Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
28. led 2011

@paja1 no kéžby..... 😉

lola33
28. led 2011

@elisabet děkuji,jsi zlatá 😉 a jsem ráda,že Ti kontrola dopadla dobře 🙂

nelatorka
28. led 2011

@lola33 ano jak říká paja1 mimisci se jen uhnizďují. Hlavně to chce klid. Já vím ono se to říká. Úplně tě chápu, jak se cítíš. Když jsem uviděla krev na toaleťáku tak by se mě krve nedořezal, ale pak to už bylo dobrý. Opravdu se jen uhniz'dovalo mimi. Tak ještě nepanikař, ale fakt tě chápu. A kolikátý jsi den?

lola33
28. led 2011

No kéž by se chtěl zahnizďovat,aspoň jeden 😉 ,manžílek mě tu uklidńuje,ať nehážu flintu do žita,že to budeme prostě zkoušet dál,do tý doby,než se to povede,přece na nás přinejhorším čekají ještě čtyři eskymáčci a také expandující blastocysty 🙂

lola33
28. led 2011

@nelatorka Neli,tak to mám přesně jak ty ráno krev na papíře a málem jsem zkolabovala,fuj,to byly nervy 😝 ,právě že dnes jsem 8D po ET/den ET se prý nepočítá?/

nelatorka
28. led 2011

@lola33 no vidíš hlavně myslet pozitivně 🙂 Tak je to dobře. 🙂 Dej ještě vědět a zkus ten testík určitě už by to bylo vidět.
Ale jinak kamarádce se to taky z ET nepovedlo, a z KETU má krásnou holčičku. Tak neboj určitě to dopadne pokud ne teť tak mražáčci to jistí. 🙂 Myslím na tebe kočko. 🙂

lola33
28. led 2011

@nelatorka Děkuju moc jste zlatíčka,jsem moc ráda,že Vás tu mám 🙂 🙂 🙂 .Ráno testnu a uvidíme....

elisabet
28. led 2011

@lola33 no já si taky myslím že by to mohlo být zavrtávání se, vždyť jsi psala že ms máš dostat až v ponděli, ne??? a míváš jí vesměs přesně na termín, že??? uvidíš že to bude dobrý!!!! MUSÍÍÍ!
@nelatorka Neli no já jsem taky někde slyšela že někomu se nedaří po ET otěhotnět kvůli těm hormonům, a že v KETu ty hormony do sebe nedáváš a tak se to pak prý zadaří,?, Já mám spíše u sebe strach že já nejsem schopná aby se do mojí dělohy zavrtal mimísek 😖

nelatorka
28. led 2011

@lola33 jj přesně taky tak i přesně ten 8 den. Zkus zítra testnout 9 den už jsem měla pěknou čárečku sice ještě trošičku slabší, ale byla . Tak klid jen klid. 🙂

lola33
28. led 2011

@elisabet děkuji 🙂 ,jo právě,že MS mám přesnou vždy na den,podle mě by se mohly vystřelovat rakety do vesmíru,jak jsem přesná 😝 😝 😝
A neboj z KETU se zadaří uvidíš,mimi se uhnízdí!!!!

lola33
28. led 2011

@nelatorka Zkusím a už nyní se bojím ☹ ,ale co když nic horšího,když vidím co kolem mě je nemocí a všeho,tak toto je proti tomu prd.....

nelatorka
28. led 2011

@elisabet nono co to čtu 😕 😨 hlavně myslet pozitivně 🙂 Neboj mražáčci čekají tak se těš. 🙂 Jak já se strašně bála a vidíš dopadlo to. Taky Vám to všem vyjde jen to chce asi čas. Opravdu na Vás kočky moc myslím a budu Vás podporovat co budu moct. A už na Vás plivu těhu bacilky tak chytejte 😀 😀 😀

elisabet
28. led 2011

@nelatorka ne já jsem to nemysleal negativně, jen si myslím že tam bude můj problém, možná opravdu mám nějaký problém s imunitou a nechci pojmout manželovo embryjko 😕 , tak mě napadlo...
No ale holky nevíte kolik mm má mít správně siznice v děloze aby se tam mimísek byl schopný zavrtat???

nelatorka
28. led 2011

@elisabet tak to jo 🙂 ale dej tomu čas zadaří se uvidíš. Myslím že KET to fakt jistí 🙂

lola33
28. led 2011

Ženy 🙂 krásný páteční večer,mažu do hajan,zítra papa 😵

paja1
28. led 2011

@elisabet Tak to máš super mražáček. 🙂

paja1
28. led 2011

@lola33 Dobrou a mysli pozitivně,víš co jsi mě učila?

elisabet
28. led 2011

@paja1 Jo, taky si myslím, takže by nám mohl konečně zabrat 😀 a ne že ho zase ze sebe někde vytřesu 😀 😀 😀 takové nádherky, naše maličké 😅

paja1
28. led 2011

@elisabet A kdy se chystáš?Nejsem asi moc v obraze,ale jsem zvědavá a pak hodně informací zapomenu-nebo spíš nevím ke komu patří.Tak se nezlob.Já si myslím,že to by zjistili,že tvoje tělo nechce manželovi spermijky?Já mám dceru s mým mužem už je jí 14.A na transféru jsem po 13.A vidíš nejde to.Ale já jsem fakt prý vyjímka.Hodně se to holkám podaří,chce to pevné nervy.Říkají,že 94%holek se to podaří,ale né každé napoprvé.Kolikrát už jsi měla transférek?Jakýkoli?ET.KET,nAPIŠ AT TO POROVNÁM.a MUSÍŠ VĚŘIT.jÁ TAKY VĚŘÍM,A POKAŽDÉ I KDYŽ PÍŠU ,ŽE TO ASI NEVYJDE ATD,ALE VE SKRYTU DUŠE .věřím.

paja1
28. led 2011

No topísmo hrůza-malé,velké,ách jo já jsem antitalent. 😀 😀 😀 😀

elisabet
28. led 2011

@paja1 no pajinko, já jsem oproti tobě elévek 😀 , mám za sebou "pouze" dvě IVFka, poprvé ET, nezbylo nic na zamražení, teď bylo druhé IVF, takže to byl můj druhý ET a zatím žádný KET. ale máme jak jsem psala tři zmrzlinky, ve dvou pejetkách takže teoreticky dva pokusy. a všechny tři jsou expandované blastocystičky 😔. Vlastně mě teď skončila ms po druhém IVF, a ve středu jedem do Repromedy a mám domluvené že mi udělají imunologické testy, dřív jít do KETu nechci, ale hned jak budou výsledky,a budu moci tak si pro mazlíčky pojedu!
A problém mám asi v tom že jsem hrozný optimista, já všechno vidím pozitivně, a tak každý pokus jsem věřila, i teď jsem byla na stopéro přesvědčená že to výjde, a ono to nevyšlo. Den dva mi trvá než se z toho zklamání vzpamatuju ale pak dostanu chuť a zase se mi vrátí ten můj optimismus že bych do toho šla hnedka. I když to je i tím, že si miminko hrozně moc přeju, nemůžu se dočkat až budu jednou těhotná a nebo už budu mít miminko u sebe, a tak zkouším co to dá, ať se mi to co nejdříve povede. Já už jsem taková, když něco chci tak to chci hned teď, takový umanutec! 😉

paja1
29. led 2011

@elisabet Tak to musí vyjít určitě nepatříš mezi ty dlouhočekatelky,jako já.Optimyticky naladěná to je plus 🙂 .Tak je to rozumné si udělat aj ty imunologické testy.Já jsem je měla,ale už před asi těmarokama,ale v pořádku.Tak nevím čím je to čím? Jinak taky ted chodím hodně po sobě,byla jsem v říjnu,klnec listopadu a ted vlastně zase.Ale mě už šlapou roky na paty.

lola33
29. led 2011

Ahoj berušky moje,konečně můžu napsat,měli jsme tu od rána návštěvu a ne a ne odejít,tolik jsem se už třepala,až se za nima zaklapnou dveře a já Vám budu moct napsat 😉 .Takže celou noc jsme nespala a ráno v pět psychicky nevydržela a testla a hned se tam objevila druhá čárka,je sice o půlku světlejší než kontrolní,ale je tam 🙂 .Hlásím to potichoučku,protože ještě kapku špiním,tak pevně doufám,že se aspoň jeden bobánek udržel 🙂 a čárečka bude sílit a tentokrát nám to vyjde. 🙂

elisabet
29. led 2011

@lola33 No to je SENZAČNÍ zpráva!!!!!!!!!! Tak se taky potichounku raduji a moc ti to přeju, jsem tak ráda že to vyšlo, přeuju ti aby čárka jen a jen tmavla a aby vše bylo tak jak má!!!!! Já ti to holka říkala že se zadaří! Říkala jsem to i Nelatorce a měla jsem pravdu a říkala jsem to i tobě, a vidíš Beruško, taky je to tam, tak jen tfuj,tfuj,tfuj a držím pěstičky! Teď je holky kdo na řadě???? 😉

@paja1 jo Paji, mezi dlouhočekatelky až tak jako ty nepatřím, to máš pravdu, nevím, asi je to normální doba na čekání- na jaře to budou dva roky... ale připadá mi to strašně dlouho, navíc jak tady holky píšou-to máme asi ve zkušenosti každá, že my se snažíme delší dobu a nic,a pak si příjde frajerka kámoška- že to jen tak zkusili jestli to výjde a ono jim to vyšlo hned na poprvé nebo na podruhé. jak jsme začali my tak jsme byli pět, nejstaršímu dítku je rok, další má 7měsíců, další 5 a posledí 4 no a naše 0, no takže koho by to nedeptalo a netrápilo, že??? ale Lola nám udělala zase jednu velkou radost že to vychází a i to IVF je prostě k něčemu dobré a tak vám přeji krásný zbytek soboty a hezkou neděli, papa.

lola33
29. led 2011

@elisabet Děkuji moc jsi zlatíčko,moc jste mi tu včera s Nelatorkou a Pájinkou pomohly 🙂 ještě,že Vás mám,ale jak říkám,nechci se radovat,po minulé špatné zkušenosti,člověk se bude stresovat dokud to nebude tutovka,přesně jak psala nelatorka,nejraději by jsme rodily,ale cesta je ještě straaaašně dlouhááááá 😉

lola33
29. led 2011

@elisabet a neboj beruško,příští měsíc a Ket to u tebe taky jistí!!!! 🙂

paja1
29. led 2011

@lola33 Já se asi zblázním radostí,škoda,že nemůžu tančit-to by se doma divili,že se mamka zbláznila.Já mám slzu na krajíčku.nic neříkám hlavně to nezakřiknout .JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.

paja1
29. led 2011

@lola33 Už netesti a mysli,že prostě jo,a šetři se. 🙂 🙂 🙂

lola33
29. led 2011

@paja1 děkuji beruško 😉 ,jasně jak říkáš,hlavně nezakřiknout,nene už nebudu testovat až oficiálně ve čtvrtek kdy mám a zavolám do Caru a objednám se na krev a UTZ 😉

mufinka0
29. led 2011

@nelatorka 🙂 ano já se na ty stadia ptala 🙂 Tak to je super, my máme zamražená 4 embrya...2 hatchující blastocysty, 1 expandovanou blastocystu a 1 morulu. No tak snad KET vyjde 🙂 Už cítím, že se mi tělo od hormonů vyčistilo 🙂 Už nemám žádné špinění, bolesti břicha ani nic podobně, tak v dubnu, nebo v květnu huráá do KETu 🙂 Tobě ještě jednou gratuluju!!! 😅 😵 😵 😵