Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
4. lis 2010

@mamba555 A jak jsi na tom? máš mražáčky? nebo už čekáš na testování?

paja1
4. lis 2010

@nelatorka Snažím se už jsem to oplakala a jsem smířená.Málokomu se stané takový zázrak?je to vlastně 8 den po a to by tam bylo.Ale jsem už v pohodě.Díky. 😉

yes79
4. lis 2010

@paja1 ahoj, a není ještě brzy? já měla pořádný čárky na testu až někdy 10. nebo 11. den a jedný holčině to dokonce vylezlo až někdy 12. den

nelatorka
4. lis 2010

@paja1 jo a můžeš to být právě ty !!! neházej flintu do žita 😠 opravdu to zkus ještě nejdřív 12 den 🙂 😀

nelatorka
4. lis 2010

@yes79 já taky

paja1
4. lis 2010

@yes79 PO transféru?nevím už je to divný.A nejhorší ,že beru i ten estrofen a ten drží měsíčky tak podle nich se řídit nemůžu.Ale testila jsem včera večer to jest 3.11. středa dávali mi je tam minulou středu odpoledne.Nic neříkám,ale podle děvčat jak to čtu tak spíš ne.Měla by tam být.// 😉

lola33
4. lis 2010

@paja1 Ahojky zlatíčko 🙂 ,ještě se prosím nestresuj,vydrž do konce 🙂 🙂 🙂

lola33
4. lis 2010

Ahojky spolubojovnice,tak dneska dorazila mrcha ☹ ,tak jsem to kapku obulela,nějak mě to vzalo 😝 ,ale hned jsem zašla do lékárny a koupila další Femibion 800 a začala ho zase vzorně zobat,potom ještě musím k lékaři na cytologii a po svátkách hurá na 2IVF 🙂 🙂

nelatorka
4. lis 2010

@lola33 Ach jo. Je mi to fakt hrozně líto. Femibion papej taky ho baštím. Tak držím palečky na další pokus jsi opravdu moc statečná 🙂 😉

yes79
4. lis 2010

@paja1 ale většinou takhle brzy se to objeví u dvojčat, a každé ženské to hcg jde do těla jinak rychle, někomu hned, někomu to trvá déle, každá ženská je jiná

yes79
4. lis 2010

@lola33 to je mi líto, ale hlavu vzhůru a hurá do dalšího pokusu 🙂 máš k tomu dobrý přístup, tak to má být 🙂

paja1
4. lis 2010

@yes79 jste holky fajn a pěkně se to poslouchá.Asi je to tím,že já už jsem byla po 10.Ale samozřejmě uvidím v úterý mám jít na k.o. A le bolí mě spodek a trochu prsa to je náznak ,že se ta mrcha tlačí,ale nemůže. 😉

yes79
4. lis 2010

@paja1 a na jakýkoliv příznaky čehokoliv taky nedej, ty můžou nasvědčovat cokoliv, každá to má jinak, některá má příznaky těhu některá vůbec, fakt podle toho to taky neber, já si myslela taky že dostanu krámy, bolelo mě břicho a všechno tomu nasvědčovalo, ale nebylo to tak

paja1
4. lis 2010

@yes79 Máš pravdu a i já mám dceru tak vím,a ty příznaky neřeším,ale ty testy?to je horší.A kdybych si hlupák udělala jeden,ale 2 nebo 3 ažádny nic?tak to ja blbé. 😒

yes79
4. lis 2010

@paja1 fakt bych ještě počkala, buď v klidu, a teď se zeptám asi blbě, nevím, jestli si to nepsala někde dozadu, dceru máš přirozeně? nebo taky z umělka?

paja1
4. lis 2010

@yes79 Zázrak před 14 lety.na Silvestra jí bude 14.

yes79
4. lis 2010

@paja1 tak to je super 🙂

paja1
4. lis 2010

@yes79 To jo to už je puberťačka,a jsem ráda když mě sem na počák po chvilkách pustí.Spíš ráno mám klid.

yes79
4. lis 2010

@paja1 no to věřím, moje starší ségra to má doma stejný, má 18 syna a o noťas se perou 😀

valkat
4. lis 2010

@nelatorka tak to mě moc mrzí,ale teď to určo vyjde.My musíme počkat na výsledky abysme věděli jak na tom jsme...budu držet palečky....

paja1
4. lis 2010

@yes79 jo Ted jsem ju vyštvala spát povinně k babičce,ale nechtělo se jí.Už nás nepotřebují,ale to se zas otočí.Jinak je moc hodná. 🙂

yes79
4. lis 2010

@paja1 ségra ho ani někam štvát nemusí, on většinou v pátek zmizí sám 😀 😀 😀 tak ty máš doma puberťačku, ale ona už dospělýho chlapa, ale ta puberta s ní nebyla lehká, a my tomu neuniknem, já si prožiju pubertu prvně s dcerou a ty si to za čas zase zopákneš 😀

lola33
4. lis 2010

@nelatorka Děkuji moc 🙂 🙂 🙂 ,prostě to nevzdám,ať to stojí co to stojí,i kdybych si měla vzít půjčku 😝 ,myslím si,že v lednu to nám tady všem prostě klapne a ne že ne 🙂 🙂 🙂

lola33
4. lis 2010

@yes79 Děkuji moc,myslím si,že psychika je hodně důležitá,pokud je ženská v pohodě,tak to je velké plus 😉 😉 😉 ,jinak mám moc hodného manžela,kterej mě moc podporuje 🙂 🙂 🙂 ,ale to asi tady každý 🙂 Pořád si říkám,že se štěstí přece musí jednou unavit a sednout i na nás!!!

valkat
4. lis 2010

@lola33 ☹ ☹ a to už tady zůstanu sama,když budete mít všichni mimča,já to do ledna asi nestihnu... ☹ 🙂

yes79
4. lis 2010

@lola33 určitě se unaví a nadělí vám taky nějakýho toho voňavýho drobečka, jinak to nejde samozřejmě 🙂

yes79
4. lis 2010

@valkat ale neboj, sice ostatní budou mít už mimča,ale ty si budeš aspoň o to později užívat těhu sbírat rady a zkušenosti od mamin 😉

valkat
4. lis 2010

@yes79 taky pravda není nad rady zkušenějších...... 🙂

yes79
4. lis 2010

@valkat přesně tak, aspoň pak bude dobře připravená a nic tě jen tak nerozhází, vidíš, nějaký plus to má, že budeš těhotnit později 😉

lola33
4. lis 2010

@marty154 Ahojky mamino,doufám,že vše proběhlo v pořádku a mimísky máš v pořádku u sebe v bříšku a jen a jen odpočíváš 🙂 🙂 🙂