Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
12. říj 2010

@venika86 Tak zítra, Ti garantuji, prožiješ ten nejkrásnější okamžik ve svém životě..moc Ti to přeji a přeji i hodně štěstí 🙂

mufinka0
12. říj 2010

@janca72 🙂 Tak vidíš,... Hele, ale já bych zůstala doma aspoň do testování... Po Prednisonu máš opravdu oslabenou imunitu, tak ať něco nechytneš! 😕 Já jsem byla 2x venku a chytla jsem solidní kašel. Musela jsem i pro prášky k dr. protože ACC long nezabral 😒 No naštěstí se to obešlo bez teplot a už jsem o.k. 🙂
Zítra uteču co nejdřív 🙂 Moc se těším..a o víkendu si pojedu udělat radost a koupím si něco na sebe ... 😅 Už se nemůžu dočkat!!!! 😀 😀 😉
Ty máš transfer ve čtvrtek viď?? Už se ti to blíží... 😵 😵 😵 Jsem zvědavá na zítřek, jak ti miminka povyrostly! 😉

janca72
12. říj 2010

@mufinka0 A kolikátý den se vlastně testuje?
A pojedeš si udělat radost, tak to je mooooc dobře 🙂 ...člověk by si měl udělat nějakou radost každý den 🙂 🙂
Cítím, že jsem trošku nervozní, když si vzpomenu na zítřejší telefonát...ale..jak jsem si už stokrát slyšela..vždy je vše tak, jak má být,,,ale v některých momentech života najít tuto moudrost, je nad lidské síly 😉

beryk
12. říj 2010

Ahojda holky,

@venika86 myslím na tebe a držím pěstičky, at je vše v pořádku a už máš mimáška v náručí

@janca72 at mají pro tebe zítra dobré zpravy

janca72
13. říj 2010

@beryk Díky 🙂 . Po PGD je jich v pořádku 9..zítra v 9.30 mám ET..tak snad.... 🙂

zazy
13. říj 2010

Ahojky
Jani tak na zítřek hodně štěstíčka a hodím ti sem pěknou vlnu těhu bacilků,tak pořádně chytej.

janca72
13. říj 2010

@zazy Jééééé..děkuji 🙂 🙂

mufinka0
13. říj 2010

@janca72 Jani, oficiálně se testuje 14 den po ET,..ale neznám holčinu, co by to vydržela 😀 😀 Pokud budeš mít hatchující blastocysty, tak mi doktor říkal, že můžu testovat už 10 den po ET. Já se na stádia embryí ptala 🙂 Myslím, že běžně to neříkají. 😕 Júúú, máš 9 kvalitních embryí,..to ti určitě zbudou ještě do mrazáčku 🙂
Nervozní nebuď,..transfer je už jen třešnička na dortu 🙂 Noo a vyvrcholení budou ty tvoje // 😵 😵 😵 😵 😵 Už se na ně těším 😉

beryk
13. říj 2010

@janca72 zítra na tebe budu myslet,at to klapne,tfuj tfujtfuj

janca72
14. říj 2010

@mufinka0 14 den..tak si udělám puntík do kalendáře 🙂 . Za chvíli jedeme do Repromedy....jsem od 4 vzhůru...asi jsem přece jen už starší člověk..a nebo že by přece jen nervozita? 😀 😀

janca72
14. říj 2010

@beryk děkujííííí 🙂

beryk
14. říj 2010

Ahojda holky, krásný den všem

@janca72 jj tu nervozitu znám, hodně štěstí

janca72
14. říj 2010

@mufinka0 Tak máme 5 hat. blastocyst...jedno mám u sebe a 4 jsou sněhuláčci...tak jen ať se mu u mě líbí 🙂

janca72
14. říj 2010

@beryk Děkuji ještě jednou 🙂

mufinka0
14. říj 2010

@janca72 🙂 Júúú, ty máš stejné počty jako já 😀...To je náhoda. 😉 Já jsem si tedy nechala zavést 2 , ale chápu, že s tvojí postavou ti to asi nedoporučili. 🙂 Tak přeji, ať ti těch 14 dní uteče co nejrychleji 🙂 😵 😵

janca72
14. říj 2010

@mufinka0 Děkuji moc 🙂 . To bude hodně dlouhých 14 dnů...a Ty půjdeš v tom období do Repromedy? Pamatuji si to dobře?

mufinka0
14. říj 2010

@janca72 🙂 Noo,..já jdu pro výsledky 29.10. To už budeš vědět, že jsi těhotná. 😵 😵 😵 😵 Těch 14 dní je šílených a asi pro každou z nás, ale záleží na každé, jak se s tím dokáže srovnat 🙂 Přijdeš mi, jako takový kliďas, tak si myslím, že problém ty mít nebudeš. 😉 A navíc,..jedno dítě už doma máš, to hodně pomáhá. My, co čekáme na první mimčo to máme asi o kapku těžší. 😅 Hlavně to asi hůř neseme. 🙂 Klárinka ti určitě moooc pomůže. 😉

beryk
15. říj 2010

Ahojda holky, krásný pátek

@janca72 at je to ten pravý bojovníček a krásně se u tebe zabydlí

janca72
15. říj 2010

@mufinka0 Pro mne je zatím to nejhorší, že se musím šetřit. 14 dnů je tak dlouhých )))))). Včera jsem si povídala v Repromedě s jednou kočenou a ta mi říkala, že Repromeda má 93% úspěšnost - 93 maminek ze 100 má nakonec mimíška 🙂 🙂 )....jsem hned myslela na Tebe 😉 🙂

janca72
15. říj 2010

@beryk Děkuji 🙂

mufinka0
15. říj 2010

@janca72 🙂 Nezlob se, ale...tomuto číslu prostě nemůžu věřit. Myslím, že takovou úspěšnost nemají ani centra v Americe!! No,..možná to bylo řečeno, že 93 maminek má mimčo, ale na nespočet pokusů.. 🙂 Takže třeba některá napoprvé, ale některá až třeba na 5tý pokus.... 😝 Na to bych ale neměla 😀 Já to mimčo budu mít, já to vím, jen si na něj musím počkat 🙂
Zatím se opravdu šetři,..ono se ti to vyplatí, uvidíš 🙂 Za chvilku budeš testovat a třeba se V Repromedě potkáme v ten pátek, kdy si půjdeš nechat potvrdit těhotenství 🙂 😉 😉 😉 Ono to totiž tak nějak vychází 😵 😵

janca72
16. říj 2010

@mufinka0 Ono je to číslo opravdu vysoké, ale není hezké mu třeba jen na chvíli uvěřit? 😉 .
A to víš, že budeš mít miminko 🙂 .
My jsme se s manželem domluvili, že stimulaci budu mít jen jednou a když budou mrazáčci, tak to zkusíme jště tak..nakonec máme 4 mrazáčky ( vždy po dvou) , tzn. že bychom případně měli o jednu šanci více, než jsme plánovali..
obdivuji ženy, které to zkouší po páté i se stimulací...
Ráda bych se s Tebou setkala.... třeba budu mít štěstí 🙂

mufinka0
16. říj 2010

@janca72 🙂 Budeš těhotná, věřím tomu!!! Měli jste PGD, takže vám embryjka pořádně vyšetřili a nechali opravdu jen ta kvalitní.. Pravděpodobnost otěhotnění je u tebe tím pádem velmi vysoká. 😉 😉 😉 😵 😵 Já jsem v pátek 29.10 objednaná na 10.30h. 🙂 Je to nejpozději co to jen šlo, protože pak potřebuju jít ještě ke svojí gynekoložce, ale tam jsem až na 13h 😒 Tak si asi počkáme někde na kávičce. 😅
Dneska jsme byli v tom Brně, prošli jsme se, dali si oběd,...já myslela že si něco koupím, ale nic jsem nevybrala... 🙄 Tak to zkusím ještě zítra v Olympii.. 😀 😀 Manžel je moooc hodný a vstřícný, tak toho musím využít..Jinak totiž obcházení obchodů nenávidí... 😝 😀 😀
A co Ty?? Jak se cítíš?? Všechno v pořádku?? 😵 😵 Bříško nebolí?

janca72
16. říj 2010

@mufinka0 Uvidíme za 12 dnů...a děkuji, cítím se dobře 🙂 ..jen mi chybí více pohybu 😝 🙂
A je fajn, že je manžel tak milý...můj manžel má také při nakoupování světlé chvilky..ale většinou, když vejdeme do obchodu se ptá prodavaček " prosím Vás, kde máte koutek pro muže? " 😀 😀
Přeji Ti úspěšné zítřejší nakupování a celkově příjemný den 🙂 .
Uvidím, jak to půjde se mnou dále..ale datum 29.10 v 10.30 si zapamatuji 🙂 🙂

mufinka0
17. říj 2010

@janca72 Ahoj 🙂 Chápu tě,...to já jsem líný tvor a válení v postýlce mi moc nevadí.. 😅 😅 Ikdyž, pořád si říkám, že bych měla začít dělat nějaký sport.. 😖 Snažím se občas aspoň jezdit na tom rotopedu... 😀 😀
12 dní...to uteče jako voda.. 😉 Vím,..tobě asi moc ne. Ale jak jsem psala,..přijdeš mi jako takový vyrovnaný člověk, že tě snad ani těch 14 čekacích dnů nemůže vyvest z míry. 🙂
Dnes jsme nakupovali jednu jedinou věc 3 hodiny.. 😀 Chtěla jsem nějaký pěkný zimní kabát...no...hned v prvním obchodě mi jeden padl do oka, ale byl drahej, tak říkám NE! Manžel mě přemlouval,..asi rezignoval na cenu, jen abychom jeli co nejdřív domů.. 😀 Ale protože mám výplatu po marodce hroznou, tak jsem se chtěla podívat po nějakém levnějším... No, skončilo to tak, že po 3 hodinách jsem si šla pro ten, který jsme viděli jako první 😀 😀 😀 To se mi ještě nestalo.. 😅 Ale manžel byl trpělivej a milej,.. 🙂 Uff,..i po 3 hodinách se dokázal usmívat. 😀 😝 😝
Venku už je pěkná zima... 😖 Slunečním dnům už je zase na nějaký čas konec.. 😔 Přes Vánoce mi to v práci pěkně uteče a pak se třebas vrhnem do dalšího boje.. 🙂 Uvidíme,..uvidíme.. 😉
Choď na procházky,..ale pokud jsi zvyklá se hýbat, tak myslím že až tak to zase omezovat nemusíš,.. Tvoje tělo je na pohyb zvyklé, takže ti to zřejmě nemůže ublížit tak, jako nám, co celý den sedí na zadku 😀 Jen náročné sporty bych vynechala. 🙂

janca72
18. říj 2010

@mufinka0 Blahopřeji k šťastnému nákupu..a kdyby si to, co jsi napsala, přečetl můj manžel..řekl by..to psala o Tobě? Když je něco moc drahé, tak si to hodně dlouho rozmýšlím..a i odcházím z obchodu a potom se vracím 😀 😀
Je zataženo, ale já doufám, že se sluníčko zase brzy ukáže...stejně jako je to v životě..
Včera jsme si také povídali o Vánocích..těšíme se, jak si vyzdobíme dům..budou to naše první Vánoce v něm 🙂 .
A na nový rok plná energie si zajedeš pro zachumlánky.. 🙂 🙂

mufinka0
18. říj 2010

@janca72 Ahoj 🙂 Vážně jsi taky taková vahatelka?? 😀 😀 😀 Já než něco vyberu... 🙄 🙄 😅
Jéé, první Vánoce v novém domečku. To je super,..to se musíte těšit dvojnásob 🙂 My teda nemáme nový domeček, ale je po kompletní rekonstrukci jak vevnitř, tak venku (zateplení, střecha atd..) Uff a teď jen to splácení... 😝 😝 😀 Ale v dnešní době by mladí lidé neměli jinou šanci bydlet, než na hypotéku,...téééda jen že by měli bohaté rodiče. 😀 Což teda ani jeden z nás nemá,.. 😖 Ale peníze nejsou všechno 🙂
Už se těším taky na Vánoce, tyto svátky mám moc ráda a myslím, že mi ta atmosféra taky hodně pomůže a budu se těšit na blastičky v mrazáčku 🙂
Tak se měj pěkně,..já ti zase zítra napíšu,..jen škoda, že na koníka a tebe nemám více času,..ono to s tou prací teď už tolik nejde. ☹

janca72
19. říj 2010

@mufinka0 My také nemáme nový dům, je také po rekonstrukci..zatím tedy jen vevnitř, ale snad příští rok budeme v rekonstrukci pokračovat 🙂 ...a o splácení mi ani nemluv.. ve sportce jsme nevyhráli a rodiče jsou sice milionoví, ale miliony opravdu nemají 😀 😀 .
Vánoce Tě příjemně naladí...budeš hezky odpočívat a starat se o sebe..a Ty další už budete nejméně tři 😉 ..
Včera byla u mne sestřenka na návštěvě a podívala se na mne a povídá..Já si myslím, že jsi těhotná, jak už to poznám z očí 🙂 🙂 ....mám ještě 9 dnů do testování..uf
Těším se, až budeme doma obě dvě...to si na sebe určitě najdeme mnohem více času 🙂

mufinka0
19. říj 2010

@janca72 Fakt??? 🙂 Tak vidíš,..jak už ti to řekne odbornice, tak je to jasný 🙂 🙂 🙂 Z očí se to prý poznat dá,..však jen kolegyně co byla v očekávání, tak měla od začátku takové lesklé oči a hodně rozšířené zorničky 😀 Taky jsem jí říkala, že jí to leze i z očí.. 😅 😅
My už máme naštěstí domek docela "jakonový",..ale trvalo to 3 roky,..Jeden rok vnitřek,..další nic a pak venku.. 😉 Je to náročné a hned tak se to nedá. 🙄 Jak se ale říká,..."peníze budou, my nebudem!"... 😅 Bydlet musíme, tak jinak to hold nejde.
Až budu doma?? Jako těhu myslíš??... 😅 😅 To je tááák krásná představa,..děkuju 🙂 Mám tu výhodu, že období před Vánocemi mi uteče,..na int. obchodě to bude raz dva. Snad mi to nadšení vydrží až do poslední chvíle, než budu mít nastoupit na KET,.. 😀 Snad mě pak nepřemůže strach..a nejistota. 😝 Den ode dne se cítím kapičku líp, ale pořád na "to" myslím. A ještě chvilku asi budu. 😔 Ale ty!!! TY mě musíš motivovat, chápeš?? Já uvidím u tebe jak krásně to jde a pak mi to taky půjde jako po másle!!! 😉
Nemáš Facebook?? Jestli ano, napiš mi do IP jméno a já si tě najdu. Tak si můžem napsat víc!!!
A pamatuj si!!! Pořád na tebe myslím a držím pěsti pro štěstí!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yes79
20. říj 2010

@janca72 se se pletu do diskuze, pokud ti to řekla, že podle očí jsi těhu, tak tomu věř, moje ségra to taky pozná na očích, zatím se ani jednou nespletla, tak držím palce 🙂