Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

monajs
12. čer 2009

Ahoj holky,
teda nemáte moc radostné zprávy ☹

Anninko,vydrž,to vyšetření bude určo OK.

Soklinko,já to měla taky trochu krvavé a Mudr řekla,že to je malinké špinění a to neva,ale pokud to budeš mít víc,tak si skoč za doktorem pro jistotu.A do R.si asi taky zavolej.No asi jsem tě nepotěšila.

Tak z jiného soudečku - zítra vás teda čekám na grilovačce.maso naložené,zelenina nakoupená,chleba napečený,buchty taky,slivovica a pivo v lednici,víno v regále...... 😀

ob.soklina
12. čer 2009

Monajsku,
no do smíchu mi moc není, ale jak jsem psala naděje umírá poslední. Tak si zítřejší grilovačku užijte, má být i krásné počasí tak snad to bude fajn. My taky máme takovou maličkou grilovačku sestra s přítelem slaví 25. a 30. narozeniny s přáteli. Tak se tam chceme na chvilku stavit.
No uvidíme jaká bude nálada, nechci nikomu kazit den, takže raději vynechám i tu Vaši, ale tu příští neodmítneme 😀

lentilah
12. čer 2009

No kurňa..neber takové pozvání...až se mi zbíhají sliny..mňamky 😀

Soklinko beruško hlavně klid,muže to být ještě po těch vpichách,jak jsi byla na odběru.Ale co mi řekla paní dokt. bylo,to,že lehké špinění muže znamenat zahnízdění 😉 .Paní doktor. říkala,že svým pacientkám říká,či je upozorňuje na ruzně zbarvené hrudy,je to prý normální.Hlavně buď na sebe opatrná,já ještě minulý týden vybírala tmavší hrudky..od tohoto týdne nic.Takže hlavu vzhuru!Nebo basama vousama 😀 .Ovšem pokud by jsi z toho přece jen byla hodně nešťastná,tak si brnkni,ať máš klid.

Monajsku teda Ty mi dáváš!!!!Hned bych si dala říct.Četla jsem na netu,že bych neměla uzeniny a kečupy a tak..jenže toto je prostě bašta..teda aspoň teď,právě jsem se toho přecpala.Grilovačka je prostě luxus na moje chuťový buňky...všude kolem mě se teď válí svatební koláčky a cukroví..Tím mě moc neuctili 😀 .

Zlatíčka opatrujte se,já se valím nachystat a Soklinko neboj,holky všechno bude ok.MUSÍ.Pa

radpraj
14. čer 2009

ahojky holčinky,
zdravím Vás takhle v neděli po ránu...venku už nádherně svítí sluníčko....a já už tady 4 hodinky bdím....
Děs-běs, zubík(teda místo po něm a okolí) vážně zlobí.Brufen pěkně po 6hod a vždy se už na něj moc těším.... Kloktání čehokoliv nezabralo ☹ Tvář mám cca o 3cm větší,tudíž vypadám jako sobě nepodobná (a myslím,že svůj podíl na nafouknutí obličeje jako celku začíná mít i Prednisonek... No holky,fakt kočka.Sama sebe bych si rozhodně nevybrala...a ten bolestný výraz.Au-au-au. Celkem se děsím,že mi v pondělí bude chtít nasadit Dr.-zub. antibiotika. Musím nejdřív zavolat Dr.Veselé,jak se to vlastně může-či nemůže v kombinaci se stimulací. Už bych si je nasadila včera,ale vůbec nevím ,jak moc bych to mohla eventuelně pokazit a pak odsunout o měsíc. možná se tomu nakonec stejně nevyhnu a jen tady trpím zbytečně.Ale já asi nebudu mít zadarmo vůbec nic a tudíž si to vypiju až do dna.....No-konec stěžování 😝
Jinak včera jsme fakt zagrilovali-poprvé.Přijela kamoška s rodinkou,tak to bylo celkem fajn.Sice jsem tu ugrilovanou rybičku strkala do skoro neotevřené pusy dle možností,ale zvládli jsme to.....
Dneska už jsem pomaličku strčila do trouby naloženou kačenku a budu se dopoledne různě poflakovat s mraženou zeleninkou na tváři......

No,vidím,že včera nikdo ani řádek,tak to snad svědčí o tom,že jsou všichni v pořádku:
Aničce přeju hlavně klídek,Tripl-test opravdu v mnoha případech ukazuje velmi zkreslená data.A myslím,že amnio se nemusíš bár.Nejdůležitější je zůstat psychicky v pohodě-to mimísku svědčí nejvíc 🙂
Jinak těhulky: držte se taky v klídku a nechávejte se opečovávat a rozmazlovat tatínky(vždyť je to jediné,co nemůžou mít i chlapi)
a my čekatelky na věci příští už to začínáme mít za pár(teda snad)....Tak PA-PA
Krásnou neděli a hlavně :

"VYDRŽAŤŤŤ!!!!"
Vaše Rad.

monajs
14. čer 2009

Ahoj holčiny 🙂

Raduš,ty jo,ten zub to je ale nadílka. 😠 Tys musela být v minulém životě hrozná bestie 😉 Ale pokud se ti povedlo basoukat rybičku do otevřené neotevřené,napuchlé nenapuchlé,tak to je úctyhodný výkon 😀
Snad to nějak zmákneš a neohrozí ti to stimulku 😠

Jinak naše grilovačka - všichni (mimo mě) se ožrali. 🙂 Manža usínal za stolem.Potom si vzpoměl,že je zima a že hostům zapne ohřívací plynovou lampu.Hlavu si pořád opíral těsně pod hořákem a pořád mě dirigoval,ať zmáčknu zapalovací čudlík.Nemohla jsem ho od lampy vyhnat - kutil a šikula to přece zvládne 😅 Nakonec se mu zamotali nohy a spadl,tak jsem to naštěstí zapálila sama.Liša jako prase.Kdyby tam stál,tak má po vlasech.Návštěvu jsem vyvedla - jako doprovodila před barák a šla si pro manžu. 2x mi po cestě ze dvora domů spadl,vždycky ztratil botu a strašně se tomu smál 😠 Zabit málo. Když se mi ho podařilo odvést do ložnice,tak než usnul,tak furt vykřikoval: konec zvonec vole pi.... A to on sprostě nemluví 😠 Pak mi třikrát řekl,že mě MALUJE 😀 a usnul.Právě jsem mu uvařila česnečku,posnídal,vzal si 2 ibalginy a šel natírat plotek. 😀 Trpí chudák. Takhle se opil akorát když se jeho kamarádovi narodil kluk 🙂

Ale jinak nikdo nic nerozbil,neporval se,nepohádal,beseda u nás neusnula,takže všechno ok 😀

Po obědě razíme s hafošem na prochajdu,trochu provětrat hlavu a nechám se opatrovat - manža má špatné svědomí,tak je jak milius 😀

Holky moje,držte se ,opatrujte se a odpočívejte.Zatím papa

ob.soklina
14. čer 2009

Ahojte sluníčka,

taky Vás zdravím při nedělním dopolednu. Teda holky jsem moc ráda, že Vaše grilovačky tak super dopadly. I když větší srandu si asi užila Monajs 😀 Opravdu jsem se nasmála, tvůj manža musí být úžané číslo.

Rady mrzí mě, že zoubek, teda spíš díra tak zlobí. Doufám, že se to nějak vyřeší. Že to zrovna muselo přijít ted, ty zuby opravdu neví kdy mají začít zlobit. posílám pofoukání a co vyzkoušet nějakou tu bylinku??!! Já tím,že se zubům vyhýbám tak nemám moc zkušenosti, ale když mě občas začala bolet 8, ale to byl zub, tak jsem si tam dala kousek hřebíčku, prý vytahuje zánět. No budu moc držet pěstičky aby to dobře dopadlo a určitě informuj.

Naše oslava narozenin byla včera relativně ok, byli tam moc fajn lidi, tak zase odreagování. Večer jsme dorazili manžou domů a zkoukli krásnej film a já plakala a plakala. Bylo to o rodině a pejskovi. No brečela jsem jak malá, ale byl moc pěkný.
Dneska pofrčíme za babi na chalupu pro třešínky, nějak se nám nechce být doma, když je tak krásně. tak prozatím přeji krásný nedělní den. A třeba zase večer tu.

Všechny moc zdravím a posílám pusinku

lentilah
14. čer 2009

Ahoj Zlatíčka,

Rady,ta díra je fakt na hovn...Jen mě překvapilo,že Ti to antibiotikum nedal hned,bývají přece i slabé(o tom i říkal zubař..že je debil,protože mi je nasadil,místo silných a že se moc divý,že tak pěkně otvírám pusu a že tam není zánět,věčně jsem si to vyplachovala Herbadentem a strkala na radu doktora tampony).Snad se Ti to brzo spraví.Každopádně si dikážu představit jak si musíš zkusit.

Monajsku,teda..by Tě měli pozlatit...takto se o chlapa postarat,paráda!Jsi borka...

Lucinko,narozeniny..paráda!To,že jsi brečela přece k tomu patří a taky v v tvém stavu se to vyžaduje 😉

Svatba byla brutální,taky jsem si pobrečela...čekání na jídlo bylo hotové muka!Ale pak jsem si ten bachor nacpala a bylo fajn.Na 20min jsem si šla zdřímnout do auta a bylo fajn.Nevěřila jsem,že to tam tak dlouho vydržím(od 4 do 23hod).Jinak holky mám menší problémek..jsem děsně majetnická a chcu mít toho svojeho doma.Jenže on zase přijede jako minulý týden až večer...musí pomoct to tam uklidit(tak jak po vyhrávce...myslím pánské jízdě).Já vím,že je to normální,ale víc jak kdy jindy ho potřebuju mít u sebe.To jsou věci.Nemám tady nic koupenýho...doufám,že mi přiveze něco fascinujícího pro mé chuťové buňky 😀

Moc se všechny opatrujte a jak už tady holčiny Zlatíčka připoměly,odpočívejte.. 😉

PS:dnes je 14-tý den,prosím Vás,mám volet..jenže teď v neděli mi to nikdo nevezme(nejsem si jistá,jestli mám volat na pohotovostní linku)..nemám to nechat na pondělí?Děkuju moc za radu

annina
14. čer 2009

Ahoj Kočenky 🙂 Lentil buď zítra zavolej nebo můžeš jet hned na krev. Na tu se nemusíš objednávat!!! Když tam budeš do těch osmi hodin. Pak zavoláš po 11h na Hcg a rovnou tě objednají na ultrazvuk!!!! Opravdu,věř mi, mám to za sebou dvakrát 😉 Jinak,ale strašně moc gratuluji a doufám,že Soklinka to bude mít taky tak. Raduš,zuby jsou fakt svinstvo 😠 asi bych do R.zavolala,byla by škoda,kdyby se to odložilo a pokud by ty antibiotika byla třeba jen na pět dní,tak by to možná ani nevadilo,ale na rozdíl od tebe nejsem zdravotník,jen dedukuji 😕 Monajsku sem se smála 😀 uplně tu situaci vidím. I muži mají své dny 😝 Ten můj si včera taky jen odskočil k sousedům a pak spal s kýblem u postele. A ráno se lísal 😎 Prý ještě dopadl dobře,druhého souseda podpíral,když šli domů. Jinak se snažím věřit,že je to tak jak píše Ŕáďa a opravdu ty testy vyšly falešně pozitivně jen kvůli tomu zamlklému mimi a že je to těhotenství po KET. Zítra budu moudřejší a podle toho se rozhodneme jestli to amnio podstoupíme. Záleží i na objednací lhůtě a šli by sme zase na Veveří. Jinak sme před chvilkou přijeli z Mušova,byli jsme se odreagovat a bylo tam krásně. Obídek,pivko,šlapadlo (já jsem se vezla a opalovala) prostě super,ale nechali sme tam 1.200,- 😝 No každá sranda něco stojí 😉 Hlavně,že nám to pomohlo přijít na jiné myšlenky. Krásný zbytek neděle a kam se ztratila Mimka?? Pa pa zítra 😵

mimka29
14. čer 2009

Krásny večer,
baby mne doma nefungoval internet, tak som ku vám nemohla prísť. Mali nejaký výpadok či čo, ale už to dúfam pôjde.
radpraj to mi je ľúto že ta diera robí takú šarapatu ☹ tak to ja som potom ešte dobre dopadla. Určite utekaj zajtra ak môžeš k zubárovi a tie antibiotiká ešte stíhaš.
monajs tak to si si užila 😀 Ten môj radšej veľa nepije, lebo keď si poriadne vypije, alebo nedajbože pomieša, tak mu je zle aj dva dni a z toho jeden celý prevracia. Ja mám s ním poto iba robotu, tak ho musím vždy v pití krotiť 😀
lentilah nie si iba ty taká majetnícka k svojmu manželovi. To je normálne keď ho ľúbiš, že ho chceš mať stále pri sebe, len oni to nechápu. Ten môj vstal pred obedom, najedol sa, odišiel na ryby a ešte nie je doma, čo ti poviem a to sa bude čudovať, že mi to vadí. Ja s ním aj na tie ryby chodím aby sme boli spolu, ale dnes som chcela byť doma, učiť sa (v utorok mám poslednú skúšku tento semester) a mať takú nedeľnú pohodičku. Ešte že máme psa, lebo ibak by som trpela asi sebamluvou 😀
soklinka ako tie nešťastné hrudky, ešte sú zfarbené? To môže byť vážne spôsobené (ako písali baby) ešte po výbere vajíčok, alebo zahniezďovaním drobčekov.
anninka zase sa muselo niečo objaviť, to my nemôžeme mať fakt nič jednoduché ... to je hrozné. Ale musíme veriť, že to bude dobre, budem ti posielať pozitívnu náladičku 😉

Dúfam, že som na nikoho nezabudla 🙂

ob.soklina
14. čer 2009

Ahojte berušky, tak Vás jdu dneska ještě jednou pozdravit.
Neděle byla úplně úžasná, to sluníčko dodává tolik síly a pohody do života. No prostě super. Tak máme natrhané třešínky, ředkvičky a zítra se do toho pustíme.

Lenthi děkuji doufám, že máš pravdu. Já se pořád přemlouvám a říkám si že to testování vydržím do toho 23. ale mám stach, že to tak jednoduché nebude 😉 Nejraději bych už dnes, ale to vím, že nemá cenu. Jinak super, že sis svatbu užila, tak to musí být. Doufám, že se najedla do pořádně 😀 Víš jak nekrmíš už jen sebe 😉
Jo a stále na nemocenské??? Já nějak přemýšlím jak dlouho si ji mám nechat????? Do práce si občas zajdu a doma je taky celkem fajn, aspon budu mít vyžehleno 😀

Mimuška jsem ráda, že jsi už zase tu s náma. 😉 Už jsem si říkala, kde se nám touláš. Jinak co se týká těch mojich hrudek tak už jsou zase bílé. No uvidíme jak to dopadne. Jsem z toho ted taková celá zmatená. Už bych to chtěla vědět. Jinak na sobě žádné změni nepocituji, tak nevím. Prsa normální, žádná citlivost, no uvidíme, musím se nechat překvapit.

Anninko jo jo na Mušově je nádherně, ale vůbec jsem netušila že se tam půjčují šlapadla. No aspon vím další nápad co dělat když bude krásně. Děkujiiiii 😉 a ještě se krsáně opálíme - no možná spálíme a to jen z jedné strany. 😉 Jinak na tebe moc moc myslím uvidíš, že Vše dopadne dobře - MUSÍÍÍÍÍÍ.

Jinak co se týká pití u mého chlapa, v pátek odešel s kamarádem na ,,půl,, hodinky, že musí něco probrat prcovně. tak odešel o půl 9 a přešel o půl 1 ráno. Měl sice jen 3 piva a prý 2 dc vínka, ale tím že nepije skoro vůbec, tak mu to stačilo a ráno se ptal, jestli se vůbec koupal. No hlavička děravá. 😉 hlavně bolavá prý. No vidím, že chlapáci se rozhodli, že tonto víkend potráví své tělíčka. 😉
No už toho zase nechám a jdu si asi nachystat melouna. Tak přeji krásný večer a držte se všechny holčiny!!!!!

radpraj
15. čer 2009

ahojte zlatíčka,
tak jsem tady zase pěkně po ránu ☹
místo toho,abych si užívala na PN ranního nevstávání...bloudím po baráku jako bludný holanďan už od 4hod. Čas na Brufen ještě nenanstal-tak musím vydržet.Tak teď jsem ve fázi,že už to snad ani horší být nemůže!!!!
Tak tady ze zoufalství sedím v posteli a snažím se nevnímat bolest a surfuju si tady na netu. Včera jsem se od večera nemohla vůbec připojit na Koníka.Ostatní net normálně jel,ale Koník několik hodin vůbec. Nevím,čím to mohlo být, manža tvrdil,že asi měli nějou poruchu oni.Ale dnes jsem viděla,že jste holky psaly i večer. Tak nevím...
Jediný člověk,kterého bych teď nejraději viděla, je můj zubař.Muselo se mu šťukat celý víkend. Za 2hoďky už budu sedět v čekárně-abych byla první.... Tak-teď jsem si vzpomněla,že už jsem úplně stejná,jak naše pacientky důchodkyně,které tvrdí úplně to stejné a v čekárně jsou už před 7 a to začínáme vyšetřovat kolem 9. Ale já snad taková senila snad ještě nejsem, oni chcou být jenom první,ale mně to FAAAAKT moc-moc bolí...au-au...
Bez ATB neodejdu,pěkně si to nechám rozříznout a vyčistit a rozhodně si to vyléčím,abych to všechno stihla včas (sem si to právě poručila!!!) Nemyslete si holky,že začnete beze mne...... Večer jsem ještě psala Dr.Veselé co a jak, a jaké mám mít ev. Atb,ale zatím neodepsala-je fakt,že byla neděle večer-tak musí být fakt ráda,když ji takhle otravuju i na víkend.Ale raděj vědět víc,než neznalostí něco pěkně pokazit-že jo?

No konec o zubu(vlastně nezubu)... Jinak co se týká pití-nepití u mého manžílka,tak na Vaše asi ještě nemá...
Poněvadž není vůbec zvyklý,tak ho "smete dávka 2piva+2štamprlky)... Přesto,že má téměř 2metry,okamžitě se zvracením dehydratuje a začne mít křeče(než jsme byli spolu,několikrát ho musela odvézt Rzp. )Takže teď se jenom před "požitím" nainformuje,zda máme doma"plazmu"... Je to infúze(takový mix různých podpůrných léků),po kterých okamžitě přestává zvracet,zavodní se mu organismus a je mu celkem fajn.Vždycky vstane z mrtvých před očima...Takže u nás po nějaké "pařbě" visí v ložnici na garnýži kapačka a manžílkovi do žil vtéká "živá voda". No,má to chlapec dokonalý servis..... Když jsme jeli vloni na dovču,tak ležel těsně před tím ve špitále se zádama(je po úraze obratlů).Do letadla mu Dr. vůbec nedoporučoval a taky se báli ev.péče při recidívě v Egyptě. Tak jsme vezli půl kufru léků , infuzí a věcí k tomu. Raděj jsem volala na Ruzyni a hlásila to předem,aby mě na letišti ještě nesebrali,že jsem narkoman,nebo něco pašuju...(poněvadž musíme vozit ještě RTG snímek kolene-manža má šroubek,tak na vysvětlenou,proč pořád při prohlídkách "zvoní")...
Ježiši,to jsem se zase rozepsla------ale aspoň mi to líp do té 7hod uteče....a Vy si budete moct počíst.... Je to celkem dobrá psychologie(a je to vlastně podobné,jako ty nekonečné seriály v Tv)...rádi se díváme,ponevadž tam má problémy někdo jiný a musí je taky nějak řešit.Tudíž naše problémy jdou aspoň na chvilku stranou....

Takže kočenky, víkend jste všechny zvládli celkem hravě (hlavně proto,že jste moc-moc statečné!!!) a tudíž zvládnete hravě úplně všechno 😉
Takže Anince držím palečky,ať se to všechno objasní a dobře to dopadne.....
Leňuli přeju pohodičku s mimi a ať se jim u Tebe hlavně začne pořádně líbit-až je budeš v termínu prosit,že už by to stačilo-a že i na světě je moc krásně...
Lucince ať se mimušci dobře zabydlují a ať Hcg stoupá k výškám.....
A Móni s Majulou přeju klidné čekání a hlavně ať Vám to nic neohrozí,tak jako zatím mně teď.....
Snad jsem nezapomněla na nikoho 😝

PA-PA a držte mi za chvilku pěstičky....pak pisnu...Rad.

mimka29
15. čer 2009

Dobré ránko,
radpraj aj mne sa nedalo dostať na koníka, ale iné stránky som neskúšala, tak to mohol byť iba koníkovský výpadok.
monajs mala by som po tých nápalastiach a liekoch aj niečo pociťovať?

Ahojte ostatné bambulky 🙂

mimka29
15. čer 2009

Ozaj lenti ide dnes na krvičku, že? Som zvedavá na čísielko.

lentilah
15. čer 2009

Ahojky Zlatíčka,
dneska jsem si volala,gratulovala mi mladá paní na recepci.Zítra jdu na krev a ve 12:10 na ultrazvuk 😀 .Zlatíčka teď jakoby zkouším co vydržím,ale když už vím,že je toho na mě moc,tak si to vyčítám.Možná jsem na sebe asi až moc opatrná.Tak jsem napnutá jak trenky,co mi zítra řeknou...hlavně ať jsou moje babulky v pořádku.

Mě sluníčka Koník taky nejel..ani dneska..tak jsem moc ráda,že jsem se do toho dostala a mužu Vám pisnout.Zatím pa pa a Všem přeju moooc krásný den

ob.soklina
15. čer 2009

ahojte sluníčka,

konečně jsem se sem taky dostala. Koník nějak zlobil, ale už se zase umoudřil - konečně.
Radpraj - ty jsi taková naše spisovatelka 🙂 ale jak jsi napsala je to moc fajn, je co číst a tobě to určtě taky trochu pomáhá. ta díra mě mrzí, že tak zlobí. Doufám, že paní dr. brzo napíše. Já jsem čekala na odpověď 2 dny. No asi toho mají moc moc.

Lenthi - jé to letí. Tak už krev a ultrazvuk - super. Jen at to tak dál pokračuje. Už se moc těším na zprávičku, jak to vypadá. Drž se

Sluníčka musím ted končit utíkám pryč. Aspon mi trochu čekání uteče, protože jinak se zblázním 😅
papa

lentilah
15. čer 2009

Dneska jsme si s chlapem koupili tu ustní vodu co reklamují...teď jak se zoubkama trpítre jsem dostala docela strach...ke konci měsíce jdu k zubaři.Z ničeho nemám takový vítr jak z něj...Rady,pak dej vědět,předpokládám,že jsi tam měla zánět jak hrom.
Lucinko nebude dlouho trvat a začneš testovat 😉 ,tak co třeba odpočítávání? 🙂 Taky to vyzkoušíš ten devátý den?
Monajsku a kde pak jsi Ty?
Mimuško,ty náplasti jsou ale na prd,že?Ještě se o to tak starat.
Teď je to takový čekání na dvě věci...je to fakt hnus.Už ať se zas malinko hne..

mimka29
15. čer 2009

babenky náš transfer je ohrozený 😢 Dnes som si bola pre posledné výsledky od gynekologičky a jeden test mi vyšiel pozitívne, vraj mám v sebe nejakú baktériu. Ani vo sne by ma nenapadlo, že by sa mohlo niečo také stať. Moja ženská lekárka mi povedala, že tie testy ani odomňa v Brne nežiadali, ale že ona mi ich aj tak urobila a hen ako to dopadlo. Ešte mi hovorila, že by to nemalo vadiť a že sa to ani nemusí teraz preliečiť, ale neviem ... Hneď som všetko naskenovala a poslala do Brna no a teraz čakám čo mi napíšu. Ja som hneď vedele, že niečo do toho príde, lebo všetko prebiehalo strašne hladko a ja nič nemôžem mať jednoduché 😢
Ale ja nič tam dole necítim, ani bolesť, pálenie či výtok, tak neviem čo to môže byť za baktériu, keď sa nijak neprejavuje. Je mi z toho na nič.

ob.soklina
15. čer 2009

Mimuško, to mě mrzí, ale jestli to není bakterie, která by to měla ovlivnit, tak bych počkala co ti na to řeknou v Repromedě. Doufám, že to bude brzo a odepíšou. Holky holky červen má být náš. Tak kšá kšá bolesti a problémy, my se chceme usmívat a bojovat s radostí. Že jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Myslím na tebe.

Lenthi no už se nemůžu dočkat, vidím to na ten 9 den, nejraději bych testila už zítra ráno, ale ještě vydržím. Uvidíme možná to dám do toho výročí, ale mám z toho i trochu strach. Co se tam ukáže. 😅

My jsme se ted s manžou vrátili s Řecké restaurace, miluji tzatziky a Fetu. Tak jsme se pěkně nadlábli. Dneska jsem i žehlila. Jsem to ale šikovná holka ne??!! 😀 Musím pořád něco dělat abych na to nemusela tolik myslet.
Jo a zítra mě čeká kontrola na hematologii, tak doufám že bude taky vše ok.

Berušky přeji vám krásný večer a více síly do toho našeho boje.

mimka29
15. čer 2009

No veď to dúfam, že tá hnusná baktéria nebude vadiť, ale som pripravená konať. Hneď ako mi napíšu z Repromedy, že to treba preliečiť, tak utekám ku svojej lekárke pre lieky a zahubíme ju (tu baktériu myslím). Ja len neviem kde som k nej mohla prísť, cítim sa teraz tak divne keď o tom viem.

lentilah
15. čer 2009

teda to je pěkně na hov...Ti povím.Ale víš co,mužou Ti pod nohy hazet tolik klacku kolik chcou,Tebe to nezastaví,protože TEĎ to všechno prostě vyjde a hotovo!Každopádně hlavu vzhuru,nic to nebude...max dostaneš lehký antibiotika který budeš brát týden.A je to...já sice nevím jakou bakterii v sobě máš,ale já měla jakousi taky..zjistili to u manžela u spermiogr..Tak jsme se oba přeléčili týdění antibiotik a bylo to.Dnes je 15 a 25-27 máš mít transfér...nevím jak to bude ovlivňovat doplňující léky,každopádně by to mohlo akorát vyjít...Doufám,že Tě uklidní a ujistí Tě,že to bude všechno v pořádku a že to nepotřebuje přeléčení..Budu Ti moc moc držet pěstičky!

Soklinko Ty živle..víc se hlídej 😀 ...pokud tento maraton Tvoji miláškové vydrží,tak už mužeš nakupovat samé ružové věci,páč holčičky jsou mega bojovnice 😀 .To jsem si říkala po té svatbě.Jestli toto moji špuntici přežijí,tak pak mě čeká porod a ani bych se nedivila,kdyby se císař nestihl 😀

mimka29
15. čer 2009

lentilah - jasné, že ma nič nezastaví, lebo teraz som pevne rozhodnutá, že ideme do Brna otehotnieť, skúšali sme už dosť, teraz ideme na ostro. My sme silné ženské a to všetko zvládneme.
Ktovie ako dopadla radpraj u zubára?

lentilah
15. čer 2009

Taky na ni myslím,chudina..vyčerpáním padla do postýlky a jen tak se nám asi neozve 😒 .Ale tak trochu jí známe a víme,že nás nenechá dlouho čekat.

Jinak máš pravdu!A nechci slyšet opak,prostě tentokrát to vyjde a hotovo.Dneska jsem si zrovna o tom povídala s manžou..že pokud pujde všechno dobře,tak to bude doslova zázrak,že by nám to vyšlo hned na poprvé 😅 .

Právě jsem si vypláchla hubu tou ustní vodou Listerinem či jak se to jmenuje...teda,není o co stát.Zhořela mě celá huba,mám pocit,jako bych vypila nějaký chemický čistidlo 😢 ...

Tak se ženský moje držte a žádný pesimismus tady nechci vidět 😉 ..Papa

mimka29
15. čer 2009

radpraj nám skoro ráno napíše nejaké dobré čítaníčko 😀
Pojdem už aj ja do postele, lebo zajtra mám hrozný deň - idem k zubárovi, poobede mám skúšku a práve som si čítala na e-maili, že vraj skúša ústne a dáva chytáky, takže hneď vidí, či sa niekto učil alebo nie, tak bojím, bojím.

Dobrú nocku a čokoládkove sníčky 😉

radpraj
15. čer 2009

ahojky holky,
no jen ve zkratce: já jsem dostala antibiotika-augmentin. Odpověď od Dr.Veselé jsem měla hned ráno-to je super- a ta mi ATB rozhodně dopotučila.Prý to vůbec nevadí. Nechala jsem si dát penicilinovou řadu,která je vhodná i při těhotenství.Včera jsem to vyčetla na netu,že to vůbec před stimulací nevadí(byl tam dokonce názor,že to ovlivňuje lepší uchycení:+). Tak jsem hned ráno nasadila tbl-ještě před osmou jsem čekala před lékárnou,než otevřou(jako nějaký feťák)...zabere to za nejdřív za 24hod...tak se dopuju analgetiky,protože se to fakt nedá vydržet. Zubař byl ještě ráno protivný: prý proč jsem si nešla na pohotovost a že jsem si to tím určitě zhoršila.....no místo toho,aby kajícně doznal,že udělal chybu když mi nedal ATB hned,chtěl to hodit na někoho jiného.Nakonec to uzavřel tak,že se vlastně dalo čekat,že komplikace budou,když jsem zdravotník.NO-blbec. Já trpěla jak vůl....Brufen už moc nezabírá,tak jsem přešla na Aulin a Tramal.Tak s tím se to dá vydržet....
Ale nejhorší na tom je,že mi tou extrakcí vznikla perforace do vedl.nosní dutiny(prý je to celkem častá komplikace).Tak mám teď vlastně díru z pusy do nosní dutiny. Nesmím smrkat a kýchat a hlavně se modlit,aby mi v dutinách nevznikl zánět a spojení se samo zacelilo.Jinak se to bude muset řešit chirurgickou plastikou...No-pěkné. Tak doufám,že k tomuto nedojde....Na vyplachování jsem si měla koupit šalvějový koncentrát. A ještě připomínám k ATB koupit laktobacily.Na to rozhodně nezapomenout.Aby se pak dobře vstřebávalo všechno potřebné střevem....
Ale pro Máju je dobré,že pokud dostane ATB,tak by to nemělo vadit a nic ohrozit... Holky,tohle přece nevzdáme a rozhodně nebudeme nic odkládat....

Takže se holčiny držte: Maji zítra ať zkouška dobře dopadne.....a vy všechny ostatní ať jste v klídku a pohodě ( a mimískům pěkně povídat.....)
Tak PA-PA a dobrou noc všem....krásné sny.....a věřte,že všechno dobře dopadne.....

Tak jdu kloktat,zazobat všechny ty pilule a raděj hned do hajan...ahoj zítra R.

radpraj
15. čer 2009

jo--ještě: Leni: držím paleček zítra na UZV s odběrem...pak písni

monajs
16. čer 2009

Dobré ránko kočenky 🙂 ,
včera jsem napsala dlouhý román a nakonec se mi sem odpověď nepřidala a pak už mě to nepustilo ani na koníka.
Teda holky,co mi to děláte? ☹

Mimka,neboj,všechno bude v termínu!!! Jinak tam vlítneme. 😀

Radu,bože,ty máš všude dírky?(to byl vtip)Zuby jsou sviňa,já mám pořád nějaké zubní problémy.Nejlíp vytrhat a dát klapáky.Tak papkej ATB a musíme to všechny zmáknout. 😎

Sokli,kolikátý je to dnes den? Mám v tom trošku guláš.... Už jsem jako na trní....

Lenti,tak co,jak dopadl UTZ a krv.? Honem napiš... 🙂

Jinak :
Včera jsem do manži hustila,at si dá se mnou vínko(dostala jsem jakési dobré červené),říkám bude romantika,udsěláme si hezkyý večer. A on že nemá chuť. On víno skoro vůbec nepije,nemá ho moc rád. Jen sem čekala,kdy si otevře pivo a bylo by po romantice.Najednou přišel se sklenkama a oříškama,otevřel vínko,masíroval mi nožky - což normálně nechce,pili jsme pomalu vínko,dívali se na televizi.a pak jsme šli ležet a já hned vytuhla. 😅 Romantika....
😅

radpraj
16. čer 2009

ahojky...

no jo, zuby jsou fakt "sviňa", ale nejhorší na tom všem je,že jsem šla do toho úplně dobrovolně a zcela bez příznaků....Jsem blbec.Myslela jsem to dobře,ať raděj předejdu případným komplikacím v těhu...a teď tohle. Ta osmička tam prostě chtěla být-a možná by byla úplně hodná.... Já pitomec procházím 5 měsíců detoxikačním obdobím: všechny čistící čaje, šalvěje apod.už jsem nemohla ani vidět, když mě jednou bolela hlava, ani jsem si nevzala prášek, ať si ty játra zase nešpiním...A teď je to opravdu síla: ATB(což je pěkný hnus) a hlavně ty šílené dávky analgetik(brufenky,Aulinky,Tramalky...)no je toho taková spousta,že je mi z toho šoufl. Ale bez nich to vážně nejde. Takže si k tomu popíjím 😒 denně 4 litry bylinkových čajíčků (mmch.pěkně hnusných),abych tu spoušť aspoň trochu vyrovnala.....
Tak uvidíme (řekl slepý)....
Jinak MS jsem měla mít cca kolem 20.,ale dnes se mi zdá jakýsi náznak "špinění", tak snad je to jen poplach...protože by se to fakt ještě nehodilo ☹
No- a o nějakém tulení u nás není ani řeči...a rozhodně by nepomohlo vínečko a ani nic jiného....
Ale manža zvládá a je na mě milý a hodný-asi když vidí,jak vypadám s tou oteklou pusou...., tak jsem mu aspoň uvařila jeho milované papáníčko: kačenku s br.kn a čer.zelíčko...Tak byl rád 😉
No, tak končím, jdu čajíčkovat a kloktat....a za chvilku už bude čas na tabletku,tak zase bude na chvilku líp....
Pak mrknu, jak jsou na tom holky-teda jestli písnou...

PA-PA a držte se všechny... tak jako já 😝

monajs
16. čer 2009

Radu,tak se drž.

Ono to tuleníčko nebylo ani u nás: manža sice nejspíš za tu veškerou snahu a námahu očekával,že NĚCO bude - taky bylo - nejen že jsem stačila usnout,než si vyčistil zuby,ale prý sem strašně chrápala a nechtěla přestat a ni po nějakém třepání a mlaskání.Prý nezabíralo nic 😀

mimka29
16. čer 2009

Ahojte zlatíčka,
zastavila som sa doma iba na skok medzi zubárom a skúškou, tak vám chcem napísať, že to nie je až také zlé ako to bolo včera. Dnes som od rána konzultovala s mojou gynekologičkou a Repromedou a obaja sa zhodli, že tie moje pozitívne testy majú veľmi malú hodnotu, tak to netreba vôbec liečiť a ide sa ďalej podľa plánu. Ani neviete ako mi odľahlo.
Koordinátorka v Repromede mi ešte prezradila, že moja darkyňa už veselo stimuluje už bola aj na dvoch ultrazvukoch a vyzerá to dobre. V piatok sa dozvieme predpokladanú punkciu a teda aj upresnia transfer.
Baby vždy keď je zle to znamená, že bude lepšie, len sa netrebe vzdávať 😉

radpraj - to je hrozné čo môže spôsobiť 8-čka, načo vôbec tie zuby rastú 😀 Mne dnes zubárka vybrala vložky, dala blomby a mám na chvíľu so zubami pokoj. Ty si to ešte chvíločku vytrpíš, ale neboj bude dobre.

lenti je už určite po ultrazvuku 🙂

Za chvíločku pádim do školy, ale večer som tu.

ob.soklina
16. čer 2009

ahojte berušky moje,

tak se hlásím opět doma. Teprve ted jsem se vrátila od 9 od rána z nemocnice. No výsledky nic moc. Zítra o půl 9 mám nástup u Dr. Hromadové v Repromedě. Něco se děje. Možná i opoždění OHSS ☹ Mám nějakou leukocytozu a vysoké DD. Vůbec nevím o co jde, ale musela jsem jít dnes hned i na ultrazvuk, jestli nevznikla recidiva trombozy. tak aspon to se nepotrdilo. No řeknu Vám dnešní den stojí za hovno. Omlouvám se za ty slova.

Lenthi tak kdepak jsi s výsledkama???? Moc na tebe myslím.

Mimuška držím dodatečně pěstičky ke zkoušce a jsem moc ráda za zprávičky co jsi napsala. Jen tak dál a tovjí dárkyni ted budeme držet pětičky at to tak pěkně pokračuje. Jo jo blíží se ti to. 😉

Rady teda ty jsi taková naše lékarnička, doufám že ta díra hnusná přestane bolet. Já před zubařama utíkám, fakt z nich mám strach. Tak se drž a antibiotika at zaberou - jasan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Monajsku - dneska to je, no ani nevím jestli se má počítat i den transféru, ale jestli ho budu počítat tak dneska to je přesně týden - 7 dnů no a zítra nechtěná návštěva v Repromedě. Snad to bude vše ok.

Sluníčka dneska už se na net asi nedostanu, manža je v Praze, takže je i připojení na net v Praze ☹ Budu si to už muset pořídit. tak Vám prozatím přeji krásný zbytek dne a Mimuška potichoučku gratuluji určitě jsi zkoušku zvládla. 😉 paaa