Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

gabulenka
20. zář 2011

Ahoj holky, občas sem nakouknu a dočítám. Vítám nově příchozí. Jsem teprve v 8.týdnu, ale jsem úplně K.O. Mám pocit, že mě ty dvojčátka úplně vysávají. Nemám žádnou energii. Když jdu něco málo udělat, tak jsem hned unavená. Mám pocit, že musím pořád jíst, jinak mi je blbě. A když se najím, tak mi je pak těžko. Nemluvě o žaludku na vodě. Taky mi vadí spousta pachů. Vůbec si neumím představit, že bych chodila do práce. Chtěla jsem se zeptat, když Vám holky v Repromedě pomohli, tak když jste od tam odcházeli, dali jste jim třeba nějakou maličkost? Jen tak mě to napadlo, i když vím, že peněz jsme tam všechny nechaly určitě dost 🙂 ale stálo to za to 😀

valkat
20. zář 2011

@gabulenka ahoj Gabčo,já na tom byla uplně stejně,žaludek na vodě celý den a prospala jsem skoro celý den,ale to po tom 12tt přešlo a teď už je mi dobře.Mě se zase ztratila chuť a nic mi nechutnalo,jsem se fakt těšila až se pořádně najím,ale to už mi teď taky nejde,protože se dětičky trošku roztáhli a žaludek už nemá tolik místa a jsem hned plná....My už jsme v půlce,pupík už mi pěkně roste a už jsem nemotora.....ale už se na ně moooc těším,29.9 jdeme na velký utz a řeknou nám co to bude,tak snad páreček aby jsme se s manželem rozdělili...... 😀 ale zase to není tak důležitý jak to,aby byli zdraví......tak se drž,bude líp,neboj,všechno to přejde.....

nelatorka
20. zář 2011

@valkat tý jo to je hrozný jak to letí fakt 20 týden 🙂 já už to mám opravdu za pár tašku už jsem si rači zabalila 😀 ,ale nějak tomu pořád nemůžu uvěřit jsem z toho tak nějak nervózní i se trochu bojím 😝 doufám že to bude alespoň rychlé 🙂 Jinak neboj to zvládneš si šikula 🙂 zvládají to jiní zvládnete to taky....přeci na to nebudeš sama 🙂

nelatorka
20. zář 2011

@gabulenka ahojky mě taky tak bylo neboj po tom 3 měsíci to přejde 🙂 jinak s tou repromedou ne nic jsem tam nenesla, ale asi tam potom zajdem jak se prcek narodí. Tak pak asi jen nějakou bonbošku tam vezmem 🙂

aidule
20. zář 2011

@gabulenka Zdravím a mám velkou radost, že jste v pořádku. Ta únava i změny chutí apod. k těm všem radostem patří, ale jak píší holky, za pár týdnů bude líp 😉 . Do Repromedy mám v plánu zajet ukázat malou, tak pak tam něco malého vezmu. Zatím odpočívej a opatruj sebe i mimísky 🙂 !

aidule
20. zář 2011

@nelatorka Ty jo, už 39.týden??? To je mazec, jak to utíká 😕! No, vždyť naše malá má už taky za sebou první měsíc života, tak co se divím 😀. Tak přeji pokud možno rychlý a nekomplikovaný porod a zdravoučké miminko!!!

marci
20. zář 2011

Moc ráda bych se k vám přidala. Taky se chystáme na první konzultaci do Repromedy příští týden. Jdeme zřejmě k dr. Hromadové. Manžel už u ní byl když mu vysvětlovala výsledky spermiogramu. Ty jsou u nás hodně špatný oligoastenoteratozooospermia gravis. Já se dneska dneska od své gyndr. dozvěděla výsledky hormonálního profilu, které jsou v normě, ovulaci mám prokázanou. Takže u mě zatím žádný problém nezjištěn.Tak jsem zvědavá na čem se dohodnem v Repromedě. Určitě bych chtěla, aby manžel absolvoval ještě jeden kontrolní spermiogram než se rozhodneme k nějakému radikálnějšímu řešení, ale na druhou stranu moc dlouho čekat nechcem.
Je krásný číst jak se to tady hemží těhulema - moc všem držím palce🙂

nelatorka
20. zář 2011

@aidule děkuji moc 😉 🙂 letí to letí...

nelatorka
20. zář 2011

@marci ahojky vítáme tě mezi nás 🙂 dr. Hromadová je skvělá můžu jen doporučit taky jsme chodily k ní 🙂 no jinak to je tedy název z toho spermiogramu, ale alespoň že ty jsi vpořádku mi to měli taky tak. Tak držím moc moc palečky.

gabulenka
20. zář 2011

@nelatorka díky, snad to uteče a budu v pohodě 🙂 To snad ani není možný, že vy už pojedete do porodnice! Když to tak čtu, tak to strašně rychle letí, ale u mě mám pocit, že se to vleče🙂 Tak přeji rychlý a bezproblémový porod a hlavně zdravoučké miminko, to je to nejdůležitější 😉
@marci vítám tě, u paní doktorky Hromadové jsem byla jen jednou, ale byla skvělá, hodně nás podpořila 😉 Neboj, určitě najdete řešení 😉
@aidule díky moc, mám pocit, že jen odpočívám 🙂 Zatím jsme v pořádku, ale jsem neklidná z každé další návštěvy doktrora. Malé už je měsíc? To je fakt mazec 🙂
@valkat díky moc, jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 Už aby to přešlo🙂 radost se u mě střídá se strachem, jak to všechno zvládneme. Hlavně aby miminka byla zdravá, na ničem jiným nezáleží! Ty jo už jste v půlce? Opravdu to letí, pamatuju si, jak jsi tu psala, že čekáte dvojčátka 🙂 Už něco studuješ o dvojčátkách? Budu k tobě chodit pro rady🙂

valkat
20. zář 2011

@gabulenka nestuduju nic,,,nějak to zvládnem....musíme být silné matky.... 😀

zazy
20. zář 2011

Nazdárek děvčata
Taky se na Vás sem tam chodím podívat.Je super,že se Vám všem konečně daří.Nám dělá naše malá jen samou radost,ted máme trošku hektické období,protože nám rostou zoubky,jsme moc vděčné repromedě,že ten náš poklad máme.Jinak je úplně šílené,jak to rychle utíká,nedávno tu psala Valkat,jak čeká na testík a už má půlku za sebou,to ani není možné,všem Vám to moc utíká.
Zvládnete to maminy uviíte.Už se těším,jak sem postupně dáte fotečky vašich miminek.
Jinak mi jsme malou taky jeli ukázat asi když ji byly 4 měsícea nesli jsme bombošku a vínečko,páč jsme z Moravy.
My máme v plánu příští rok jít do druhého miminka,tak už ted šetříme korunky,možná to vypadá na nějakou brigádku,aby jsme našetřili korunky.
Jinak Vás všechny moc zdravím i ty nově příchozí a i moje spolubojovnice

aidule
20. zář 2011

@marci Zdravím mezi náma spokojenýma a nadšenýma repromeďačkama 😀 !Určitě spolu v Repromedě najdete vhodný způsob, jak mít vytoužené miminko a pak rozšíříte řady spokojených klientek tohoto centra. Držím palečky a budu se těšit na pozitivní zprávičky 🙂 .

mamba555
20. zář 2011

@nelatorka no ahoj nelatorka tak mám sa fajn ale už sa to blíži joj ja sa tak bojim hihihi dneska som bola u mojho gynekologa,tak povedal že hlavička už je dost dole a že čipek už je furt mekši hm takže mám ist zase do oradny nabuduci tyžden pokud už nebudu v porodnici a že nabuduci tyžden už bude miminko donošene už sa to kráti a ty sa ako citiš?ty už taky zachvilku pojdeš že?

nelatorka
20. zář 2011

@mamba555 no taky už se ti to krátí... jj já už byla v porodnici minulej pátek a tento jdu zase no uvidíme jestli si mě tam rovnou nenechají nebo se budeme domlouvat na vyvolání poněvadž Míša už je velkej 🙂 jinak se cítím dobře, ale taky se bojim bojim 😀 tak ti držím palce no uvidíme která porodí dřív 😀 😀

mamba555
21. zář 2011

@nelatorka no ahojik jej tak ty už si bola v porodnici tak to už bude vonku čoskoro jaj tak ti držim strašne moc palce aby všetko dopadlo dobre a určite sa ozvy tak to bude už potom radosti že?

nelatorka
21. zář 2011

@mamba555 děkuji moc!!!! už se na něj tak strašně těšíme, že se úplně strašně bojím 😀 určitě se ozvu 😉 🙂 a co ty už máš zabalenou tašku? já dnes byla ještě naposled na pedikůře a nakupovat v drogerii a v lékárně co mi chybí do porodnice a pro prcka a jsem úplně KO 😀 manžel mi pořád volá jestli je vše vpořádku 😀 už je taky z toho nervózní 😀 myslím, že se bojí víc jak já 😀

mamba555
21. zář 2011

@nelatorka no ahoj no ano už mám aj ja všetko zabalene a ja som taky byla dneska u kozmetičky ešte ale som hotova už nevládzem haha tak sa drž a ozvy sa pa pa

holja
23. zář 2011

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a přeji všem krásná a zdravá miminka.
Já jsezdím do Repromedy od května 2011, nejdřív mi vzali hormonální profil ten byl téměř v pořádku, špatné byly výsledky štítné žlázy, manželův spermiogran vyšel také ok. Štítnou žlázu jsem poléčila a začátkem září jsme opět dorazili do centra, kde jsem dostala clostilbegyt a potom ultrazvuk vaječníků. Pan primář nám řekl, že máme pouvažovat o tom, kterou možnost využijeme zda IUI ne IVF. Což mě docela šokovalo, protože jsem si myslela, že nejdřív najdou nějakou příčinu, proč to nejde a potom nás budou nějak léčit a až potom se budeme rozhodovat, zda to či ono. Na ultrazvuku jsem byla včera mám vytvořenou jen jednu folikulu dostala jsem injekci a po víknedu snažení se uvidí. Pokud se tento měsíc mimísek neobjeví, tak máme přijet a už se rozhodnout co dál. Nejdřív jsme chtěli zkusit IUI a až potom IVF, ale pan primář nám rovnou doporučil IVF a zdůvodnil to tím, že je to pro nás větší jistota. Tak vám holky nevím, jsem z toho docela špatná rovnou IVF a bez toho aniž by nám řekli proč to nejde...?

valkat
23. zář 2011

@holja my jsme se snažili 6 let,oba jsme naprosto v pořádku a taky nám nikdo neřekl proč to nešlo.Poprvé nám naplánovali milování,to nevyšlo,pak jsme měli minimální stimulaci jen s clostíkem,to taky nevyšlo a po 1.ivf čekáme dvojčata...je tam 50% šance že se to povede,ale někdo třeba řeší i finance,náše děti nás stály 26000 za ivf..... 😉

elisabet
23. zář 2011

Ahoj holky, nepřispívám, ale pravidelně pročítám. Snad až nyní mám čím přispět.. mám po dvou neúspěšných IVFkách a jednom neúspěšném KETu, ten jsem podstoupila v dubnu, po KETu po těch nálepkách jsemměla MS dosti nepravidelnou, né moc, ale předtím jsem jí měla jako hodinky každý 28DC, ale po nálepkách jí mám 30 někdy 31DC. no a tento cyklus 34DC a stále nic. pořád mě bolel podbříšek, že jsem spěchala na záchod jestli už MS nepřišla, a včera jsem testila, a musím se potichoučku pochlubit, že pokud půjde všechno tak jak má tak MS nepříjde devět měsíců, teda už "jen" osm. Na testíku na mě vykoukly poprvé v životě // !!! Takže přesně dnes bych měla podle tabulek být v 5týdnu, ale samozřejmě potvrzeno od dr.zatím nic nemám, k dr. jdu příští pátek, zatím jen že jsem nedostala ms, bbolí mě podbříšek a prska a pozitivní těhu test. Ale i to je v mém podání zázrak, já nikdy neměla pozitivní test ani falešně, natož vynechaná ms a ty bolesti.. Takež o více jak dvou letech snažení a přesně je to na rok co jsme poprvé navšítili car se nám snad povedlo přirozeně 🙂 . Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále, ael už toto je pro mě velikánský úspěch, a abych rpavdu řekla stáel tomu ještě nemůžu uvěřit! Takže hlavy vzhůru, zázraky se opravdu dějí, já jsem toho příkladem.. 😉

valkat
23. zář 2011

@elisabet jééé tak to potichoučku gratuluju,to je super..... 😉 😉

elisabet
23. zář 2011

@valkat jo Valkat, je, avíc jsme to vůbec nečekali, takže se z toho jaksi ještě nemůžu vzpamatovat. děkuji, teď jen vyčkat na příští pátek, na kontrolu dr a aby bylo vše jak má 😉

aidule
23. zář 2011

@elisabet Moc velká, i když zatím tichoulinká gratulace!!!!!! 😉 Ať je vše jak má a příští pátek se ti to 100% potvrdí! 🙂

lola33
27. zář 2011

@elisabet Tééda zlatíčko,to je krásná zprávička,jen tak dál,moc držím palečky 🙂 🙂 🙂 a dej vědět,ju???

lola33
27. zář 2011

@mamba555

@nelatorka Teda holky,Vám se to neuvěřitelně krátí,držím moc moc palečky,ať je porod co nejrychlejší a máte brzy bobánky u sebe 🙂 🙂 🙂

nelatorka
27. zář 2011

@lola33 Děkuji jj krátí už jsem z toho nervózní 🙂 😉 snad už to každým dnem bude 🙂 no tobě to teda taky letí 🙂

elisabet
27. zář 2011

@lola33 Loli, děkuji 🙂 ani si neumíš představit to překvapení co jsem na testu zažila 😉

delina81
27. zář 2011

ahoj holky, dýl jsem tu nebyla - čekala jsem, jestli bude všechno OK. Navíc je mi neskutečně blbě - a to celý den. Takže včera jsem byla v Repromedě na kontrole (skoro dospat jsem nemohla) a jsem v 7 tydnu. huráá. Doktorka mi povídala, že jsem "utekla hrobníkovi z lopaty" - už mi totiž začínala stimulace, když jsem na testu objevila //. Ale stejně za to vděčím Repromedě.

aidule
28. zář 2011

@delina81 Zdravím a od srdíčka posílám velikááááánskou gratulaci!!! Je to fakt bomba, takový úžasný zázrak, že jo?! 🙂 😉 Repromeda opět nezklamala a připisuje si další významné plus 😀 😀 😀 !!! Tak hezky opatruj sebe i miminko a přeji, ať se vše vyvíjí v pořádku, jak má 🙂 .