Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

agatice
20. únor 2011

valkat- já budu doma celých 14 dní. 🙂

mufinko- smím se zeptat kolik ti je let???
Já mám právě všechny vyšetření za sebou. Vše jsem si ,ale oběhávala sama a sháněla. Mudr mě nechtěl moc nikam poslat , že je to zbytečný. Teď se, ale ukázalo , že vše co jsem si oblítávala sama bylo tak trochu zbytečný, protože v repromedě my vyšetření kromě genetiky dělali znovu. Ve FN v HK jsem byla na imunologii- nic nenašli, v Plzni u Ulčové Galllové taky na speciální imuno a taky nic. Mám za sebou genetiku a laparku- nikde nic.
Tady v repromedě mi udělali znovu vyšetření na trombofilní mutace a tady mi ji taky našli. Mám to dědičné, je to v genech. Jak jsem psala tak tam kde jsem jak debil lítala 😠 😠 😠 mi zrovna tuhle mutaci nevyšetřili.
Né ,že by to bylo až tak spojitelné s neplodností ,ale právě ,že jsem měla tolik transferů a nikdy nic. Mudr. Hromadová mi právě řekla, že pokud je špatná srážlivost krve tak se embryjko nemá jak vyživovat ze sliznice ,takže tohle s uhnízděním embryý souvisí.
Jsem fakt nadávala, člověk lítá jak debil po celý republice a shání možná vyšetření ,aby to měl podchycené a oni nic nenajdou . Až právě tady mě poslala na hematologii, tak jsem ráda ,že to vím. Teď píchám každý den Clexan na ředění krve, je to 30 injekcí.
Jinak asi problém je teda u manžela a to jsou spermie, nejsou tak pohyblivé.Já jinak krom té trombofolie jsem zdravá.

Beryka- Blanku znám 🙂 🙂 od ní jsem dostala tip na tenhle CAR.

valkat
20. únor 2011

@mufinka0 oni nám to vysvětlovali,tohle totiž není hrazené pojišťovnou...10000 +5000 manžel chtěl ten výběr spermií....

valkat
20. únor 2011

@agatice taky jsem otom uvažovala,ale pak jsem to vymyslela takhle.....uvidíš v repromedě ti pomůžou a hlavně ten přístup je tady uplně jiný,je to takové rodinné a jsou všichni hrozně hodní....ale taky si to zaplatíš..... 😉 🙂

lola33
20. únor 2011

@mufinka0 Ahojky Mufinko,jojo asi v květnu,ale manžel mě přemluvá,ať jdu už v dubnu,budeme mít 7let výročí manželství,tak že by to mohlo prý klapnout 😉 😉 😉

lola33
20. únor 2011

Teda ženy,tři dny jsem tu nebyla a nestíhám číst,tak jdu na to a vše přelouskám 🙂

lola33
20. únor 2011

@valkat Beruško,tak jak???Doufám,že odpočíváš,aby se u tebe mimískům líbilo 😉 😉 😉

lola33
20. únor 2011

Jinak o těch penězích,je to docela síla,my už jsme na 85.000,- a pokud nám nevyjde nyní KET,na který také škudlíme co se dá,tak na 3IVF už zřejmě mít nebudeme,tak doufáme,že stěstíčko se štěstíčko unaví a sedne i na nás 😝 😝 😝

valkat
20. únor 2011

@lola33 no jasně válíme se.....

lola33
20. únor 2011

@valkat tak to má být,tady u ná je tak hnusně,zima a začíná chumelit,fuj,já chci jaro!!!!

paja1
20. únor 2011

@valkat Moc ti držím pěsti,a věřím,že to výjde. 🙂

valkat
20. únor 2011

@paja1 beruško děkuju moc,snad se jim bude u mě líbit...... 🙂

valkat
20. únor 2011

@lola33 u nás chumelilo včera dneska je tady -6...ale bez sněhu...já už chci taky jaro.... 🙂

mufinka0
20. únor 2011

@agatice Jasně, můžeš 🙂 Je mi 26. V podstatě na toto ještě mladý kotě, ale i tak,..po miminku hrooozně toužíme. Tak jako každý tady, že... Je to teda síla, že máš všechno za sebou a našli ti problém až tady v Repromedě 😝 😝 No ale aspoň víš na čem jsi a když to podchytí hned na začátku, o což se teď snaží, tak to bude o.k. UVIDÍŠ!!!!!!!! 😉 😉 Já zase měla před 2 lety mimoděložní těhotenství (po roce snažení), kde mi vzali vejcovod. No, po roce jsem začala mít další problémy, tak mi museli vzít i druhý vejcovod,..no a tím pádem nemůžu mít normální cestou děti. Jinak jsem oba "zdraví".. 😵 Tak snad je ten úspěch jen otázkou času. 🙂 🙂

mufinka0
20. únor 2011

@lola33 Tak to je super 🙂 Běž ale až se na to budeš opravdu cítit!!! 😉

nelatorka
21. únor 2011

Ahojky holky všechny moc zdravím 🙂 😉 a přeji hodně štěstí do dalších bojů 🙂
Já dnes byla na kontrole, doky Hromadová už mě předala do péče mé gynekoložce. Miminku se zatím daří dobře, ale ještě toho máme hodně před sebou tak snad to vše dobře dopadne. Termín mám 1.10.2011 docela hezké datum tak snad to klapne 😀 😝

lola33
21. únor 2011

@mufinka0 přesně tak,nemá cenu nic uspěchat 😉

lola33
21. únor 2011

@nelatorka tak to jsou super zprávičky,gratulace veliká 😉 😉 😉

nelatorka
21. únor 2011

@valkat držím ti vše co mám a doufám, že budeš držet semnou 😀 😀 😉

nelatorka
21. únor 2011

@lola33 děkuji mockrát. A taky přeji ať už se to konečně prolomí 🙂 🙂 jednou se ta smůla přeci musí unavit 😒 🙂

lola33
21. únor 2011

@nelatorka Děkuji moc,jsi zlatíčko 🙂 🙂 🙂

mufinka0
21. únor 2011

@nelatorka 😉 😉 😉 šikovná maminka 😵 😵 😵

mufinka0
21. únor 2011

@lola33 😒 No právě,..ono to dost souvisí s hlavou a té člověk poručit neumí... 😠 😠 Kéž by to tak šlo!! 😀

lola33
21. únor 2011

@mufinka0 jojo,jenže nemyslet na to....to mě zatím nějak nejde.... ☹

mufinka0
21. únor 2011

@lola33 právě!!!!!!!!! To je i můj problém. A taky nevím jak s tím pryč 😝 😝 😝 Snad jen tak, že budu chodit po KET do práce, jinak fakt nevím..

lola33
21. únor 2011

@mufinka0 přesně,moje kamarádka je něco jako vědma a pořád mě opakuje dokola,že pokud to mám v hlavě,tak můžeme zkoušet kde co a stejně to nepůjde 😝 ,že to nejdřív musím dostat z hlavy a srovnat si to tam 😉 ,snažím se,ale moc to nejde,po KETU budu také rozhodně chodit do práce mezi lidi!!!

mufinka0
21. únor 2011

@lola33 Přesně tak! Prostě se zabavit,..to už bude teplo, takže pak pěkně na procházku a tak... 🙂 Moje gyndařka mi moc nedoporučuje chodit po KET do práce,..no tak pořád váhám. Zatím si ale říkám, že mám pořád času dost 😀

lola33
21. únor 2011

@mufinka0 já bych to viděla po KETU na tři dny doma a pak půjdu,podle toho na který den to vyjde,třeba v tom bude víkend a o to budu dýl doma 😉 .Já už se tak těším na jaro,ani nevíš jak 😉 😉 😉

lola33
21. únor 2011

papa holky,mažu něco uvařit na zítřek k obědu 😉

valkat
21. únor 2011

@nelatorka moc vám s miminkem gratuluju a snad půjdu v tvých šlepějích.... 🙂

valkat
21. únor 2011

@lola33 už se těším až si zase někam zajdeme abysme došli na jiné myšlenky...... 😉 🙂