ze sálu jsem se dobelhala se sestřičkou 😵 a pak na dvou laparkach 🙄 a ty jsou určitě horší než toto néé 😨 😨 😵 ,díkybohu mi blbě nikdy nebylo ,tak snad to tak i zustane 😵 .
U te revize všechny holky spaly,vubec nic nevěděly a já joo 😀 ,nebolelo mě to,byla jsem oblbnuta ,ale vím co říkali a tak 😀 ,u první laparky jsem spala už snad na pokoji 😀 a u druhé laparky jsem neuměla spát,jsem ještě trojčila na sále 😀 😀 anestezioložka mě uklidnovala a pak nevím 😀 😀 ,A na ten pokoj už jdeš po svých jakoby joo,myslím tím se sestrou?