Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
3. pro 2010

@valkat jojo paní doktorka je zlatíčko!!! 🙂 🙂 🙂

lola33
3. pro 2010

@paja1 zlatíčko hezky odpočívej a brzičko páááá 🙂 🙂 🙂

valkat
3. pro 2010

@lola33 jj dneska jsme si povídali skoro 3/4 hodiny,mluvila i o soukr.životě a bylo to fajn......

lola33
3. pro 2010

@valkat My vyrazíme asi příští týden 😉 😉 😉 a dozvíme se také co a jak a hlavně kdy.....,krásný večer,mažu na Vyprávěj papapa 🙂 🙂 🙂

valkat
3. pro 2010

@lola33 taky se jdu koukat,zlatí tak krásný víkend a pěkně odpočívej...... 😉 🙂 pááá 😵

lola33
3. pro 2010

@valkat brzo se budu těšit papa 🙂 🙂 🙂

beryk
4. pro 2010

holky snažilky moc na vás myslím a všem bych moc přála,aby už se zadařilo a bylo po trápení,páč moc dobře mám v paměti,jak je to šíleně náročné, jak finančně tak hlavně i psychicky,po neúspěchách ,kde má člověk porád hledat sílu do dalšího boje
holky 2.12. to byl přesně rok ,co jsme měli první konzultaci v Repromedě s dr. Hromadovou a ted jsem už v 36tt, bylo to moje 5IVF,na čtyřech IVF a jednom KETU a 5 IUI jsem byla v sanusu v Pcích. Repromeda s dr. Hromadovou byl pro mě zázrak,když po transféru 12 den na testu se mi objevila dálnice //.
souhlasím jak jste tady rozebíraly nespravedlnost........,utužení vztahu,no mi jsme měli krizi po 4 IVF,páč bohužel nedošlo ani k transféru, prachy v prd.....,naděje to samé a psychika,úpně jsem se zhroutila, dr. mi řekl, že vlastní dítě mít nebudu,at přemýšlím o darovaném embryu a už hledal kolik by mě to stálo atd...byla jsem pološílená, vzteklá,startovala jsem kvůli maličkostem a na chlapa už toho taky bylo dost,začaly hádky,ale měl se mnou trpělivost,začla jsem chodit k psychologovi a náš vztah byl daleko lepší než před IVF,prostě co tě nezabije to tě posílí. Změnili jsme car přeli do Repromedy a ted si hladím bříško, nosím tam naše vlastní mimi a po tváři mě stéká slzička štěstí.

lola33
4. pro 2010

@beryk Ahojky 🙂 🙂 🙂 děkujeme moc,jsou to přesně ta slovíčka,které teď tolik potřebujeme slyšet,jsi zlatíčko 🙂 🙂 🙂 .Přeji Ti ať vše probíhá tak jak má a máš v pořádku mimíska u sebe 🙂 🙂 🙂

zazy
4. pro 2010

Ahojky děvčata
Beryk,úplně jsi mi vzala slova z úst,co jsi napsala.Nám se tedy zadařilo na podruhé a vztah byl naštěstí v poho,ale jinak ve všem souhlasím a můžu ti říct,že po přečtení jsem se normálně rozbrečela.Všem opravdu všem bych přála,at se stane zázrak a mají ty vytoužená miminka.

paja1
4. pro 2010

@beryk PŘIDÁVÁM SE A ,TAKY GRATULACE.jE TO TRNITÁ CESTA.A TY JSI TOHO DALŠÍM DŮKAZEM,ŽE MUSÍME VYDRŽET.PŘEJU TI 🙂 AT SE UŽ JEN DAŘÍ A SLZY AŤ MÁŠ JEN SLZY ŠTĚSTÍ.

valkat
4. pro 2010

@beryk bylo krásný co jsi napsala,taky mě to dojalo..... 😉 🙂

valkat
4. pro 2010

Krásný.mrazivý večer,dneska jsem napekla první část cukroví a jsem hotová,už ležím u telky a odpočívám.....už je to tady,byt krásně voní po cukroví,za oknama sníh a mráz a Vánoce za rohem......

lola33
4. pro 2010

@valkat teda,ty jsi ale šikulka 😉 😉 😉 ,chválím,to já jen uklízela,cukroví napeče kamarádka cukrářka,má ho vždy nááádherné,prostě je to její práce,já se u toho vždy vztekáááám 🙂 🙂

valkat
4. pro 2010

@lola33 no já to napeču a v pondělí se pustím do uklidu....víš už přesně kdy pojedeme to Brna,že byste se stavili na kafe?

lola33
4. pro 2010

@valkat ještě nevím,čekám stále až se provalí mrška,abych se mohla objednat 🙂 🙂 🙂

valkat
4. pro 2010

@lola33 ale domluvit bysme se mohli,no uvidíme jak to bude...... 😉

lola33
4. pro 2010

@valkat jasně moc rádi,napíši hned jak se objenáme 🙂 ,musím jít,manža prudí,že jsem internetový maniak a že se mu nevěnuju 🙂 🙂 🙂 ,krásný večer a brzičko pááááá

valkat
4. pro 2010

@lola33 tak že ho zdravím,beruško krásnou neděli...páááá a hezký večer.... 🙂

lola33
4. pro 2010

@valkat také pozdravujeme,krásnou neděličku 🙂 🙂 🙂

paja1
4. pro 2010

@lola33 No jestli ty nejsi víc s tím počáke m a pak máš být těhu? 😀 Chudák manžílek. 😀 😀 taky holky všem pěknou 2 adventní neděli.

frozinka
4. pro 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, páč jsem si už jela pro miminka 😎 Narodili se 13.11.2010, Štěpánek byl první, vážil 1990 g a meřil 45 cm, Eliška byla druhá a měla taky 45 cm a vážila 2270 g. Od středy jsme doma z porodnice a je to teda dobrej maraton. Nestíhám si teď přečíst všechny vaše příspěvky, ale snad se všem zadařilo, nebo brzy zadaří otěhotnět, protože ti dva voňaví uzlíčci v postýlkách jsou naše největší štěstí a to všechno co jsme museli absolvovat, aby jsme je měli, stálo stoprocentně za to!!!!
Zazy, Beryk, už se vám to blíží maminy, tak držím pěsti, ať všechno dobře dopadne a jste ty nejšťastnější mámy na světě, tak jako já 😉

beryk
5. pro 2010

holky všem krásnou neděli

@frozinka už jsme tě tady se zazy několikrát sháněly, velilililililililililililililililikanánská gratulace,tobě i dětičkám přeji jen vše nej nej nej...................................Až budeš mít chvilku, dáš náký fotečky miláčků, co porod normal nebo císař?

olafka
5. pro 2010

Zlatá,drahá Frozinko.Ani nevíš jakou máme radost.Zrovna to říkám chlapovi,že spolubojovnice z Repro.už má doma dvojčatka a bulím u toho jak malá.Trochu mě utěšuje,ale moc to nepomáhá.Opravdu máme velikou radost,že jste všichni v pořádku.Krásné jména jste vybrali.Moc prosím za všechny,při troše času dej pár foteček,abychom také viděly tu vaší chloubu.Jinak se všichni opatrujte,malým hodně síly a zdravíčka a Vám z manželém štěstí při výchově a pevné nervy...Posíláme jěště jednou velikááánské gratulace a mnoho zasněžených pozdravů od nás.Ola a Davko.

lola33
5. pro 2010

@paja1 😀 😀 😀 zlatí,něco na tom bude 😉 😉 😉 ,krásnou druhou adventní neděličku 😉

lola33
5. pro 2010

@frozinka Moc gratuluji k dvojčátkům 🙂 🙂 🙂 a přeji jen to nejlepší,hlavně hodně zdravíčka 🙂 🙂 🙂

zazy
5. pro 2010

Ahojky děvčata
Frozinko,já jsem si říkala,že je to divné,že jsi se neozvala.Moc moc moc gratuluji k mimiskům,at jste všichni zdravý.Už to máte za sebou.Já zítra nastupuji do nemocnice a v úterý jdu na to děvčata,takže už budu mít taky mimi.Jsem trochu nervozní,ale to je asi normální,hlavně aby vše bylo v pořádku.Tak na mě prosím myslete.Všechny zdravím

venika86
5. pro 2010

@frozinka Ahoj holka, tak móóć gratuluju k dětičkám!! 😵 Je fajn, že už jste doma a můžete si užívat pohodu domova. Jak jinak zvládáš dvě děti?? Já občas stěží to jedno, tak proto se ptám 😀 Ale je fakt, že čím je Adámek starší, tím je všechno lepší. V noci se budí 2x na jídlo, což jde. Už spal i 5 a půl hodiny v kuse. Jinak už má 5300 gramů a 59cm. Roste jako z vody a je z něho pěknej cvalíček. Hlavně pusinu má vypapanou.
@zazy Tobě taky držím palečky, určitě to zvládneš. U císaře v podstatě nic necítíš, akorát pak jizvička bolí, to je jasný. Já už ji mám krásně zahojenou a je to v pohodě. Tak v úterý na Vás budu moc myslet, držím palce!!! 😉

zazy
5. pro 2010

Ahojky Veni,moc moc děkuji,a jak budu moct tak dám vědět,co a jak,mějte se

paja1
5. pro 2010

@zazy Určitě a věř,že vše dobře dopadne.Jsou na to nachystaní,budeš v dobrých rukách.Budem na tebe určitě všechny myslet. 🙂

beryk
6. pro 2010

@zazy holka myslím na tebe a budu držet pěstičky,at je vše ok a už máš mimáška v náručí

@venika86 Adámek má krásné míry