Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 To máš pravdu..probírala jsem to teď i s manželem..on by rád, abych byla doma...no uvidím..zkusím najít odvahu a půjdu si povyprávět s panem ředitelem 😖 .. 🙂 🙂

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 🙂 Uvidíš že tě pochopí,...Anebo bašti hodně vitamínků ať ti žádná chřipka nehrozí,..ikdyž ony ty bacilky jsou v dnešní době čímdál zákeřnější... ☹ 😠 Tam jde fakt jen o to aby ti nějaká ta viroza nekolovala v krvi a nebránila embrýskům ve zahnízdění,...ikdyž já nevím, třeba to nevadí.. Já bych určitě asle asi nechtěla riskovat. 😔

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 Tak si koupím nebo půjčím hodně knížek a udělám si další prázdniny.... 🙂 🙂

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 🙂 Já trávím celý dny na koníkovi a nebo na satelitu 😀 Manžel mi předplatil na celý měsíc nějakou sadu programů, tak koukám 🙂 Příští týden už budu i vařit, tak to uteče..Týden po OPU se o mě starala tchýně 🙂 Já jsem nechtěla, ale prý nééé, jen pěkně lež! 😀 No tak jsem se teda dál nebránila... 😅 😅
Četla bych taky,...miluju romány, ale mám doma už tolik knížek přečtených a to několikrát po sobě že nemám co.. 😒 Možná něco objednám přes net,...teda jestli se k tomu dostanu 😀 😀 😀 Nejvíc mě to stejně láká na koníka... 😅

bublenudle
19. zář 2010

@frozinka Ahojky..děkuji..no musím doufat..chtěla jsem tu Mojžíšovou zkusit..prej je to ok..jinak mi paní doktorka řekla,že by bylo dobré udělat SPG,ale to je 40tis extra..tak nevím nevím..kdyby se dělalo dalši IVF a KET nevyšel...ach jo...měj se krásně..paaa

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 Jestli Ti můžu něco doporučiz ...znáš spisovatelku Simonu Monyovou? Přečetla jsem vše, co napsala a u některých jejich příběhů jsem se smála i nahlas 🙂 🙂 . Já chodím do knihovny, protože v dnešní době cena knížek je vážně vysoká a kupuji si jen takové, o kterých vím, že si je přečtu i podruhé 🙂 . A máš pozorné členy rodiny 🙂

bublenudle
19. zář 2010

@mufinka0 Ahojky..tak moc gratuluji..k mimuškám..pěkně odpočivej at se broučci pěkně zabydlí u maminky..já ted musím počkat na MS,a pak začnu lepit horm.náplasti a pak doufat,že KET dobře dopadne...no snad ano..paaa měj se krásně..

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 ne ne taak tu neznám.. 🙂 Baví mě romány z prostředí modelingu, zpěvaček atd atd...Takový docela odvážný a skandální.. 😅 😅 😔 Já vím,..jsem jak malá, ale celkově ráda čtu bulvár a tak,ikdyž kolikrát nad těma blbostma stojí rozum,..vážně mě nezajímá kde a jak komu s..e pes.... 😀 😀 Já knížky co mě baví a těch mám většinu přečetla 2 a některé i 3x 😅 😅

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 Monyová by se Ti mohla líbit..je to lehké čtení..jak říká můj synovec..jak z opravdového života))))..a mám dotaz 🙂 prosím Tě, Ty jsi také při stimulaci pila 6 až 8 l denně?

mufinka0
19. zář 2010

@bublenudle Děkuju 🙂 No snad se jim u mě bude líbit 🙂 🙂 Uvidíme za cca 10 dní ... To asi zkusím testovat, pokud tedy do té doby nedojde MS 😒 Prý už můžu testovat 10 den po ET, ale nevím jestli nebudu mít strach... 😅
Já pevně věřím že už se ti KET konečně povede!!!! 😉 Prostě už sakra musí!!!!!! 😵 Psala jsi Frozince že budete možná dělat SPG za 40 tisíc,..., to jsi asi myslela PGD, že? 😅 😅

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 nééé, já rozhodně tolik nepila a ani nemusíš tolik,..myslím že 4l stačí. 😉 😉 Při stimulce ani tolik nemusíš,..spíš až těsně před OPU a po OPU 🙂 Jde o to aby se po OPU hormony co nejdříve dostaly z těla ven, takže se doporučuje pít a taky zvýšit příjem bílkovin 🙂 Ale ty bílkoviny to už nevím proč... 😅 ale mají se... 😀

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 už si asi začnu psát seznam, na co všechno se musím zeptat...čím více toho vím, tak vím, že nic nevím..jak říká klasik 🙂 🙂 ..a jde mi z toho hlava kolem 😀

beryk
19. zář 2010

Ahojda holky,

@mufinka0 gratulka ke sněhuláčkům,ale držím pěstičky, aby ted nebyli potřeba, hezky odpočívej at se embrouškové pořádně zakousnou a nepustí 😉

@janca72 já bych zůstala na neschopence,protože jak se bere prednison, ten je na snížení imunity , tak aby jsi něco nechytla

@bublenudle jojo musíš doufat,věřit , že KET vyjde

Jak pak se má Naty?
Frozi, Zazi co vy?
já jdu ve středu na testy na cukrovku

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 Ano,..chápu tě uplně!!!! Já už měla jednu celkem čerstvou zkušenost za sebou, takže jsem už soustu věcí věděla, ale při prvním jsem taky měla plnou hlavu informací 🙂 Oni ti ale všechno řeknou a ty jsi učitelka, takže paměť máš určitě dobrou, tak se ničeho neboj, že by jsi na něco zapomněla 🙂 😉 😉 A kdyžtak my jsme tady 🙂 Já chodím ještě diskutovat na Unicu, takže mám informací až až... 😝 😝 😀 😀 😀 😀

mufinka0
19. zář 2010

@beryk Jéé děkuji. Hatchující blastocysta už by měla být zakouslá,...tak pevně doufám.. 😔 😅 😅 Já jim ale věřím, že mě tentokrát neopustí 🙂 😵 😵
Přeju aby testy na cukrovku dopadly dobře 😉 😉 Ale určitě joo,. ty už máš nepříjemnosti všechny vybrané 😉

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 Jani,..vy půjdete do toho PGD?? Je to hrozné, že to všechno stojí tolik peněz,..Nás to celkem vyšlo i se zmražením na 30 tisíc,.. 😒 Áááále nelituju,...pro miminka všechno 🙂 🙂

janca72
19. zář 2010

@beryk snižuje to imunitu.. to jsem nevěděla..myslím, že už nemám ani co moc řešit...tak tedy nachystám si hromadu knížek, nějaké filmy... 🙂

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 jé..děkuji)..ale roky jsou tady a paměť je horší a horší 🙂 🙂

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 co se týká PGD jsme ve stádiu rozhodování...ještě se potřebuji na pár věcí zeptat a podle toho se rozhodneme..je to hodně peněz..ale to je jen začátek..děti jsou hodně drahý "koníček". 🙂 ..ale ony nám to 100x vrátí...jak dodává moje kamarádka..určitě nám vyberou pěkný domov důchodců 😀 😀 ..si dělám legraci...pro miminko všechno 🙂

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 😀 😀 😀 Tak to jsi mě pobavila...Pěkný domov důchodců... 😝 😀 Prednison je na snížení imunity,..ale budeš ho brát jen jednu tabletku denně, tak nevím,..ale určitě se na to zeptej!!!! 😉

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 Jdu koukat na TV a pak mi manžílek chystá věčeři,..tak kdybych se neukázala, tak zítra ahoj 🙂

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 Ahoj a dobrou chuť 🙂

bublenudle
19. zář 2010

@mufinka0 Ahojky..ano,PGD hahah,už se mi to vše motá..no snad to nebude potřeba 😒 ..ty pěkně odpočivej a uživej si mimušáčku v bříšku 🙂 ..neznáš náhodou někoho,kdo si to PGD dělal?? paaa

bublenudle
19. zář 2010

@janca72 Ahojky...chtěla jsem se zeptat..byla jsem 2xna IVF a nepodařilo se,ted mám ještě 2 nanučky,ale doktorka mi řekla ,že pokud se nechytnou tak by bylo dobré udělat PGD...bude mi 38..tak i proto..koukala jsem,že se taky rozhoduješ,mužu se zeptat proč ty?? měj se krásně,paaaa

janca72
19. zář 2010

@bublenudle ahoj. přečti si tento odkaz http://www.gennet.cz/vyhody-a-nevyhody-pgd-1404... ..budu moc ráda, když mi na to řekneš svůj názor..
Zapomněla jsem se zeptat na to vlastně nejdůležitější..na jaké vývojové vady dělají vyšetření...bude to můj první dotaz při další návštěvě..

bublenudle
19. zář 2010

@janca72 ahojky..tak jsem koukla na tvuj odkaz,a nevím nevím teda..u nás není nic v genetice..prostě se mi nechytá IVF..tak ja nevím,ale nikde jsem právě nečetla,že by někdo měl mimi z PGD..co si ty myslíš?? je to teda pálka,40tis..proč chceš ty PGD??

janca72
19. zář 2010

@bublenudle ono také moc holek to nemělo...já jsem to chtěla z důvodu věku.. mně je 38 a manželovi za chvíli 40..genetiku jsme měli oba v pořádku..

bublenudle
20. zář 2010

@janca72 Ahojky..aha,no taky mě bude 38..a už jsi byla na IVF?? ja 2x a nic..ted mám ještě 2mrazáčky..a kdyby ani tyhle se nechytli tak pak jdu do 3IVF a asi s tím PGD..tak nevím nevím...snad se zadaří...měj se pěkně...

mufinka0
20. zář 2010

@janca72 Ahoj 🙂 🙂 🙂

mufinka0
20. zář 2010

@bublenudle Ahoj 🙂 Z toho popletení si nic nedělej,...je toho moc a jsi nervozní. To je normální. 🙂 KET už musí vyjít!!!!