Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
17. kvě 2011

@mamba555 Děkuji moc 🙂 🙂 🙂 ,jsi zlato,a co ty???Už víš co to bude????Kolikátý máš týden,strašně to letí,hezký den L.

bublenudle
17. kvě 2011

@lola33 Moc gratuluji,zlati 🙂

mamba555
17. kvě 2011

@lola33 ahojik ehhe ja som 19ty tyžden tak ešte neviem čo to bude dufam že to bude všetko ok heh

nelatorka
17. kvě 2011

@mamba555 ano už sem tam pcka cítím je to opravdu zvláštní pocit 😵 😲 myslím že to má být kolem 20 týdne, ale u každého je to jinak 🙂) už máme objednaný kočárek 🙂) a něco málo už nakupuji 🙂

mamba555
18. kvě 2011

@nelatorka ahoj jej to je krásne a kedy si začala citit hm?a to jaky je pocit co citiš?joj ja neviem či to je hm tak se ozvi ahoj

lola33
19. kvě 2011

@bublenudle Děkuji moc,však tobě se to také blíží a budou // 🙂 🙂 🙂

bublenudle
20. kvě 2011

@lola33 😀

evitaa
20. kvě 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Ve středu jdeme na 1. konzultaci k dr. Prokopové. Už jsem tu četla, že je milá a příjemná. Máme už dvě špatné zkušenosti. V Gennetu v Praze mi 3 dny před odběrem oocytů zrušili zákrok. Mám zdravotní problémy a dáli se mi dát narkózu. Dr. doporučil Motol. Tento týden jsme tam byli na 1. konzultaci a už nás tam nikdo neuvidí. Dr. mi dal hodinovou přednášku o rizicích v těhotenství a přitom mě ani nevyšetřil. Jsem zvědavá, co řeknou v Repromedě. Máte to sice trochu z ruky, ale nevadí.

olafka
20. kvě 2011

Zdravím všechny prdelinky známe i ty nově se přihlašující.Vítám mezi námi Evitu,a vřelé ji doporučuji Repromedu.Snad bude spokojená alespoň tak,jako my.Jinak hlasíme:prvotrimestální screnning v 11.týdnu dopadl na výbornou,mimisci mají 5.3cm a5.7cm,odpovídáme 11týdnu těhu.,dostali jsme dvd se záznámem mimisu,jeden čilý,aktivní-asi po mě a tomu druhému se něchtělo vstávat,spal a spal,až ho musel dr.popostrkat,tak se protáhl ukázal v celé své kráse a zase usnul....asi po chlopkovi.Můžu napsat,že to byl nádherný pocit,který musíte všechny zažít a nejlíp už letos...Jinak kvůli mému věku 35,trombofilii a nadváze,musíme na odběr plodové vody,ale pro mimisky udělám všechno,17.6.máme konzultaci v Ostravě-Fifejdách a pak se rozhodneme.Jinak nemám nic nového,moc vás všechny pozdravujeme,držíme všem palečky a zase za pár dní naslyšenou.Olafka.

valkat
20. kvě 2011

Ahoj holky,tak utz mě čeká ještě v pondělí,dostala jsem injekce ještě na tři dny,protože nám vajička rostou pomaleji ,opu bude st. nebo čt....fakt jsem se při utz lekla,když jsem viděla že se Dr. netváří nijak dobře....musíme být trpěliví......

zazy
20. kvě 2011

Ahojky děvčata
Konečně jsem se taky dosala k pc si Vás přečíst.Je neuvěřitelné,jak Vám ty týdny nabíhají ,utíká to jako voda.I nám,Verunce bude za 14 dní půl roku,strašně moc to letí.Dám Vám sem na kukandu malou,je to asi měsíc stará fotka,aby jste viděli ,jaký krásný miminka mějí dělat,samozřejmě s našim genetickým materiálem 😀 😀 😀
Valkat a Bublenudle moc moc moc na Vás myslím a držím pěstičky a Vám ostatním taky

valkat
20. kvě 2011

@zazy ahojky,je nádherná,ty očka........ 🙂

zazy
20. kvě 2011

Však ty budeš mít také krásné mimi neboj,věřím tomu a budeu na tebe moc moc mocmoc myslet

valkat
20. kvě 2011

@zazy děkuju....držte všechny palečky......

zazy
20. kvě 2011

Budeme a všechny co máme

valkat
21. kvě 2011

@zazy děkuju.... 😉

bublenudle
21. kvě 2011

@olafka Ahojky....tak to je krasa zlati....dvojcatka to je parada...at je vse v poradku 🙂

bublenudle
21. kvě 2011

@zazy Ahooooooooj Beruško,Ty naše mamino 🙂 teda malinka je nááádherna... 😵 😵 tiše zavidim....ja pujdu snad červenec -srpen....měj se krasně.......a ozvi se někdy...paaa pěkný vikend

bublenudle
21. kvě 2011

@valkat Vše bude ok ,zlati....neboj 😉

valkat
23. kvě 2011

Ahoj holky,tak mám po utz,tak nám pěkně narostli a ve čt máme opu......

aidule
24. kvě 2011

@evitaa Vítej mezi náma! Možná máš Repromedu malinko z ruky, ale určo se vyplatí ji navštívit, za zkušenost nic nedáš, pojmi to jako výlet do moravské metropole 😀 . Uvidíš, že nebudeš litovat a budeš moc spokojená, tedy já jsem určitě byla a myslím, že nejsem jediná. Moc Ti přeji, ať je celé snaženíčko zakončeno tím nejkrásnějším možným způsobem, a to zdravým miminkem. Já pomalu končím 7.měsíc, tak snad už bude vše v pořádku 😉 . Zdravím a dej, prosím, vědět, jak jsi byla spokojená. 🙂

evitaa
24. kvě 2011

@aidule Díky za přivítání a zároveň gratuluji k miminku. Zítra jedeme, tak jsem zvědavá a nedočkavá. Snad se konečně něco začne dít a nebudu ztrácet cenné měsíce. Dnes u nás byla nevěsta pro pejska, tak snad radost bude dvojnásobná!!!! 🙂

inach
25. kvě 2011

Ahoj děvčata všechny zdravím a přeji at se vaše touha po díděti vyplní,je to opravdu to nejkrásnější co může být.Taky jsem byla v Repromedě a udělali ze mě maminku,malej bude mít 1.června 7 měsíců.

inach
25. kvě 2011

@zazy toto letí zazy ty už máš šestiměsíční holčičku,pěknoučká

aidule
26. kvě 2011

@evitaa Zdravím, radosti si ještě určitě užiješ, neboj!!! Jen člověk musí být trošku trpělivý, taky mi to moc s tou trpělivostí nešlo, ale pak jsem začla řešit jiné věci a ono se to tak nějak dalo do pohybu samo a zadařilo se 😀 . Tak pak podej info o návštěvě Brna 😉 .Zatím pa a hezké dny!

zazy
26. kvě 2011

I tebe zdravím Inach i tobě to utíká,je to neskuteečné,jak ten čas letí.Babulky myslím na Vás

lola33
27. kvě 2011

@valkat Ahojky beruško,už víte kolik máte bojovníčků????Hezký víkend a opatruj se papapa L.

evitaa
27. kvě 2011

@aidule Paní doktorka Prokopová byla moc milá a chápavá. Bohužel nás překvapili sumou 180.000,-, což je nad naše možnosti. Ještě se máme ozvat za 14 dní, bude tam dr. Veselá, která prý s cenou může hýbat.

elisabet
27. kvě 2011

@evitaa no tak to je teda síla!! to nepřekvapili jen vás, ale i nás...držím pěstičky ať ej výsledná částka co nejnižší 😉

aidule
28. kvě 2011

@evitaa Je to síla, já vím, ale třeba se s dr.Veselou domluvíte na přijatelnější částce, budu držet palečky. Hlavně nic nevzdávat a žádné splíny 🙂 😉 !!!