Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
4. říj 2010

@mufinka0 člověk si myslí, že už nemůže, že je úplně na dně, ale musíme se z toho oklepat,najít zas další sílu do dalšího boje ....... já vím je to hrozně těžký, moooooooooooooooc dobře si pamatuji,ja jsem byla totálně zhroucená , skončila jsem u psychologa, zkoušela všechno možný a doufala, že jednou se to musí podařit.
Takže věř věř věř, že se vám podaří,vzpomen na mě, nakonec se nám to podařilo a to už nejsme nejsme nejmladší , mě bude 36 a chlapovi 42
Přeji ti hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně štěstí,at se ti co nejdříve splní přání a je z tebe těhulka

janca72
4. říj 2010

@mufinka0 Jsi moc hodný člověk mufinko. Z celého srdce Ti přeji moc štěstí a já si myslím, doufám a věřím, že to Vaše miminko za Vámi určitě najde brzy cestu...

janca72
4. říj 2010

@beryk Na pravém vaječníku pět 15 mm a na levém 14 mm...ale jak říkala doktorka..nezáleží na množství, ale na kvalitě..tak uvidíme 🙂 ..díky 🙂

janca72
4. říj 2010

@venika86 bojíš se císaře?

yes79
4. říj 2010

@venika86 buď v klidu, všechno bude v pořádku a kdyby si přeci jen měla rodit císařem, tak se ho neboj, já taky rodila císařem, všechno bylo v pohodě a nakonec sem byla ráda, že to byl císař 😉

janca72
4. říj 2010

@venika86 moje sestřenice ( žije v Kanadě) má všechny své tři děti rozené císařem..dokonce měla přesně několik týdnů dopředu domluvený přesný čas porodu ( trochu pro mě divné..ale jiný kraj jiný mrav 😀 )..děti jsou krásné, zdravé..no a sestřenka byla nedávno na plastice břicha a je kočka jako za mlada 😉 🙂

venika86
5. říj 2010

@janca72 ne, císaře se nebojím. Už za sebou nějakou operaci mám, takže bych to určitě zvládla. Hlavně je to kvůli malýmu, takže není co řešit. Za chvíli jdu volat, tak pak napíšu co a jak

venika86
5. říj 2010

Tak nové zprávy. Srážlivost a krevní obraz jsou v pořádku, takže se v podstatě nic dít nebude. Na další kontrolu jdu až 15.10. Možná do té doby porodím sama, uvidíme. Každopádně krvácení do mozku to s největší pravděpodobností nebylo a rodit se tudíž bude normálně. Jsem z toho fakt jelen.

nelatorka
5. říj 2010

ahoj mufinko neboj zvládneš to říkej si že vždycky může být ještě hůř. Jsi silná holka. To co se mi stalo ,, říkala jsem si že to asi nedám bolelo to opravdu moc, ale teť už mám na to jiný pohled a čas je opravdu nejlepší lék to mi věř a musíš se dívat jen a jen dopředu a věřit. Určitě to příště vyjde. Moje doky mi doporučila brát tu kyselinu listovou FEMIBION 800 je to pro plánované těhotenství až do konce 12 týdne. Nevím jestli něco bereš, ale myslým že to je taky dobré to užívat já už to beru teť a na KET půjdu asi v lednu. Tak ti držím moc pěstičky a myslím na tebe třeba se tam lednu sejdem 🙂

Jinak všechny zdravím občas sem mrknu jak pokračujete a moc držím pěstičky ať vám to všem dobře dopadne 🙂

inach
5. říj 2010

@pavcahola Váhu měli pěknou,teda hlavně Kubík,máš to pěkně zařízený,hodnoučký už od malička!

inach
5. říj 2010

@venika86 Veni tak to jsou dobré zprávy! Nakonec žádný rození dřív.Dávají ti ty doktoři od toho 20tt pěkně zabrat ! Důležitý je že bude vše v pořádku.Taky mám v plánu jít do Bohunic.

mufinka0
5. říj 2010

@nelatorka Ahojky,..děkuji ti. Ano já vím a s tím, co se stalo tobě se nemůžu absolutně srovnávat! Jsem jen ze všeho už moc zklamaná, ale vím že mě to časem přejde. Jen se spíš bojím, abych vůbec byla schopná otěhotnět.. 😔 Ikdyž jedno mimoděložní těhu už mám za sebou, tak snad ano. Chce to jen čas a pevné nervy,..ty mi ale chybí. 😅 Netuším kdy půjdem na KET,..zítra jdu do Repromedy a budeme se domlouvat co a jak dál. Každopádně i tak jsem moc spokojená, že jsem tam byla, je to skvělé centrum! 😉
Jinak já brala Calibrum Baby plan,..taky obsahuje listovku. Teď jsem ho ale vysadila,..nemohla jsem ho ani vidět. Všechno mi to připomínalo,.. Uvidíme co mi řeknou zítra a kdyžtak to zase nasadím. 🙂

mufinka0
5. říj 2010

@beryk 🙂 Děkuji i tobě,..jste moc hodné!!!! Já taky byla u psychologa,..po mimoděložním jsem si myslela že to zvládnu, pak další operace, verdikt, že nemůžu mít přirozeně děti, pak neúspěch u 1IVF a bylo to.. 😔 Jenže jsem tam byla jen 2x,..moc mi nesedl a pak následovalo 2 IVF. Uvidíme jak na tom budu teď,..snad to bude lepší. Mám manžela a ten je lepší než 100 psychologů,..nebo aspoň těch, u kterého jsem byla 😒 😒

mufinka0
5. říj 2010

@janca72 🙂 Děkuji...Snad už nás to naše vysněné miminko nenechá dlouho čekat. 🙂

A jak jsi psala,..nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě!!!!! 😉 Takže se neboj,..folíci krásně rostou a budeš mít určitě super zralá vajíčka 😉

zazy
5. říj 2010

Ahojky děvčata
Zdravím Nelatorku,leden bude za chvíli,obdivuji tě,jak jsi to zvládla.
Zdravím taky Inach a Mufinku a Janču
Veni na jednu stranu ti závidím,že na konec budeš rodit normálně
Jinak já dneska byla na kontrole,takže já na rozdíl od Veni,mám císaře na 90%jistého a bude to asi mezi 2-9 prosincem.Takže žádný štědrý den.Placenta se nestáhla,takže proto.Jinak krásně rosteme,princezna už má skoro 1500g.Takže aspon rosteme jak máme.

frozinka
5. říj 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím...
@mufinka0: drž se, určitě si k vám štěstí v podobě miminka cestu najde...musíš věřit, i když to není jednoduché...držím vám moc a moc pěsti
@janca72: taky moc držím pěsti a je to pravda, není důležitá kvantita, ale kvalita 😉
@venika86: holka, tobě fakt dávají zabrat, to není možný... budu na tebe moc a moc myslet a držet pěstičky, aby byl porod hladký a rychlý.... a prcek aby byl v pořádku...a říkali něco nového o Adámkově operaci po porodu?
@zazy: ty jo, asi budem rodit zároveň (pokud tak dlouho vydržíme, ale doufám, že jo) a obě císařem (já teda spont. porod riskovat nehodlám)...ale princezna pěkně roste, moji prcci měli min. pondělí (26+2) kilo a 900g, takže budou asi taky macíčci,po mamince, pokud se nebudou drát na svět dřív, ale pořád jim domlouvám, aby se mně drželi jak klíšťátka 😅 😅

zazy
6. říj 2010

Frozi a tobě taky řekli,že bude císař??A kdy přibližně.No já bych na jednu stranu rodila normálně,protože tak přibližně vím co mě čeká.Když jsem byla poprvé na operaci na laparotomii,tak tam byla paní na ty samé operaci a měla za sebou i císař a říkala,že je to skoro jedna a ta samá bolest,tak sse na to moc netěším,ale zvládla jsem to poprvé zvládnu to i ted,ono mi stejně nic jiného nezbývá.Ono nejvíce to bolí ty první 3 dny pak už je to den ode dne lepší.
Ale já pokud bych byla na tvém místě tak bych do toho císaře šla taky.

janca72
6. říj 2010

@mufinka0 Ty jsi byla dnes v Repromedě a v kolik hodin? Já jsem tam byla dnes také..možná jsme se potkaly....
A díky..folíci rostou..ale nějak divně...jsou velké velikostní rozdíly...a doktorka dlouho nevěděla, jak se rozhodnou ohledně OPU...aby to nebylo příliš brzo a nebo naopak pozdě...jdu nakonec v sobotu..tak uvidíme...

janca72
6. říj 2010

@frozinka Jj..díky 🙂

janca72
6. říj 2010

@zazy Také Tě zdravím...a Tvou malou princeznu 🙂

mufinka0
6. říj 2010

@janca72 Ahojky,..byli jsme objednaní na 10.30h, ale brali nás po půl 12 😝 😝 😝 Jéé,..to je škoda,..mohli jsme se domluvit dřív. 🙂 Já tam půjdu teď až 29.10 pro výsledky vyšetření, takže to už se nepotkáme. A nebo možná ti to vyjde tak akorát když ti budou potvrzovat těhotenství 🙂 Protože ty těhotná budeš!!! 😉 😉

mufinka0
6. říj 2010

@janca72 Ono to je myslím normální, že nejsou všichni stejně velcí,...já je taky neměla stejně velké..🙂

janca72
6. říj 2010

@mufinka0 Já jsem tam přijela těsně před 12..tak to jsme se mohl potkat. Možná jsem se i potkaly...neměla jsi dnes oranžovou bundu? 🙂

janca72
6. říj 2010

@mufinka0 Uvidím v sobotu, jaká jsem kvočna 😉 🙂

frozinka
6. říj 2010

@zazy: No, říkal mi můj dr. hned na začátku, že bude lepší císař, mám operovanou ledvinu a močák, tak aby se tím tlačením něco nestalo, navíc, když jsem prej zdravotník a ještě pracuju u nás na porodnici, tak to nebude asi nikdo riskovat. Pak byli prcci hlavama dolů, tak si ze mně dělal srandu, že je to předpoklad spont. porodu, ale pouze kdyby se to rozjelo samo, že vyvolávat mi to nikdo nebude. No a v rizikovce ještě nic neříkali, stejně teď byli přetočení, jedno mimčo v příčce a druhé hlavou dolů, takže tak... Já ale ani normálně rodit nechci, bojím se, aby se to nějak nezkomplikovalo, často se porodilo jedno dítko a s druhým letěli na císaře.... Nestojí to za to, pak bych si to vyčítala celý život, kdyby se něco stalo.... Ono se může něco stát i při SC, ale myslím, že to riziko je menší....

mufinka0
7. říj 2010

@janca72 Ahojky,..Tak to jsme se asi těsně minuli. Ne,..neměla jsem oranžovou bundu 🙂 Odcházeli jsme po 11.45h 😀 Vevnitř jsme dlouho nebyli.... Moc nebylo o čem mluvit,.. 😔

mufinka0
7. říj 2010

@janca72 A jinak,..přeju hooodně vajíček!!!!! 😉 😉 😉 😉 A aby to nebolelo. 🙂

beryk
7. říj 2010

Ahojda holky,

@frozinka ,@zazy moc na vás myslím,takže to vypadá na císaře

@janca72 v sobotu ti držííííííííííííííííííííííím pěstičky

@mufinka0 at výsledky jsou v pořádku

@nelatorka často na tebe myslím a věřím, že v lednu zas budeš zářit štěstím

@venika86 hlavně,at jste oba v pořádku a už máš v náručí mimáška

mufinka0
7. říj 2010

@beryk Děkuji,...no vlastně nevím jestli bych měla chtít aby byli v pořádku... protože když mi nic nenajdou, tak to bude další sázka do loterie,..ale to je asi vždycky. Každopádně, pokud jsem neotěhotněla po 2 hatch. blastocystách, tak jakou mám šanci z KETu,.. ☹ Navíc jsem se dozvěděla, že mi někam odcestoval pravý vaječník... 😖 nenašli ho ani u OPU,..vůbec nevím co si o tom mám myslet. 😔

janca72
7. říj 2010

@mufinka0
@beryk
Děkuji moc 🙂