Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
9. bře 2011

@olafka Gratiluji ke krásné úrodičce a držím vše. co jde, aby to vyšlo 🙂!!!

aidule
9. bře 2011

@valkat Každý neúspěch zde bolí tak nějak osobněji, asi je to tím, že máme všechny podobné zkušenosti. Ale právě proto můžu napsat, že to opravdu přejde, mělo to tak prostě být ☹ ☹ ☹ ....Štěstí nás nečeká až na konci cesty, už samotná cesta je štěstím, jen se na to tak člověk musí naučit dívat 😉 . Moc držím palce i pěsti do dalšího snažení 🙂 !

agatice
10. bře 2011

ahoj všem 🙂

valkat- četla jsem a je mi líto 😢 , nechtěla jsem moc reagovat, protože sama vím už tolikrát jak moc to bolí. A k mé smůle jsem i já dnes testla a test je bílý ,takže už po desáté a to bez jediného úspěchu 😢 😢 😢 .Už mě z toho asi fakt hrábne, nevím co dělat a mám pocit, že snad to je zbytečný pokračovat dál. 3.IVF v čudu, žádný mražáčci tak nevím co může být ještě horšího.
Prosím vás nevíte jaká je Mudr. Prokopová????? Jedu v pondělí na krev a nebude tam Hromadová ,ale tahle a já s ní potřebuju probrat co dál a nevím na co se mám připravit.Jen doufám, že se tam nerozeřvu.

agatice
10. bře 2011

@aidule - moc hezky jsi to napsala Štěstí náš nečeká................ opravdu hezky 🙂
jen si někdy říkám zda toho poháru hořkosti nemáme někdy až přespříliš.... 😔

mufinka0
10. bře 2011

@agatice ahojky, nejdřív k tomu testu,..je mi to moc líto!!! Je to nespravedlivý 😔 😔 😔 Nějak se ta smůla sype ... Ale víš co?? Mamba měla taky bílej test a je těhotná, dokonce už má potvrzené srdíčko. Tečku za celým můžeš udělat až po krvi. 😉
A jinak já byla u dr. Prokopové při OPU a pak na té konzultaci po OPU (jinak chodím k dr.Hromadové) a musím za sebe říct, že je moc milá. Byli jsme s manželem nadšení. 🙂 Oni jsou tam skvělý asi všichni, ikdyž z dr. Fišera mám trochu respekt,..ikdyž on za to ani chudák nemůže,..já doktory gynekology moc nemusím 😀 Mám trochu blok 😀

mufinka0
10. bře 2011

@olafka 😝 😝 😝 Tolik folíkůůů??? Nemáš náhodou OHSS?? Ale aspoň budeš mít spoustu embryjek 🙂 Gratuluju moc!!! Krásný výsledek. 😉 😉

mufinka0
10. bře 2011

@nelatorka 🙂 Ahojky, jakpak se daří?? Často na Tebe myslím, každé ráno při kalíšku našich bylinek si na Tebe vzpomenu 😀 😀 Doufám, že jsi na sebe opatrná a miminko v bříšku pěkně opatruješ!!! 😉

agatice
10. bře 2011

@mufinka0 - není ta Prokopová taková tmavovlasá menší ženská. Víš já tomu moc nevěřím, že by se test mýlil aspoň né v mém případě teda ☹ ☹ .Ten Fišer přišel i mne takovej trochu trhlej ,ale hodnej docela.Já se úplně zapomněla zeptat jestli mám brát dál léky nebo ne, když je test negativní. V sanusu jsem hned vysazovala po testu nebo ,když přišla ms.

mufinka0
10. bře 2011

@agatice 😕 Tak to nevím,..já měla test bílý a menstruaci hodně silnou, což značilo jistý neúspěch, takže jsem léky hned vysadila, stačila porada po telefonu. Mě došla MS ještě před oficiálním testováním,..testit jsem měla 14tý den, ale už 9tý den jsem začala špinit, tak jsem testla a nic,..no a 10tý den začala MS. Testila jsem pro jistotu ještě po MS, ale věděla jsem, že to bude jen rýpání se v "krvácející ráně", ale dr. to tak chtěla.
Prokopová je taková mladší doktorka,...má hnědé kudrnaté vlasy. 🙂 Jestli je malá, to nevím,..na sále jsem ji moc nevnímala pro samou nervozitu a při konzultaci pak seděla,.. 😀

valkat
10. bře 2011

@agatice ahojky,tak sakra,se nám to nějak nevyvedlo.....neboj prokopová je super,teď k ní jdu na konzultaci aby mi udělali imunologii...a v květnu další pokus.....prokopová je dobrá a hlavně ti to pravdě řekne co a jak...takže neboj bude to pohodička,ti poradí co bude nejlepší.....jábrečela v sobotu a pak už to bylo dobrý,už jsem se začala těšit na další pokus..... 😉

gabulenka
10. bře 2011

@agatice ten test mě moc mrzí, ale neboj, věřím, že se zadaří 😉 Já to mám přesně naopak. Poprvé jsem byla u MUDr.Prokopové, byla velmi milá. A zítra jdu na měření folíků a MUDr.Prokopová tam není a musím k MUDr.Hromadové 🙂 Taky jsem z toho nervózní, že jdu k někomu jinému 🙂
@olafka gratuluju, krásná úroda 🙂

nelatorka
10. bře 2011

@mufinka0 ahojky jéé to je hezký 🙂 🙂 jj daří se dobře jsem na sebe opatrná jako nikdy 😉 🙂 už nezapnu žádné kalhoty. Musí se rychle oteplit jinak nemám co na sebe 🙂 🙂

Děkuji a co ty už to máš za sebou tu mandličku? Jak se daří ?

olafka
11. bře 2011

@mufinka0 Ahojky OHSS naštěstí nemám,včera po OPU mi bylo fajn,akorát na zpáteční cěstě už jsem prosila všechny svaté,abychom byli brzo doma.Ta dálnice stojí za prd...hlavně,že furt zdražují dálniční známku a s cestami hov..dělají.Měj se fajn.pa Olafka.

olafka
11. bře 2011

@gabulenka Moc děkuji.Snad to vyjde.Pa.

olafka
11. bře 2011

Jinak zdravím Vás všechny.Včera už jsem nestihla odepsat ,jak jsme dopadli,po tom OPU mi nebylo nijak hej.Samy všechny víte o čem mluvím...Na to,že bylo po stimulce hodně folikulu,jsme včera získali 7ks a dnes,když jsem volala do embryoložky,tak se jich podařilo oplodnit 5ks,ale prý v té nejvyšší kvalitě.Transférek je v úterý v 9.hodin.Dohodli jsme se s chlopkem,že si necháme zase zavést 2ks a zbytek zamrazime.Rezervovali jsme si ubytování o dvě ulice dál od Repromedy v penzionu Slunce,na doporučení Frozinky.Nechceme riskovat zase tu cestu zpátky po té dálnici,tak tam dvě noci přespíme.Včera jsme se tam zašli podívat-nádherny penzion,milí majitelé fajn jednání.Děvčata,chtěla jsem se zeptat,nemáte už některá po těch marných pokusech nějakou zkušenost s lepidlem na embya?Jmenuje se to EMBRYO GLUE?V Repromedě stojí okolo 1500kč,ale nevím,zda se na něj informovat.Chceme udělat vše pro to,aby to tentokrát vyšlo.Předem moc díky.Mějte se fajn a brzo naslyšenou.Papa Olafka.

elisabet
11. bře 2011

@olafka ahojky, já ho při druhém IVF měla a stejně nic... takže rozhodnutí je na tobě. Ale nelituju že jsme si ho nechali dát, nemyslím si že by neuspěch byl kvůli tomu lepidlu, zjistili mi teď že mám nějakou vyšší srážlivost, takže při ketu budu dostávat injekce na ředění krve. No ale kdyby jsme si ho nedali a byl by neuspěch tak bych si to já vyčítala že se to nepodařilo proto. ale to jsem celá já, chytám se každého stébla! Dívej, když se emboušek uchytit má tak se uchytí i bez lepidla, a když se embroušek uchytit nemá, tak nepomůže ani kdyby ti ho tam zašili! To si myslím já!! takže pěkné rozhodování, máš na to ještě 4dny 😀 .

mufinka0
11. bře 2011

@nelatorka 🙂 ahojky, néé na trhání mandle jdu až 29.3., takže mám ještě čas. Teď jezdím denně do Brna na inhalace 😝 😝 Jinak se daří celkem dobře no.. Včera jsem byla poprvé u nové gynekoložky a tak nějak mi zvedla náladu. 🙂 Všechno bylo v pořádku, dala mi spoustu doporučení, letáčky na bylinky, zodpověděla trpělivě všechny moje dotazy a tak z toho mám dobrý pocit. U mě prostě nikdo moc nechápe proč se nedaří IVF. Jasně, vejcovody nemám, ale jinak jsem prý v pořádku a reprodukční orgány vypadají skvěle. 😒 Trošku uvažuju o tom, že bychom třeba kdyby byl KET neúspěšný, zkusili jeden nativ. Pokaždé, když jsem byla u dr. tak byla vidět krásná ovulka, tak uvidíme. Ale to předbíhám!! Mě totiž KET vyjde!!! 😉 😀 😀
Já už taky těším na jaro!! Je to moje nejmilejší roční období 🙂
jasně! Ty buď na sebe opatrná!!! Já už vím jistě že budu muset zůstat po KET doma, dr. mi to včera víceméně nakázala.. 🤐 😀 😀

mufinka0
11. bře 2011

@olafka ahoj, takže jste měli 7 vajíček z tolika folíků?? A řekli ti jak je to možný?? Jenže,..ona je důležitá kvalita a NE kvantita, takže pokud budou všechny kvalitní, tak není co řešit 😉 A ony budou!!! Minimálně těch 5 kousků 😵 😵 Myslím na Tebe!
Jinak já taky přemýšlela nad tím lepidlem, ale kdosi tady psal, že to není dostatečně vyzkoušený, nebo co,..abych nekecala, zkus projít historii, holky se tady o tom už bavily.

lola33
11. bře 2011

Ahojky berušky,my jsme to lepidlo Embryo glue měly při 2IVF,stálo 900,-,ale bohužel se nezadařilo,neříkám,že to bylo tím,ale už bych si ho nedala papa,hezký víkend všem 🙂 🙂 🙂

gabulenka
11. bře 2011

Ahoj holky. Tak jsem dneska byla v Repromedě. Hodinu jsem čekala po termínu objednání, měli nějaký skluz. Navíc jsem u ultrazvuku zjistila, že mě nebude prohlížet p.dr.Hromadová,ale nějaký doktor. Ani nevím, jak se jmenoval, ale bylo to celý jakýsi nepříjemný. Výsledek je bohužel špatný 😢 Ani na jedné straně nemám žádný dominantní folikul. Mám přijít v úterý, snad už k dr.Prokopové. Na kontrolní ultrazvuk a konzultaci co dál, jestli se prý budeme snažit konzervativně nebo aktivně. Protože jak prý vidí, nejsem ještě zařazená do žádného programu. Vůbec nevím, co nás čeká... Navíc vzhledem k hypotéce netuším, jak budem případně vše financovat 😢 Nějaký návrhy jsem slyšela minule, ale vůbec se v tom nevyznám. Takže takový nic moc den ☹

gabulenka
11. bře 2011

@olafka držím pěstičky a věřím, že to vyjde 😉

mufinka0
11. bře 2011

@gabulenka Ahoj,..hlavu vzhůru holka!!! Vím, že každý začátek je těžký, ale nic není tak hrozný jak se zdá. vždycky může být hůř. Já taky nesnáším, když něco nejde podle plánu a když mám pocit že mě někde zanedbávají,..teda v Repromedě se mi to nestalo, ale pokud by ano, byla bych asi hodně nepříjemná. Protože to stojí dost velký peníze a my je nazbyt rozhodně nemáme. Taky jsme zvažovali, kde na to vezmem,..byli jsme rozhodnutí vzít si i půjčku, ale naštěstí naši nám celé IVF zaplatili 😝 Teď na KET snad došetříme, je to přece jen taky dost peněz,.. Podívej, třeba nebudeš potřebovat celé IVF,...uvidíš co ti řeknou na konzultaci! Ještě nedělej ukvapené závěry!!!
jo a ten pan doktor se jmenoval Fišer a je celkem fajn 🙂 já ho měla u transferu a nemůžu si stěžovat 🙂

gabulenka
12. bře 2011

@mufinka0 jsi moc hodná děkuju za podporu🙂 byla jsem poprvé u chlapa gynekologa, tak mě to trochu zaskočilo 😀 Já ani nevím, jak jsou jednotlivé "zákroky" drahé, takže doufám, že vše se dozvíme na té další konzultaci. Jak je finančně nákladný ten KET? Jen jsem se chtěla co nejvíc vyvarovat hormonům, ale ono to asi jinak nepůjde. Nemáte některá zkušenosti s alternativní medicínou?

nelatorka
12. bře 2011

@olafka Ahojky tak držím moc palečky!!!! S tím ubytováním jste určitě udělali dobře. Je lepší být po tom transferu vklidu.
To lepidlo nám taky doktor nabízel, ale nevím jestli je to ono. Říkal, že to stojí 900,- takže nevím. Ale taky říkal, že je to novinka a není jisté že to pomáhá nebo naopak škodí. Každopádně jsme do toho nešli. A KET nám vyšel.
Ale rozhodnutí je na Vás 😉 🙂 a přeji ať je správné 🙂 🙂 . Nevím možná je to taky něco jiného. Tak tfuj tfuj tfuj posílám těhu bacilky 😀

mamba555
13. bře 2011

ahojte dievčata hm o try tyždne idem zase ku gynekologovi a treba mi odniest ranny moč to neviete prečo treba?

aidule
13. bře 2011

@agatice Moc zdravím, je mi líto, ale i tak věřím, že máš šanci na úspěch a hlavně šanci stát se skvělou mamčou. MUDr. Prokopová je moc milá doktorka a profík, takže se s ní neboj prodiskutovat, co bude třeba. Byla jsem taky u dr. Hromadové, ale když tam nebyla, měla mě na starost právě dr. Prokopová. Na slzy jsou tam zvyklí, takže bude-li třeba, vyplakej se, ono se pak člověku tak nějak líp mluví, myslí a vůbec... 😉 Budu moc držet palce i pěsti v dalším "boji" a taky budu ráda, když si občas od Tebe přečtu, jak to jde 🙂 .Hlavně to nevzdávej!!! Stojí to za to si počkat i delší dobu, vím o čem mluvím 😉 !

agatice
13. bře 2011

@aidule - moc díky za podporu.

Holky- musím vám napsat co se mi stalo, nechápu proč tolik štěstí najednou a pak taková smůla. Ve čtvrtek jsem si udělala ten testík a po chvíli ho vyhodila do koše a pak večer jsem prostě šla ani nevím proč a podívala se na něj znova a byli tam// 😵 😵 😵 😵 😵 .Já jsem nikdy neměla na testu // tak tohle byl šok. V pátek ráno jsem testla znovu a byli tam pěkný // opět, ale včera byla čárka slabší a dnes není skoro vůbec vidět. Obávám se , že embryjko se hytlo a hned zase pustilo , bude to zřejmě biochemické těhotenství Zítra mám krev tak uvidíme ,ale moc šancí tomu nedávám 😔 😔 😔.
.Mrzí mne ,že nemáme žádné mražáčky jinak bych šla hned do dalšího pokusu. Škoda, že jsem na tuhle diskuzi nenarazila dříve ,protože tady píšete, že jste si nechaly zamrazit embryjka a Beryk mi taky psala ,že si nechala zamrazit i ,když se mudr. moc nelíbili.
My totiž měli na konzultaci před ET Fišera a ten nám řekl, že na zamražení není nic a tak jsem to chápala jako, že i kdybych chtěla tak nebudou mrazit jelikož jsou špatná. Bylo tam pár mormulek a blastocyst ,ale prý to nemá cenu.

agatice
13. bře 2011

@aidule - ty máš nějaké miminko nebo větší dítko?? 🙂

nelatorka
13. bře 2011

@mamba555 ahojky jak se daří? Já jdu na ko. příští týden dostanu už průkazku a moč mám donést taky. Ta se nosí pokaždé, když půjdeš na kontrolu. Nevím přesně co, ale něco doky kontroluje. Tak ať prcek pěkně roste. Drž se vše bude vpořádku neboj 😉 🙂 🙂 . Já mám taky pořád strach, ale nějak to zvládnem. Já už mám 1 trimestr pomalu za sebou docela to utíká, ale nejrači bych už rodila 😀 🙂

nelatorka
13. bře 2011

@agatice tak to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!! Ještě neházej flintu do žita. Měla jsi stejné testy nebo každý jiný. Je v nich totiž dost velkej rozdíl. Taky jsem si dělala testík měla jsem dvě čárečky a druhý nebo třetí den jsem si dělala testík znova, ale jiný a čárečka nebyla skoro vidět. Takže fakt záleží na citlivosti testu a kdy si ho děláš. 🙂 🙂
Držím moc palečky ať ti to z krve potvrdí. 🙂 🙂

Moc Vám to holky všem přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂