Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
27. led 2011

@lucikal Ahoj Luci,zkus juknout do Repromedy na www stránky,mají to jako novinku,jmenuje se to Embryoglue 🙂 papa

lola33
27. led 2011

@valkat beruš mě má přijít 31.1. ☹ ,kéž by nedorazila,prsa mě bolí,o číslo větší jsou a bříško taky bolí,no uvidíme 😉

valkat
27. led 2011

@lola33 a to jou příznaky myslíš na co? na mrchu bo na mimi.....já na sobě nepoznám nic,mě nikdy nic není..... ☹

lola33
27. led 2011

@valkat no můžou to být na to i na to,necháme to osudu 🙂 a ještě ke všemu na mě leze chřipka ☹

valkat
27. led 2011

@lola33 tak ať jsou to radši ty miminkovský...ale chřipka není na místě,musíš hodně ovoce a rychle ji zažeň..... 😠

lola33
27. led 2011

@valkat děkuji,necháme se překvapit,jojo céčkuju a asi nasadím pro jistotu Oscillococinum 😝

elisabet
27. led 2011

Ahojky holky, tak my jsme si to lepidlo taky dali, ale nic... ale právě že jsem si říkala že těch 900kč není moc, na to kolik nás to už stálo, takže toho nelitujem, spíše bych litovala kdyby to nevyšlo a já si ho nedala, tak bych to určitě přisuzovala tomu že jsem si ho nedala 😝
@valkat Tak ať mrcha nechodí, kdo jí vítá??? jen ten kdo na ní čeká kvůli stimulky a tak, ale k nám všem už by chodit alespoň rok nemusela!!! 😉
@lola33 no ale i chřipkové stavy jsou příznaky začínajícího těhu 😉 😉 😉 a máš ms nějak pozdě??? já právě měla et 19DC a 28DC už přišla ms, takže jsem tam měla krástkou dobu na uhnízdění, 8dní, tentokrát přišla potvora o den dříve takže jsem teď měla jen 7dní od ET ☹ . Jak já ti držím palečky, ani nevíš jak je mám celé zmačkané!!!

elisabet
27. led 2011

@nelatorka já ti to holka tak přeju, ani nevíš jak, držím na zítřejší kontrolu vše co mám 😀 😀 😀
@mamba555 a jak se cítíš ty kočko??? jsem napnutá za tebe!!! ať se to tady těma těhu bacilkama jen hemží 😀
@paja1 teď už snad na jistotu, že??? Tolik krásných embryjek, to bych se na to podívala kdyby se jím u tebe v bříšku nelíbilo! Hezky odpočívej a čekáme radostné zprávičky.

lola33
27. led 2011

@elisabet jéé ahojky 🙂 ,co nového?Já měla ET 17DC a dnes jsem 24DC a také má přijít 28DC,takže pondělí,kéž by už nedorazila,no příznaky by byly,ale jestli ty správné,to je ve hvězdách......

nelatorka
27. led 2011

@valkat 😀 😀

valkat
27. led 2011

@elisabet přesně tak nikdo na ni není zvědavý ať jde o dům dál a nás bere obloukem..... 🙂

elisabet
27. led 2011

@lola33 no jo bohužel to neuspěcháme, a ani nezměníme. Ale neboj, ty těhotná budeš! Co by ne!!! 😉 No já nového, ms mi trvala dvět dní, normálně mívám už pátý den špinění a teď jsem dnes 9dc a teprve jsem začala špinit.... A hrozně mě bolí na levé straně, možná vaječní, píchá a bolest je fakt velká, tak jsem byla raději u gyn. vzal mi rev na to kdyby to náhodou bylo mimoděl. a na to jestli tma nemám zánět. Zítra si mám volat pro výsledky, ale myslím že tam nic nebude, že o bude jen podrážděné po té stimulce, na tom levém vaječníku mi našli tu endometriozu, tak možná z toho. uvidíme zítra. Jinak si jdu příští týden na konzultaci a udělají mi nějaké imunologické testy.

elisabet
27. led 2011

@valkat moje řeč 😀 😀 jenže ona se vyhla domu dál a skončila u nás, jelikož je sousedka po třetí těhotná! No nenaštve to když se ta ms zase splete??? 😅

nelatorka
27. led 2011

@valkat ti smajlíci byla reakce na předešlou stránku, ale já si nevšimla že už jste zase dál 😀 😀 no jsem troubelín teť to vypadá dost divně ti smajlíci 😀 😀 😀

valkat
27. led 2011

@nelatorka to máš jedno taky se nechytám někdy.... 🙂 🙂

valkat
27. led 2011

@nelatorka no teda...si dovolila moc ne????? 😠 😠

lola33
27. led 2011

@elisabet tak to jsi si zkusila 🙂 ,ale neboj se,krásně jsi se vyčistila a budeš parádně nachystaná na KET 😉
A děkuji za povzbuzeníčko 😉

lola33
27. led 2011

@elisabet tééda až tak a to třetí bylo určitě nechtěný,ne?Většinou to tak dopadá ☹

elisabet
27. led 2011

@lola33 to já nevím, teď jsem jí po dlouhé době potkala a vidím jak jedno dítko si mašíruje pěšky, druhé se veze v kočárku a ona s bříškem, ale né s napapaným, to já poznám, to bříško bylo kulatoučké jako by spolkla meloun. 😀-v celku! . No ale myslím že i chtěné, má 37let, a před prvním dítkem si taky užili svoje, několik nezdarů... ale pak se dočkali a děti mají krásné... 🙂

nelatorka
27. led 2011

@elisabet ach jo to jsou teda ještě trable navíc. Víš co ale mě poprvé po té stimulce taky nebylo moc dobře sice se mi chytly obě vajucha, ale byla jsem nafouklá jak balón atd... a potom ze mě jeden den vypadaly úplné cucky krve no hrůza děs myslela jsem že jsem potratila .Tak jsem letěla na kontrolu a vše bylo ok tak nevím ani co to bylo.Bude to dobré neboj.

lola33
27. led 2011

@elisabet neboj zlatí,nás to čeká taky a brzo 🙂

valkat
27. led 2011

Holky my to musíme zvládnout všechny..... 🙂 🙂

valkat
27. led 2011

mám ještě dotaz,jakmile otěhotníš tak odcházíš z caru a jdeš ke svému,nebo si tě nechávají do porodu??

lola33
27. led 2011

@valkat po 14 dneš po ET nebo KETU jdeš na krev a UTZ do Caru a potom ještě za dalších 14dní na jeden UTZ a už ti dají zprávu pro tvého doktora a už chodíš jen k němu 😉

lola33
27. led 2011

dnech,dnes vážně píšu hrozně....

valkat
27. led 2011

🙂 🙂 🙂 @lola33

paja1
27. led 2011

@lola33 Jo ,ale chodím po bytě,sednu pak zase lehnu,ale jsem doma a nic nedělám.Tak uvidím,aspon vím ,že se snažím opravdu nic nedělat-né jako minule.To jsem fakt makala.

lola33
27. led 2011

@paja1 tak to jsi dobrá 🙂 ,to já dnes uklízím,ale s rozumem 😉

paja1
27. led 2011

@lola33 Tobě,ale mrcha snad nepříjde ne?A jestli máš estrofem,tak tu j brzdí.A stejně to výjde.žádná mrcha. 🙂

mamba555
27. led 2011

nie dneska som deviaty den a ty si osmy že?