Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
29. zář 2011

takže holky,po dnešní kontrole to je ....HOLČIČKA A CHLAPEČEK.........jsem nejšťastnější na světě...... 🙂

bublenudle
29. zář 2011

@valkat Katy,obrovská gratulace!!!!!!!! paráda 🙂 nejkrásnějši kombinace co muže být 😵 😵 😵

valkat
29. zář 2011

@bublenudle jj moc jsem si to takhle přála..... 😉

versuska
29. zář 2011

ahoj holky jsem tu nova, v pondeli mame jit na prvni konzultaci do Repromedy v Brne k pani doktorce Prokopove. V Repromede jsme byli na spermiogramu a vysel nam hodne spatne a proto nam doporucili rovnou ICSI, ja bych mela byt v poradku. chtela bych se vas zeptat na zkusenosti : jestli nekdo u ni byl - jaka je spokojenost; jak dlouho trva od prvni navstevy, nez dojde k oplodneni? Co to vsechno vubec obnasi?Nejak z toho nejsem moudra 🙂

mamba555
29. zář 2011

@lola33 no ahoj lola joj strašne sa to kráti už nabuduci tyžden mám termín porodu hihi a ked si spomeniem že nedávno som otehotnela auž je to tu hm tak dakujem a ty sa tiež drž a napiš

aidule
29. zář 2011

@valkat Převeliká gratulace k vysněnému párečku 🙂 🙂 😕 !!! No jo, hold kdo umí, umí....za jeden porod to mít takhle krásně za sebou 😀 😀 😀 ...opatrujte se všichni tři!!!

aidule
29. zář 2011

@versuska Vítej mezi náma!!! Paní doktorka Prokopová je moc milá a sympatická osoba 😉 Párkrát jsem u ní byla, když byla moje doktorka pryč. Přijde mi jako takové usměvavé sluníčko 🙂 , však sama uvidíš. Co se týká nějakých časů a pod., myslím, že je to u každé individuální. Záleží na výsledcích a pak na zvolených postupech a metodách. Určitě se neboj paní doktorky ptát na vše, co tě zajímá, klidně si ty otázky i dopředu připrav na papír, uvidíš, že se ti bude věnovat a bude se snažit ti vše vysvětlit, abys to pochopila. Klidně řekni, čemu nerozumíš, je dost důležité mít ucelené info 😉 . Držím palce, ať jsi spokojená a hlavně ať se brzy splní to, proč do Repromedy vlastně jdeš....tedy // 😀 😉 🙂

marci
30. zář 2011

@versuska My jsme na tom úplně stejně. Taky špatnej spg. (navrženo ISCI) Já nejspíš v pořádku. Na první konzultaci jsme byli tento týden v úterý u dr. Hromadové. Vzali nám krev na genetické vyšetření a mě ještě krev na vyšetření hormonů štítné žlázy. Hormonální profil mi dělala moje gyndr. - takže výsledky jsem přinesla. Výsledky odběrů budou za 5 týdnů, kdy jsme se objednali na další konzultaci. Pak už by se na to mohlo jít🙂 Jinak nám paní doktorka řekla, ať nepřestáváme pokoušet osud, že zázraky se dějí (nám se jeden stal před 3 roky, těsně před tím než jsme šli na první konzultaci do car).

nelatorka
30. zář 2011

@valkat velká gratulace to je super holčička a chlapeček moc ti to přeji 😉 🙂 tak ať vše probíhá jak má 🙂

valkat
30. zář 2011

@nelatorka jj děkuju a tobě držím palečky,o víkendu bude miminko,to tuším..... 🙂

nelatorka
30. zář 2011

@valkat díky snad už konečně ano 🙂 to čekání je šílené 😒

jaanulka
30. zář 2011

Ahojte všechny vás zdravím jsem taky nová v repromedě a jsem zvědavá jak nám to dopadne....jak si tady čtu vaše příspěvky tak jste spokojené v repromedě to mě těší....já byla napřed ve Fertimedu v Olomouci a moc spokojená jsem nebyla tak doufám, že tady budu. Asi kolem 17 jdeme na oplodnění tak už se zase bojím jak to dopadne....manžel má uplnou azoospermii takže u nás je spermiogram na nule ale naštěstí Tese dopadly dobře tak doufám, že se po pěti letech konečně dočkáme......pěkný večer všem

aidule
1. říj 2011

@jaanulka Vítej mezi náma! Myslím, že v Repromedě spokojená budeš 😉 , však sama poznáš. Držím palce, ať vše klapne k plné spokojenosti a vytoužené mimi si najde cestu k vám domů 🙂 !!!

jaanulka
1. říj 2011

@aidule Moc děkuji

mufinka0
3. říj 2011

Ahoj holky 🙂 podávám hlášení, že Michálek od Nelatorky je už na světě 🙂 Narodil se 2.10.2011, měří 54cm, a váží 3.990g. !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Je to pěknej kousek teda !!! Všechno je v pořádku 🙂 GRATULUJEME !!!!!

venika86
3. říj 2011

@nelatorka Ahoj kočko, tak gratuluji k Míšovi 😵 Těšíme se na fotečky toho vašeho štěstíčka!!!!!

olafka
3. říj 2011

@nelatorka Velikááánské gratulace k narození Mišanka.Hodně pozdravení Vám Všem a taky mnoho síly....

aidule
3. říj 2011

@nelatorka Veliká gratulace k pořádnému klučíkovi 😀 😉 a hlavně pevné zdravíčko, dost trpělivosti a pohody i radosti!!!

mamba555
4. říj 2011

@nelatorka no ale nelatorka aj ja prajem iba to najlepšie a z celého srdca gratulujem aby ste boli štatsny,zdravy no tak tak to je nádherné že už si po

versuska
4. říj 2011

@aidule@marci Ahoj holky, děkuji mockrát za podporu. Včera jsme byli na první konzultaci u paní Dr. Prokopové. JE to strašně milá paní doktorka, která v nás vzbudila velké naděje v mimíska. V půlce listopadu si máme volat na výsledky genetických testů a potom budeme vědět jak pokračovat dál. Doufám, že bude všechno v pořádku a my se budeme moct soustředit na proces ICSI a poté snad na vytoužené mimčo.. Jedno je jisté, přirozené početí by byl velký zázrak.

valkat
4. říj 2011

@nelatorka moc gratuluju,nakonec se rozhodl přijít na svět sám,to je dobře....tak z něj mějte jen samé štěstí.... 🙂

gabulenka
4. říj 2011

@nelatorka moc a moc gratuluju!!!!!!!!!! To je nádhera!!!!!!!!!!!!!! Opatrujte se, přeju hlavně zdravíčko 😉

aidule
4. říj 2011

@gabulenka Zdravím budoucí maminku 🙂 ! Jak se daří tobě i miminkům? Doufám, že jste všichni v pořádku a krásně si užíváš těhotenství 😉 !

gabulenka
5. říj 2011

@aidule ahojky, zatím pořád bojuju s těhotenskými "radostmi" jako únava, žaludek na vodě, bolest hlavy atd. Ale už je to o něco lepší. Zítra jdu ještě do Repromedy na kontrolu krve, snad už to bude ok, doufám, že neskončím na hematologii. Jinak miminkům se snad daří dobře 🙂 A co u vás? Jak se vám daří?

zazy
5. říj 2011

Ahojky děvčata
Všechny Vás moc zdravím,konečně trochu času.
Nelatorko moc moc gratuluji k maličkému,at ti přináší jen samé štestíčko a at jste oba zdravý
Gabulenko neboj,zachvíli už bude po nevolnostech a budeš si těhu jen užívat.
Aidule,co ty mamino,jaká je Natálka,určitě to nejhodnější miminko
Valkat to je super,páreček,kdybych já čekala dvojčátka,tak bych to chtěla taky tak a jak se cítíš,všechno v pořádku??
Mambi a co mty mamino,ty nás taky napínáš??Teda ty ne,ale malej,ještě se mu na ten svět moc nechce,vid.Ale jinak držím pestičky,at to máš co nejrychleji za sebou.
Mufi:a co ty brouku,jak jsi na tom??
Jinak Vá všechny moc zdravím,ty co jsem nenapsala,je super,že se tu rozrůstá tolik těhulek

aidule
5. říj 2011

@gabulenka Tak to jsem moc ráda, že je vše v pořádku a ten zbyteček, který není, určo za chvilku bude 😉! U nás je šrumec a mazec, je to opravdu dost velký zápřah zvykat si zároveň na režim školačky v 1.třídě a režim miminkovský 😕 ☹. Někdy je to už na hranici mých sil, ale věřím, že brzy bude líp. Natálku trápí po jídle prdíky, hlavně odpolko,zrovna v době, kdy se školačka vrací ze školy a potřebovala by klid a soustředění na úkoly 😨Když je manžel celý den pryč, tak je to opravdu veselé, řvoucí mimi v náručí a stojím nad několika úkoly do školy...občas mám pocit, že se nacházím ve špatném filmu 😀 😀 😀!!! Tož tak, ale hlavně, že jsme všichni zdravoučcí a to ostatní snad nějak půjde 😉. Zítra jdeme s Natuli na šestitýdenní prohlídku, tak jsem zvědavá, jak nám porostla 🙂.Tak se pak ozvu. Ty gabuli opatruj sebe i mimisky 😉!

aidule
5. říj 2011

@zazy Taky zdravím, Natuli je sice andílek, ale někdy dost hlučný, uplakaný a uvztekaný 😀 😀 😀 ....i když ani nevím, zda andílek takové vlastnosti může mít 🙂 ! Ale jsme rádi, že ji máme!!! Jinak jak se nám daří viz příspěvek přímo pod tím tvým 😀 . A co nového u tebe?

valkat
6. říj 2011

@zazy ahojky,jj moc jsme si přála páreček a když řekl že joo tak se mi chtělo brečet....jinak jsem uplně v pohodě,žádné otoky,nic.....jen mi pěkně roste pupek ale co taky,příští týden začínáme 6.měsíc a dětičky mají každej 20cm.....tak to musí být vidět.... 😀 😀

valkat
6. říj 2011

@gabulenka ahoj Gabčo,neboj nevolnosti přejdou,mě to drželo do 12tt a pak to bylo pryč.....takže vydrž.....hlavně hodně odpočívej ať je vám s miminkama dobře..... 🙂

mufinka0
6. říj 2011

@zazy ahojky 🙂 Jsi hodná, že sis vzpomněla 🙂 My jsme se po dlouhým uvažování rozhodli, že KET necháme až na příští rok. Nejsem zdravotně stále v pořádku. Chci si být jistá, že "teď" je ten správný čas.

Jinak všem vám moc držím pěsti pro štěstí 🙂 🙂 🙂 Sice nepřispívám, páč nemám moc s čím, ale jsem tady s Váma 🙂