Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

monajs
8. čer 2009

Mimka, promiň,jaké máš náplasti? Estrahexal?? Já bych si to nalepila už dnes! Fakt,tím nemáš co pokazit

lentilah
8. čer 2009

Ahoj Zlatíčka,
musím znova opakovat,že jste skvělé a že vás mám moc ráda.Jelikož mi chlap zabavil noťas,tak musím chodit na PC a to je na mě,tak líného člověka docela záhul 😉 .

Soklinko-mě břicho bolelo až do transféru,pro mě bylo děsný to roztahování pipiny,to mi bylo fakt strašně,ale pak v pohodě,než se to jak se říká usedělo,že jsi se víc uvolnila a (u mě) podsadila pánev,pak mě to netlačilo a nebolelo.Zatajila,jsem vám,že mi transfér dělaly na 2 krát.Druhý embryjko stávkovalo.Bylo na té tyčince(teda si myslím,že to byla tyčinka,kde jsou ty embryjka),paní doktorka Hromadová mi to pěkně vysvětlila.Mám hojnou sliznici a tak se chytla na tyčinku a to zabránilo přesunu toho druhýho zlobidla 😀 .Naštěstí se kontroluje jestli je tyčinka prázdná,tak se bát nemusíte,že vás ošidí o toho jednoho drobečka 😀 .

Mimuško,vím,že s tím nemám zkušenosti,ale v Repromedě mi říkaly,že menzes začíná krvácením.U mé gynekoložky mi ale říkaly,že se začíná od špinění.Ovšem to co mi řekly v Repromedě,bylo pro mě každopádně podstatnější.Já je mám dostat ve středu a nebo ve čtvrtek ☹ ,tak doufám,že se mě to vyhne.A pak následně vás. 😀 .Jinak taky začínám tak špinit jako ty,jen při antikoncepci jsem měla hned první den krva,jak jsem už napsala,snad se mi tentokrát vyhne,mrcha jedna 😉.

Monajsku,si piš holka,že začnu už od zítřka 😀 ,což je 9-tý den.To mi testíky Jiří dneska nakoupí v lékárně 🙂 .A jak říkáš,taky budu sklamaná,když se neobjeví,budu sice vědět,že je třeba brzo,ale budu mít pořádný obavy.

Radpraj,teda mít doma takový "klacky" 😉 😉 😉 .Ségra ma dvě holky(14,16) a jednoho kluka(10).Puberťáci hadra 🙂 .Moje sestra s nima svádí boje,který jsou samozřejmě předem prohrané 🙂 .Pak nám dej prosím vědět,jestli se na tu vejšku dostal.Ovšem,že ano..že vubec pochybuji 😉 .

Musím si postěžovat,dneska ráno o pul 3 mi chlap málem volal sanitku.Měla jsem strašný bolesti břicha a zad.Mívám to u menzesu.Tu ale nemám.Mám zřejmě problémy se stolicí,tak mi jiřík nakoupí hromadu věcí v lékárně na střívka a nadýmání,pro těhulky 🙂 🙂 .Lezla jsem na záchod skoro po 4.Prujem jsem neměla,ale chtělo se mi zvracet,zalehli se mi uši,studený pot a šla jsem do mdlob.Musela jsem si ovšem vzít paralen(po vykonání potřeby s kombinací prášku to bylo ono).To byla uleva!!!!Když jsem to tenkrát řekla jak svojí obvodní,tak i gynekologovi,tak mi oba řekli,že se to stává.To jsou věci,že?Hele holky,já se nedám!Budoucí maminy přece musí být silný,no ne?Takže se nikdy nenechte zahnat do kouta a bojujte.

Pa pa zlatíčka a moc krásný den.

lentilah
8. čer 2009

Takže doporučuji Mimuško si asi zavolat do Repromedy a nebo si tam napsat meilík..ale víš co,je těžký takto poradit,i když bych moc ráda.Nechci Ti nějak ublížit...

mimka29
8. čer 2009

monajs - dík 😉 áno mám Estrahexal. Tak sa teším, prídem domov a nalepím si ju na zadoček.

mimka29
8. čer 2009

Až teraz som vás dočítala. Ja si myslím, že keď si to nalepím dnes večer, tak nič nepokazím. Veď to je na rast sliznice, tak nech začne pekne rásť už odteraz 😀 Ale do Repromedy aj tak dnes napíšem e-mail, že som už začala, tak sme sa dohodli. A hlavne musíme ísť už konečne s manželom zaplatiť 3.300 eur zálohu. Stále to odkladáme, ale raz to zaplatiť musíme 😀

Doma vás ešte pozriem, pa

mimka29
8. čer 2009

Baby tak kým som prišla domov, mrcha sa rozbehla, tak je to vyriešené a dala som si náplasť.

lentilah - čo 😕 začala si špiniť? Tak si daj ešte väščí oddych ak sa to dá
monajs - u teba mrcha ešte nič?

lentilah
8. čer 2009

Ahoj Mimuška,ne..naštěstí ne a doufám,že to v tom nejhorším scénaři bude jediný.Ale prý když špiniš,tak to muže znamenat zahnízdění embryjek 😉 .Já jak ze sebe doluju ten bordel,myslím ty hrudky,tak jsem je měla zbarvené,což počítám s uhnízďováním,tak jsem byla o něco klidnější.Ovšem zítra se ozvu,jak dopad první testík.Jsem ráda,že to máš vyřešený,aspoň máš pokoj.

monajs
8. čer 2009

Mimka,tak vidíš a je to vyřešené.
U mě zatím nic,ale břuch bolí jak sviňa,tak počítám,že dnes nebo zítra MS konečně dorazí.
Lenti,ty hrudky,to je pěkný hnus,co? Mě to vždycky strašně se... 😀

monajs
8. čer 2009

Lenti, a nezapomeň hned napsat. Kolik máš těch testů? 😉

mimka29
8. čer 2009

lentilah - tak to som chvála bohu zle pochopila.
monajs - ale ešte stále nám môže vyjsť rovnako transfer, že?

Uteka som z domu zaplatiť to IVF-ko a banku mi zavreli pred nosom. Nejak sa tým peniažkom z môjho účtu nechce 😀 Ale zajtra to už musím vážne previesť. Išli sme okolo lekárne a ja som si chcela ísť kúpiť zopár testov do zásoby, ale manžel mi povedal, že nech nebláznim, že je ešte skoro 😀

monajs
8. čer 2009

Mimka,já myslím,že nám to vyjde asi stejně 🙂 🙂

Já se těm penízkům nedivím,že sa jim nechce z účtu 😀

lentilah
8. čer 2009

no jéje..našim penízkám se taky nechtělo..se všim všudy nás to vyšlo na 34tisíc.Čekali jsme víc,ale to už by jsme si museli pujčit.Tak šli naše uspory na správné místo.

Monajsku-si piš,že dám vědět a testíku mám 3 po dvou(takže 6),jeden od Reprom. a další,ten mi stál 150kč,ten bude takovej ten závěrečnej 😀 .Řekla bych,že moje zásoba je slušná(8ks).Od toho ovšem očekávám patřičné výsledky 😀 .Jo,hrudky jsou fakt děsný...ale štve mě to nafouklí břucho,zase větry(ale aspoň mi tak nebolí)..už vážně nevím co jíst.Ale poslala jsem chlapa pro aktivii,tak uvidíme 😉

Jsem ráda,že to máte (Monajs a Mimka) podobný,aspoň je v tom přehled. 😉

No teda Sokli,Tobě se určitě blíží telefonát a pak následně na to odjezd pro poklady,že?

Ježda holky jsem z vás fakt nadšená,jak se nám to pěkně hýbe 😀 .

lentilah
8. čer 2009

Příští týden by se stimulkou měla začít Radpraj,že?Musím si tady udělat nějaký tahák,ať někoho nevynechám,to by byla věčná škoda. 🙂

ob.soklina
8. čer 2009

ahojte berušky, no teda Vás dočíst to je kumšt 😀 Manža nebyl dneska doma tak jsem neměla připojení na net. ☹ no aspon si mám ted co počíst.
Mimuška jsem ráda, že se ti to s těma náplastma tak dobře vyvrbilo. No a hurá už jsi zase v tom kolotoči 🙂

Lenthi teda tolik testíků, já se to snažím nějak nepřipouštět, tak nemyslím ani na ty testy. Doufám, že ty nevolnosti už přešly???? Je to mazec co všechno musíme podstoupit, ale jsme holky šikovný a zvládneme to. 🙂
Lenthi máš pořád nemocenskou??? Mě se nějak nechce volat gyndařovi, tak nemám ani vycházky a už mi z toho trochu hrabe. ☹ ale zítra se asi půjdu kouknout do práce.
Jo a ješě k té Activii já si nakoupila ty jogurtové nápoje a chodím pravidelně 🙂

Monajsku o těch hrudkách raději an nemluvím. Je to hrozně nepříjemný. Je to z toho Crinone že jo???

Radpraj určitě pak dej vědět jak ten tvůj kluk dopadl 🙂 tý jo to je macez tak dospělí kluky. Asi by se tam nějaké to mimiško mezi ně hodilo aby jim ukázalo 😀 No já mám zase na druhou stranu o 20 let mladšího bráchu - no taky to je zajímavý 😉

No a zítra v 11 mě čeká další tel jak se daří našim drahouškům, tak jsem moc zvědavá. Doufám, že budou mít pro mě -nás dobré zprávy. No a ve středu transfér ( teda aspon doufám). Jiank břicho už je lepší, ale je pořád nafouknutý a to chodím na záchod jak bych měla, nevím nevím asi tím množstvím vajíček.
No nějak moc jsem se rozepsala. Tak sluníčka přeji krásný večer a pusku všem

lentilah
8. čer 2009

Soklinko,do práce nechodím,mám nemocenskou od odběru...po transféru jsem se stavila ke své gynekoložce,předala jsem jí zprávu,kterou Ti dají na recepci.Jedna je tvoje,druhá je pro Tvoji doktorku.Té to pošlou a nebo pokud k ní pojedeš,tak Ti ji pro ni nebo něj dají .Je to daleko lepší zustat pak doma a to jsem člověk,kterej byl v práci vždycky mezi prvními a mezi posledními ji opouštěl.Proto jsem par předchozích výpovědních vln přežila.Teď je mi to zatím šumák 😉 .Takže to záleží jen na Tobě.

Crinon je fakt hustej 😅 ,dělá Ti sice hrudky ale lepší než ta další varianta.Ta je,3 krát denně si zavádět kuličky..žlutý..Mě už to ani moc nevadí,je to asi na zvyku.I když,to vybírání....nic moc 🙂

lentilah
8. čer 2009

Jo a Sokli,ať zítra dobře dopadneš,budu moc držet pěsti...odhaduju,že budeš mít tak..8 velice kvalitních embryjek,což by znamenalo hodně mrazáčku 😀

ob.soklina
8. čer 2009

Lenthi děkuji za podrobné info, zase jsem chytřejší a vím jak postupovat. No přiznám se, že se do práce teda taky neženu,ale zítra tam jdu juknout. Mám to od domu cca 5 minut chůze, takže kdyby něco v postýlce jsem co by dup 😀 S tím Crinone bych teda měla být ráda a ty ho používáš i ted po transféru??? As i jo jak jsem pochopila. Jééé já na tebe musím pořád myslet - s tím testíkem 😉
A co kdy zase přijedeš do Brna??
Holky mohly bysme domluvit nějaké posezeníčko u vody a multáku 😀

lentilah
8. čer 2009

Tak to beru Sokli,jenže domluvit se,že 😀 .Crinone používám pořád,nemám už tak děsně tvrdé hrudky jak před transférem,tak to jde pěkně vytáhnout,jak říkala paní doktorka,strčíš si tam opatrně prst a vytáhneš si na co narazíš 😀 .To zní hrozně 😀
Do Brna pojedu po tom,co budu mít pozitiv. testík.Takže test mám dělat 14(oficiálně),takže 15 budu volata při tom se domluvíme na schuzce.Pokud dostanu mrchy,tak si mám taky zavolet...No ani nemluv,zítra budu testovat..jsem napnutá jak malý trenky 😀

ob.soklina
8. čer 2009

No nějak se domluvíme, jsme šikovný holky ne??!!! 😀 Nejdál to asi bude mít Mimuška. 😒
No já mám spíš jako by výtok než hrudky, ale používám to od doboty tak to asi přijde a nebo to budu mít jiné, ale prst taky funguje 😉 Jé jé tak zítra na tebe budu moc mco myslet adržet opět všechny údy 😀 Určitě dej co nejdřív vědět. držím držím pěstičky

mimka29
8. čer 2009

Vy ste pekne ukecané 😀

soklinka - zajtra budem čakať správičky. Ja si myslím, že sa vôbec nemusíš báť, arčite ich bude dosť.
Ideme uzatvárať stávky 😀 lentilah tipla 8, tak ja 9 😀 A to stretko, to by bolo ťažké dohodnúť, aj keď ja sa dám nahovoriť na všeličo. A ja vlastne už dve z vás osobne poznám. Ešte zopár mojich návštev v Repromede a budem vás poznať všetky 😀

Baby ja mám pocit, že už zase skoro vôbec nekrvácam, tá mrch je teda fakt divná, som z toho jeleň, ale to je už jedno, lebo náplasť mi už zdobí zadoček 😀

ob.soklina
8. čer 2009

Jo jo jsou ukecané 😀 😀

Mimuška určitě jak budu moct a připojím se tak dám vědět, i když asi budu zrovna kolem té 11 v práci tak můžu napsat hned. No holky doufám, že Vám ty sázky vyjdou 🙂
Jo jo s tím setkáním to asi bude složité, ale jsme šikovné hoky, jsme přece koníčkovy tety. 😀
Já můžu pozvat na kafe, od Repromedy bydlím asi 5 min autem tak budu zastávka mezi R. a domovem 😀
S tou MS je to zvláštní, ale asi to budou i nervičky co??!!

mimka29
8. čer 2009

Hej soklinka všetky čerti so mnou hrajú 😀

lentilah
8. čer 2009

Mimuško,tak to se Ti ani nedivím,já byla nervní,že mi přišly o 2 dny později...Nebudeme se o nic sázet,že ne?Páč podporovat hazard v dnešní době mě přijde skoro trestné 😉 😀 .Ale o dobrotu by se vsadit dalo,že? 😉 😀

Sokli,tak né aby jsi nás zítra zazdila...to víš,sázka je sázka.Mimochodem,ty bydlíš na Vinohradech?To je pěkně zazobaná část města.Bydlí,tam holčina mojeho bratra.Já do Brna chodila 5 let do školy...Jinak před tím jsem měla taky jen výtok a pak to přišlo,uvidíš sama 😉.

Ale sejít bychom se teda mohly..kurňa,kdyby to tak vyšlo 😀

ob.soklina
8. čer 2009

Holky nebojte nenechám Vás ve štychu a dám vedět, která z Vás vyhrála, ale jen doufám že některá budete mít pravdu.
Jo dneska je ve Víkendu o dvojčatech, tak jsem zvědavá co se dovím.

lentilah
8. čer 2009

Dvojčátka,velice aktuální téma 😉 ,už se na to těším...doufám,že to pěkně rozvedou.No nic,idu do sprchy a pak se mrknu na ten Víkend.Krásnou dobrou noc a suprovej zítřejší den.Papa

mimka29
8. čer 2009

lenti to s tou stávkou som len srandovala, ale dúfam, že ani jedna nemala pravdu a bude ich viac 😀

Zlatíčka idem už do perin a nechám si o vás snívať 😉

monajs
8. čer 2009

Tak holky,a já teda tipuju 10 !!! 😀 A pokud vyhraju,tak chcu 10 kinder vajec - mňam-tam je nejlepší čokoláda 😀

ob.soklina
8. čer 2009

Já už jsem osprchlá a opíchaná - z těch injekcí se asi zblázním. vypadám jak kdyby mě manža mlátil. úplně modré nohy - stehna. No jo musím to vydržet ☹

Berušky krásnou dobrou noc také přeji a zítra snad jen s dobrýma zprávama. papa

monajs
8. čer 2009

Dobrou noc holky 🙂
Soklinko,tak ať tě manža už nemlátí 😉 já měla celé modré břicho-fuj 😝

Tak ještě jednou dobrou noc kočenky

mimka29
9. čer 2009

Dobré ránko.... jéj som tu prvý nedočkavec 😀