Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lenejewel89
28. říj 2015

@akashka Budte rada, ze HCG roste a ze Vam pomohli k miminku!!! Kazdy se muze nekdy spatne vyspat, s tim nic nenadelate, ale nenechte si chovani jinych zkazit radost z Vaseho miminka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meliskaa
28. říj 2015

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, bylo moc starosti a nebyla nalada. Tak to mame podobne vysledky, ja jsem teda v poradku a chlap ma 0 spermii a nam vycislili IVF na 37 tis plus zamrazeni embryi, takze pocitame cca 50 tis, budeme na to setrit rok a pristi rok v listopadu pujdu na stimulaci a v prosinci na zavedeni. Bohuzel ted neni jak na to nasetrit a v rijnu mne ceka prodlouzeni smlouvy, takze to bude vychazet az na podzim pristiho roku. Takze vy na to pujdete jeste letos? Ja nam ted poridila vitaminky fertility blend a muzu jen doporucit, jsou fakt skvele. Mne upravili cyklus a ovulka o 5 dni drive a chlapovi maji pomoct na spermiky, kamaradcinu muzi se za pul roku zlepsili o 100 procent, tak kdo vi, treba i nam to pomuze a nebudeme muset na IVF 🙂

lenejewel89
28. říj 2015

@meliskaa Tak to je take hodne penez, skoro jako to mam ja ... Treba se Vam za ten rok zadari prirozene. 🙂 Me ted manzel odjel do zahranici na 2.mesice, aby nam tam vydelal na druhe miminko, takze jsem rada, ze na to muzu jit pristi rok v lednu. Ceka nas asi dlouha cesta, ale doufam, ze bude uspesna.

meliskaa
28. říj 2015

@lenejewel89 jo noooo, je to hodne penez a bohuzel si na to budeme muset pockat 🙂 a prvni vam vyslo prirozene? Ja bych moc chtela dvojcatka, ale v repromede mi rekli, ze nedavaji dve embryjka 😒 no tak uvidime, co pak bude 🙂

haninka712
28. říj 2015

@meliskaa jojo, dve embryjka mi zamitli, vlozili jsme jedno....a ono se stejne rozdelilo a ty dvojcatka cekam 🙂

lenejewel89
28. říj 2015

@meliskaa Doma uz jednoho drobecka mame, bude mit v prosinci 3.roky, rikala jsem si, ze chci mit druhe miminko brzo za sebou, ale bohuzel se nam druhe nedari, tak jsme se rozhodli pro IVF. Snad se nam zadari ... 🙂

lenejewel89
28. říj 2015

@haninka712 Ja jsem si prave myslela, ze davaji 2 embryjka, ale opravdu davaji jen jedno, tak snad se uchyti jeden bojovnicek a kdyby se rozdelil na dve, tak to budeme jen radi 🙂

lenejewel89
28. říj 2015

Holkýýýýýýý ... já už se nemůžu dočkat, až přijede manžílek ze zahraničí, vyplníme žádost na zdravotní pojišťovnu a pošleme 1.000,-Kč na účet Repromedě jako zálohu ... to už je pak jasné, že se na to v lednu 2016 vrhnemeeeeeééééé! Snad se nám zadaří, bojovníček se uchytí a bude se mu u mě líbít a poroste a poroste ... 🙂

meliskaa
28. říj 2015

@haninka712 To je proste neuveritelne a zazrak 🙂

meliskaa
28. říj 2015

@lenejewel89 To utece jak voda a budes brzy tehotna 🙂 a jak porodis, tak pujdu na IVF ja 😀

akashka
2. lis 2015

@lenejewel89 já jsem samozřejmě ráda, že hcg roste, jen se těžko radovat z dobré zprávy když jí lékař jako dobrou zprávu nepodá a řekne že se ještě uvidí jak to bude a JESTLI to ještě poroste.. navíc toto forum má být o tom - Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno? - a přesně na toto odpovídal můj příspěvek.. říkala jsem si, že třeba někdo napíše, že má s dr. Hromadovou stejnou zkušenost a tak si nebudu tolik dělat starosti, že je něco špatně u mě, ale že prostě taková je.. dnes odpoledne tam jdu znovu zjistit jestli teda bude na utz vše ok, a jdu opět k ní, tak jsem zvědavá..

lenejewel89
2. lis 2015

@akashka Tak snad bude vše v pořádku. Pak dejte vědět🙂

stritecek
2. lis 2015

Ahoj, holky. Tak ja už mám po odbere vajíčok-9 našli. 7 oplodnili, a zostali iba 3 nakoniec. Dnes mal byť transfer, ale to by musela byť sliznica za. Nebola...takže až ďalší mesiac-ak bude všetko ako má. Žiadne lieky som teraz nedostala(tie až obcyklus,ak by to nešlo) a že vraj preto nič nemôžem urobiť teraz :-\ tak idem aspon hladať nejaké babské rady na rast sliznice. 😠

netanel
2. lis 2015

@stritecek červené víno zkus🙂 držím palce

stritecek
2. lis 2015

@netanel keď nič,tak aspoň bude veselo 🙂

lenejewel89
2. lis 2015

@stritecek No tak to na tom budeme podobne, jelikoz moje sliznice taky neni dobra a take budu muset pockat az bude poradne narostla, aby se mi embryjko dobre uchytilo. Takze ted budes mesic cekat jo? A nedali ti zadne prasky ani treba chodit na injekce nemas na podporu rustu? To jako za mesic sama vyroste jo? To je teda divne...Ja jsem myslela, ze mi na to pak neco daji. To bych taky mohla cekat donekonecna. Vim, ze je dobre cervene vino na to.

netanel
2. lis 2015

@stritecek přesně tak. Já teda měla na sliznici náplasti, ale říká se, že když vyroste sama, bývá vyšší úspěšnost. Každopádně nám to vyšlo a to víno pomohlo rozhodně aspoň po psychické stránce. 🙂

stritecek
2. lis 2015

@lenejewel89 no, tiež ma to prekvapilo, že mi nič nedali. Mám sa objednať cca na 10-12 deň cyklu, a uvidiíme. Ak sa sliznica nehecne sama,tak ďalšie kolo by som už nejakú podporu dostala. Inak som bola u Dr.Kafku,už druhýkrát mi vyšiel. Príde mi celkom fajn. Asi keby som sa pýtala viac, tak mi všetko zodpovie. Asi si ale tie otázky budem musieť spisovať,tam som vždy ako vygumovaná 🙂 tak to som zvedavá,či sa nám podarí sa tam niekedy stretnúť, aj keď teda dúfam, že v lednu už u mňa prcek bude vegetovať v brušku 😀 čo manžílek, už zarába? Bude chodiť domov aspoň na víkendy?

@netanel tak som si hneď poliala červeného 🙂 a teraz rozmýšlam, ako často-aby sa zo mňa nestal alkoholik 😀 😀 😀 a vyšiel tiež KEt? Ja som dnes bola dosť sklamaná, keď ostali len traja na zmrazenie. Koľko bolo u Vás?

netanel
3. lis 2015

@stritecek já pila každý den dvě deci, týden před KETem a týden po. Pak jsem se bála, aby mi to nerozjelo MS, to jsem zase pila vodu s citronem. JoJo, vyšel nám první KET, po PGS zbyly na mrazení tři, ještě teda máme jednu mozaiku, ale zdravá embryjka na nás čekají už jen dvě.

lenejewel89
3. lis 2015

@stritecek V lednu uz ti urcite bude rust v brisku male stesticko. 🙂 Manzel uz je pryc a prijede az 18.12. je od nas daleko moc, takze na vikendy nejezdi. Vidime se jen na skypu a je to teda neco ... ☹ ale musime to vydrzet, protoze mame duvod, proc ... vydelava nam na miminko. 🙂

missym
3. lis 2015

@akashka Tak jak jste dopadla? Je všechno v pořádku?
Já měla s Dr. Hromadovou ke konci stejné "zážitky". Připadala mi taková naprdnutá, skoro na mě nepromluvila. Gratulace proběhla, ale to asi jen proto, že to byla poslední kontrola v Repromedě. Nevím, vždycky byla výborná, ráda jsem k ní chodila. Ale ke konci... Zato Dr. Tokareva byla pokaždé sluníčko. Když se konečně potvrdilo, že se u nás zadařilo, tancovala po ordinaci, gratulovala mi, pořád se usmívala... Prostě supr. Až se prďolka narodí, půjdeme se Dr. Tokarevě ukázat, protože cítím, že lví podíl na tom úspěchu měla právě ona.

aidule
7. lis 2015

Za nás teda musím napsat, že jsme s p.dr. Hromadovou měli krásné zkušenosti 🙂 ! Lidská, chápavá, realistická, upřímná a že by nám z její strany chyběly úsměvy-to teda ani náhodou!!! Myslím, že každý má právo na špatný den, a ne jeden 😒 !
Hold, ženský jsou pod hormonama či stresem kvůli mimi, tak si myslím, že zvýšeně vnímají a reagují na cokoliv jiného. Já jsem nebyla jiná, ale s dr. Hromadovou potažno s kýmkoli z Repromedy to nemělo co do činění 🙂 !
Tak přeji hoooodně trpělivosti a pevných nervů a zkuste protistranu, ať je to kdokoliv, odzbrojit pozitivitou a úsměvem 😉 . Nevěřila bych, ale zabírá to!!!

aidule
10. lis 2015

@stritecek Tak jak to jde s vínečkem? Pomáhá 😉 😀 🙂 ??? Moc zdravím a držím palce!

lenejewel89
12. lis 2015

@stritecek Tak co? Jak jsi na tom? Dej vědět. 😉 🙂

stritecek
16. lis 2015

@aidule s vínkom dobre 🙂 minimálne pomáha udržať dobrú náladu 😀 či zaberá aj inak ešte neviem-ale určite budem referovať, ako to vyzerá. 😎 ďakujem 🙂

@lenejewel zatiaľ nič nové, zdá sa mi to také obdobie nudy, keď sa nič nedeje len človek čaká a čaká. Čo Ty,ako zvládaš bez manžela? Dúfam, že sa mu darí podľa predstáv, nech sa odlúčenie vyplatí.

lenejewel89
17. lis 2015

@stritecek Nemej strach, ted je obdobi cekani, ale potom se to zase pohned ke snad zdarnemu cili🙂 Zvladam to dobre, mam doma maleho skoro 3.letoho broucka, takze mam porad, co delat. A dari se mu dobre, takze v lednu se jde na to🙂

aidule
17. lis 2015

@stritecek Tak dobrá nálada je jeden z nejlepších a nejpevnějších základů 😀 🙂 !!! To můžu jen chválit, takový přístup. A období nudy ti potichounku závidím, vychutnávej co to jde, páč potom už nebude a dlooooooooouho nebude 😉 🙂 😀 !

lenejewel89
20. lis 2015

Holky ... jedno zlobidlo doma mi nestačíííí! Já už potřebuji LEDEN 2016, ať začneme s injekcema! Asi se nedočkám ... 🙂 🙂 🙂 Tak moc už si přeji splodit nový život! 🙂 🙂 🙂

stritecek
22. lis 2015

Tak u mna to nevyzera ze by vino pomahalo zatial. Vo stvrtok sa doktorke opat cca 6mm zdalo malo. Tak dufsm, ze obdobie nudy" nebude mat dlhe trvanie a este sa nejako zmatozim.

@lenejewel89 dockas sa ani nebudes vediet ako 😉 o chvilu su Vianoce a januar co by kamenom dohodil 😀 a mozno sa tam nakoniec predsa len stretneme... super, ze sa manzelovi dari a blizite sa k svojmu cielu 😵

lenejewel89
13. pro 2015

@stritecek Ahojiii, tak jak jsi na tom? Nejake novinky? 🙂 Napis, jsem zvedava! 🙂