Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

dendinka
25. říj 2012

@soniela jakou léčbu ti teda navrhli, budeš stimulovat rovnou na ivf, nebo něco jinýho?

soniela
26. říj 2012

@dendinka Rovnou stimulace na IVF.

aidule
26. říj 2012

@soniela Jo,jo, takové Vánoce u nás byly před 2 lety. NEZAPOMENUTELNÉ 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drž se a těším se na další info!

evickav
27. říj 2012

dievčatá, včera som vám bola v Repromede s mm poroznášať tehu vírusíky 😉 len nech sa na vás pekne čím skôr nachytajú 😀
cítili sme sa s mm ako keby sme sa vrátili domov 😉 ešte teraz sa usmievam 😵

jomini
27. říj 2012

@evickav Dufam, ze tie virusiky este zastihnem, v piatok idem na nastavenie do cyklu 🙂

evickav
27. říj 2012

@jomini určite ano 😉 držím prstíky 🙂

dendinka
28. říj 2012

@evickav to je super, opravdu je tam to prostředí takové příjemné, oproti jiným zdravotnickým zařízením, doufám, že aspoň jeden bacil tam počká na mě do prosince 😀

evickav
28. říj 2012

@dendinka no dúfam, že som ich tam nechala dosť a ujdú sa všetkým terajším snažilkám 😉

terez80
28. říj 2012

Ahoj holky, nemáte někdo náhodou nějakou zkušenost, když se někomu odoperuje štítná žláza, jak je to s těhotenství. Moje kamarádka teď byla na operaci a má strach, jak to je s otěhotněním.
Jinak všem co se budou stimulovat držím pěsti.

dendinka
29. říj 2012

@terez80 Ahoj, ona určitě bere nějaký prášky a díky nim by měla mít normální hladiny hormonů, otěhotnět by tedy teoreticky neměl být problém, jen hned na začátku musí jít ke své endokrinoložce/endokrinologovi, aby jí upravil/a dávkování léků. Ale nejlepší samozřejmě bude se rovnou zeptat u svého Dr.

luciasek1982
29. říj 2012

Ahojky holky 😉 Chtěla bych se vás na něco zeptat. Zrovna stimuluju a napadlo mě, jak je to potom po odběru vajíček, jestli mi napíšou nemocenskou a nebo si o ni musím říct. Děkuji moc za odpověď a přeji krásný den 😉

evickav
29. říj 2012

@terez80 je to už síce pár rokov dozadu, ale jednej kočke vyoperovali štítku a ona do dvoch mesiacov zostala tehotná a ani to neplánovala 😉
treba sa dohodnúť so svojím lekárom, aby ju dobre nastavili a určite bude počas tehu sledovaná, aby bolo všetko v poriadku,,,
ako sa máš? už si zbalená do pôrodnice? ja to ešte ani pokúpené nemám 😉
kuk môj album, dala som tam foto z piatkového screeningu 🙂

aidule
29. říj 2012

@luciasek1982 Ahoooooj beruško, to jsem ráda, že jsi se ozvala 😉 . Už jsem si říkala, co se s tebou děje? Já jsem po odběrech byla vždy v parcovním procesu, ale vyměnila jsem si služby, abych byla v práci co nejméně a šetřila se. Na PN jsem šla, až jsem měla nejen pozitivní těhu test, ale i potvrzené těhu z krve a UZV 😉 . Tobě držím vše, co jde, aby to klaplo. Holky těhulky tady v Repromedě roznáší těhu viroušky, tak snad se i tobě ušel, evickav dělá takovou vánoční zkušební přednadílku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Tak všem snažilkám tfuj, tfuj, tfuj...... 😉 🙂

aidule
29. říj 2012

@evickav Tak jaká mamino, už se vám to nezadržitelně blíží 😀 😉 ?! Je fajn, že se daří a doufám, že to tak bude i nadále. Myslím, že cítit se v Repromedě jako doma, není zase takový problém 😀 😀 😉 . Taky nám tam bylo hezky a rádi vzpomínáme.....Opatruj sebe i mimi a užívej ještě relativního klidu (....před bouří 😀 😀 😀 ) 😉 !

luciasek1982
30. říj 2012

@aidule Toulala jsem se, toulala 🙂 Děkuji moc za odpověd, pokusím se jim říct jestli vy nešla nemocenská hned od odběru! Pracuji na JIP s ležícími a infekčními pacienty a navíc nám tam jezdí rentgen, takže bych docela nerada riskovala!!!
Jinak jsem v Repromedě maximálně spokojená a bacily chytám!!!!!!!!!!!!!!!! Díííky 😀

aidule
30. říj 2012

@luciasek1982 Pokud to půjde hned, i tak dobře, s infekčním prostředím si není radno zahrávat!!! Kdyby to nešlo přes těhu, zkus se domluvit s praktickou lékařkou co a jak podstupuješ a že bys měla PN třeba na zánět průdušek, páteř apod. Zkušená zdravotnice už něco vymyslí 😀 😀 😀 ! Každopádně se šetři, rozmazluj se a buď máááááááááááááááááááááááááááááááximáááááááááááááááááálně pozitivní - náladou i následným těhu testíkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spokojenost a vděčnost s Repromedou není určo nic ojedinělého, je nás takových spoooooousta 😉 🙂

soniela
30. říj 2012

Ahojky 🙂 Chci se zeptat vás, co stimulujete, nebo jste stimulovaly... Je třeba dodržovat nějakou životosprávu nebo tak něco??? Jen abych věděla na co se připravit 🙂

Pořád čekám na MS a ta ne a ne přijít, potvora jedna 😉 Ale dnes ráno jsem myslela, že mi exploduje vaječník, tak snad už se to chystá. Doufám 🙂

olafka
30. říj 2012

Všem známým,přítelkyňím,kamarádkám,spolubojovnicím,těhulkám,netěhulkám,čekatelkám,no prostě všem tady na diskuzi krásný podzimní den.Zdravím vás všechny po dloúúúhééé době.To víte,nestíhám,není času na zbyt,dětičky mi dávají zabrat.....Rostou jak z vody,za nedlouho jim bude rok.Je to k nevíře,jak rychle to všechno uteklo.Před rokem vykukli na svět a nyní už chodíííí....Jsou božíííí-oba.mají Lukinek-8.75kg,74cm,4 zuby nahoře,5 zubů dole,Jeník-9.64kg,78 cm,5 zubů nahoře,5 zubů dole.Rarášci naši vymodlení jsou hodní,spinkají celou noc,pěkně papají,ale občas i růžky vystrčí a zazlobí....Miluje jich celá rodinka.Sousedí,známi-jsou z nich také paf,jsou v obci zatím třetími dvojčaty od roku 2009.Přeji vám všem,aby se splnilo to,po čem nejvíce tady všechny toužíte,věřte mi,že Repromeda dělá zázraky,důkazů tady je milion.....Mějte se všechny príma,hodně sílý,štěstí,pohody a někdy zase naslyšenou.......

evickav
30. říj 2012

@aidule
no snažím sa ešte odpočívať, lebo po novom roku už to asi nepôjde tak ľahko 😉 náš malinký nám rýchlo rastie a termín vyzerá byť 1.1.2013 😀
babuľky už sa asi tešia na vianoce,,, už ste písali Ježiškovi? 🙂

blana12
30. říj 2012

Ahojte holky, dlouho jsem tady nebyla. Držím palečky těm co se snaží a doufám,že si naložíte pod stromeček ten nejkrásnější dárek 😉 Posílám virtuálně hromadu bacilů 🙂 Nás čeká příští týden screening v centru prenatální diagnostiky, tak doufám, že všechno dopadne dobře.

luciasek1982
30. říj 2012

@aidule Díky moc za rady. Dnes jsem byla v Repromedě a ptala jsem se na to a není vůbec problém, že mi v den odběru napíšou nemocenskou a pokud bych chtěla, tak by mi ji napsali hned. Jinak na odběr jdu ve čtvrtek v 8hod 😉
A jak jsi psala myslím pozitivně a doufám v pozitivní testík 😉 🙂

luciasek1982
30. říj 2012

@olafka Jééééééé ti jsou božíííí 🙂

luciasek1982
30. říj 2012

@blana12 Děkujeme za bacily, budou se hodit 🙂 Ať ti to dobře dopadne 😉

luciasek1982
30. říj 2012

@soniela Ahojky 😉 Já jsem žádnou životosprávu nedodržovala, jen přesné pokyny aplikace 😉 Budu držet palečky 😉

soniela
30. říj 2012

@luciasek1982 Děkuji za odpověď. A ve čtvrtek na tebe budu moc moc myslet a držet pěsti ať ti jich "vycucnou" co nejvíc!!! 😉

aidule
30. říj 2012

@olafka Oli, moc zdravím po dlouhé době! Jsi hodná, že jsi se uzvala a poslala i fotečky, klučíci jsou fakt úžasní 😀 😉 🙂 !!! Je pravda, že čas letí šíleně. Natali už měla 14 měsíců, zubů má skoro plnou pusu, začíná se sama pouštět, ale je ještě nejistá, zato v ukecanosti si je jistá až dost!!!!!! Ale je to naše sluníčko, stejně jako starší Makča. Mějte se moc krásně a užívejte vzácně společných chvilek, za pár let se kluci rozutečou a zbudou jen nenahraditelné a nezapomenutelné vzpomínky 😉 🙂 !!!

aidule
30. říj 2012

@luciasek1982 No vidíš, je-li dobrá vůle, nic není problém 😉 . Ve čtvrtek budu po noční, tak na tebe budu myslet 😉 ! Zatím pa a tfuj, tfuj..... 🙂

luciasek1982
30. říj 2012

@soniela 😀 děkuji 😉

luciasek1982
30. říj 2012

@aidule Díky, díky jen mě pořádně poplivej 😀

aidule
30. říj 2012

@luciasek1982 Rádo se stalo, to víš, mě už se to poplivává 😀 😀 😉 ! A jak se daří synovečkovi? Určo roste jako z vody 😉 , tak mu posílám pusinku 🙂 .