Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
4. čer 2009

Ahojete zlatíčka,

lentilah - ako sa cítiš?
soklinka - nočná košielka kúpená? Aj ja si asi pôjdem kúpiť novú, lebo jedinú čo doma mam, tak som mala už na troch IVFkach a nepriniesla mi šťastie aj keď je od maminky 😒

annina
4. čer 2009

Ahojík všem,ahoj Mimusko. Jsem ráda,že se u vás pořád něco děje 🙂 Mimusko to je super,že jdeš do finále! Opravdu budu držet vše co půjde ,aby se zadařilo a všem ostatním kočenkám samozřejmě taky 😉 Lentil bude za chvíli testit, soklinka bude mít za chvíli miminka na misečkách 😅 a pak už jen budeme zase čekat,to je na tom všem to nejhorší. Baruško,určitě to ten minimálně měsíc vydržíš a moc ti přeji aby se klučíkům u tebe líbílo co nejdéle! Naštěstí i nedonošná miminka,mají dnes obrovskou šanci,ale doufám,že tohle nebudeš muset vyzkoušet a když,tak jen o chviličku. Mě umřela nejmladší sestřička,když mi bylo 11let. Mamča ji porodila v 8 měsíci a doktoři ji v podstatě nechali udusit 😠 Za komunistů,na to zprominutím sr... Do dneška mám v paměti jak stojíme pod okny porodnice a mamka na nás ze 4.patra volá,že máme Janičku,48cm a má černé vlásky. Najednou byla doma,se staženými prsy a bez miminka 😢 Prý nemohla sama dýchat. A dnes zachraňují miminka od 29tt a někde i dřív,ale to už je vysoké riziko postižení 😖 Já jedu zítra na ty odběry,ale nevím za jak dlouho budou výsledky. Baruško nevíš? Triple test. Pořád se moc bojím a sleduji se jako magor,bříško skoro neroste a ještě mi říkají,že jsem zhubla (i když teda já mám z čeho!!) ale raději bych měla pořádný břucháček a v něm řádné kopance 😀 Tak snad se dočkám. Na všechny z vás moc myslím! Ještě Monajsek kdyby se ozval 😕

baruska2
4. čer 2009

Ahoj Anninko 🙂 , tak teď jsi mě zaskočila. Vůbec nevím, kdy mi dělali triple test. Jestli to dělá gynekolog, tak ti řekne asi další kontrolu. A myslím si, že pokud by tam bylo něco špatného, tak ti volá určitě hned. Ale určitě bude vše OK, nestresuj se. Já jsem tohle přešla ani nevím jak 😀 . Byla jsem klidná, protože vysledky z Brna z Prenatalu v tom 12tt vyšly dobře a pak jak se chodí kolem toho 20tt kontrola srdíček atd. vyšly taky dobře. Na všechno se zeptej doktora a pak dej vědět, jak to teda je, ať nejsem blbá 😀 . Pěkný den 🙂 .

mimka29
4. čer 2009

Ahojte anninka a baruška, vy naše príklady 😀 a vzory 😉

lentilah
4. čer 2009

Ahojte sluníčka,
teda to byl ale šílený příběh,šílený není ten správný výraz.Hrozny.Ja mam podobný,kvuli kreténo.. saniťákovi se narodil muj bráška s pupeční šňurou kolem krku.No děsný.Za něj pak o rok a něco později se narodil bráška,kterej je teď jak za dva 😀 .Ale to všechno překryje naše šťastné příběhy...Anni a Baruško,jak řekla Mimuška,naše vzory 🙂 .

Mimuško-je docela fajn,akorád mě trápí vodnatý výtok a erotické sny 😅 .No sranda to není,nevím co s tím mám dělat.Na hrorory koukat nemuzu..by mi přeskočilo a z Hádej kdo jsem,erotic sny přece mít nemužu 😒 .To je situace.Teď čekám,je už sice čtvrtek Mimuška,ale ta nejistota,TO je hrozný ☹ .Ovšem naděje umírá poslední 😉 .

Jiřík(muj chlap,o rok starší),se o mě tak užasně stará,už taky kvuli němu bych si přála kdyby to vyšlo.Mám fakt "ráda" řeči jiným mamin,typu:prosim Tě a nepřeháníš to s tou opatrností..kdybys viděla co já v prvních měsících dělala...No jo,ale jim to šlo přirozeně.Dokud si toto někdo nezažije,tak vubec neví jaký to je.Každej jsme přece z jinýho těsta.Mimuško,nechci Tě litovat,ale prostě Tě obdivuju,co jsi do teď musela zažít.Tak jsem se zas rozčílila.Jdu se najíst,to mi zase zvende náladu 😀 .Papa zlatíčka

mimka29
4. čer 2009

Môj muž je odo mňa o 7 rokov starší, takže on má už 36 rokov a do Repromedy vkladá poslednú nádej. Povedal, že keď to už teraz nebude, tak on sa už vzdáva. Ale keď sa to podarí tak sa budeme báť asi celé tehotenstvo.
Inak keď pôjdeme na transfer 25. júna, tak to je Tadeáša - tak sa volá náš jediný synovec a on sa narodil minulý rok na moje meniny, tak to je už jaké znamenie tam z hora 😀

ob.soklina
4. čer 2009

Krásné dopoledne sluníčka,

tak hlásím návrat z nemocnice a dokonce i s výsledky. Sice jsem si vyslechla, ale dalo se to přežít. No místo toho abych Dr. něco řekla, tak mi začaly téct slzy po tváři tak pochopila, že už by raději měla mlčet. Takže kontrola krve proběhla tak zítra hurá do toho. Jinak košilka koupená 🙂 koupila jsem si obyčejnu v HM šedou, ale moc moc příjemnou. Tak uvidíme. No jinak dneska v noci jsem už skoro vůbec nespala tak jsem zvědavá jak zvládnu dnešní noc, no asi mi zítra nebudou muset dávat ani uspávačku a usnu jim tam sama 😉

Tak já jdu něco málo udělat a asi budu utíkat domů, fakt jsem dneska nějak mimo, zkusím se sem kouknout ještě večír.

Lenti zítra 10 🙂
Pusku všem 🙂

mimka29
4. čer 2009

anninka - na zajtra mám poznačené v kalendári, že mám na teba myslieť 😉
lentilah - tak chuť na sex mám aj ja vždy keď nemôžeme 😀 To je zákon schválnosti, keď nám lekár nakázal sexuálnu abstinenciu, tak zo mňa by bola vtedy nynfomanka 😀
baruska 😉

mimka29
4. čer 2009

soklinka - paráda, hlavne že to máš. Ja by som nechcela aby nás každý ľutoval, ale myslím, že v zdravotníctve by sa mali chovať milo a príjemne, veď tam chodia iba chrí ľudia ... Nočnú košielku mám ja iba takú obyčkovú a tiež je šedá, veď na tom nezáleží 🙂

lentilah
4. čer 2009

Hoky,já měla flanelovou ružovou noční košilu po kolena s dlouhýma rukávama 😀 .Pak mám jen ty po nebožce babičce 🙂 ,ty by asi dojem neudělaly 😉 .Dlouhý rukáv je fakt v tomo případě na prd 😒 ,ale prostě co nadělám,aspoň,že jsem nějakou měla 😀 . Pa pa zatíčka

lentilah
4. čer 2009

Sokli-musela se pěkně zastydět,když viděla co s Tebou udělala.
Mimuška-nynfomanka 😀 to mi povídej..po transféru týden nic a další týdem max. s kondomem.Jen abys byla v obrazu. 🙂

aquila
4. čer 2009

Ahoj holky, jdu jen v rychlosti omrknout jak válčíte...
baruška pořád 3v1-super 😉
lenti čekatelko, tak ať ti to rychle utíká a hlavně s výsledkem //!!!!
mim, tobě se to taky už blíží, no hlavně ať to klapne a brzo máš prďolky u sebe
sokli-tebe zítra čeká velký den. Ale nic se neboj, budeš to mít za sebou a ten strach je horší než potom ten samotný zákrok.
anni -držím palce ať jsou testy OK, ale zrovná já jsem je měla otřesné a K. je úplně v pořádku. Takže i kdyby něco bylo špatně, nemusí to vůbec nic znamenat.
My se máme moc dobře, Kačenka nás pořád něčím překvapuje, každý den se mění, umí něco nového, je to fakt moc fajn. Za pár dní půjdeme na 3-měsíční kontrolu, čeká nás očkování, pak snad přijdou na řadu naušničky...Připadá mi, že jsem pořád v jednom kole a hrozně to utíká...
Tak se všechny moc opatrujte, myslím na vás, zase nakouknu 🙂

annina
4. čer 2009

Holky všem vám moc děkuji!!! Jsme tady super parta 😵 Aquilko tobě moc závidím 😉 ,že už máš svoje zlatíčko u sebe. Já jsem si dnes jeden takový roční poklad pochovala a ještě teď mám slzy v očích! To mám dva pubošky doma. Vůbec si neumím představit co prožíváte vy holčičky,co doma ještě žádné zlobidlo nemáte 😢 Holky jestli existuje nějaká spravedlnost,tak se prostě musíme dočkat VŠECHNY!!!!!!!!!!!!! A BASTA!!! 😎

mimka29
4. čer 2009

baby už to musí všetkým vyjsť. V poslednej dobe sa zo svojho okolia dozvedám samé zlé správy a väčšimou od ľudí o ktorých som si myslela, že majú snáď celý život šťastie, tak už by si mohlo to šťastie sadnúť aj na smoliarov ako som ja 😒

anninka, soklinka zajtra sa držte a potom napíšte ... tfuj, tfuj pre šťastie.

mimka29
4. čer 2009

aquilka zase som si pozerala fotky malej Kačenky, to snáď ani nie je možné že z nás môže taký človiečik vyjsť, je to malý veľký zázrak 🙂

lentilah
4. čer 2009

Zítra bude opravdu moc významný den,takže budu držet pěstičky jak jen to pujde 🙂 .

mimka29
4. čer 2009

lentilah odpočívaš? 😀

lentilah
4. čer 2009

Mumuško,si piš 😀

ob.soklina
4. čer 2009

Ahojte berušky, tak jsem se sem za Váma ještě chtěla kuknout, protože jsem věděla, že mi dodáte sílu a taky jsem Vám chtěla popřít dobrou noc. no a zítra hurá do toho jak budu moct určitě Vám dám vědět jak to dopadlo.

anninko - zítra pokud to půjde budu taky držet pěstičky at jsou výsledky co nejlepší

Dobrou noc a moc moc děkuji že tu jste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa

mimka29
5. čer 2009

Dobré ránko,
soklinka, anninka držte sa zlatíčka 🙂

radpraj
5. čer 2009

ahoj holky,
taky vám držím moc moc palečky..... včera ráno jsem napsala celkem slušných "pár" řádek..na povzbuzení a o Egyptě atd....a protože jsem pak zjistila, kolik je hodin a že už vlastně mám jít (konference pro neustálé vzdělávání zdrav.sester- nuda, ale nutnost), tak jsem to blbě odklikla a vše se mi vymazalo.....
tak jsem si dnes přečetla, co je vlastně za důležitý den pro spoustu lidiček....
Snad se vše všem podaří a nám to vlastně dodá odvahu:+)
My jedeme do Repr. v úterý odpoledne. Zatím jen pro výsledky Smg a hormonálního profilu. Ale pokud bude všechno v poho, tak mi udělají jen UZV a už dostanu s sebou stimulační "balíček". Kolem 20.6. by měla dorazit mr. a tudíž začínáme..... No ještě jednou si pročtu, jak to vlastně všechno bylo u Vás... Ať nejsem úplně za neznalce. Protože i když jsem zdravotník, v tomhle nevím téměř nic. Jenom co jsem si sama vyčetla na netu... je fakt, že by mě nikdy nenapadlo, že tímto budu muset procházet i já... Předešlé všechny těhu do týdne a bez problémů... No jo - jiný partner a taky věk (a kdoví co ještě) si žádají své....

Tak já jdu trochu vyluxovat, poněvadž naše Rebeka(zlatá labradorka) si hodlá neustále línat. Tudíž chlupy pořád a všude.....a pak jdu cvičit- ať si předem pořádně posiluju pánevní dno:+). Snad to pak přinese kladný výsledek..
Tak pa-pa R.

annina
5. čer 2009

Ahojky srdíčka 🙂 . Tak hlásím návrat od Mudr. Krev a moč odevzdaná,pokud nebude problém,že by volali, tak výsledky při další kontrole 25.6. nebo si spíš tak za 10 dní zavolám. S prohlídkou byl pan doktor spokojený,jen napsal další magnesium a klidový režim trvá. Na tu bolavou hlavu mi nedal nic,prý by potřeboval další vyšetření - oční,zubní,neurologie ,tak to asi vydržím 😒 ,ale prý můžu při rozumném dávkování Algifen. Tak aspoň něco! Jinak mám pro vás takový návrch,který tady na Koníkovy funguje na více tématech,že by sme si udělaly tabulku pro lepší přehled jak na tom jsme 😅 Že by jsme se v krátkosti zapsaly nejdůležitější body v našem snažení. Snažilky,Stimulky,Čekatelky na // a Těhulky? Nebo tak nějak...Fantazii se meze nekladou 😉 A že by sme pokaždé,když bude něco nové nebo někdo do naší party přibyde,tabulku zkopírovaly a doplnili údaje. Opravdu záleží na vás. Tak písnu něco o sobě a když budete chtít,tak se přidejte nebo jen písněte údaje a já to tam hodím 😎

annina
5. čer 2009

Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem 😵 TP 21.11.09

lentilah
5. čer 2009

Ahoj děvčátka 🙂 ,

Anni-jsem moc moc ráda,že jsi zatím spokojená,uvidíme co výsledky ale věřím,že budou taky ok.Aspoň v rámci možností(přinejhorším).Držím pěstičky 🙂

Soklinko-,myslím na Tebe jak se jen dá,uvidíš,že ten odběr pěkně zvládneš,není to sice žádný med,ale dá se to vydržet 😉 Držím pěstičky 🙂

Radpraj-tak zdravotnictví 😅 ,to sis asi moc pěknýho nepočetla 😉 ,ovšem na Tebe to směřovaný rozhodně nebylo 🙂 .Taky se Ti to blíží,už aby to bylo,že?Rebeka musí být nádherná,máte ji dlouho?Gynekolog nám doporučil kocoura,že se tak odreaguju a mimi o to dřív příjde.On sám má 3 malé děti a dva kocoury.Takže my máme 9-ti kg 2 letého kocoura Bendra(jméno vybral manžel podle Futuramy 😉 ),takže mi o těch chlupech povídej.

Jinak se snažím něco malinko dělat,né,že by mi otrnulo,to ne.Jen že jsem trochu nervozní,že ze mě jde voda a skoro žádný hrudky..takže věčný polehávání musím jen lehce zredukovat,ať to jde pěkně ven.

lentilah
5. čer 2009

Jinak Anni,souhlasím s vým návrhem,akorát jsem jelito přes zkratky.Takže mužu Ti to napsat sem a nebo k Tobě na interní poštu?Omlouvám se,to je jako bych Ti rodou dala funkci hlavní správkyně tabulky..omlouvám se 😅 😅 😅

lentilah
5. čer 2009

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka.A teď čekám 😅

lentilah
5. čer 2009

Tak jsem tam uspěšně mrskla své reálnější foto,byl to teda teror 🙂 .Jiný nemám,chtěla jsem tam dat nás s chlapem ale nějak mi to nevzalo 😅 .Co nadělám.Mějte moc krásný den.Pa 🙂

mimka29
5. čer 2009

Ahojte zlatíčka, dnes som mala hrozný deň. Celú noc ma bolel zub, ráno som išla nevypatá do práce a hneď som volala zubárke, že kedy ma zoberie a ona povedala, že mám hneď prísť. Najprv som si od nej vypočula prednášku, že som tam 1,5 roka nebola, potom ma poslala na rentgén (tam sa ma pýtali či nie som tehotná a že ešte nie 😀 ). Potom ma posla na zubnú chirurgiu a tam mi hneď vytrhli hornú osmičku. Bolo to strašne nepríjemné a vyzerala som srandovne, keď som si necítila z anestézy ústa ale inekcie prestali pôsobiť a teraz to hrozne bolí, tak som úplne nemožná.

radpraj - aj my máme spíka - strieborného jerkšíra, také naše malé zlatíčko. A ešte máme aj papagája - rozelu pestrofarebnú.

anninka - tak som rada, že už máš po vyšetrení a teraz zase čakať na výsledky 😒 S tou tabulkou je to super nápad, tak tu máš údaje o mne:
Majka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09

soklinka čakáme na dobré správičky 😉

lentilah
5. čer 2009

Jsem uplně nervozní jak Soklinka dopadla...už aby napsala 🙂

radpraj
5. čer 2009

Doplňuji info:
Radmila 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (Edw.sy), doporučen detox 3-4 měs ,na PN. Nyní čekáme na výsledky spg+horm.prof., předpokl.stimulace od 20.6.09 a následně Ivf+PGD