Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
12. kvě 2010

Aha tak to jsem zvědavá co mě doktorka řekne. To teda jo taky by se mi nechtělo být měsíc v nemocnici. To mi jsme byli z manželem na NT plus a taky jsme se ptaly a šlo to tam krásně vidět jsou to dva kluci, alespoň doufám už si začínám pomalu něco nakupovat tak to bybylo fakt dobrý 😀 kdyby pak byl jeden třeba holka. 🙂 Jinak to jde zatím dobře až na ty občasné nevolnosti doufám že už to brzy přejde. A co ty tobě je dobře a co bříško roste?

pavcahola
12. kvě 2010

Ahoj nelatorka tak mě to všechno jak skončil 3měsíc ají zácpa co mě trápila tak naštěstí zmizela.Bříško už mám pořádný už se nemůžu vejíd do mých jediných kalhot,tak jsem si včera koupila dvoje,jedny jsou takový jako bokovky že bříško mám venku což to se mi zdálo jako dobrá věc,protože mi to bříško může růst kam až chce 😉 a druhý mám třičtrvrtáky.Jen co mě ted jako trápí tak je že mě strašně svědí bradavky,teda celý prsa,ale ty bradavky to je nejhorší jestli se už tvoří mlíko nevím.Já nakupovat nebo něco shánět budu až po další kontrole,ale dozvěděla jsem se že na dvojčata by měla být výbavička nachystaná do konce 7měsíce.To jsem se zase rozepsala.

A jak jste na tom ostatní holky?

Frozinka už jsi byla u doktora?Mě by zajímalo kolik jich tam teda máš?

pavcahola
12. kvě 2010

nelatorka ještě by mě zajímalo jak ti vyšlo NT?Já jsem se dívala do papíru a nám to vyšlo riziko na DS je 1:1300

nelatorka
12. kvě 2010

No jo s tou výbavičkou je to asi pravda to už se nám potom stejně s tím obrovským břichem nebude chtít nikde po obchodech lozit. No pan doktor říkal že jsou kluci vpořádku. Na papíru mám napsané 1/526 a potom je tam závěr 1/25000 no moc z toho chytrá nejsem.

zazy
12. kvě 2010

Ahojky děvčata,ta Frozinka se nám někam zatoulala,nebo už na nás prdí 😉 .A mátte se???

frozinka
13. kvě 2010

Ahoj holky, nikam jsem se nezatoulala, ani na vás neprdím, teď se chystám na UZ k doktorovi, jsem nervózní jak sáňky v létě, tak mi držte pěsti. Pak dám vědět. Zatím....

beryk
13. kvě 2010

Frozi myslím na tebe a držím pěstičky, at na tebe srdíčko krásně bliká 😉

Inach at kontrola dopadne OK 😉

já jsem dnes byla na gyndě u Dobrkáče,srdíčko ještě zatím vidět není,ale říkal mě, že se vyvíjí ,že už to je žloutkový váček,ve středu jedu do Brna a to už snad uvidím blikat.
😉

beryk
13. kvě 2010

holky v kterém týdnu jste viděly srdíčko? Já jsem dnes přesně 6tt.-0

frozinka
13. kvě 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím. Právě jsem se vrátila od doktora a jsem v šoku...Čekáme dvojčata... Už máme i průkajdu. Prý jsme 9. týden (podle PM) což nechápu, ale dobře 😀 TP máme 17. 12., ale myslím, že se to ještě posune od dva týdny dozadu. Uvidíme. Fotečku dodám později. Obě mimča mají srdíčka. Jsem tak šťastná, snad to s námi všechno dobře dopadne a vydržíme aspoň do 30. týdne neporodit 😉

beryk
13. kvě 2010

Frizinko obrovitatatatatatatatatanáská gratulka 😉 dvojčátka 😎 😎 😎 ,to je paráda,těším se na fotečku. Do Brna na kontrolu ještě jedeš?

pavcahola
13. kvě 2010

frozinko gratuluji vidíš já jsem si říkala že to budou dvojčátka tak ještě jednou gratuluji. 🙂

nelatorka
13. kvě 2010

Ahoj Frozinko, je to nádherný pocit že? Moc ti gratuluji a vítej do klubu dvojčátek 😀 Myslím, že už se ti to nijak moc neposune.
Doktorka mi říkala že to vychází stejně jak mi to spočítali v repro. Jen jsem měla termín 17.11. a teť mám15.11. tak taky doufám, že to kluci vydrží co nejdéle. Nádhera, myslým na tebe taky jsem byla takhle v šoku.

inach
13. kvě 2010

ahoj holky tak jsem dnes byla u doky všechno je OK,viděla jsem konečně i mimi,teda jen hlavičku a bříško,už je prý veliký na to aby šlo vidět celý.objednala jsem se do Brna to budu ve 20tt tak už mi snad řeknou co to bude.Jinak já zatím nic nenakupuji je to ještě brzy,jsem pověrčivá a v dnešní době je všeho plno tak se nebojím,že něco neseženu.Pak to asi nakoupím naráz a bude.

frozi-gratuluji,nádhera dvojčátka 🙂

beryk-já myslím,že už to tam příště uvidí,ja tam byla koncem 6tt a už to viděl

pavco-ty víš co budeš mít?

venika86
13. kvě 2010

Frozi - no to je nádhera.
Neříkala jsem, že bude vše v pořádku? 😉
Takže dvojnásobná radost, moc gratuluju 😵

zazy
13. kvě 2010

Frozui super tak to moc gratuluji dvojčátka,ale koukám,že jsi více než já,já jsem 7+5,a já bych řekla,že jsem byla dříve než ty,teda takhle mi to vyšlo podle těhu kalkulačky.Kdy jsi byla na ET???
Bery já jsem ho viděla zhruba v tom 6,ale někdy to jde vidět i později.I já jedu ve středu ještě na kontrolu,v kolik ji máš???
Jinak všechny ostatní zdravím

pavcahola
13. kvě 2010

inach nevím ono to nešlo moc vidět,povídla že camprdlíka tam nevidí ale to se muže ještě změnit za 3týdny jdu na větší ultrazvuk tak tam už to budu vidět.

beryk
13. kvě 2010

zazy já jsem tam objednaná v 10.30h.,uvidíme se?

frozinka
14. kvě 2010

Holky, děkuju za gratulace 😅
Zazy, právě proto, že jsem byla později než ty na ET, byla jsem 6.4., takže bych měla být 7+3. Myslím si, že to s tím 9. týdnem přepískl, počítal to podle MS, ale já mu říkala, že jsem začla stimulovat bez MS. Ještě se ho na to příště zeptám. I velikostně jsou to mini mimča, i když už byly krásně vidět, myslím, že odovídají fakt spíš tomu 7. týdnu, i podle vašich fotek a ostatních, co jsem tu kde viděla... Myslím, že postupně mi ještě termín porodu podle UZ posune, uvidíme. Kontrolu mám za 2 týdny. Fotečku sem dám večer, nebo zítra. Nemám ale tu podrobnou, spíš jen obrysy dvou fazolek, tak jak šly vidět nejlíp. Prý aby mi manžel věřil. Musím ji u našich oskenovat, my doma sken nemáme a poslat mu ji, včera mi odletěl na prac. stáž do zahraničí na měsíc. Proto už nejedem ani do Brna, neměla bych se jak dostat, už budu u svého gynekologa. Ještě, že existuje skype apod., že můžem být v kontaktu 🙂 Tak se všechny držte, ať vydržíme co nejdýl 🙂 Jo a včera už jsem si koupila dvoje těhu kalhoty, v červnu jdem na svatbu, tak ať mám už pohodlí, a dvě haleny, jedna z toho je černobílá s tlapkama mimča na bříšku. Slíbila jsem si, že jak otěhotním, tak si ji koupím a už jsem to nevydržela 😎 😎

frozinka
14. kvě 2010

Mrkněte na fotečku do alba...

beryk
15. kvě 2010

ahojda holky přeju krásnou sobotu 😎

Frozi nádhera 😉 ,at ti to utíká a manžu už máš doma

denisa76
15. kvě 2010

Frozi, moooooc gratuluju ke dvojčátkům!!!!! Mně se taky zdá, že Ti to možná spočítal nějak divně. Uvidíš, co Ti řekne příště. A co OHSS, už to máš fuč?

frozinka
15. kvě 2010

Dík za gratulace. Taky si myslím, že je to blbost, příště mu musím vysvětlit, že jsem začla stimulovat bez MS. Nějak to dopadne 🙂 OHSS už mám dobrý, ale břicho se mi už asi nezmenší, spíš naopak :D A co ty?

denisa76
15. kvě 2010

Já jsem v pondělí na kontrole měla už jenom malinko vody, tak už mám povoleno plavání i koupání.... konečně! No a břicho už taky není, co bejvávalo 🙂

ob.soklina
17. kvě 2010

Krásný večer holky, zase jsem se na Vás přišla po hodně dlouhé době kouknout 🙂 protože Davídek mi moc nedovolí abych se koukala na net. Pořád někde lítáme a nebo si už i hrajeme.

Mám hrozně velikou radost, co tady čtu a všem těhulkám mooooc gratuluji. Je krásné číst, že se Repromedě daří a budou tu další repormedátka 🙂 Davídek posílá všem pusinky na bříška paaa

pavcahola
18. kvě 2010

ob.soklina ahoj tak jak je malýmu už jsou tři měsíce?toto letí a jste zdraví?

zazy
18. kvě 2010

Ahojky děvčata,kde jste všechny.Jste se ztratili??
Napiště jakpak se všechny cítíte a co je nového.

beryk
19. kvě 2010

Ahoooooooooooooojda kočky 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 , na UTZ ten nejhezčí zážitek viděla jsem blikat srdíčko,normálně jsem řvala jak kráva , 5 IVF a povedlo se,neuvěřitelný, v Padubicích v sanusu po 4IVF nademnou zlámali hůl,že prostě jen už darované embryo a v Brně paní dr. Hromadová mě dala zas naději a šanci no a podařilo se, paní doktorka je prostě jednička,můj anděl 😉 Dala jsem fotečku. Nechci to zakřiknout,doufám že se to bude vyvíjet jak má,jsem mooooooooooooooooooooooc šťastná 😉

Zazy jak ty dnes kontrola?

Holky jak vy??????

denisa76
19. kvě 2010

Beryk, mooooooooooc gratuluju! Krásná fotka! Držím pěsti!

ob.soklina
19. kvě 2010

Krásné zprávičky - Beryk gratuluji a věř, že bude vše pokračovat dál. Repromedátka bojují 🙂

Pavco jo jo jsme zdraví a spokojení. No možná až moc, maličkej je takovej malej sumík 🙂 ale má být po kom. Byli jsme s manželem taky tlustoušci.
Tak já utíkám jsem dneska unavená, drobek hrozně zlobil dneska.dobrou

zazy
19. kvě 2010

Ahojky děvčata
Beryk i já v pořádku jsem 8+5tt,srdíčko bilo jak o závod a má už 2 sm.Jsou v té repromedě milí všichni,aspon co můžu říci za sebe.Jinak gratuluji.Zasloužíš si ho po tolika pokusech.A kde jsou ostatní???