Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paja1
8. lis 2010

jinak všem holky pěkné ráno,u nás prší.Mohlo by nám pršet štěstí? 😀

valkat
8. lis 2010

Ahoooj holky,tady taky prší a je skoro tma.....my dneska testujeme spermošky....

bublenudle
8. lis 2010

Ahojky holky,přeji Všem krásný týden a jen a jen dobré zprávy 🙂 🙂 🙂

zazy
8. lis 2010

Ahojky i já všem přeji krásný den
Ikdyž u nás děštivý a u mě marodný.Nakonec mě přeci jen ta chřipajzna včera sklátila,ale lepší ted než těsně před porodem.Už jen měsíc a budeme mít to naše dítko u sebe.Všem bych je taky moc přála

mufinka0
8. lis 2010

@frozinka Čauky 🙂 Omlouvám se, že píšu až teď, ale moc sem už nechodím,..zatím... 😵 😵 😵 Ano výsledky hematologie už víme, ale na imunologii ještě čekáme 🙂 Bohužel mi něco našli v krvi,..nějakou mutaci jednoho genu. A že to může způsobovat neúspěchy u těhotnění. Tak že mi příště nedají Anopyrin a mělo by to být O.K. No, tak snad... 😔
Jinak Janča nedopadla dobře... Nějak mi nepřišlo vhodné to sem psát,..měla by to udělat ona. Ale mám vám všem vyřídit pozdravy a že si v lednu půjde pro mrazáčky 🙂 Má tam 2 kluky a 2 holky 🙂 Jinak ano, přes FB v kontaktu jsme.
Zatím pa a krásný zbyteček těhotnění přeji!!! 😉 😉

mufinka0
8. lis 2010

@bublenudle Ahojky,.. 🙂 šmankote! Ty už zítra testuješ!! Tak teda tfuj tfuj tfuj pro štěstí!!! Ale pokud nekrvácíš, tak to vypadá nadějně!! Přímo skvěle!!! Držím pěstičky a těším se na //,.. 😵

mufinka0
8. lis 2010

Ahoj holky, jen Vám chci všem popřát hezký zbytek dne,..dneska teda ne moc pěkného, ale zítra už snad aspoň nebude pršet 🙂 Nevím už jak kdo, kde a v jakém stádiu jste, ale všem přeji hooodně štěstí 🙂 🙂 🙂

lola33
8. lis 2010

Ahojky všichni 🙂 🙂 🙂 ,držím moc palečky holkám,které budou zítra testovat a přeji jim jen e jen //,hezký večer 🙂 🙂

lola33
8. lis 2010

@valkat Ahojky u nás také celý den prší,nálada pod psa ☹ ,přeji jen ty nejlepší výsledky!!! 🙂 🙂 🙂

bublenudle
8. lis 2010

@mufinka0 Ahoj zlatíčko,ano zítra...jsem tak strašně nervozní ☹ jj,jsem ok...nic nebolí,jen prsa nafouklí..určitě zase dnes neusnu a ve 4 už budu chodit zase po bytě... 😒 no a už víš,kdy asi pujdeš ty???..měj se pěkně a děkuji moooc,za podporu...jsi zlatíčko

lola33
8. lis 2010

@mufinka0 Ahojky,už aby se to přehouplo a byl leden,že??? Už se nemůžu dočkat dalšího boje,přeji hezký večer 🙂 🙂

bublenudle
8. lis 2010

@lola33 ahojky...děkuji moc, 🙂 jsi moc hodná....krásný večer přeji.. 🙂

lola33
8. lis 2010

@bublenudle hezký večer a zítra se tu budeme těšit na výborné zprávičky od tebe!!!
🙂 🙂 🙂

bublenudle
8. lis 2010

@lola33 Jste zlatíčka,děkuji mocinky...jsem ráda,že jsem vás tady našla..jinak bych se asi už dávno zbláznila...pěkný večer...paaa 🙂

lola33
8. lis 2010

@bublenudle 🙂 🙂 🙂 ,zítra se budu těšit 😉

valkat
8. lis 2010

@bublenudle tak moc držím palečky ať to dopadne..//... 😉 😉

paja1
8. lis 2010

@bublenudle moc ti to přeju upřímně.Drž se a dej vědět.Já už šla spát a nejde to tak jsem ještě koukla. 😀

bublenudle
9. lis 2010

Ahoj holky.....takže bohužel jen / ☹ jsem z toho hotová.... 😢

valkat
9. lis 2010

@bublenudle beruško,tak to mě moc mrzí,nemůže se tam ještě nějak objevit? ☹

bublenudle
9. lis 2010

@valkat ve čtvrtek jdu na krev,ale je to passe...zase ☹

valkat
9. lis 2010

@bublenudle já tam jdu zítra,škoda jsme se mohli potkat.......je to nespravedlivé!!!!!! ☹

bublenudle
9. lis 2010

@valkat JÉÉ,ŠKODA..no jsem z toho zase na prášky...a co ty??jdeš na kontrolu???

paja1
9. lis 2010

@bublenudle Ty jsi mě podporovala,tak to nevzdávej.Uvidíš.mě to nevyšlo,ale už koncem listopadu mám nový transférek rozmrazených darovaných.Ale aspon něco.Ale budou snad pěkné-5 denní.Drž se a dej mi vědět. 🙂 ☹

bublenudle
9. lis 2010

@paja1 Jsi hodná,děkuji...přeji Ti,aby ti to tentokrát konečně vyšlo... 😉

lola33
9. lis 2010

@bublenudle To nééé to není možný!!! ☹ ,tolik jsem držela palečky...... ☹ ,ještě vydrž co z krve to je 100% papa 😉

lola33
9. lis 2010

@paja1 jééé takhle brzo transferek,to je moc fajn!!! 🙂 🙂 🙂 ,že to půjde alespoň takto rychle,držím a myslím 🙂 🙂 🙂

zazy
9. lis 2010

Ahojky
Buble:je mi to moc líto,věřila jsem ,že ti to tentokrát výjde.Třeba ještě na krvi se ukáže něco jiného.
Všem bych vám to tak strašně moc přála

bublenudle
9. lis 2010

@lola33 jsi zlatíčko,děkuji..jsem fakt smutná,nevím proč se mimuška vždy pustí.. ☹ uvidím ,co mi řeknou ve čtvrtek...

bublenudle
9. lis 2010

@zazy jsi hodná,jsem fakt smutná..už po 3 nic...hruza....uvidim co ve čtvrtek řeknou..co se dá dělat dál 😒

zazy
9. lis 2010

je to vážně nespravedlivé,tak moc bych Vám přála,aby se V8m zadařilo mít miminko.U nás to byl takový malý zázrak.Ale i ty se dějí,akorát někomu dříve a někomu později