Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bamsmudla
14. zář 2009

Já už jsem špinila minulý týden. A hned jsem tam volala a jela. Jenže mě přišlo, že mě tam Fisher prohlížel takovým způsobem, že mě to hodně bolelo. Zkusím tam zavolat ráno a zeptat se na Hromadovou. Poprvé jsem špinila hodně, šli ze mě hnědé hrudky, ale hodně hnědé. A to se nepodařilo. A při druhém ze mě šli kolem 8. dne jen světlounce hnědé, ale hrozně málo. Jinak taky jen bílo.

moni34
14. zář 2009

Ahojky holky,
tak jsem volala dr.Hromadové a ta mě vůbec nepotěšila,i když byla moc milá...ráno jsem si udělala ještě test a byl slabě pozitivní,tak jsem si myslela,že je třeba ještě nějaká naděje...doky mi vysvětlila,že je téměř jisté,že ET se nezdařil a protože krvácím hodně,že má obavu,že by mohlo jít o patologické těhu,když jsem řekla,že mám poz. test,tak řekla,že to není dobré,ale že nebude předbíhat.Pokud se mi zadaří zavést crinone,tak v něm mám pokračovat,až skončí mrcha,tak si mám udělat test... pokud by byl pozitivní,tak na krev a vyšetření...prý by mohlo jít o mimoděložní...pořád bulím jak malá holka a mám děsnej strach...nakoupila jsem testy a budu to hlídat radši každej den...
rady a jak ty jsi dopadla?taky se snažím před manželem a malým držet,ale moc mi to nejde...malej je moc všímavej a je těžký mu to vysvětlit...usmívám se před ním a přitom se mi chce brečet,ale to nemůžu,je hrozně labilní,takže by to bylo zlý...
mimka jsi těhotná a tak si to i užívej 🙂
anni,bams a ostaní zdravím a díky za podporu

mimka29
14. zář 2009

Ach moni ja bulím jak malá. Ja som myslela, že ťa zavolajú do Repromedy na vyšetrenie. Dúfam, že sa to dobre skončí. Ľahnúť pred telku a nohy hore.

lentilah
14. zář 2009

Holky,jsem uplně nešťastná co se tady děje.Měla jsem neuvěřitelně dlouhé povídání pro každou z Vás ale zas se to prostě nějak posralo a dokonce jsem byla i odhlášená!Už snad ani nevím jaká slova použít aby Vás to potěšilo.

Každopádně Raduško myslím na Tebe jak jsi dopadla u doky,musí to být dobrý!

Mimuško,já v době po ET jsem nemohla skoro nic,nejen,že jsem se motala,tak k tomu sem tam bolest v podbříšku,píchání ve spodku a pak po tom 7 dnu po ET jsem měla ty staršný bolesti jak popisovala Paneska.No u mě po paralenu se už nevrátily.Hlavně se šetři a opatruj berunko.

Moničko34,jsem z toho v prde....to je ..nevím co říct,držím moc moc pěsti!

paneska
14. zář 2009

Ahojky,

Moni, co toje patologické těhu ??? Já znám z vyprávění jen biochemické, to znamená, že máš na testu //, ale další dny slábnou, že se mimi chytne a pustí, ale patologické nevím ???

Jejda, tak snad to žádné mimoděložní nebude, sakryš....,Mimuš, na vyšetření je asi brzy, víš, z UZ by těhu ještě neviděla, proto Monče Hromadová řekla, co řekla...., holkdy, to je fakt na po......, vy co jste otěhotněly hned, na první pokusy, buďte fakt šťastné 😉

Moni, moc ti držím palečky, abys to zvládla, i psychicky...., holka drž se

Rady, co ty, jak jsi na tom, byla jsi přece jen u doky???

paneska
14. zář 2009

... ještě jsem zapomněla na Aňulku, díky moc za podporu, já vím, že holčičky nevyprodají, snad, ale teď nemám ani pomyšlení. Soustředila jsem se na hledání práce, ve středu jdu k jedné léčitelce, ještě mě čekají kontrolní odběry, páč jsem toho měla "pošahaného" víc, ne jen CRP, tak uvdíme, musím hlavně pořešit svůj zdravotní stav a co bude příští rok, se uvidí.... 😉

pavka111
14. zář 2009

Ahojky babulky..

Aninko děkuji za gratulaci k babulce,jsem ráda,že je vše ok.. 🙂

Rady broučku,co tě ta tvá malá repromeďanda straší???A byla jsi dneska u doky a jak jsi dopadla??Myslím na tebe... a posílám velikou podporu a držím pěstičky...,aby bylo vše ok. 😉

Moni berunko co se to děje,brečím s tebou,je mi to tak líto...moc moc jsem ti to přála a jak píše paneška vůbec netuším co je to patologické těhu....

Bam u tebe mi je to taky moc líto a divím se,že Fišer do tebe vůbec šel!!!!! 😲

Mimuško a co u tebe,u tebe to bude už těhulkování,není přece možný,aby se to nepovedlo...moc moc na tebe myslím a mačkám a držím všechny pěstičky a palečky co mám 😉 😉

Hlavně se babulenky držte a opatruj te se.....je mi z toho všeho smutno.... ☹ ☹ ☹

moni34
14. zář 2009

Ahojky,
před chvílí jsme byli na kofole s kamarády,mají roční holčičku...vydržela jsem to,ale bulela jsem už po cestě domů...nějak to na mě všechno dolíhá a nemůžu se z toho vybabrat,asi to bude chvilku trvat...nemám si o tom s kým pokecat,protože kamarádky otěhotněly napoprvé,takže neví o co jde...ještě že mám vás,nevím co bych dělala...
pany vyčetla jsem,že patologické těhu je,když je těžce nemocná matka,nebo dítě,ale všude o tom píšou jako o pokročilejším těhu,tak jsem z toho jelen...možná myslela mimoděložní,jinak nevím...
ležet už nemusím,teď to prý nemá význam,tak můžu aspoň něco dělat...
mimka ty vůbec nebul,ty teď musíš být v pohodě,hlaď bříško a těš se 🙂
lenti je to napendrek,když to vymyslíš a ono to spadne,ale než to odešleš,tak si to třeba zkopíruj a až to naskočí,tak to vlož,taky to tak dělám,protože by mě z toho škráblo...

raaad
14. zář 2009

ahoj berunky.....
tak hlásím raport: i když teda pozdě...ale z toho věčného ležení jsem na noťas ani nepomyslela...
Takže dneska po špinění ani památka-celý den. Mluvila jsem s Dokym celkem dlouho. Hodně mě uklidnil, že jsem udělala dobře, že jsem si nasadila ten ascorutin a dodržovala přísný klid na lůžku. Nakonec jsem přijít nemusela (i když manža by mě nejradši nechal rovnou ve špitále)...ale mám nakázáno, že pokud se to špinění zase vrátí, tak zase zavolat a pak se přijet ukázat....Ale taky nechce zrovna do mě "lozit" a možnost, že tu dělohu podráždila sonda na NT+ (jak povídala Ani)....Takže jsem se trochu uklidnila a opravdu poctivě ležím...i když mě to teda vážně nebaví.....ale co se dá dělat... Jedině jsem dnes byla domluvit obědy u Žanetky.....a pak zase povinně ležela..... Takže snad pro Vás aspoň trochu poziitivní zprávička....a taky je mi pořád špatně od žaludku...tak prý je to dobrá zpráva,že těhu dobře běží 😖 No ne že by to bylo příjemné, ale vydržet se to prostě musí.....
Už jsem toho vydržela tolik, tak už mi přijde, že já prostě tu holku zaplatím dokonale....hlavně,aby byla zdravá a v pořádku....No-ne berunky....vydržet to musíme všechny 😝

Takže asi tak...všechny zdravím a děkuju, že jste na mě tak hezky myslely..... a já vám všem přeju jenom to dobré................. A VYDRŽATˇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pěkný večer
(Máji...taky si myslím, že jsi opravdu těhu....jsem totiž čarodějnice)

ob.soklina
14. zář 2009

Přeji snad aspon trochu pěkný večer - už po druhé. ☹

Tak jsem taky napsala zprávičky a .............. prostě se to nenačetlo, ale za to tu naběhl příspěvek od radušky.
Rady jsem moc ráda, že to tak probíhá a je to lepší a lepší. Malá ti opravdu dává zabrat, ale zvládnete to spolu, jste na to už dvě 😉

Mony moc mě to mrzí. Hlavně se drž.

Berušky nějak nevím co tu na ty zprávičky napsat. Je mi z toho smutno a ještě jsem si to všechno nechala na dnešní večer.
Moc tu na Vás všechny myslím.
Já zítra jedu s manželem do Prahy aby mi to rchleji uteklo do středeční poradny. Mám strach, jestli je vše ok.

Pany jinak krk bude zlobt už asi pořád. Tromboza tam zůstala nerozpustila se, takže to bude boj do konce života. Ale každá máme něco.

No nic pc zlobí víc a víc musím to ted pořád kopírovat. Přeji aspon trochu pěkný večer, moc na vás myslím.
papa

mimka29
14. zář 2009

No babule, že ste sa aj ozvali. Ja som dostala oneskorených gratulantov a išli fajčiť, tak som vás odbehla pozdraviť a zapriať pekné sníčky 😉

Bodaj by si mala pravdu "čarodejnica"

raaad
15. zář 2009

ahojky všem..... 🙂
chtěla jsem na chviličku mrknout jak jste na tom...a ono nikdo.... No, u nás to dnes vypadá celkem slibně (buším do dřeva)..... zatím žaludek jakžtakž drží (odblil si to pozdě večer-bleee) a špinění je taky pryč (tak snad už dá pokoj). Ale ascorutin mi Doky ještě nechal-jen mi snížil na 3x 1 (předtím jsem měla po dvou).....Ale pořád radši polehávám, nerada bych něco zase vrátila..... Když vidím ty naše špinavé okna, tak je mi teda dost divně...ale prostě nelze.... Domluvila jsem se s kočkou mého nejstaršího, jestli nechce přijít na brigádu...a ona že jo. Takže nemusím nikoho na okna už shánět a Anetka si aspoň nějakou korunku vydělá a já budu ráda, že to nedávám nikomu cizímu....Takže další víkend přijedou oba i se synátorem )ten bude s manžou usazovat obrubníky) a já budu mít pěkné okna..... No-vymyšlené to mám pěkně-připadám si doma jako nějaká "úkolářka"...všechny jenom úkolu, co je potřeba atd. Taky se mi to moc nelíbí...ale já mám přece mnohem těžší a zodpovědnější práci (no ne?!).
Takže teď přijde kamoška na kafčo....a odpoledne druhá...tak mi to aspoň uteče 😉
Tak se všechny mějte co nejlíp a všem pevné nervy a hlavně klídeček!!!!!!!!!!

mimka29
15. zář 2009

Ahojte,
raduš ja som na tom zatiaľ dobre. Dnes je to 6 deň, BT bola ráno 37,3 stupňov, ale po dohode s manželom sa testovanie odkladá na piatok 😒 Ja by som aj na tajňáka testla, ale on vie koľko mám testov, tak nemôžem. Dnes poobede budem mať návštevu, tak sa teším, že nebudem celý deň sama.
Tak to je super, že ti to prešlo, len keby ti skončilo už aj to vracanie, už môže prejsť zase na mňa 😀 vôbec sa nenahnevám.

Krásny deň

raaad
15. zář 2009

ahojky Máji....tak to bych na Tebe to blití fakt nerada přehazovala...to by bylo jenom pro urputného nepřítele 😢
Třeba mě to už brzo přejde...a třeba tobě se to vyhne úplně.....
Teď sleduju na čt1 Sama doma...a tam zrovna řeší zažívací potíže v těhu....tak tady slyším, že to má až 80% těhulek...a ovlivnit se to nedá ničím...musí se to vydržet 😉 Tak držím-držím 😝

někdo zvoní....papapapapap

paneska
15. zář 2009

Ahojky,

Mončo, tak jaká ??? Stále na tebe myslím....

Rady, já se do oken pustila dneska, ale tak pomalu, páč jsem se začala potit jako "prasátko", je vidět, že tělo není ještě fit, tak jsem vždycky jedno umyla, vydechla a tahle jsem umyla všechna, kromě mladýmu v pokoji, ale to není tak "zasrané", je v zákoutí balkónu z obejváku, tak na něj tak neprší....
To je moc dobře, že krvácení přešlo a to bléé, hold asi opravdu budeš muset vydržet, dokud se neumoudří samo 😒

Jinak mi holky dneska volal Fišer. Jak to se mnou vypadá, jestli bych byla tak hodná a poslala mu zprávu z nemocnice a jestli budu cystu řešit přes ně...., mám z nich divnej pocit ☹

Mimuško, opatruj se a v pátek ať hlásíš // 🙂

moni34
15. zář 2009

Ahojky holky,
tak jsem se zase v noci vybulila a spala až do poledne...ráno test zase slabě pozitivní,ta čárka je tak krásná,vždycky na chviličku uvěřím tomu,že by to třeba ještě mohlo být těhu,ale pak se z toho proberu a mám strach,aby to fakt nebylo mimoděložní...no uvidíme zase ráno,jestli se něco nezmění...jen se modlím,aby bylo všechno v pořádku a mohla jsem na KET...
rady supr že to špinění ustalo a že musíš "jen" ležet...a třeba už bude přecházet i to blinkání...
mimka tak to teda asi musíš do pátku vydržet,určitě to pak bude stát za to 😉
panesko jen buď opatrná,než budeš úplně fit...chápu,že máš divnej pocit,ale myslím,že ať je Fischer jakkoliv divnej a nejistej,tak myslím,že je upřímnej a že ho to možná opravdu zajímá...

paneska
15. zář 2009

Moni,

určitě jste dávali dvě emrijka, je tak ??? Nemůžeš krvácet a mít těhu test pozitivní proto, že to jedno vzdalo, přesnej případ je na rodince. Kočena krvácí, jak o život, ale je těhu, protože se chytly dvojky a jedno umřelo, udělali se jí kolem hematomy, tak proto to krvácení..., mně tak jen napadlo. Kolikátej den jsi po ET, u tebe by to asi ještě na UZ vidět nebylo, kdyby tam bylo jedno prosperují těhu a jeden mrtvej váček, že ??? Sakryš..., ale já bych to ještě nevzdávala, jestli máš na testu //, tak to může být zrovna tenhle případ a kdy máš jít na krev, nebo jsi už byla ???

Fišer, no holky, nevím, spíš asi volal jen proto, abych jim poslala zprávu z nemocnice, i když se samo ptal, jak na tom jsem. Mně hodně zamrzelo, že mi nezavolala sama Veselá, když mě posílala do špitálu a neprobrala to se mnou a nějaké náhradě za uznanou chybu ani řeč, přitom si myslím, že zánět u mě opravdu podcenili a RM má peněz dost. Já mu neměla sílu to ani říkat, nebudu se s nimi hádat, už slyším ty řeči, jak to jejich chyba nebyla, že se to někdy stává, atd...., kašlu na ně. Pro mě je teď nejdůležitější dát se dohromady a uvidíme, jestli se ještě příští rok dokobrcám k 3IVf ....

mimka29
15. zář 2009

Babule ja som dnes zvládla dve návštevy s malými miminkami, tak sa asi ani nebudem umývať jak krásne od nich voniam 😀 Nebojte sa nevláčila som ich na rukách, len pri mne ležkali a ja som ich hladila.

moni paneska má pravdu, že to tak môže byť. A oko si na tom s tým krvácaním, sú to normálne krámy? A na teste je čiarka slabšia alebo silnejšia ako včera? Soráč za toľko otázok.

paneska ja si tiež neviem predstaviť, že si za týždeň spravím ten ich test a keď nááááhodou bude negatívny, tak im to zavolám a čo ďalej. Akože sme tam nechali od apríla celkom 200.000,- a vyšiel len jeden pokus (sľubovali za tie prachy dva až tri) a čo s tým budú ako robiť. Smola je, že oni si všetko výhodné pre nich podchytia zmluvami, ale keď som sa pýtala, že prečo nie je v zmluve aspoň minimálny počet vajíčok, ktoré získajú od darkyne, tak ma stále ubezpečovali, že to nehrozí aby ich bolo iba na jeden pokus, že určite bude okolo 15 vajok. A teraz keď to náááhodou nevyjde, tak sa mám ísť s nimi tiež hádať, to mi príde pod moju úroveň.

Ja verím týmto naším bojovníkom čo mám v brušku, ale predsa by bol človek kľudnejší, keby boli aj mrazáčikovia.

Krásny večer

paneska
15. zář 2009

Mimuš, přesně tak, ani já nemám sílu po tom všem se s nimi dohadovat..., vy jste tam nechali mraky peněz, já skoro zdraví...

Mimuško, ale neboj, ty budeš těhulka, prostě musíš 😉 , děláš správně, věř svým bojovníkům, určitě jsou stateční a zvládnou to, moooooc ti to přeju, ani nevíš, jak....

Moni, jestli jsi nebyla na krvy, zašla bych na HCG, budeš vědět....

Holenky, krásnej večer...

mimka29
15. zář 2009

Babulky blbne mi internet, tak sa s vami dnes rozlúčim a prajem pekné sníčky.

Dík paneska 🙂

moni34
15. zář 2009

paneska mluvila jsem s dr.Hromadovou a ta mi řekla,že až mi skončí krámy,tak si mám udělat test a když bude pozitivní,tak teprve krev...ale nejradsi bych šla na krev hned...ta nejistota je strašná...taky jsem slyšela o tom,že by se jedno mohlo pustit a proto to krvácení,ale když já ty krámy měla fakt dost silný,tak nevím...a jestli se změnila čárk na testu taky nevím,protože nejdřív jsem si udělala ten z Repromedy a druhej den mammatest,takže uvidím až zítra...ale je fakt,že pořád tak nějak doufám a dokud nebudu vědět jistě,že je po všem,tak budu doufat dál...no a že nemáš sílu se s nima dohadovat,to se ti vůbec nedivím...na všechno mají právníky a ještě z člověka udělají blbce...už tak ti dá zabrat,aby ses z toho všeho dostala zdravotně i psychicky a ještě se doprošovat práva...smutný je,že se k tomu neumí postavit a zachovat se správně,vždyť jde o to nejdůležitější v životě,o děti...ale jim jen o prachy...
mimka tohle musí vyjít,já tomu prostě věřím...

paneska
16. zář 2009

Moni, ty jsi myslím psala, že nejsi z Brna, že a máš to sem daleko??? Na Bratislavské dělají HCG za 150,-Kč, jako samoplátce, je to tuším od 7 do 15 hodin, jestli se nepletu, výsledky jsou do dvou hodin, já ho měla dokonce do hodiny. A jsou tam fantastiké sestřičky, moc super. Je to roh z Kolištěm a jestli se nepletu, labarotoř je ve druhém patře. Kdyby ti to stále za to a chtěla jsi uklidnit nervičky 😉 Já si tam zašla taky bez ohledu na testy v Repromedě.
Já osobně si myslím, buď se ti pustilo dvojče, proto test // a při tom se krvácí hodně, vem si, že je to skoro, jako potrat a nebo test můžou možná i ovlivňovat léky..., holčině po krámech bylo zle, tak si jen tak udělala test, byly tam //, ale HCG nedopadlo ☹
Jinak máš naprostou pravdu, IVF je jen a jen o penězích, hádat se s nimi a ještě ze sebe dělat blbce, že se tohle stává, to je pod mojí úroveň. Kdyby oni měli úroveň, zajímá se o to ředitelka sama, zvlášť, když mě viděla ve stavu před nástupem do špitálu. Fišer prosil o vstřícnost (přesně takhle to řekl), abych mu poslala zprávu z nemocnice. Už to nemá cenu s nimi řešit, zprávu pošlu poštou a jestli se dočkám příštího roku 3IVF, tak v RM už ne.
Moc Vám všem držím palečky 😉

paneska
16. zář 2009

...jo a ještě, mám pocit, že RM krev právě posílá na Bratislavskou, takže pokud to pro tebe není problém, sklákla bych si tam sama, těch 150,-Kč už není takovej balík, proti tomu, co jsme v RM nechali ....a objednávat se nemusíš, jak přijdou, tak tě vemou 😉

bamsmudla
16. zář 2009

Moni určitě bych flintu do žita neházela, mám kamarádku, která při druhém IVF hodně krvácela a měla strach, že to nevyšlo a nakonec mají krásnou holčičku. Sama byla nešťastná, že to nevyšlo, ale vyšlo. Prostě to bylo jinak, než to očekávala.

mimka29
16. zář 2009

Ahojte,
ja sa cítim dnes veľmi dobre, dokonca ma prestali bolieť prsia, tak to asi nebude dobré znamenie. Keď si predstavím, že si mám robiť v piatok test, tak mi je z toho až nevoľno ako sa bojím. Ale stále verím (ako napísala lenti), že keď mi dali dvoch bojovníkov, tak aspoň jeden to musí vydržať.

moni ja by som si na krv zašla, keby to tak robili niekde u nás.

raaad
16. zář 2009

ahojte berunky.....
Máji....to,že se cítíš dobře přece nemusí znamenat, že nejsi těhu!!!!! Buď v pohodě, nekrvácíš, nemáš silné bolesti...takže v klídku počkáš na pátek....a ani ten ještě nemusí nic ukázat. Vdyť mně říkala Hrom, že testovat se má 12D a někomu to ukáže až 14D..... Takže máš spoustu čsu-neboj, dobře to dopadne.... Pokud není mrcha, je pořád dobře 😉
Jinak já se dnes cítím taky celkem dobře (buším na postel-ještěže je ze dřeva), večer sice princezně nechutnali hrozny, tudíš letělo i všechno ostatní....ale dnes zatííííím nic. Ale snažím se ležet a čtu si...
A kdepak se nám toulají ostatní těhuliny???? Nějak se neozývají...no-toto?
No...musím letět, zvoní pošťačka........zatí papa

mimka29
16. zář 2009

Dík raduš tvoje slová pomohli, takže keď nebudú na teste v piatok //, tak ešte nie je nič stratené. Aj ja prevažne ležím, ráno o 6,30 som si zmerala BT (bola 37,3), potom som si niečo zobla, nato ešte lieky, zaviedla utrogestan a ľahla naspäť do postele. Vstala som až teraz, to je každodenný rituál.
A tebe raduš už musí byť dobre, už fakt toho bllleee... stačilo.

raaad
16. zář 2009

no....tak jsem bušila do postele málo....žaludek už je jak na vodě.....takže svačinka asi poletí.....dýchám-dýchám co můžu-ale asi to nepomůže............je to hnus (sladké,slané,kyselé...je to jedno 😖
A to jsem si původně myslela,že bych dnes zvládla jít na zdravotnický seminář (neustálé nutné vzdělávání sester-a sbírání kreditních bodů...), ale nakonec jsem nešla-i když mě kolegyňka přihlásila...a manža mi to spíš zakázal. Udělal dobře 🙂 Stejně bych musela odejít.....třeba mi příště bude líp...
Tak pappa

moni34
16. zář 2009

Ahojky holky,
tak jsem si dnes zase dělala test a čárka už skoro není vidět,takže to bude asi v háji,ale asi zítra pojedu do brna,tak si na tu Bratislavskou skočím,je to jako z druhé strany úrazovky?nebo jsem vedle?Krámy mě končí tak v sobotu,takže do repromedy bych musela až v pondělí a to nevydržím.Ale až tam půjdu,budu chtít,aby mě pořádně vyšetřili než půjdu na KET,protože při druhém IVF to bylo v pohodě a teď je to už podruhé co se chytly a zase pustily,mám strach ,abych fakt neměla nějakej problém...
mimka není nic ztracené,nic nevzdávej...ale jsou to nervy co? kéž by to uměli zjistit mnohem dřív,aby jsme se nemusely tak trápit...
rady to tvoje blee je fakt šílený...ale vydrž,určitě to začne přecházet...
bams kamarádka měla štěstí,to já teda bohužel nemám...

paneska
16. zář 2009

Moni, jj, z druhé strany Úrazovky, od Maliňáku, hned na začátku Bratislavské, tuším č. 2 ...., budu ti mooooc držet palečky, i když jestli ti slábne druhá čárka, mám obavy, že je to biochemické, chytí se a pustí
☹ , ale dokud není HCG 0, konec není, tak na tebe budu zítra mooooc myslet....
Jinak vyšetření před případným KETEM určo, možná tě budou chtít poslat na laparku, neho hysterku, tak se nelekni, některé CAR to tak dělají, nevím, jak RM...