Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
24. led 2011

@mufinka0 Dík moc 🙂 🙂 🙂 ,právě že při prvním těhu jsem z toho nic neměla,tak začínám kapku panikařit,ale třeba to tentokrát vyjde 🙂 🙂 🙂

zazy
24. led 2011

Ahojky
Nelatorka,moc moc gratuluji,já měla 9 den taky jen ducha a obden sílil.Hlavně bud v klidu.
Beryk,jupíííííí gratuluji mamino,at se má mimi čile k světu.Tak tě vítám do řad maminek

mamba555
25. led 2011

@lola33 ahoj lola hm tak ja nabuduci tyžden mám testovat 1-ého ty?juj už to utika

mamba555
25. led 2011

@mufinka0 ahoj nadi dakujem pekne tak snád no aj ket teraz nejak hm neviem no neverim uvidime ale dakujem ti pekne aj ja ti držim palce a každému tuuu

paja1
25. led 2011

@lola33 ahojky-beruško,tak mi nikdo neříká,co taky chcu po 17 letech manželství.Maximálně,JO VŠAK VÍŠ. Taková rutina.Já jdu na ET zítra na 12.30 tak než to vyřídíme počítám kolem půl druhé.tak se ozvu.modlím se at tam něco je i na zamražení,ale nevím.,nevím,

mamba555
25. led 2011

@paja1 ahoj hmm dakujem budem sa držat a presne tak psychyka robi vela hmm držim palce aj tebe a diky

mamba555
25. led 2011

holky a dneska je tyžden po Ketu a ja ešte nič necitim hm to sa može stat??že mi nič neni????

lola33
25. led 2011

@mamba555 tak to já budu testovat 2.2.,držím se tě jako klíště 🙂 🙂 🙂

lola33
25. led 2011

@paja1 tak to držím moc moc palečky 😉 😉 ,ať na tebe čekají jen ty nejlepší stádijka 🙂 🙂 🙂 a pak poreferuj,ju???

paja1
25. led 2011

@lola33 Budem se povzbuzovat navzájem.A ty jsi který den?

lola33
25. led 2011

@paja1 jasně budeme 🙂 🙂 🙂 ,dnes jsem 5den po ET/nepočítám den ET/ 😉 ,ale už jsem relativně v klidu 😉 ,akorát žravá ta se mě teda drží jak nikdy..... 😝

paja1
25. led 2011

@lola33 jen si dopřávej,a jsi v klidu?poléháváš?Já asi budu co nejvíc ležet.Uvidím.A už jsem si dala chladit feferonky,od zítřka je budu ládovat.Tak se drž.A co vím určitě nebudu testit.nemám na to nervy a jsem pak klidnější.A ty?

lola33
25. led 2011

@paja1 přesně jak říkáš,testit tentokrát nehodlám 😉 ,zklamání už bylo dost,vždy jsem testla 6 den a pak jsem jen bulela a bulela 😝 ,no odpočívala jsem do včera,dnes už jsem v zápřahu 😉 😉 😉 ,ale toliko větrníků jsem ještě nesnědla 😝

mamba555
25. led 2011

@lola33 ahojik heh budem ti držar palce a ako sa citiš hm??????? 🙂

zazy
25. led 2011

I já Vám děvčata držím pěstičky a Páji obzvlášt tobě na zítřek,tak si miminka hezky hýčkej v pupíku zítra

lucikal
26. led 2011

Ahoj všem, můžu vás poprosit o nějaké info tomu to centru? Uvažujem o změně centra a tak bych uvítala i informace jak to probíhá když přestupujete, jsem ze severní moravy a tak by mě zajímalo jestli někdo taky dojíždí. 🙂
Děkuji a všem držím pěsti

nelatorka
26. led 2011

Ahojky kočky, moc všem děkuji a jsem moc ráda, že jsem Vás některé alespoň trochu povzbudila. 😉
Dnes jsem 12D po KET čárečka už pěkně ztmavla. 😵
Moc Vám opravdu všem držím palečky ať jste taky tak šťastné i když cesta je ještě dlouhá. (já už bych nejraději rodila) 😀 😀 Tak jen odpočívejte a cpěte se k prasknutí 😀 😀

lola33
26. led 2011

@nelatorka Tak to jsou ty nejlepší zprávy,co můžeme slyšet 🙂 🙂 🙂 jen tak dál 🙂 ,moc ti to přeji 😉

lola33
26. led 2011

@lucikal ahojky,vítej 🙂 s přestupem Ti asi moc neporadím toto je první klinika na které jsme a jsme s manželem moc spokojení 😉 .Jinak také dojíždíme a máme to asi 70km papa L 🙂

lola33
26. led 2011

@paja1 Ahojky beruško 😉 ,tak už máš u sebe mimísky v bříšku a hýčkáš je??? 🙂

olafka
26. led 2011

@lucikal Zdravím Tě mezi námi.Nepotěším Tě,co se týče přestupu z jiného CARU,zatím jsme takové informace nepotřebovali,ale povzbudím Tě zprávičkami,co se týče Repromedy celkově.Nevím jak která dívčina z Koníka,ale my jsme byli spokojeni na1000000%.I když se nám 1.IVF nepodařilo,nasledujíci KET také bez úspěchu,ale i přes to všechno je chválím kudy chodím.Jsme také ze severu Moravy od Třince.Všichni v Repromedě byli úžasní,vstřícni,ochotní,povzbuzujíci,chování všech bezvadné,prostředí perfektní,útulno jak doma obětaví od recepčních až po uklízečky.Když bude třeba je někomu doporučit,tak to z klidným svědomím udělám.Máme to do Brna 200km,ale za to vše to stojí.Momentálně se připravujeme na 2.IVF a opět BRNO...Měj se fajn,najdi si pár info na internetu:www.repromeda.cz.,je tám i několik fotek a telef.kontaktů.Ozvi se.Olafka.

valkat
26. led 2011

@nelatorka tak to je užasná zprava.....jupíííííí

lola33
26. led 2011

🙂 @valkat Ahooojky,jak se daří???

valkat
26. led 2011

@lola33ahoj beruško,jj pohodička čekáme na 7.2 až budu moct udělat test nebo dorazí mrcha....dneska mi ta kamarádka co jsem ti říkala,řekla že o miminko přišla,přestalo růst,tak jsem byla smutná i za ni...ale dneska mám radost z nelatorky že to vyšlo a // jsou tam..... 🙂 A co ty,jak se cítíš?

lola33
26. led 2011

@valkat Ahojky zlatí,ani nevíš jak bych ti ty // přála 🙂 ,musíme se pak domluvit na nějakou dobrou večeři,stašně mě honí žravá 😝 ,jinak je fajn,už se vůbec nestresuju jsem v pohodě,uvařila jsem večeři a čtu pěknou knížku 🙂

lola33
26. led 2011

@valkat S tou kamarádkou,to mě mrzí ☹ ach jo,je to nespravedlivý ☹

lola33
26. led 2011

@valkat JJ Nelatorka to krásně rozjela 😉 ,jsem zvědavá,zda se nás bude držet štěští a brzo jí tu budeme některá následovat 🙂

valkat
26. led 2011

@lola33 no jasně ten co doběhne tvůj klidový režim tak vyrazíme....jj je to nespravedlivý,ale byla uplně v klidu a mě se chtělo brečet....jj je to fajn.nelatorka to rozjede..pak ty a další a máme to doma.... 🙂

lola33
26. led 2011

@valkat jasně,už se těším na ty žebírka 😉 .Ty jo tak to jí obdivuju,to když se stalo nám tak jsme brečeli všichni jak želvy ☹ ☹ ☹

valkat
26. led 2011

@lola33 a gulášovka v chlebu......taky jsem se divila,buď jí to nějak nedochází a nebo pod práškama,ale mě to rozbrečelo a to je mě to netýká..... ☹ moc na tebe myslím 2.2 se už blíží......zítra mám dovču a odjíždíme do karl.Varů k babičce na prodl.víkend.....tak budu odpočívat a třeba,snad......