Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
1. srp 2011

@bublenudle Zdravím velkou bojovnici s malým bojovníčkem 😉 ! Určo to dopadne výborně, letošní rok přeje v mém okolí i dlouhodobým snažilkám, tak tomu fakt věřím, že to klapne i tobě!!! 🙂

elisabet
1. srp 2011

@bublenudle já jsem se na to zeptala jak jsme byli i s manželem ve vyšetřovně aby jsme se domluvili kolik si jich necháme zavést a jaké bude pokračování v lécích a td, tak jsem se ptala jestli může být manžel u toho, že by bylo fajn mít ho u početí 😀 a oni že beze všeho... a pak jsem šla na pokoj se připravit, a jak jsem šla na sál tak manžílka mi přivedli, oblíkli ho do pláště a nechali usednout vedle toho lůžka, chytil mě za packu a jen kukal 😕 bylo to fajn ho tam mít, já měla pokaždé velký problém s tím zavedením, jaksi jsem je tam asi nechtěla pustit 😅 tak to bylo takové nepříjemné, a tak alespoň manžílek viděl že to není jen tak, a ani že to není žádná sranda, že jsou na tom mužíčci v té-"odběrové komůrce" mnohem lépe než my... myslím že se na mě od té doby dívá daleko víc jako na křehkou ženušku, a v tomto ohledu je od té doby určitě pozornější, jak jsme jeli domů tak se při každé zatáčce nebo hrbolu ptal jestli mě něěco nebolí a jestli má jet pomalu, nebo jestli si nechci lehnout a tak.. 😉

bublenudle
1. srp 2011

@aidule seš brouček,děkuji moc....veřim tomu našemu miláčkovi,že to zvládne...už ted ho bojovníka miluji... 😵 😵 😵 😵

bublenudle
1. srp 2011

@elisabet děkuji za info zlati,ja bych tam přitele asi taky chtěla...řeknu jim to....doufám,že to ten naš miláček nevzdá....ja to asi do zitra nevydržim,měl by mě někdo praštit po hlavě,abych zaspala,a probudila se až rano 😀 😀 😀 dnes ten den vubec neutíkáááááááá

mufinka0
1. srp 2011

@bublenudle Ahojky, držím pěstičky pro štěstí !!!! 🙂 🙂

zazy
1. srp 2011

Ahojky
Bubli,neboj zvládne to,na dálku mu posílám mnoho a mnoho sil,věřím,ti ,to čekání je šílený,ale neboj už to budeš vědět za chvíli,moc na vás myslím
Gabu neboj všechno zvládneš

gabulenka
1. srp 2011

@bublenudle jak píšeš, bude to bojovníček po mamce 😀 neboj, určitě bude vše v pořádku!!!
@valkat děkuji, zatím tam vše probíhalo vždy v pohodě, vše vysvětlili atd. tak doufám, že to tak půjde i dál 🙂

gabulenka
1. srp 2011

@zazy jsi hodná, děkuji 😉
@elisabet to by bylo fajn, kdyby tam i můj manžel mohl být 🙂

bublenudle
2. srp 2011

Takže,mimuško se nám rozběhlo,máme 4 bunky...budeme čekat do čtvrtka,jestli bude vše ok na PDG...a pak ve čtv asi transfér...doufám,že to ten náš bojovníček nevzdáááá,ale já mu mooooc věřim miláčkovi našemu 😵 😵

gabulenka
2. srp 2011

@bublenudle tak to je super, mám radost 😉 určitě to nevzdááá neboj 🙂
Já na dnešní kontrole dopadla asi dobře, folíky rostou, nalevo jich je cca 11, tak jsme se smály, aby jich nebylo pro změnu moc 🙂 dávky puregonu mi zůstaly, sliznice je prý ok, ve čtvrtek další kontrola a v sobotu nebo pondělí zřejmě OPU. Ptala jsem se, jestli může být manžel u transferu, MUDr.Prokopová říkala, že klidně může, že ho navlíknou do košile 😀 jen se jim to má připomenout. Holky, u prodloužené kultivace se mimuška vrací 5.den že? a to se počítá i včetně dne kdy bylo OPU? Jde mi o to, kdy bych mohla mít případný transfer 😉

aidule
2. srp 2011

@bublenudle Super zprávička, jsem ti říkala, že si to vybojujete, oba!!! Tak jen tak dál v pozitivních zprávičkách 🙂 !

mufinka0
2. srp 2011

@gabulenka ahooj, den OPU mi říkali, že je jako nultý den, takže se nepočítá. Ale prodloužená kultivace nemusí nutně trvat celých 5 dní. Záleží jak se budou miminka vyjívet,..třeba Ti je dají až ten 5tý den, nebo i dřív 🙂 Ale myslím, že 5tý den je nejppozději budeš mít u sebe 😉 😉 Vidíš,..co jsem Ti o tom počtu psala???? 😀 😀 😀 Držím pěsti !!!

@bublenudle Super !!! Držím pěsti !!! 😉 😉

Holky na srazík se určo domluvíme, ale já toho mám teď moc :-/ Uvidíme jak to vyjde. Mějte se všechny moc hezky a užívejte konečně aspoň dočasného tepla! 🙂

gabulenka
2. srp 2011

@mufinka0 jojo měla jsi pravdu 😀 😀 😀 moc děkuji 😉

bublenudle
3. srp 2011

@zazy Ahoj zlati,no moc mu věřim.....snad to miláček nevzdá 😵 😵

valkat
3. srp 2011

@bublenudle no supeééér,to vybojuje a budeš máma.... 😉

valkat
3. srp 2011

@gabulenka tak gratulace k urodičce....

bublenudle
3. srp 2011

😢 😢 😢 😢 Naše embryjko to vzdalo.....takže zase nic.... ☹ ☹ ☹ ☹

gabulenka
3. srp 2011

@bublenudle no to nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!! moc mě to mrzí 😢 😢 😢 😢 😢 😢

gabulenka
3. srp 2011

@valkat děkuji, ale uvidíme až do odsají, kolik bude nebo nebude zralých vajíček 😒

aidule
3. srp 2011

@bublenudle Beruško, moc mě to mrzí, ale hlavně to nevzdávej ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všichni víme, že je to boj na delší čas a málokdy to vyjde hned zpočátku. Vyplač se z toho, uleví se aspoň trošku a pak s odstupem času se zase dostaví pozitivní přístup, věř mi, vím o čem mluvím, i když teď ti představa čehokoliv hezkého, pozitivního či úsměvného připadá nemožná 😉. Budu na tebe myslet 🙂!

bublenudle
3. srp 2011

@aidule Děkuji jsi,hodná..no jo,je to zase rána..už je toho docela dost...3xIVF,1xKET a přiroz..mimoděložní..chjooo

bublenudle
3. srp 2011

Zlatička,mějte se tady pěkně,ja si dam od Koníka na chvilku pauzu..ani nebude co psat...těhulkam držim pěsti at je vše ok a miminka zdrava,a snažilkam,hodne sil do boje...jednou mamky budem všechny...paaa

gabulenka
3. srp 2011

@bublenudle opatruj se, budu na Tebe myslet a držet pěstičky do dalšího boje. Jak píšeš, jednou se dočkáme všechny !!!

zazy
3. srp 2011

@bublenudle zlato mocccc mě to mrzí,tak moc jsem Vám to přála,držela jsem snad vše co jsem mohla a myslela na Vás,věřím tomu,že budeš určo jednou máma,budu na tebe moc moc myslet

gabulenka
4. srp 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla na ultrazvuku. Na obou stranách mám cca po 11 folikulech od 15-19mm. OPU bude v pondělí ráno a případný transfer v sobotu, tak by to mělo pěkně vyjít. V neděli ráno mi manžílek na týden odjíždí, to bude dlouhé čekání...

mufinka0
5. srp 2011

@gabulenka Ahoj, tak vidíííš 🙂 Aspoň zase jedna dobrá zpráva! Folíků máš teda plno,..jsi dobrá "nosnice" 😀 😀 Čekání to bude dlouhé, to je pravda,..do testovačky to pomalu utíká 😝 😝 Tak si ještě pěkně užij víkend a buď na sebe opatrná 😉

gabulenka
5. srp 2011

@mufinka0 jsi hodná, moc děkuju 🙂 Docela si oddechnu až to odsají, pěkně mě to v břichu tlačí 🙂 Uvidíme, kolik bude zralých vajíček. Takto to vypadá, že budu dobrá slípka 😀 😀 😀

aidule
7. srp 2011

@gabulenka Super úrodička i zprávička!!! Zítra budu držet co se dá, ať to jde hladce a je z čeho vybírat 😀 😉 .Opatruj se !

gabulenka
7. srp 2011

@aidule jsi hodná, moc děkuji 🙂

zazy
7. srp 2011

Ahojky
Gabu zítra ti budu držet pěstičky,at to moc nebolí a at máš dost vajíček dobré kvality a třeba i na mraženku